dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Warszawa - Lista ofert

8 444 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

8 444 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

1 495 000 zł62 m² 23 996,80 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż: komfortowe mieszkanie w jednym z najbardziej zielonych i pięknych osiedli Mokotowa. Mieszkanie znajduje się w kameralnym, strzeżonym i monitorowanym osiedlu Mozaika.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wola,Warszawa

4 500 zł67 m² 67,42 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W ofercie biura kadom przedstawiamy Państwu mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 67 m znajdujące się na 4 piętrze w zrewitalizowanej, 5-piętrowej kamienicy z windą. Lokal mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r.

Ochota,Warszawa

755 000 zł43 m² 17 652,60 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Mam przyjemność prezentować mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 42,77m na 3 piętrze w kamienicy z 1954 roku z windą! Na metraż 42,77m składa się: -Salon 16,11 m -sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Konduktorska

Sielce,Warszawa

1 230 000 zł65 m² 18 923,10 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Zapraszam na prezentację przez 7 dni w tygodniu! Szanowni Państwo, mam przyjemność zaoferować do sprzedaży wyjątkowy apartament 2-u pokojowy (ok. 65 m2) z dużym balkonem i miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Elektoralna

Śródmieście,Warszawa

660 000 zł34 m² 19 411,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Polecam atrakcyjne, rozkładowe jednopokojowe mieszkanie położone w odległości 300 m od Ogrodu Saskiego. Mieszkanie położone w ścisłym centrum! idealne jako inwestycja I do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Mokotów,Warszawa

3 900 zł60 m² 65 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

W ofercie biura kadom prezentujemy Państwu na wynajem 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m2, położone na 1 piętrze, 4-piętrowego budynku z 1968 roku, znajdującego się w Warszawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wola,Warszawa

899 000 zł58 m² 15 634,80 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Rezerwacja-rezerwacja-rezerwacja lokalizacja ; śródmieście/wola, osiedle Mirów, ul.WALICÓW. Można kupić na kredyt grunt pod budynkiem uregulowany! komunikacja ; autobus - 100m!; metro - 8minut;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Posag 7 Panien

Ursus,Warszawa

3 650 zł60 m² 61 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na wynajem. Lokal mieszkalny usytuowany w nowym bloku z 2020 roku na 2 piętrze z balkonem i miejscem postojowym na parkingu zewnętrznym (widać je z okna sypialni).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wąwozowa

Kabaty,Warszawa

3 000 zł61 m² 49,34 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu do wynajęcia dostępne od zaraz przestronne 2- pokojowe mieszkanie o pow. 60,80 m2 na Kabatach przy ul. Wąwozowej. Jasne i słoneczne mieszkanie z wystawą okien zachód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Warszawa

Ursus,Warszawa

910 000 zł54 m² 16 851,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Nieruchomość w rezerwacji W ofercie nieruchomość położona na pograniczu Włoch oraz Ursusa przy al. Jerozolimskich. Mieszkanie znajduje się na ostatnim, trzecim piętrze na kameralnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wola,Warszawa

3 300 zł45 m² 73,79 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta tylko dla osób pracujących. Do wynajęcia studio, idealne dla pary. Mieszkanie położone jest na 2. piętrze w bloku z 2018 roku. Składa się z salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Czerwonego Krzyża

Powiśle,Warszawa

385 000 zł17 m² 22 647,10 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1934

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować unikatowe mieszkanie w prestiżowej części pięknej dzielnicy jaką jest Powiśle! Ul. Czerwonego Krzyża to serce modnego Powiśla i nie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wilcza

Śródmieście,Warszawa

1 099 000 zł48 m² 22 753,60 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Szanowni państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania na Warszawskim Śródmieściu Mieszkanie zlokalizowane jest na zamkniętym osiedlu, które wyposażone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Radzymińska

Praga-Północ,Warszawa

659 000 zł33 m² 19 969,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie 33 m2, piętro 5/5 z nowoczesną windą w zrewitalizowanej kamienicy z 1939 roku, praga Północ, szmulki. Stan deweloperski, funkcjonalny rozkład, ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Grupy AK Północ

Siekierki,Warszawa

2 400 zł43 m² 55,81 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane na Mokotowskich Siekierkach 350m od najbliższego przystanku autobusowego o powierzchni 43 mkw, składające się z: - przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Warszawski Świt

Bródno,Warszawa

1 049 000 zł68 m² 15 488 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Mam przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjną ofertę nieruchomości - urządzone mieszkanie o powierzchni 67,73 m2, zlokalizowane w inwestycji Warszawski Świt, na warszawskim Bródnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lanciego

Ursynów,Warszawa

2 900 zł48 m² 60,42 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferuję do wynajęcia odświeżone, jasne mieszkanie, zlokalizowane w centrum Ursynowa przy ul. Lanciego. Lokal o metrażu 48 mkw, usytuowany jest na 6. piętrze w ośmiopiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bonifacego

Sadyba,Warszawa

630 000 zł39 m² 16 237,10 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Sprzedaż bezpośrednia. Agencjom dziękujemy za współpracę. Zapraszam do zakupu mieszkania o powierzchni 38,8 m2, położonego na Sadybie przy ulicy Bonifacego 75 na 7 piętrze. To jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Siedmiogrodzka

Wola,Warszawa

3 800 zł38 m² 100 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kameralne, przytulne, dwupokojowe mieszkanie na warszawskiej Woli. *Mieszkanie: mieszkanie znajduje się na 2 piętrze 5-piętrowego budynku z 2021 r. Składa się na nie: - pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skorochód-Majewskiego

Ochota,Warszawa

2 600 zł45 m² 57,78 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ciche, przytulne, dwustronnie rozkładowe mieszkanie na Ochocie w schludnej aranżacji. Mieszkanie 45 metrowe, 2 pokojowe z balkonem, przy ulicy Majewskiego, zlokalizowane na tyłach Hali Banacha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Włodarzewska

Ochota,Warszawa

3 900 zł56 m² 69,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę bardzo ładne, słoneczne dwupokojowe mieszkanie o pow. 56 m2 znajdujące się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku z windą ( nowe budownictwo) na terenie zamkniętego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Miasteczko Wilanów,Warszawa

1 349 000 zł64 m² 21 244,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro nieruchomości Cravtt Property ma przyjemność zaprezentować do sprzedaży piękny, trzypokojowy apartament na Miasteczku Wilanów. Powierzchnia to 63,35 według księgi wieczystej, natomiast realnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Racławicka

Mokotów,Warszawa

2 300 zł18 m² 127,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Słoneczna kawalerka o powierzchni 18 m2, zlokalizowana w Warszawie przy ul. Racławickiej/ Mokotów. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze w 4 - piętrowej kamienicy z 1958 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tatarkiewicza

Gocław,Warszawa

549 000 zł42 m² 13 071,40 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Dwupokojowe mieszkanie na Gocławiu z widokiem na zieleń do własnej aranżacji. Idealnie ciche mieszkanie z dużą loggią w niskim budynku z windą do własnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czerniakowska

Powiśle,Warszawa

847 000 zł46 m² 18 434,80 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

3 pokojowe mieszkanie , słoneczne i ciche, dwustronne z widokiem na zieleń. Salon z wyjściem na balkon, dwie sypialnie. Pokoje po remoncie. Kuchnia jest oddzielna i z pełnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

5 400 zł66 m² 81,82 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokojowe mieszkanie, wykończone w wysokim standardzie, na wynajem na Warszawskim Mokotowie przy ul. Cybernetyki. Informacje o mieszkaniu: - 3 pokoje - 66m2 - składa się z sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Światowida

Nowodworska,Warszawa

2 200 zł45 m² 48,89 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Mieszkanie 2 pokojowe, balkon, garderoba, blisko przystanek, tramwaj do metra Młociny. Mieszkanie 44,2 m2 składa się z: salonu z aneksem kuchennym sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Marconich

