dowolna

Mieszkania z aneksem Warszawa - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

5 942 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

5 942 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chłodna

Wola,Warszawa

5 900 zł55 m² 107,27 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jasne i ciche dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m2 zlokalizowane w Warszawie przy ul. Chłodnej/ bliska Wola. Mieszkanie znajduje się na 6.piętrze w 7-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Symboliczna

Wola,Warszawa

750 000 zł43 m² 17 441,90 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

klimatyzacja do odświeżenia Wola Wprowadzenie Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m , zlokalizowane przy ul. Symbolicznej 3 na warszawskiej Woli. To doskonała propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Freta

Śródmieście,Warszawa

1 299 000 zł49 m² 26 510,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Bezpośrednio sprzedam luksusowy, ekskluzywny, piękny, po generalnym remoncie, apartament przy ulicy freta 4/6, w kamienicy Z końca XVIII wieku! najbardziej prestiżowa lokalizacja warszawy stare.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niedzielskiego Żywiciela

Bielany,Warszawa

1 460 000 zł77 m² 18 961 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Oferujemy na sprzedaż nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 76,5 m , położone na 1. piętrze kameralnego, 2-piętrowego budynku z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Taylora

Ursus,Warszawa

3 000 zł37 m² 81 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam! Umowa jest zwykła, nie najem okazjonalny! Do wynajęcia bardzo ładne, ciche, nowocześnie wykończone, klimatyczne, dwupokojowe mieszkanie na 1 piętrze z dużym balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowolipki

Muranów,Warszawa

3 000 zł36 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szanowni Państwo polecam przytulne mieszkanie w doskonałej lokalizacji. Budynek znajduje się przy ul. Nowolipki na zielonym Muranowie. Kameralna zabudowa i zieleń wyróżniają to miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krzewna

Elsnerów,Warszawa

889 000 zł54 m² 16 616,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szukasz przestronnego mieszkania urządzonego w nowoczesnym stylu, które znajduje się w cichej i jednocześnie dobrze skomunikowanej okolicy? Ta oferta jest idealna dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wysockiego

Targówek,Warszawa

649 573 zł54 m² 12 141,50 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

3-pokojowe mieszkanie z balkonem | Targówek | ul. Piotra Wysockiego Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 53,5 m , położone na 3. piętrze w 10-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Podchorążych

Mokotów,Warszawa

5 000 zł95 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Opis nieruchomości Apartament składa się z: - salonu z wyjściem na taras z pięknym widokiem - oddzielnej widnej kuchni - dwóch sypialni - dwóch łazienek (jedna z kabiną prysznicową,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Światowida

Winnica,Warszawa

581 000 zł41 m² 14 171 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

00% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Posiadamy również inne mieszkania w tej inwestycji Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą Inwestycja zlokalizowana jest przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Skorosze,Warszawa

935 000 zł57 m² 16 528,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż nowoczesne, 3 pokojowe mieszkanie wykończone w wysokim standardzie usytuowane na 4 piętrze kameralnego 4-piętrowego budynku w warszawskim Ursusie. Najważniejsze atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

5 000 zł46 m² 108,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

We speak pl / ukr / ru / eng do wynajęcia - nowoczesny apartament na woli. Do wynajęcia nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 45 m , zlokalizowane przy ul. Jana Kazimierza 27а,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Pańska

Śródmieście,Warszawa

2 700 zł23 m² 117,39 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia komfortowa kawalerka z balkonem, miejscem postojowym i ac w samym centrum Warszawy, przy ul. Pańskiej 3, tuż przy Rondzie onz. Nieruchomość: składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przybyszewskiego

Stare Bielany,Warszawa

649 000 zł36 m² 17 815 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Przedmiotem oferty jest niebanalne mieszkanie zlokalizowane w centralnej części Starych Bielan, przy ul. Przybyszewskiego w kameralnej trzypiętrowej kamienicy z ekspozycją na wewnętrzne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Oliwska

Targówek,Warszawa

535 000 zł45 m² 11 998,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowe mieszkanie 2024 | bardzo jasne | poddasze | antresola | bez pcc Na sprzedaż nowy, bardzo jasny lokal mieszkalny położony na ostatnim piętrze kamienicy przy ul. Oliwskiej na warszawskim Targówku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Włochy,Warszawa

1 220 000 zł57 m² 21 441,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji I podatku pcc Na sprzedaż nowe, świeżo wykończone i gotowe do wprowadzenia, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 56,85 m . Nieruchomość położona na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Włochy,Warszawa

1 310 000 zł60 m² 21 833,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji I podatku pcc Na sprzedaż nowe, świeżo wykończone i gotowe do wprowadzenia, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60,07 m . Nieruchomość położona na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

615 000 zł43 m² 14 302,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Białołęka ul. Berensona (tuż przy skrzyżowaniu z ul. Skarbka z Gór) > przystanki autobusowe, mnóstwo sklepów i punktów usługowych tuż pod osiedlem > dojazd do stacji metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

990 000 zł61 m² 16 230 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

*Wyłącznie u nas* Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z garażem i klimatyzacją w Miasteczku Wilanów. Na sprzedaż przestronne, ciche i komfortowo urządzone mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Giserska

Ursus,Warszawa

3 000 zł40 m² 75 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Śliczny, zupełnie nowy, nowocześnie wykończony, nigdy nie użytkowany, 2-pokojowy apartament położony na 5 piętrze, ładnego, 7-piętrowego apartamentowca z 2025 roku. Prezentowany lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Anielewicza

Śródmieście,Warszawa

3 600 zł40 m² 90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Agencja Westate Wola prezentuje dwupokojowe mieszkanie, zlokalizowane na warszawskim Muranowie przy ulicy Anielewicza. Mieszkanie znajduje się w jednej z kamienic przy muzeum historii żydów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dickensa

Ochota,Warszawa

570 000 zł36 m² 16 056,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 36 m , 3 piętro w 4-piętrowym bloku z 1966 roku -warszawa, ochota, ul. Karola Dickensa. Budynek po remoncie. Nowa elewacja, wymienione instalacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kaloryczna

Mokotów,Warszawa

1 273 120 zł87 m² 14 600 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie w spokojnej okolicy lokalizacja: mieszkanie położone jest w dynamicznie rozwijającej się części Warszawy- w dzielnicy Mokotów. To lokalizacja, łącząca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ryżowa

Włochy,Warszawa

4 000 zł63 m² 63,15 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3-pokojowe 63 m2 w nowym budownictwie w apartamentowcu z 2019 roku przy ul. Ryżowej w dzielnicy Włochy. Mieszkanie wykończone w 2021 roku, składające się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bakalarska

Włochy,Warszawa

7 500 zł92 m² 81,81 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronne, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 91,68 m , zlokalizowane w Warszawie - Raków, przy ul. Bakalarskiej 15b, na 3 piętrze w 5-piętrowym budynku z 2018 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Callas

Białołęka,Warszawa

590 000 zł41 m² 14 320,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Białołęka ul. Marii Callas Całkowicie nowe, nigdy nieużywane, wykończone mieszkanie na nowo wybudowanym osiedlu Olchowy Park dewelopera Victoria Dom > 41,2 m2 > 2 pokoje z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Słomińskiego

Śródmieście,Warszawa

10 000 zł123 m² 81,30 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Parametry nieruchomości Komfortowy, przestronny apartament o powierzchni 123 m , położony w nowoczesnym budynku przy ul. Słomińskiego w Warszawie. Nieruchomość składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Wola,Warszawa

9 500 zł63 m² 150,79 zł/m²

 

Piętro:17/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupoziomowy penthouse z antresolą na ostatnim piętrze w Browarach Warszawskich. Doskonała lokalizacja Budynek: oferujemy do wynajęcia wyjątkowy penthouse zlokalizowany w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

6 700 zł55 m² 121,60 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas Na wynajem klimatyzowane mieszkanie 2 pokojowe przy ul. Grzybowskiej 85 - w okolicy nowego Centrum biznesowego na przełomie Śródmieścia i Woli Mieszkanie w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Muranów,Warszawa

1 825 000 zł88 m² 20 738,60 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Mam przyjemność przedstawić Państwu wyjątkowy Apartament 3-4 pokojowy (ok.88 m2) z loggią (ok.14 m2) usytuowany w Śródmieściu , pomiędzy ul. Stawki, al. Jana Pawła II i ul. Dziką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Abrahama

Praga-Południe,Warszawa

4 500 zł60 m² 74,75 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowe Mieszkanie dla singla, pary. Do podpisania umowy najmu potrzebne zaświadczenie o zatrudnieniu. Najem bez zwierząt - kot czy pies. umowa na 12 miesięcy Oferujemy do wynajęcia 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

2 850 000 zł121 m² 23 495,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Elegancki apartament Z dwiema loggiami W inwestycji woronicza apartments | mokotów Zapraszam do zapoznania się z wyjątkowym apartamentem zlokalizowanym w Woronicza Apartments - jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strumykowa

Białołęka,Warszawa

520 000 zł36 m² 14 444,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w niskim budynku z windą z 2013 roku zlokalizowane na Białołęce przy ul. Strumykowej. Osiedle zamknięte, bezpieczne. Okolica spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łukowa

Służew,Warszawa

849 999 zł65 m² 12 996,90 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy wyjątkowe, przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,4 m , zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Warszawy - Mokotowie (służew). Lokal idealny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Drogomilska

Bemowo,Warszawa

830 000 zł42 m² 19 975,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na 4 piętrze w 5-piętrowym bloku z windą z 2016 roku zlokalizowane na warszawskim Bemowie. Mieszkanie jest w pełni wykończone i gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Płosa

Targówek,Warszawa

1 150 000 zł65 m² 17 611 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mamy przyjemność zaprezentować na sprzedaż przestronne i ciche 3 pokojowe, nowoczesne mieszkanie zlokalizowane w przy ul. Płosa w Warszawie na 2 piętrze z 5. Lokal idealnie wpasuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka

Praga-Południe,Warszawa

1 140 zł13 m² 87,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Opis lokalu: do wynajęcia przyjazna dla zwierząt mikro kawalerka przy ulicy Józefa Dwernickiego w Warszawie. Nieruchomość: powierzchnia: 13 m2. Piętro 4. Lokalizacja: obok Wojskowego Instytutu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Praga-Południe,Warszawa

949 999 zł64 m² 14 832,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1946

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie położone na 4-tym piętrze bez windy w kamienicy na Pradze Południe (kamionek). Lokalizacja: mieszkanie znajduje się na 4-tym piętrze bez windy w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

850 000 zł38 m² 22 457 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie na monitorowanym osiedlu Mozaika Mokotów wybudowanym przez Layetana Real Estate przy Cybernetyki 7. Jest widne, z dużymi drewnianymi oknami od pd-wsch, bez balkonu. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okrąg

Powiśle,Warszawa

895 000 zł38 m² 23 552,60 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż słoneczne, mieszkanie o powierzchni 38 m przy ul. Okrąg a w nim: - salon z otwartą wyposażoną kuchnią, balkon z widokiem na Stadion Narodowy, - sypialnia, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

11 650 zł155 m² 75,16 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament 152 m soft-loft Z panoramicznym oknem miasto Do wynajęcia niepowtarzalny soft-loft, który łączy industrialną estetykę z wyrafinowanymi materiałami i artystycznymi.

Szczegóły ogłoszenia