dowolna

Mieszkania z aneksem Warszawa - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

5 974 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

5 974 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Mokotów,Warszawa

828 084 zł39 m² 21 260 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji! bez podatku pcc! zakup od Dewelopera! < gotowe do odbioru z końcem maja 2025 roku > oferujemy przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,95 m na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Konstruktorska

Dolny Mokotów,Warszawa

849 900 zł34 m² 24 649,10 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szukasz wyjątkowego, świetnie zaprojektowanego apartamentu na Dolnym Mokotowie? Mamy dla Ciebie coś specjalnego - 34,48 m2 w apartamentowcu przy ul. Konstruktorskiej 5a, zrealizowanego w ramach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bluszczowa

Wawer,Warszawa

893 000 zł45 m² 19 844,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Informacje ogólne Lokalizacja: warszawa, gocławek, ul. Bluszczowa 18 Metraż: 45 m2 Piętro: 5/5 Winda Rok budowy: 2020 Stan prawny: księg wieczysta - Lokal stanowiący odrębną własność Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

965 000 zł36 m² 26 805,60 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Mam przyjemność przedstawić Państwu do sprzedaży świetne mieszkanie dwupokojowe w centrum Warszawy przy ul. Marszałkowskiej 87 w kamienicy z 1961 roku. Idealne na małe biuro, cele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleje Jerozolimskie

Ochota,Warszawa

2 500 zł36 m² 69 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Biuro nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu nową ofertę wynajmu w Naszej bazie. Opis nieruchomości: mieszkanie o powierzchni 36m2 zlokalizowane na Warszawskiej Ochocie to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żupnicza

Praga-Południe,Warszawa

875 000 zł40 m² 21 891,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe, gotowe do wprowadzenia mieszkanie położone w kameralnej inwestycji Praga Deco. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sejmu Czteroletniego

Wilanów,Warszawa

3 600 zł42 m² 85,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie 42m2, piętro 3/4 z windą, w budynku z 2013 r., przy ul. Sejmu Czteroletniego, błonie Wilanowskie. Idealne dla singla/singielki lub pary. Oferta dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chrzanowska

Bemowo,Warszawa

4 000 zł54 m² 73,39 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

(English below) Westate Praga prezentuje 3 pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 54,5m2 zlokalizowane na warszawskim Bemowie w kompleksie Bemowo Residence przy ulicy Chrzanowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Posag 7 Panien

Ursus,Warszawa

743 000 zł41 m² 17 942,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Opiekun oferty tel. 2-pokojowe Mieszkanie I Stacja Nowy Ursus | Gotowe do zamieszkania | Taras i ogródek | Nowoczesny design | Zapraszam do zapoznania się z naszą nową propozycją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Niepodległości

Stary Mokotów,Warszawa

1 000 000 zł50 m² 20 028 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Atrakcyjny apartament W samym sercu starego mokotowa! lokalizacja : Stary Mokotów; tuż stacji metra Racławicka; blisko klimatyczne Pole Mokotowskie, kilka uczelni : sgh, uczelnia Łazarskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żelazna

Wola,Warszawa

1 000 000 zł28 m² 35 714,30 zł/m²

 

Piętro:15/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Gotowa do wprowadzenia, designerska perełka z zapierającym dech w piersiach widokiem na warszawski Manhattan. Kawalerka w wysokim standardzie po generalnym remoncie. Funkcjonalne, nowoczesne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Złota

Mirów,Warszawa

4 945 zł38 m² 129,45 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

/ english below / Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Wyjątkowa oferta apartamentu o wysokim standardzie dla klientów wymagających, szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Konstruktorska

Mokotów,Warszawa

949 000 zł45 m² 21 088,90 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Mokotowie. Lokalizacja Mieszkanie znajduje się na Mokotowie przy ul. Konstruktorskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krasnobrodzka