Wilanów,Warszawa

3 350 000 zł193 m² 17 357,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 5-pokojowego apartamentu o powierzchni 193m , położonego w dzielnicy Wilanów w Warszawie. Dwupoziomowy, elegancki apartament znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rybitwy

Ursynów,Warszawa

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Rybitwy na ursynowskim Osiedlu Albatrosów. Oferta dostępna od zaraz. Osiedle jest ogrodzone i monitorowane, a o dobry sen.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

3 799 369 zł180 m² 21 107,60 zł/m²

 

Piętro:17/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji penthouse Z obłędnym widokiem Może być również na biuro, pracownię, gabinety, reprezentacyjną siedzibę firmy - można uzyskać 6 przestronnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Tytoniowa

Wawer,Warszawa

1 690 zł13 m² 130 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu mieszkanie na wynajem. Nieruchomość położona jest w Warszawie przy ulicy Tytoniowej 1. Apartamentymarsa pl Apartamenty przeznaczone dla studentów i młodych osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sewastopolska

Mokotów,Warszawa

531 250 zł42 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 2 pokoje, loggia, dwustronne, zielone osiedle Jasne, ustawne dwapokoje z dużą loggią! Mieszkanie o powierzchni 42,50 m2 mieści się na II, piętrze w IV piętrowym na zielonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Białobrzeska

Ochota,Warszawa

499 000 zł30 m² 16 633,30 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Zachęcamy do odkrycia kawalerki w sercu Starej Ochoty, ulokowanej przy ul. Białobrzeskiej 22. To idealne miejsce dla singli, par, studentów czy inwestorów poszukujących atrakcyjnej nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Ochota,Warszawa

2 900 zł53 m² 54,72 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W ofercie biura kadom prezentujemy Państwu na wynajem 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m2, położone na 2 piętrze 5-piętrowego apartamentowca z 2008 roku. Lokal zlokalizowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ksawerów

Mokotów,Warszawa

1 590 000 zł113 m² 14 035 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Mieszkanie w przedwojennej kamienicy z dwoma balkonami w sercu willowej części Ksawerowa. Lokal z własnym poddaszem, możliwość połączenia obu przestrzeni i utworzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kaspijska

Stegny,Warszawa

848 760 zł66 m² 12 860 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Stegny, 66m2 , 3 pokoje Ustawne i dobrze doświetlone mieszkanie, znajdujące się na VII piętrze dziesięciopiętrowego bloku. W chwili obecnej w ramach generalnego remontu zostały zerwane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Włodkowica

Annopol,Warszawa

2 500 zł37 m² 67,57 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W imieniu właściciela prezentuję mieszkanie na wynajem na Zielonej Białołęce. Dwupokojowe, na 2 piętrze z windą, z loggią, w pełni wyposażone. To mieszkanie idealnie sprawdzi się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dzielna

Muranów,Warszawa

3 500 zł48 m² 72,92 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Osoba odpowiedzialna za ofertę: +48 730.912.312. Elegancki 2 pok. apartament 48m2 w nowym apartamentowcu (2019 r.) przy ul. Dzielnej na pograniczu Śródmieścia i Woli, tuż przy ch Klif.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szara

Śródmieście,Warszawa

9 999 zł78 m² 128,19 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Na wynajem! Z przyjemnością zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą najmu 3-pokojowego lokalu o powierzchni 78 mkw w kamienicy przy ulicy Szarej. Prestiżowa lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Konstancińska

Sadyba,Warszawa

8 500 zł89 m² 95,51 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

For English please scroll down. Mam przyjemność przedstawić wygodne mieszkanie z widokiem na panoramę miasta, tuż obok Sadyba Best Mall. Gdzie zamieszkasz Lokalizacji nie trzeba nikomu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Aspekt

Bielany,Warszawa

2 590 zł55 m² 47,09 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe na Bielanach. Mieszkanie składa się z: - sypialni - oddzielnej kuchni - łazienki - przedpokoju - balkonu W pełni wyposażone mieszkanie. Cena: - czynsz najmu: 2590.