dowolna

Mieszkania z aneksem Warszawa - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

5 938 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 938 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Perkuna

Praga-Południe,Warszawa

869 000 zł71 m² 12 170,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje / Galeria Promenada / Oszklona Loggia 4 m2 / Piwnica / Od zaraz Rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie, położone na kameralnym, zamkniętym osiedlu, do remontu. Do sprzedaży własnościowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bakalarska

Włochy,Warszawa

2 800 zł41 m² 67,88 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2 pokojowe mieszkanie na zielonym, spokojnym osiedlu, na styku Ochoty i Włoch, w nowej dzielnicy Raków. Bakalarska | nowe osiedle | włochy - raków | 2 pokoje | balkon | W pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wincentego

Bródno,Warszawa

1 050 000 zł62 m² 17 073 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się na Bródnie na pięknym Osiedlu Park Leśny z wyjątkowym widokiem prosto na Las Bródnowski. Osiedle mieści się 200 metrów od wejścia do stacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

4 400 zł54 m² 81,50 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem jasne i ciche 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Kolejowej. Mieszkanie o pow. 53,99 m2 usytuowane jest na 3 piętrze i składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowolipki

Muranów,Warszawa

678 000 zł36 m² 18 833,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie - ul. Nowolipki 32, warszawa 36 m | wysoki parter | po remoncie | centrum miasta Lokal: dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m , położone na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Włochy,Warszawa

938 700 zł56 m² 16 886,10 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji - prosto od dewelopera! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj z nami tysiące mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Prawdziwka

Kabaty,Warszawa

4 600 zł90 m² 51,11 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Szukasz mieszkania z klimatem i zielenią za oknem Oferuję bezpośrednio piękny apartment z ogrodem do wynajęcia od sierpnia na zielonych Kabatach |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Rembertów,Warszawa

950 000 zł135 m² 7 034,95 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2024

Z przyjemnością prezentujemy Państwu bezczynszowe, bardzo przestronne, dwupoziomowe mieszkanie w Rembertowie - idealne dla rodziny Nieruchomość to 125-metrowe dwustronne mieszkanie z bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Brzeżek

Bemowo,Warszawa

4 500 zł48 m² 93,75 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

0% prowizji! Oferta tylko w naszym biurze! In English please read below! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do wynajęcia, nowy, elegancki, 2-pokojowy apartament o powierzchni ok. 48 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obrońców

Praga-Południe,Warszawa

9 500 zł140 m² 67,86 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:6

 

Umeblowane:-

Na starej Saskiej Kępie. Duży apartament 140 m2 , sześć pokoi, balkon 2 łazienki, garaż Na drugim piętrze w budynku z windą, przestronne mieszkanie Przedpokój, kuchnia z jadalnią ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

4 800 zł81 m² 59,55 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 3-pokojowe mieszkanie na osiedlu "even shiraz" przy ul. Powstańców Śląskich 89b, o powierzchni 80,60 m2: rozkład: - salon (18,5 m2) z klimatyzacją, z wyjściem na taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Wola,Warszawa

6 320 zł59 m² 107,12 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność Do wynajęcia od zaraz 3-pokojowe mieszkanie na bliskiej Woli przy ul. Brylowskiej 6. Usytuowane na 4.piętrze, w inwestycji Wolska Kamienica z 2019 roku. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sotta Sokoła

Natolin,Warszawa

1 690 000 zł113 m² 14 955,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Oferuję świeżo wykończone mieszkanie 113 m2 z antresolą na warszawskim Natolinie przy ul. Kazimierza Sotta Sokoła za cenę 1 690 000 zł. **kupujący nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

990 000 zł46 m² 21 391,50 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie 2-pokojowe, wykończone z dbałością o każdy detal, zlokalizowane przy ul. Jana Kazimierza 32b na warszawskiej Woli. To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Raabego

Kabaty,Warszawa

880 000 zł52 m² 16 806,70 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Marzysz o przestronnym mieszkaniu w zielonej, spokojnej okolicy, z szybkim dojazdem do centrum Warszawy? To wyjątkowe mieszkanie na Kabatach może być Twoje! Najważniejsze atuty mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Włochy,Warszawa

565 000 zł30 m² 18 833,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 2 pokojowe - 29,88 m2 + balkon 7,05m2 warszawa / raków / kameralne osiedle tramwaj/autobus - 5 minut spacerem bezpośredni dojazd komunikacją do centrum warszawy centrum łopuszańska - 6 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Warszawa

Białołęka,Warszawa

450 000 zł33 m² 13 719,50 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1986

Ustawna, przestronna kawalerka na tarchominie. > super lokalizacja! > dużo zieleni i przestrzeni między budynkami Mieszkanie o powierzchni 32,8m, z loggią (2,5m). - pokój (ok,21m) pozwala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

1 520 000 zł76 m² 19 947,50 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Rezerwacja Na sprzedaż: mieszkanie w bardzo dobrym standardzie, po generalnym remoncie, znajdujące się w bezpiecznej okolicy, w sąsiedztwie Parku Szczęśliwickiego, na dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Kamionek,Warszawa

879 457 zł59 m² 14 906 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 3 pokojowe - 58,05m2 + balkon 8,4m2 Praga Południe - Kamionek To idealna propozycja dla osób ceniących sobie nowoczesny design, dobrą komunikację oraz bliskość zieleni i miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Zdziechowskiego

Mokotów,Warszawa

3 800 zł36 m² 104,17 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy atrakcyjne, dwupokojowe mieszkanie na Mokotowie, o wysokim standardzie, w doskonałej lokalizacji. Rozkład: mieszkanie zapewnia przestrzeń i funkcjonalność w każdym calu:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tamka

Powiśle,Warszawa

2 955 852 zł148 m² 19 999 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Mam przyjemność przedstawić Państwu atrakcyjny lokal użytkowy, który można przearanżować na dwa mieszkania. Doskonała, prestiżowa lokalizacja, w sercu Powiśla. Lokal usytuowany jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

655 000 zł43 m² 15 092,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Białołęka ul. Skarbka z Gór przy skrzyżowaniu z ul. Berensona > przystanki autobusowe 100 m od budynku > stacja metra Kondratowicza 10 min autobusem > na tej samej ulicy liczne sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Niemcewicza

Ochota,Warszawa

4 000 zł48 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowy, dwupokojowy apartament urządzony w stylu industrialnym. Apartament o powierzchni 48 m2 znajduje się na trzecim piętrze i składa się z wygodnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Herbu Oksza

Ursus,Warszawa

1 069 000 zł60 m² 17 728 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

**jasne, 3-pokojowe mieszkanie z balkonem w nowym budownictwie - Ursus, ul. Herbu Oksza** Z przyjemnością prezentujemy komfortowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni ponad 60 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Ledóchowskiej

Miasteczko Wilanów,Warszawa

370 000 zł20 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Mikro apartament - pokój hotelowy - Z odrębną księgą wieczystą Oferta bez prowizji od kupującego Apartament inwestycyjny - z opcją zawarcia długoterminowej umowy najmu z operatorem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Dolny Mokotów,Warszawa

9 000 zł100 m² 90 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zaprojektowany przez architektów, wykończony wysokiej jakości materiałami, przestronny, narożny apartament na Mokotowie z widokiem na zieleń. Powierzchnia ok. 100 m2. Apartament usytuowany na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

1 360 000 zł71 m² 19 271,70 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Co wyróżnia tę ofertę spośród innych ofert przy ul. Jana Kazimierza? - Wysokie piętro. - narożna ekspozycja. - podłogi w bardzo dobrym stanie. - brak bliskości okien innych mieszkań. - dobry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kopalniana

Bemowo,Warszawa

1 150 000 zł42 m² 27 446,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Dzień dobry! Mam przyjemność zaprezentować nowoczesne mieszkanie z ogródkiem na Warszawskim Bemowie gotowe do zamieszkania. Szukasz komfortowego i nowoczesnego mieszkania w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ludwiki

Wola,Warszawa

7 750 zł63 m² 122,74 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Znakomita lokalizacja | metro M2 | wysoki standard wykończenia | dostępne od 1 lipca | 3 pokoje | klimatyzacja | pełne wyposażenie | zielone tereny Przedstawiamy Państwu niezwykłą okazję zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wronia

Wola,Warszawa

5 990 zł50 m² 119,80 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m2 zlokalizowane w Warszawie przy ul. Wroniej/ Wola. Znajduje sie na 6. piętrze w 8-piętrowym budynku apartamentowym z 2013.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wąwozowa

Ursynów,Warszawa

4 200 zł66 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie 66 mk2 przy metrze Kabaty na warszawskim Ursynowie przy ul. Wąwozowej. W pełni wyposażone, klimatyzowane mieszkanie w doskonałej lokalizacji , bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Aleja gen. Antoniego Chruściela Montera

Rembertów,Warszawa

5 900 zł105 m² 56,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ciekawą ofertą wynajmu przestronnego dwupoziomowego 5 pokojowego apartamentu w samym centrum Starego Rembertowa, w spokojnej, zielonej dzielnicy Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kłopot

Wola,Warszawa

2 400 000 zł79 m² 30 495,60 zł/m²

 

Piętro:15/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Inwestycja "przy Arkadii" | 15. piętro (ostatnie) | 78,7 m + loggia 16,53 m Elegancki apartament położony na ostatnim piętrze nowoczesnej inwestycji "przy Arkadii", z niepowtarzalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Włochy,Warszawa

799 000 zł50 m² 15 980 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 2 pokojowe - 49,94 m2 + balkon 9,50 m2 warszawa / raków / kameralne osiedle tramwaj/autobus - 5 minut spacerem bezpośredni dojazd komunikacją do centrum warszawy centrum łopuszańska - 6 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obozowa

Wola,Warszawa

505 000 zł36 m² 14 027,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na wysokim parterze zlokalizowane na Woli przy ul. Obozowej. Budynek z cegły z 1938 roku. Na powierzchnię mieszkania składa się: -pokój dzienny z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Omulewska

Praga-Południe,Warszawa

1 050 000 zł58 m² 18 016,50 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferuję na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie na warszawskiej Pradze Południe przy ul. Omulewskiej. Lokal znajduje się na trzecim piętrze (z 8) budynku na kameralnym, monitorowanym i zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Kamionek,Warszawa

1 133 401 zł83 m² 13 655 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 4 pokojowe - 82,73m2 + ogród Praga Południe - Kamionek To idealna propozycja dla osób ceniących sobie nowoczesny design, dobrą komunikację oraz bliskość zieleni i miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

697 000 zł70 m² 9 985,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie na sprzedaż w sercu Zielonej Białołęki przy ul. Skarbka z Gór 128. Jeśli szukasz ustawnego 3-pokojowego mieszkania w okolicy, gdzie wszystko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

2 800 zł43 m² 65,12 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wolne od zaraz. Wymagany najem okazjonalny. Oferujemy Państwu do wynajmu przestronne, zadbane, słoneczne i ciche mieszkanie o powierzchni 43 m2 w bloku z 2003 roku znajdującym się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Aleja gen. Antoniego Chruściela Montera

Rembertów,Warszawa

1 140 000 zł105 m² 10 857,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2003

Centrum Starego Rembertowa! Doskonały punkt komunikacyjny /lokalizacyjny. Stacja pkp rembertów zaledwie 5min piechotą. 12 min do Stadionu Narodowego i linii Metra. 15 min. Powiśle. 17 min. Warszawa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Powiśle,Warszawa

15 569 zł88 m² 175,92 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Eng below informacje ogólne: lokalizacja: warszawa, powiśle - Elektrownia Powiśle Metraż: 88,5 m + taras o powierzchni 12 m (łącznie 100,5 m ) Piętro: 4/5 Liczba pokoi: 3 Liczba.