dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Warszawa - Lista ofert

8 415 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 415 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sztuk Pięknych

Odolany,Warszawa

999 000 zł54 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Z przyjemnością przedstawiam Państwu trzypokojowe mieszkanie znajdujące się apartamentowcu przy ulicy Sztuk Pięknych. Ta oferta jest skierowana głównie do rodzin poszukujących przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Maszynowa

Ochota,Warszawa

680 000 zł50 m² 13 492,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Polecam rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51 m2, zlokalizowane na parterze w kameralnym 3-piętrowym budynku tuż przy Parku Szczęśliwickim. Mieszkanie składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Blatona

Bemowo,Warszawa

715 000 zł64 m² 11 154 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie 64,1 m2, 3 pok.,Bemowo,Blatona METRO Na sprzedaż: Mieszkanie w dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na dobrze zagospodarowanym osiedlu, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

613 899 zł52 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Dostępne metraże 27m2- 66m2, partery z ogródkami lub mieszkania na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Urle

Mokotów,Warszawa

3 270 zł57 m² 57,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane przy ul. Urle na Sadybie (mokotów). Okolica spokojna. W pobliżu sklepy, szkoły (w tym francuska i brytyjska), restauracje, przychodnie lekarskie, 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Żupnicza

Praga-Północ,Warszawa

1 440 000 zł88 m² 16 406,50 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży unikatowego, dwupoziomowego mieszkania na ostatnim piętrze z dużym tarasem na dachu (52m2!) oraz balkonem(13m2)! Inwestycja metroart (etap 1).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

417 012 zł34 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Puławska

Ursynów,Warszawa

481 691 zł35 m² 13 755 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Wysoki standard, najniższe ceny W okolicy , bez prowizji , bez dodatkowych kosztów Budynek z pozwoleniem na użytkowanie. Odbiór kluczy po wpłacie 100% Zapraszam do obejrzenia apartamentu! Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Żoliborz,Warszawa

4 500 zł45 m² 100,45 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapoznaj się z naszą ofertą wynajmu 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 44,80 mkw. w klimatycznej części Warszawy na Starym Żoliborzu. Istnieje możliwość zakupu mieszkania. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Srebrnych Świerków

Mokotów,Warszawa

2 200 000 zł78 m² 28 571,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mam przyjemność przedstawić Państwu unikalny, wykończony w wysokim standardzie estetyczny 2-pokojowy apartament zlokalizowany w jednej z najbardziej prestiżowych inwestycji Mokotowa -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wagów

Ursynów,Warszawa

3 000 zł33 m² 90,91 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Witam serdecznie Państwa, do wynajmu rewelacyje dwa pokoje w komfortowej lokalizacji. Lokal : - Salon z wyjściem na duży balkon (wschód ) - Sypialnia od strony południowo wschodniej - Ustawny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Jagiellońska

Warszawa,mazowieckie

960 000 zł103 m² 9 320,39 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

Rezerwacja Prezentuję Państwu mieszkanie na tętniącej życiem Pradze w okolicach Portu Praskiego w budynku całkowicie odnowionym w bliskiej odległości II linii metra, co stanowi duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Saska Kępa,Warszawa

2 900 zł38 m² 76,32 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Skrót: rozkładowe mieszkanie 2 pokojowe z aneksem kuchennym w doskonałym punkcie Saskiej Kępy - Plac Przymierza 8. Opis: czyste, jasne mieszkanie 2 pokojowe: - pokój 8 mkw - wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Pieskowa Skała

Mokotów,Warszawa

799 000 zł43 m² 18 444,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mam przyjemność zaprezentować pięknie wykończone 2 pokojowe mieszkanie z ogródkiem w inwestycji Central Park Ursynów przy ulicy Pieskowa Skała na granicy Mokotowa z Ursynowem. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zamiejska

Targówek,Warszawa

635 000 zł61 m² 10 426,90 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe mieszkanie do remontu blisko metra Trocka Idealna propozycja dla rodziny. Prezentowane mieszkanie ma 60,9 m ; składa się z - przestronnego salonu z wyjściem na balkon, - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sołtana

Bemowo,Warszawa

3 800 zł67 m² 56,72 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz, zadbane i klimatyczne 3- pokojowe mieszkanie z balkonem, usytuowane na 1 piętrze przy ulicy Andrzeja Sołtana 2, na Bemowie Mieszkanie składa się z przestronnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Międzynarodowa

Praga-Południe,Warszawa

2 600 zł36 m² 72,22 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Skrót: wysokie 1 pokojowe mieszkanie w niskim bloku na ul. Międzynarodowej - 10 minut od Parku Skaryszewskiego. Dla pary lub singla; zwierzaki mile widziane:) opis: mieszkanie dobrze zaaranżowane. 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Paryska

Saska Kępa,Warszawa

890 000 zł41 m² 21 707,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Opiekun oferty tel. Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 41 m2 Podstawowe informacje: wyjątkowe mieszkanie na Saskiej Kępie po generalnym remoncie obejmujący m.in. wymianę wszystkich instalacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Palmowa

Wawer,Warszawa

989 000 zł91 m² 10 904,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Do sprzedania mieszkanie 90,70 m 2 Warszawa Sadul ul. Palmowa Parter, osiedle zamknięte. W mieszkaniu znajdują się z 4 pokoje. Doskonały rozkładowe pomieszczeń, przestrzennie, wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Obozowa

