dowolna

Mieszkania z aneksem Warszawa - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

5 938 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 938 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wilanów,Warszawa

3 500 zł50 m² 70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Warszawa, wilanów, miasteczko Wilanów ul. Kieślowskiego bez prowizji miejsce w garażu podziemnym wliczone jest w cenę najmu Warunki wynajmu: - najem okazjonalny lub wynajem dla firmy na cele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Służew,Warszawa

1 599 000 zł74 m² 21 722,60 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Biuro nieruchomości wymiar. zaprasza do zapoznania się z ofertą mieszkania usytuowanego na warszawskim Mokotowie. Na sprzedaż piękne, 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Mokotowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

1 230 000 zł74 m² 16 510,10 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zakup bez bez prowizji! Praga-Północ ul. Jagiellońska 55 Całkowicie nowy, nigdy nieużywany, wykończony w wysokim standardzie, apartament na nowo wybudowanym osiedlu Jagiellońska dewelopera Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stańczyka

Odolany,Warszawa

1 750 000 zł70 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferują na sprzedaż wyjątkowy, jedyny w okolicy 4 pokojowy apartament położony na prestiżowej Woli- stańczyka 5 Apartament znajduje się na 5 piętrze o powierzchni 70m2 Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gwiaździsta

Żoliborz,Warszawa

6 500 zł93 m² 69,89 zł/m²

 

Piętro:1/14

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronny jasny apartament trzypokojowy w sercu zielonego Żoliborza. W najbliższym sąsiedztwie Park Kępa Potocka z terenami rekreacyjnymi zarówno dla dzieci jak i dorosłych (place.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Stanów Zjednoczonych

Saska Kępa,Warszawa

849 000 zł48 m² 17 809,90 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie na Pradze-Południe (saska Kępa) w bloku z 1970 roku 2-pokojowe mieszkanie o pow. 47.67m2 przy al. Stanów Zjednoczonych składające się z: przedpokoju Salonu Aneksu Kuchennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Skoroszewska

Skorosze,Warszawa

1 025 000 zł72 m² 14 296 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Przestronne, 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się na pierwszym piętrze bardzo zadbanego budynku z 2014 roku. Zarówno niniejszy obiekt jak i osiedle, na którym się znajduje, zostały wykonane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

2 250 zł25 m² 90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bemowo. Przy metrze Ratusz Bemowo. Najem minimum na rok. 2500 pln suma, czynsz najmu z czynszem administracyjnym 2500 pln kaucja zwrotna 2500 pln prowizja agencji Najemca dodatkowo ponosi opłaty za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

4 850 000 zł217 m² 22 346,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

We speak eng, pol, ua, rus | No commission offer. Szukasz mieszkania najwyższej klasy? Tutaj nie ma miejsca na kompromisy! Na sprzedaż niepowtarzalna, elegancka rezydencja w luksusowym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Julianowska

Targówek,Warszawa

600 000 zł51 m² 11 799,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z garażem - Targówek Bródno, ul. Julianowska. Niski budynek, ogrodzony, wszystkie media - gaz, prąd, woda, ogrzewanie miejskie. Wokół też niska zabudowa, dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Niepodległości

Mokotów,Warszawa

630 000 zł37 m² 17 166,20 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Oferujemy do sprzedaży rozkładowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,7m2 znajdujące się na trzecim piętrze w 10-cio piętrowym budynku przy al. Niepodległości 71a na Mokotowie tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

4 402 zł44 m² 100 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia: 2-pokojowy apartament o pow.44,02 m2 na 1 piętrze w kamienicy w Śródmieściu Warszawy, w OKOLICACH ul. Marszałkowskiej, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Młynarska

Wola,Warszawa

2 350 zł20 m² 118,09 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Dzień dobry, do wynajęcia posiadamy mieszkanie na Woli, ul. Młynarska. Doskonale skomunikowana okolica - metro, tramwaj, autobus. Mieszkanie umeblowane Idealne dla pary lub singla. Czynsz do wspólnoty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stopowa