Bródno,Warszawa

790 000 zł55 m² 14 259,90 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Przedstawiam Państwu do sprzedaży mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Krasnobrodzkiej, na Warszawskim Bródnie w sąsiedztwie drugiej linii Metra i stacji Kondratowicza. Lokal przeszedł wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Ksawerów,Warszawa

1 474 288 zł77 m² 19 221 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji! bez podatku pcc! zakup od Dewelopera! < gotowe do odbioru z końcem maja 2025 roku > przestronny 4-pokojowy apartament o powierzchni 76,70 m dostępny na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Śródziemnomorska

Mokotów,Warszawa

2 800 zł30 m² 93,33 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro adampolski oferuje do wynajmu fajne mieszkanko 30M2 W nowym budynku apartamentowym Z 2023r. Mieszkanie wynajmowane jest Z miejscem postojowym W garażu poziemnym. Budynek jest pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Klimczaka

Wilanów,Warszawa

3 200 zł41 m² 78,05 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o pow. 41 m2 zlokalizowane przy ul. Klimczaka na Wilanowie. W pobliżu znajdują się przystanki autobusowe oraz centrum handlowe alto Wilanów Pasaż Handlowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Działdowska

Wola,Warszawa

4 400 zł67 m² 67,42 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W ofercie biura kadom przedstawiamy Państwu mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 67 m2 znajdujące się na 4 piętrze w zrewitalizowanej, 5-piętrowej kamienicy z windą. Lokal mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wspólna

Śródmieście,Warszawa

849 000 zł36 m² 23 260,30 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz przytulnego mieszkania w sercu miasta? Pod wynajem albo dla siebie? Mamy dla Ciebie urocze, 2-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji, w samym Centrum Warszawy na ulicy Wspólnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mokra

Targówek Mieszkaniowy,Warszawa

920 000 zł56 m² 16 428,60 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Mam przyjemność zaprezentować Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m2, usytuowaną przy ul. Mokrej, w odległości 600 metrów od stacji metra Trocka Lokalizacja: - sklep spożywczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

3 000 zł37 m² 81,08 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia świetne mieszkanie dwupokojowe w centrum Warszawy przy ul. Marszałkowskiej 87 w kamienicy z 1961 roku. Idealne na małe biuro lub cele mieszkalne. Unikalna lokalizacja, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Przy Agorze

Bielany,Warszawa

509 000 zł25 m² 20 691,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Oferuje do sprzedaży ustawną, jasną kawalerkę z dużym balkonem blisko metra Młociny. Mieszkanie znajduje się w budynku z 2008 roku. Kawalerka jest bardzo widna i przytulna. Na pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Frascati

Śródmieście,Warszawa

5 500 zł65 m² 84,62 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu eleganckie mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 65mkw w kamienicy przy ulicy Frascati. Lokalizacja w prestiżowej części Śródmieścia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

1 070 000 zł60 m² 17 833,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Oferujemy do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m2 zlokalizowane w Miasteczku Wilanów przy ul. Sarmackiej. Lokal usytuowany jest na 1 piętrze z 4 pięter w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kawcza

Grochów,Warszawa

845 000 zł47 m² 17 978,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Ciche mieszkanie w kamienicy w urokliwej okolicy na warszawskim Grochowie. Na sprzedaż mieszkanie o łącznej powierzchni 46,16 m2 i wysokości 3 m w budynku z 1936 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, Aleja Niepodległości

Koszyki,Warszawa

2 800 zł17 m² 164,71 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem studio zlokalizowane w ścisłym centrum Warszawy (aleja Niepodległości 245) Studio składa się z pokoju, z aneksem kuchennym oraz oddzielną łazienką, zlokalizowane na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

725 200 zł49 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Dwupokojowe mieszkanie 49m2 na wysokim parterze w czteropiętrowym budynku z 1999r, w zielonej, cichej okolicy blisko metra na warszawskim Bemowie. Powierzchnia mieszkania składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Złota

Mirów,Warszawa

9 500 zł66 m² 145,02 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Skorochód-Majewskiego