Wola,Warszawa

620 000 zł32 m² 19 375 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1937

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą przytulnej kawalerki w kamienicy na warszawskiej woli. Lokalizacja: - cicha i spokojna okolica, - 200m do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Górczewska

Wola,Warszawa

880 000 zł50 m² 17 436,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować komfortowe, 2 pokojowe mieszkanie na Woli przy ul. Górczewskiej. Mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w 5 piętrowym budynku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

975 000 zł65 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Prezentujemy mieszkanie, które będzie idealne jako pierwsze mieszkanie lub mieszkanie dla rodziny 2+1 lub 2+2. Mieszkanie posiada widne pokoje, dużą otwartą kuchnię, łazienkę, toaletę oraz balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

568 512 zł51 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Plac Konesera

Praga-Północ,Warszawa

9 500 zł110 m² 86,36 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowy, czteropokojowy apartament z 30- metrowym tarasem położony na ostatnim piętrze nowoczesnego budynku w Centrum Praskim Koneser. Koneser to położony na Warszawskiej Pradze kompleks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Praga-Północ,Warszawa

690 000 zł39 m² 17 494,90 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1928

Szukasz wysokiego mieszkania w zabytkowej kamienicy tuż przy metrze, ze świetnym potencjałem inwestycyjnym? Jeśli tak, to mieszkanie jest idealne dla Ciebie! Z przyjemnością oferuję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Stegny,Warszawa

599 000 zł47 m² 12 854,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie 46.60m2, zlokalizowane na parterze czteropiętrowego bloku. Do mieszkania przynależy ogródek, do którego prowadzi wejście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowy Świat

Śródmieście Północne,Warszawa

5 200 zł68 m² 77,04 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o pow. 67,50 m2, dwustronne o wygodnym rozkładzie, wysokie na 2,8 m, doskonale doświetlone o południowo-zachodniej ekspozycji. Na lokal składają się: -2 pokoje:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Kabaty,Warszawa

949 000 zł54 m² 17 541,60 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej oferty - 54-metrowego mieszkania 2-pokojowego na Warszawskim Ursynowie, usytuowanego na 5. piętrze w urokliwym 6-piętrowym bloku z 2008 roku, na kameralnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lewartowskiego

Śródmieście,Warszawa

620 000 zł30 m² 20 666,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka z widną kuchnią, na parterze w 4 piętrowym bloku. Okna wychodzące na podwórko. Wokół sporo zieleni. Urządzane około 15 lat temu. W łazience i kuchni glazura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dymińska

Żoliborz,Warszawa

605 000 zł38 m² 16 133,30 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować dwupokojowe mieszkanie na Żoliborzu. Na 37,5 m2 powierzchni składają się: - dwa niezależne pokoje (15,5 i 11,5 m2) połączone dodatkowymi drzwiami - osobna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szwoleżerów

Powiśle-Solec,Warszawa

1 399 000 zł49 m² 28 551 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1929

Unikalna okazja dla miłośników klimatu historycznej kamienicy oraz osób ceniących bliskość parków i centrum miasta. Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej oferty dwupokojowego mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Warszawa

Ursynów,Warszawa

4 500 zł50 m² 90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na mieszkanie o powierzchni 50 m2 na 4 piętrze z windą, składają się: - klimatyzowany salon z kuchnią i jadalnią (ok. 23,5 m2), południowa ekspozycja okien - sypialnia (ok. 15,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Kabaty,Warszawa

904 000 zł46 m² 19 652 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Posiadamy również inne mieszkania w tej inwestycji Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą Ponadstandardowa wysokość lokali,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Bielany,Warszawa

850 000 zł42 m² 20 481,90 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż nietuzinkowe mieszkanie na warszawskich Bielanach. Niniejsze atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 41,5 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

587 664 zł52 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

716 000 zł60 m² 11 933 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Wysoki standard , ekorozwiązania zapewniają niższe opłaty za energię: *ogrzewanie podłogowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Jaktorowska

Wola,Warszawa

2 100 zł20 m² 105 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wygodna kawalerka na bliskiej Woli. Pokój, kuchnia w przedpokoju, łazienka z kabiną prysznicową Zapraszamy studentów, osoby pracujące. dla niepalących. Kaucja 1 msc. czynsz administracyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Rynek Starego Miasta

Śródmieście,Warszawa

2 980 000 zł126 m² 23 728 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1950

Mamy przyjemność zaprezentować państwu wyjątkowe 3-poziomowe mieszkanie zaprojektowane przez znanych architektów - Jerzego Orlika oraz Krzysztofa Kubickiego. W pierwotnej przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zaborowska

Bemowo,Warszawa

800 000 zł56 m² 14 360 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie 55,71 m2, 2 pok.,Bemowo,Zaborowska METRO Na sprzedaż: Mieszkanie w dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na dobrze zagospodarowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

769 000 zł59 m² 13 034 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chełmżyńska

Nowy Rembertów,Warszawa

622 000 zł55 m² 11 223 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Wysokość pomieszczeń:2.67 Cena brutto m. p. w garażu podziemnym: liczba poziomów garażu podziemnego: -1 Cena brutto m2 komórki lokatorskiej: 3.