Mokotów,Warszawa

2 690 zł38 m² 70,79 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie przy ul. Stopowej 4 w Warszawie *apartament składa się z salonu z aneksem kuchennym, pokoju, łazienki, przedpokoju oraz balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Rembielińska

Targówek,Warszawa

2 400 zł29 m² 82,76 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkania w nowym budynku do wynajęcia od marca 2025 Mieszkanie o pow. 29 m położone jest na 5-tym piętrze i składa się z salonu z kuchnią i oddzielnej sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gieysztora

Wilanów,Warszawa

1 072 253 zł67 m² 15 999 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Viva Invest prezentuje, jeżeli szukasz funkcjonalnego mieszkania zlokalizowanego na Miasteczku Wilanów to dobrze trafiłeś. Prezentowane mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Radziwie

Młynów,Warszawa

1 699 000 zł79 m² 21 585,60 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Oferują na sprzedaż przestronne, eleganckie 4 pokojowe mieszkanie położone na prestiżowym osiedlu na Woli, ulica Radziwie Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze o powierzchni 78,71m2 Idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Postępu

Mokotów,Warszawa

978 000 zł45 m² 21 627,60 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż Słoneczne 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na 9. piętrze budynku na Mokotowie. To doskonała propozycja dla osób poszukujących komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Karolkowa

Młynów,Warszawa

830 000 zł53 m² 15 660,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mam przyjemność zaprezentować państwu na sprzedaż ciche i przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,96m2 usytuowane w okolicach ul. Karolkowej na bliskiej Woli. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Krochmalna

Warszawa,mazowieckie

2 100 000 zł60 m² 35 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Luksusowy Apartament na Sprzedaż w Browarach Warszawskich, warszawa Lokalizacja: mieszkanie położone jest w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Warszawy - Browary Warszawskie. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Mokotów,Warszawa

950 000 zł50 m² 18 984,80 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

2 pokojowe mieszkanie na parterze na Mokotowie. Lokalizacja tuż przy parku i niedaleko metra. Salon z aneksem kuchennym. Sypialnia, łazienka z prysznicem. Do mieszkania przynależy miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Powiśle,Warszawa

3 550 zł48 m² 74,74 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy Państwu ofertę wynajmu trzypokojowego mieszkania 47,5 m2 na warszawskim Powiślu. Lokalizacja: lokal usytuowany jest w świetnej lokalizacji na ulicy Leszczyńskiej w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bobrowiecka

Dolny Mokotów,Warszawa

1 390 000 zł61 m² 22 768,20 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż 61 metrowe, nowoczesne mieszkanie wraz z dużym balkonem i klimatyzacją. Mieszkanie składa się Z: salonu z aneksem kuchennym ponad 7 metrowego balkonu 2 sypialni łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Śródziemnomorska

Mokotów,Warszawa

2 437 zł32 m² 77,12 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia jasne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 31,6 mkw, zlokalizowane na warszawskim Mokotowie przy ulicy Śródziemnomorskiej. Mieszkanie usytuowane na parterze budynku z 2007.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szczęsna

Włochy,Warszawa

1 499 000 zł67 m² 22 373,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Najważniejsze informacje: komórka lokatorska gratis w cenie mieszkania! kupujący nie płaci podatku pcc 2% metraż: 66,7 m2, trzypokojowe świetna loggia o powierzchni 6m2 mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Stopowa

Mokotów,Warszawa

2 700 zł42 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie Do wynajęcia 42 m2, na które składa się: - salon z wyjściem na balkon - Aneks Kuchenny - Sypialnia - Łazienka - Przedpokój Mieszkanie jest o podwyższonym standardzie. Użyte.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Targówek,Warszawa

799 000 zł60 m² 13 483,30 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie o powierzchni 60 m , z funkcjonalnym układem pomieszczeń, które zapewniają wygodę i przestronność: salon z aneksem kuchennym (ok. 30 m ), z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jana Kazimierza

Odolany,Warszawa

990 000 zł54 m² 18 205,20 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Zarezerwowane do 14.03.2025 Mam przyjemność zaprosić Państwa do odkrycia wyjątkowego 2-pokojowego mieszkania z balkonem, który wychodzi na urokliwe i ciche patio. To miejsce, pełne komfortu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Międzynarodowa

Praga-Południe,Warszawa

2 150 zł36 m² 59,72 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia piękna, duża kawalerka (36 m2) z tarasem o powierzchni prawie 13 m2, w nowoczesnym apartamentowcu Villa Onyx *osiedle monitorowane z ochroną 24/7 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Dobra

Powiśle,Warszawa

5 500 zł46 m² 119,57 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przyjemne mieszkanie dwupokojowe w centrum Powiśla. Rozkład Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze i składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Wilanowska

Miasteczko Wilanów,Warszawa

5 800 zł81 m² 71,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu świeżo po remoncie, ciche, 3-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami położone na drugim piętrze w czteropiętrowym apartamentowcu w Miasteczku Wilanów przy Alei Wilanowskiej (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Chodkiewicza

Wyględów,Warszawa

4 500 zł56 m² 80,36 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj w przestronnym mieszkaniu położonym na lubianym i kameralnym osiedlu przy ul. Chodkiewicza. Idealne miejsce dla osób, które cenią niedaleką odległość od centrum miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przy Agorze

Bielany,Warszawa

775 000 zł47 m² 16 489,40 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Bezpośrednio. Sprzedam mieszkanie dwupokojowe 46,70m2 na Bielanach. Mieszkanie po remoncie w 2022 roku. Wymieniona instalacja elektryczna, położone gładzie, glazura, terakota, panele na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kulczyńskiego

Imielin,Warszawa

780 000 zł56 m² 13 854 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy Państwu świetnie zlokalizowane mieszkanie na warszawskim Imielinie. Jest to wysoki parter z ogródkiem ok. 20m2, do którego schodzi się z balkonu. 13 lat temu przeprowadzony był.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łagodna

Marina Mokotów,Warszawa

6 000 zł83 m² 72,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajmu cichy apartament na eleganckim osiedlu Marina Mokotów. Apartament z dużym balkonem znajduje się na 2 piętrze w 4-o piętrowym kameralnym budynku, w skład mieszkania wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żwirki i Wigury

Rakowiec,Warszawa

2 290 zł38 m² 60,26 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasne i rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m , zlokalizowane przy ul. Żwirki i Wigury 33 na Ochocie. To idealne miejsce dla osób pracujących lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Skorochód-Majewskiego

Ochota,Warszawa

5 100 zł92 m² 55,43 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia bardzo ładny, świeżo wyremontowany 4 pokojowy apartament o pow. 92 m2, znajdujący się na terenie, strzeżonego i zamkniętego osiedla przy ul. Walentego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Limanowskiego

Mokotów,Warszawa

660 000 zł45 m² 14 666,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 44,65m2 zlokalizowane na 5 ostatnim piętrze budynku z 2001r. W budynku jest winda. Elegancko urządzone, zadbane osiedle, jest ogrodzone i zamknięte,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Joteyki

Stara Ochota,Warszawa

700 000 zł33 m² 21 084,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1936

Mieszkanie o pow. 33,2m2 na II kondygnacji w przedwojennej kamienicy z 1936r (z windą), stara Ochota, ul. Joteyki. Dogodna lokalizacja, tuz przy pl. Narutowicza, bardzo dobra komunikacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Ochota,Warszawa

3 300 zł34 m² 97,06 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

| opis nieruchomości | Lokal usytuowany na 1 wysokim piętrze biurowym, w nowym bloku z 2023 roku przy ul. Wiktoryn 6. Powierzchnia, na którą składają się: przestronny salon, połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Smocza

Wola,Warszawa

560 000 zł30 m² 18 666,70 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż oferuję komfortową kawalerkę w świetnej lokalizacji - przy ul. Smoczej, na 3 piętrze. Mieszkanie znajduje się w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie.