dowolna

Mieszkania z aneksem Warszawa - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

5 938 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 938 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obrońców Tobruku

Bemowo,Warszawa

2 500 zł50 m² 49,72 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie o pow. 50,28m2 składające się z : - salonu z kuchnią, - sypialni, - łazienki z wc, dodatkowe informacje: - mieszkanie narożne znajdujące się na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nutki

Ursynów,Warszawa

943 000 zł47 m² 19 978,80 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Good Life Estates zaprasza do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży trzypokojowego mieszkania na warszawskim Ursynowie, które przeszło gruntowny remont od podłogi po sam sufit wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Tamka

Śródmieście,Warszawa

11 200 zł107 m² 79,44 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

English below (we also have other apartments in this building) Mieszkanie 4 pokojowe znajduje się przy ul. Tamka 29 w nowoczesnym apartamentowcu o podwyższonym standardzie. Budynek jest chroniony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

550 000 zł30 m² 18 333,30 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie typu studio o powierzchni ok. 30m2 w bardzo dobrej lokalizacji w Śródmieściu przy ulicy Grzybowskiej między Jana Pawła a Marszałkowską. Mieszkanie usytuowane na 16.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chodkiewicza

Górny Mokotów,Warszawa

6 800 zł91 m² 74,73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament 91 m2, 3 pokoje, ul.Chodkiewicza - Pola Mokotowskie, Mokotów OPIS MIESZKANIA: Apartament 91 m2 składa się z salonu połączonego z kuchnią i jadalnią, wszystko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Grochów,Warszawa

555 000 zł38 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Biuro Pure Estates ma przyjemność zaprezentować ustawne, 2-pokojowe mieszkanie do remontu na warszawskim Grochowie. Budynek Mieszkanie znajduje się na 8 piętrze w 10-piętrowym budynku z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Stegny,Warszawa

916 000 zł60 m² 15 266,70 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Klasyczne, kompaktowe 3 pokojowe mieszkanie położone w pobliżu toru łyżwiarskiego Stegny. Trzypokojowy apartament położony na warszawskich Stegnach w nowo powstającej inwestycji. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Ochota,Warszawa

439 000 zł27 m² 16 259,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Więcej informacji i pełna oferta pod nr tel. *inwestycja zrealizowana* apartament W pełni wykończony I wyposażony Z klimatyzacją ***gotowy do zamieszkania*** w cenie 439 tys.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rzepichy

Targówek,Warszawa

797 642 zł60 m² 13 390 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły lokalu: - **metraż:** 59,57 m - **liczba pokoi:** 3 - **piętro:** 2 O inwestycji: - sklep osiedlowy: 3 min pieszo. - pętla autobusowa: 6 min pieszo. - żłobek: 11 min pieszo. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Obywatelska

Włochy,Warszawa

759 000 zł45 m² 16 866,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,5 m , usytuowane na kameralnym Osiedlu Zielona Italia w dzielnicy Nowe Włochy. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Nowodwory,Warszawa

791 000 zł53 m² 14 981,10 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Premium Point, 3 pokoje, do wprowadzenia, klimatyzacja, balkon, miejsce parkingowe, duża komórka na poziomie mieszkania. Bezpieczne, zamknięte, monitorowane, dodatkowo chronione, pełne udogodnień dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bernardyńska

Mokotów,Warszawa

5 500 zł75 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przytulny apartament W otoczeniu zieleni Mokotów Park to kameralne, prestiżowe osiedle na które składają się trzy 5-piętrowe budynki (villa Solar, villa Aqua i Villa Wenus). W każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Osmańczyka

Bemowo,Warszawa

2 000 zł34 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Jeżeli szukasz przestronnej kawalerki w bliskim położeniu lasu i parku oraz nie lubisz hałasu typowego dla centrum miasta, to ta oferta jest dla Ciebie! Kawalerka, o której mowa, znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Herbu Janina

Wilanów,Warszawa

1 399 000 zł68 m² 20 573,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Sprzedam 3 pokojowy apartament w Miasteczku Wilanów. Stylowo zaprojektowany i wykończony 3 pokojowy apartament z bardzo dużym salonem i funkcjonalnym rozkładem. Przestronny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Apartamentowa

Ursus,Warszawa

444 000 zł32 m² 13 918,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Kawalerka z potencjałem na sprzedaż ul. Apartamentowa 2, ursus. Marzysz o swoim pierwszym mieszkaniu, gotowym do wprowadzenia? A może szukasz świetnej inwestycji pod wynajem? Ta wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

1 207 200 zł50 m² 24 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Zapraszamy do zapoznania się z pięknym, urokliwym, słonecznym mieszkaniem wykończonym w wysokim standardzie na Mokotowie z bardzo dużym ogródkiem! Atuty oferty: - wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kazachska

Wilanów,Warszawa

1 499 925 zł75 m² 19 999 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Opis Nieruchomości Przedstawiamy Państwu niezwykły apartament 75 m2 z bardzo dużym ogrodem 40 m2 i balkonem. Lokalizacja: lokal usytuowany w samym sercu Miasteczka Wilanów - zaledwie 500.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Żytnia

Wola,Warszawa

1 590 zł15 m² 106 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia studio przy ulicy Żytniej 46. *Powierzchnia 15 m2 *składa się z umeblowanego pokoju połączonego z aneksem kuchennym, łazienki z prysznicem oraz przedpokoju. *W.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

4 200 zł55 m² 76 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam! Garaż w cenie! Do wynajęcia bardzo ładne przestronne dwupokojowe mieszkanie na 5 piętrze z balkonem na który jest wyjście z obydwu pokoi. Apartamentowiec z 2018 r. Mozaika.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

1 170 000 zł49 m² 23 877,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Oferujemy na sprzedaż eleganckie i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 49 m , zlokalizowane na jednej z najpopularniejszych ulic Woli - Jana Kazimierza. Mieszkanie zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ludwiki

Czyste,Warszawa

2 885 000 zł103 m² 28 009,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Sprzedam nowe, niezamieszkałe i wykończone 4-pokojowe mieszkanie 104 m2 na osiedlu Ludwiki, wybudowanym przez Dom Development. Bez podatku pcc. Bez prowizji Układ pomieszczeń: - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Towarowa

Wola,Warszawa

3 000 zł48 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie w budynku z ochroną na bliskiej Wola. Bardzo dobrze skomunikowane, toż obok drugiej linii metra Rondo Daszyńskiego. Rozkład Apartament o powierzchni 48 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stryjeńskich

Ursynów,Warszawa

824 000 zł52 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania o powierzchni 51,50mkw przy ulicy Stryjeńskich na warszawskim Ursynowie. Mieszkanie znajduje się na siódmym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bałuckiego

Mokotów,Warszawa

2 290 zł31 m² 73,87 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *jasne, przytulne i słoneczne 2-pokojowe mieszkanie we wspaniałej lokalizacji na Starym Mokotowie przy ulicy Michała Bałuckiego 27 *lokal o powierzchni 31,26 m2 znajduję się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Szeligowska

Chrzanów,Warszawa

562 000 zł32 m² 17 469,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

*** 0% prowizji *** kawalerka *** *** oddanie 1q 2026 *** Poszukujesz nieruchomości zlokalizowanej na osiedlu, które prężnie się rozwija a do tego jest dobrze skomunikowane z metrem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Miedza

Targówek,Warszawa

4 500 zł56 m² 79,65 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie po remoncie Z całkowicie nowym wyposażeniem jeszcze nikt W nim nie mieszkał tylko U nas! Do wynajęcia piękne, nowoczesne mieszkanie z zachwycającym widokiem. 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Heroldów

Bielany,Warszawa

749 000 zł42 m² 17 833,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Jeśli szukasz słonecznego i cichego mieszkania, położonego w bardzo zielonej części Warszawy, z dostępem do pełnej infrastruktury miejskiej, niedaleko stacji metra Młociny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mrówcza

Radość,Warszawa

320 000 zł55 m² 5 790,81 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do dokonania inwestycji na Wawrze w dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 55,26 m2 o ciekawym układzie, z antresolą, w stanie surowym zamkniętym. Jakkolwiek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z kominkiem, ul. Kazachska

Miasteczko Wilanów,Warszawa

4 800 zł70 m² 68,57 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny apartament w najlepszej lokalizacji Miasteczka Wilanów przy Placu Miejskim i Royal Wilanów, w inwestycji Kryształ Wilanowa. Do wynajmu ciche, 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Korsaka

Praga-Północ,Warszawa

3 000 zł46 m² 65,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Rozkład Mieszkanie składa się z przedpokoju z dużą szafą wnękową, salonu z rozkładaną kanapą, stołem i 6 krzesłami z wyjściem na duży taras na ostatnim piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

3 370 000 zł147 m² 22 925,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Penthouse 147M2, 4 pokoje, 2 łazienki, zagospodarowany taras 150M2, 3 miejsca postojowe, sarmacka, wilanów budynek: " Nowa Rezydencja Królowej Marysieńki" to czteropiętrowy budynek z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ogrodowa

Wola,Warszawa

1 400 000 zł77 m² 18 181,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1951

Warszawa / wola / ogrodowa 3-pokojowe narożne mieszkanie o powierzchni użytkowej 77 m2 / osobna duża kuchnia / osobna toaleta i łazienka / piętro 5/5 / winda / do generalnego remontu. Atuty:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Mokotów,Warszawa

1 549 000 zł73 m² 21 190,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Oferujemy wykończone w wysokim standardzie mieszkanie z ogrodem, idealne dla rodziny. Znajduje się ono na strzeżonym osiedlu, na parterze budynku. Rozkład pomieszczeń: mieszkanie zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zgrupowania AK Żmija

Bielany,Warszawa

620 000 zł54 m² 11 481 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Jeżeli szukasz słonecznego mieszkania na poddaszu, zależy Ci na spokojnej okolicy i zieleni wokół, a jednocześnie akceptujesz brak windy, zapraszam na Warszawskie Bielany. Mieszkanie przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szeligowska

Warszawa,mazowieckie

3 400 zł45 m² 75,56 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajecia rozkładowy apartament na piątym piątrze, osiedle zamknięte. Salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka z prysznicem. Wysoki standard, w pełni wyposażony; naczynia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grupy AK Północ

Mokotów,Warszawa

798 000 zł44 m² 18 115,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Oferujemy do sprzedaży eleganckie 2 pokojowe mieszkanie o pow, 444,05m2 z aneksem kuchennym, tarasem o pow. 39m2 i miejscem postojowym w garażu podziemnym, znajdujące się na 1.