Ochota,Warszawa

550 000 zł27 m² 20 370,40 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

Na sprzedaż, bezpośrednio, bez udziału agencji kawalerka zlokalizowana na bliskiej Ochocie przy ul. Skorochód Majewskiego. Blisko do Uczelni Wyższych, 50m do przystanku tramwajowego, autobusowego -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Komputerowa

Mokotów,Warszawa

5 690 zł53 m² 107,36 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wygodne, mieszkanie 3 pokojowe w idealnej lokalizacji na Mokotowie. Mieszkanie oddalone 10 minut od Galerii Mokotów. Idealna propozycja dla dwóch niezależnych osób, przyjaciół czy pary. Rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Zapustna

Stare Włochy,Warszawa

877 500 zł66 m² 13 295,50 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie dostępne od zaraz Mieszkanie jest dostępne w programie "rent To Own". Wpłać 20% i zamieszkaj od zaraz. Resztę zapłacisz za 2 do 5 lat - masz czas na zbudowanie zdolności kredytowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Króżańska

Stary Mokotów,Warszawa

2 550 zł38 m² 67,11 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie Do wynajęcia przestronna kawalerka o powierzchni 38 m składająca się z: - obszernego pokoju dziennego - Otwartej, dobrze wyposażonej kuchni - Łazienki z prysznicem i wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lelechowska

Ochota,Warszawa

3 500 zł61 m² 57,76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe 3-pokojowe, umeblowane mieszkanie usytuowane na 2 piętrze budynku położonego na Ochocie przy ul. Lelechowskiej. Mieszkanie o pow. 60,60 m2 składa się z dużego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Heroldów

Bielany,Warszawa

2 150 zł41 m² 52,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Tylko U nas! Atrakcyjna lokalizacja, dobre położenie komunikacyjne (niedaleko stacja metra i pętla tramwajowa), blisko Park Młociński, uniwersytet ksw. Osiedle zamknięte, strzeżone. Niska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zielone Zacisze

Bródno,Warszawa

839 000 zł53 m² 15 920 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Do sprzedania ładne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52.7m2 znajdujące się na Osiedlu Zielone Zacisze, 3 minuty pieszo od wejścia do metra Kondratowicza. Lokal mieści się na 3.piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stanisława Augusta

Praga-Południe,Warszawa

720 000 zł33 m² 21 818,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż 2- pokojowe mieszkanie, zlokalizowane w urokliwej kamienicy przy Parku Skaryszewskim. To idealna oferta zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kolonijna

Targówek,Warszawa

2 500 zł26 m² 95 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 1-pokojowe mieszkanie znajdujące się na 1.piętrze w 5. piętrowym budynku z windą z 2019 roku znajdujące się na Osiedlu lamelodie przy ulicy Kolonijnej 5. Mieszkanie mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wołoska

Mokotów,Warszawa

1 127 769 zł55 m² 20 527,30 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferujemy do sprzedania funkcjonalny 3 pokojowy apartament zlokalizowane w budynku apartamentowym o podwyższonym standardzie wykończenia z elementami elektroniki położone naprzeciw Galerii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym Warszawa

Włochy,Warszawa

352 350 zł22 m² 16 074 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość o powierzchni 21,92 m2 w budynku wolnostojącym - idealny jako inwestycja, dla singla, na biuro, na wynajem. Remont budynku został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrzeżna

Górny Mokotów,Warszawa

3 000 zł40 m² 75 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie przy ul.Obrzeżnej na zamkniętym osiedlu w pełni wyposażone w nowe urządzenia AGD, Mieszkanie składa się z 2 pokoi, otwartej kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Radziwie

Wola,Warszawa

1 420 000 zł80 m² 17 750 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Oferta na wyłączność - jako biuro nieruchomości nie pobieramy prowizji od strony Kupującej. Do sprzedania piękne mieszkanie gotowe do zamieszkania. Nieruchomość o powierzchni 80 m2 składa się.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij