dowolna

Mieszkania z aneksem Warszawa - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

5 938 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 938 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Andersa

Śródmieście,Warszawa

3 000 zł35 m² 85,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajmu mieszkanie w ścisłym centrum przy ulicy Gen. Wł. Andersa 1 z widokiem z okna na zieleń. W kamienicy bezpośrednio nad kinem muranów.Mieszkanie powierzchni 35m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Głębocka

Lewandów,Warszawa

400 000 zł29 m² 13 888,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Zapraszam do zapoznania się z inwestycją położoną na ul. Głębockiej. Mieszkanie o powierzchni 28,80M2 gotowe do wprowadzenia! Mieszkanie zadbane, czyste. Wysokość 270cm. Do lokalu nie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Puławska

Sielce,Warszawa

1 795 000 zł82 m² 21 890,20 zł/m²

 

Piętro:1/44

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Przenieś się w świat elegancji i komfortu przedwojennej Warszawy! Prezentujemy wyjątkowo stylowe, jasne i przestronne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni aż 81.9 m (77.84.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Callas

Białołęka,Warszawa

450 000 zł40 m² 11 306,50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie z komórką lokatorską o powierzchni 39,8 m położone w spokojnej, zielonej części Białołęki przy ul. Marii Callas. Lokal znajduje się w nowym bloku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zgrupowania AK Żmija

Bielany,Warszawa

650 000 zł51 m² 12 745,10 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy lokal usługowy o powierzchni 51 m , zlokalizowany przy ul. Zgrupowania ak Żmija 2 na warszawskich Bielanach. To doskonała propozycja dla inwestora, przedsiębiorcy lub firmy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Siennicka

Praga-Południe,Warszawa

999 000 zł75 m² 13 320 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż: dwupoziomowe mieszkanie z ogródkiem - Aleje Praskie, praga-Południe Bez pcc | Odbiór już w listopadzie 2025 | Cena do negocjacji Prezentujemy przestronne, 3-pokojowe, dwupoziomowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament

Bielany,Warszawa

560 000 zł34 m² 16 716,40 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Digital Broker prezentuje kawalerkę o powierzchni 33,5 m z aneksem sypialnianym, zlokalizowaną na Warszawskich Bielanach. To idealna propozycja dla singla, młodej pary lub jako inwestycja pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wrzeciono

Bielany,Warszawa

1 790 000 zł78 m² 22 948,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Prezentujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 77,6 m , położone na zamkniętym, kameralnym osiedlu przy ul. Wrzeciono , tuż przy ul. Marymonckiej i naprzeciwko Lasu Bielańskiego. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Annopol,Warszawa

582 144 zł38 m² 14 827,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta specjalna: 2-pokojowy apartament gotowy do odbioru! ogródek 41 m2! Odkryj swój nowy wymiar komfortu na styku Białołęki i Targówka. Mieszkanie czeka na Ciebie w prestiżowej, kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kłobucka

Ursynów,Warszawa

3 300 zł53 m² 62,04 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia jasne, ciche, 3-pokojowe, nieumeblowane mieszkanie zlokalizowane przy ul. Kłobuckiej na Ursynowie. Najważniejsze atuty mieszkania: mieszkanie o pow. 53,19 m2 jest nieumeblowane -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stańczyka

Wola,Warszawa

3 200 zł35 m² 91,30 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie na bliskiej Woli! Lokalizacja: odolany, ul. Stańczyka. Mieszkanie o powierzchni 35,05 m składa się z: pokoju dziennego z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Annopol,Warszawa

604 900 zł41 m² 14 639,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szeroka oferta mieszkań * Zakup od Dewelopera * Podwyższony standard osiedla 4 minuty Spacerem do przystanku autobusowego/pkp Warszawa Toruńska 25 min do Centrum komunikacją miejską! zakup bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Górnośląska

Powiśle,Warszawa

1 275 000 zł51 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Biuro nieruchomości Cravtt Property ma przyjemność zaprezentować do sprzedaży piękne mieszkanie o powierzchni 51 m2 na Powiślu, przy ul. Górnośląskiej. W skład nieruchomości wchodzą: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Górna Droga

Ursus,Warszawa

595 000 zł44 m² 13 428,10 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Polecam do zakupu mieszkanie o powierzchni 44,31 m , położone na Warszawskim Ursusie przy ul. Górna Droga 8. 5 piętro z 7 (winda) Mieszkanie składa się z salonu z kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Warszawa

Rakowiec,Warszawa

487 894 zł28 m² 17 424,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Kawalerka - 27,76m2 + ogród 23,62m2 promocja na parking podziemny tylko teraz 10.000 ZŁ OSTATNIE KAWALRKI Z ODBIOREM W PRZYSZŁYM ROKU Ochota/Włochy - obok WKD Raków 7 MINUT SPACEREM WKD 15.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Kamionek,Warszawa

874 972 zł57 m² 15 350,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Praga Południe - Kamionek Zamieszkaj w dynamicznie rozwijającej się okolicy! kamionek - idealna lokalizacja dla ceniących sobie świetne skomunikowanie, bliskość zieleni oraz pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Grochów,Warszawa

1 085 000 zł61 m² 17 720,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, miejscem garażowym i komórką lokatorską położone w rejonie Ronda Wiatraczna na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Ursus,Warszawa

628 900 zł43 m² 14 625,60 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez prowizji - prosto od dewelopera! zadzwoń I dowiedz się więcej Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starowiślna

Białołęka,Warszawa

699 000 zł43 m² 16 195,50 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Są takie mieszkania, które od pierwszej chwili dają poczucie, że wszystko jest dokładnie na swoim miejscu. To właśnie jedno z nich nowoczesna, przytulna przestrzeń na ul. Starowiślnej 7, idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Trakt Nadwiślański

Stare Świdry,Warszawa

690 000 zł44 m² 15 681,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż, ładnie wykończone (nowe), 2-pokojowe mieszkanie, w atrakcyjnej lokalizacji: tarchomin-Żerań, przy moście Skłodowskiej-Curie - ul. Trakt Nadwiślański 4. Mieszkanie o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Modlińska

Anecin,Warszawa

821 436 zł65 m² 12 700 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bez czekania. Mieszkanie w inwestycji gotowej do odbioru. Miejsce postojowe w cenie niższej o 20 tysięcy złotych W mieszkaniu zaplanowano: salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Domaniewska

Służewiec,Warszawa

13 500 zł93 m² 144,82 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

We also speak: ua|eng|ru Gustownie wykończone rozkładowe mieszkanie o pow. 105 m2 w budynku z 2023 roku, z szeregiem udogodnień dla swoich mieszkańców. Biznesowe centrum miasta |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Warszawa

Rakowiec,Warszawa

487 894 zł28 m² 17 424,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Kawalerka - 27,76m2 + ogród 23,62m2 promocja na parking podziemny tylko teraz 10.000 ZŁ OSTATNIE KAWALERKI Z ODBIOREM W PRZYSZŁYM ROKU Ochota/Włochy - obok WKD Raków 7 MINUT SPACEREM WKD 15.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

1 205 000 zł53 m² 22 735,80 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Rezerwacja We speak pl / ukr / ru / eng Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie (salon z aneksem kuchennym, sypialnia, gabinet/biuro), położone na 8. piętrze (ostatnim) budynku z 2017 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Prosta

Wola,Warszawa

5 500 zł49 m² 112,24 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia świeżo wykończony apartament o powierzchni 49 m2 z ogródkiem o powierzchni 50 m2. Apartament znajduje się bardzo blisko Ronda Daszyńskiego na Woli przy ul. Prostej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Cybernetyki

Służewiec,Warszawa

860 000 zł45 m² 19 282,50 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Atrakcyjne mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na parterze w 6-piętrowym bloku z windą z 2014 roku zlokalizowane na warszawskim Mokotowie przy ul. Cybernetyki. Osiedle mozaika mokotów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, Aleja Prymasa Tysiąclecia

Wola,Warszawa

399 000 zł21 m² 18 981,90 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Idealna propozycja inwestycyjna - na wynajem krótkoterminowy, długoterminowy lub dla firm. Na sprzedaż 3 identyczne lokale mieszkalne, każdy o powierzchni 21,02 m , w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Prądzyńskiego

Czyste,Warszawa

1 249 000 zł56 m² 22 145,40 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mam do zaoferowania mieszkanie o powierzchni 56,40 m zlokalizowane w Warszawie, przy ul. Prądzyńskiego, na piątym piętrze dziewięciopiętrowego budynku. Możliwość podpisania umowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Winorośli

Białołęka,Warszawa

562 000 zł38 m² 14 986,70 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe, 37,5 m - Warszawa, białołęka, ul. Winorośli 10 Lokal składa się z: salonu z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon (8 m ), sypialni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Szegedyńska

Bielany,Warszawa

2 000 zł25 m² 80 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wygodna kompaktowa kawalerka, położona na Bielanach przy ul Szegedyńskiej. Jest to parter w bloku 10 piętrowym. Mieszkanie jest po remoncie, czyste, zadbane, w pełni umeblowane. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Flisaków

Białołęka,Warszawa

818 000 zł66 m² 12 488,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Białołęka-Regaty ul. Flisaków > 65 m2 > 3 pokoje z aneksem kuchennym > duży balkon ok 7 m2 > bardzo dobry stan, gotowe do wprowadzenia po ewentualnym odświeżeniu ścian > miejsce parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grochowska

Kamionek,Warszawa

1 346 000 zł73 m² 18 413,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Dizajnerskie, loftowe mieszkanie w zrewitalizowanej kamienicy na Kamionku. Zapraszam do niezwykle klimatycznego, jasnego mieszkania w odnowionej kamienicy z 1920 roku. Przestrzeń została.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Aleje Jerozolimskie

Włochy,Warszawa

499 900 zł32 m² 15 563,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie 1-pokojowe usytuowane na 2 piętrze w 4-piętrowym apartamentowcu z windą z 2018 roku zlokalizowane w Warszawie - Włochy, ul. Aleje Jerozolimskie. Mieszkanie składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bema

Wola,Warszawa

1 200 000 zł47 m² 25 641 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1893

Wyjątkowe mieszkanie w kamienicy z końca XIX w., zlokalizowanej w sercu Woli czeka na nowego właściciela! Jeśli poszukujesz mieszkania z duszą i historią, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Kowieńska

Praga-Północ,Warszawa

509 000 zł25 m² 20 360 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1973

1 pokojowe mieszkanie znajdujące się na Nowej Pradze. Lokal składa się z dużego pokoju z aneksem kuchennym i łazienką. Ekspozycja okien (południowy - wschód) sprawia że mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zadumana

Ochota,Warszawa

2 600 zł34 m² 76,47 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od zaraz ładne, słoneczne i ciche mieszkanie 34 m2 (kawalerka z aneksem kuchennym). Osiedle zamknięte i chronione. Bardzo dobra infrastruktura, w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bukietowa

Mokotów,Warszawa

2 400 zł28 m² 85,71 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 28m2, zlokalizowane przy ul. Bukietowej 19 na warszawskim Mokotowie tuż przy ul. Woronicza, blisko metra Wierzbno, mieszczące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Wilanów,Warszawa

822 375 zł66 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Lokal 65,79 m2, cena 822375 zł w stanie deweloperskim -do wykończenia i własnej aranżacji. Stan tzw. deweloperski: tzn. są wykonane wylewki podłogowe, tynki, rozprowadzenia wszystkich mediów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hoża

Krucza,Warszawa

1 268 000 zł57 m² 22 363,30 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego w sercu Warszawy tuż przy pl. Trzech Krzyży na styku urokliwej ul. Hożej, zabytkowej ul. Mokotowskiej. To wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Kamionek,Warszawa

699 681 zł41 m² 17 065,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ruczaj

Wilanów,Warszawa

835 975 zł67 m² 12 497,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Lokal 66,89 m2, -cena 836125 zł w stanie deweloperskim -do wykończenia i własnej aranżacji. Stan tzw. deweloperski: tzn. są wykonane wylewki podłogowe, malowane tynki, rozprowadzenia.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij