dowolna

Mieszkania z aneksem Warszawa - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

5 937 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 937 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

524 000 zł34 m² 15 595 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Mieszkanie położone na Białołęce, w inwestycji Osiedle Derby , przy ul. Skarbka z Gór Mieszkanie przeszło generalny remont, obejmujący wymianę wszystkich elementów wykończenia, w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Modlińska

Białołęka,Warszawa

929 000 zł64 m² 14 493 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż Wyjątkowe, dwupoziomowe Mieszkanie o powierzchni 64,1 m , położone w inwestycji Sosnowy Zakątek - na granicy Białołęki i Jabłonny, przy ul. Marmurowej 44. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Dęby

Praga-Południe,Warszawa

2 700 zł41 m² 65,85 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do wynajęcia mieszkania 41.01 m2, na Pradze południe. Okolica willowa, bardzo cicha. Mieszkanie jest świeżo po remoncie, poszukuję pierwszego najemcy. Mieszkanie dostępne od zaraz, bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dzielna

Wola,Warszawa

1 339 000 zł52 m² 25 909 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Komfortowe 2 pokoje | loggia | garaż | prestiżowa inwestycja | Wola / Śródmieście Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51 m , zlokalizowane w prestiżowej inwestycji Dzielna 64.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Przerwana

Nowe Włochy,Warszawa

892 500 zł51 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie na sprzedaż Nowe Włochy, warszawa | 51 m z ogródkiem Na sprzedaż nowoczesne, starannie wykończone mieszkanie położone na kameralnym osiedlu w Nowych Włochach, w Warszawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

1 524 000 zł76 m² 19 989,50 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Wyjątkowe mieszkanie na Bemowie ul. Powstańców Śląskich | 76,24 m Na sprzedaż nowoczesne, narożne mieszkanie położone na Bemowie, na pograniczu Woli, przy ul. Powstańców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mińska

Praga-Południe,Warszawa

4 850 zł40 m² 121,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Soho Factory I 2 pokoje I Premium I Klimatyzacja I Garaż | Duża Komórka I Praga-Południe I 2025 r. Nowe mieszkanie, bądź pierwszą osobą! O mieszkaniu: powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sławińska

Wola,Warszawa

3 500 zł42 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

We speak pl, ua, ru, eng Od 1 marca Do wynajęcia bardzo ładne, zadbane i ciche mieszkanie położone przy ul. Sławińskiej, w prestiżowej inwestycji 19. Dzielnica. Zaledwie kilka minut od Ronda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Nowodwory,Warszawa

465 000 zł36 m² 13 061,80 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż oferujemy komfortowe 1 pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,6m2 z tarasem 56m2. Nieruchomość znajduje się na zamkniętym osiedlu na warszawskim Tarchominie. Mieszkanie usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tamka

Powiśle,Warszawa

4 300 zł61 m² 70,49 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

We speak eng, pl, ua, ru 61 m | Tamka | Powiśle / Śródmieście | 2 miejsca garażowe | Komórka | Klimatyzacja Na wynajem przestronne i wyjątkowo ciche mieszkanie o powierzchni 61 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Syta

Miasteczko Wilanów,Warszawa

10 900 zł125 m² 87,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Niezwykle przestronny Apartament zlokalizowany przy ulicy Sytej w centralnej części Zawad. Przestronna loggia, wysokiej jakości materiały oraz funkcjonalny rozkład to jedynie nieliczne atuty tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Holzera

Wilanów,Warszawa

1 019 000 zł43 m² 23 780,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż gotowe, świeżo wykończone dwu pokoje mieszkanie zlokalizowane w sercu Wilanowa przy ulicy Holzera w inwestycji Royal Residence dewelopera Robyg Na powierzchni 42,85m2 mamy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zachariasza

Praga-Północ,Warszawa

520 000 zł28 m² 18 571,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

*Wyłącznie u nas* Szukasz umeblowanego mieszkania w rewitalizowanej kamienicy? Trafiłeś idealnie. Chcesz umówić prezentację? Dzwoń -> lokalizacja Praga Północ, zabytkowa część.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dobra

Śródmieście,Warszawa

7 600 zł82 m² 92,68 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Parametry nieruchomości Mieszkanie znajduje się w inwestycji powstałej w 2011 roku z całodobową ochroną i monitoringiem oraz podziemnym miejscem parkingowym. Mieszkanie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Płaskowickiej

Kabaty,Warszawa

3 700 zł58 m² 63,79 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mościcki Nieruchomości prezentuje Państwu wyjątkową ofertę zadbanego, dwustronnego mieszkania o powierzchni 60 m , zlokalizowanego w sercu zielonego Ursynowa przy ul. Płaskowickiej 44.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jutrzenki

Salomea,Warszawa

695 000 zł40 m² 17 375 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Rezerwacja jestem wyłącznym opiekunem oferty - nie szukaj dalej. Mam przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Jutrzenki, na terenie osiedle Salomea, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Równoległa

Raków,Warszawa

1 789 904 zł124 m² 14 474,40 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Oddanie: IV kwartał 2026 Zakup bezpośrednio od dewelopera - 0% prowizji, 0% podatku pcc Na sprzedaż wyjątkowy lokal o powierzchni 123,66 m , położony na 1. piętrze nowoczesnego osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szczęsna

Włochy,Warszawa

1 299 000 zł67 m² 19 388,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Najważniejsze informacje: kupujący nie płaci podatku pcc 2%! Jest to dla Ciebie duża oszczędność! metraż: 66,7 m2, trzypokojowe loggia o powierzchni 6m2 mieszkanie jest pięknie wykończone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Powsinek,Warszawa

685 000 zł43 m² 15 930,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie z tarasem i ogrodem. Delago prezentuje nową ofertę z rynku wtórnego Wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

2 900 zł45 m² 64,44 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w apartamentowcu z widokiem na panoramę Warszawy - Mokotów, ul. Bukowińska (100 m od Metra Wilanowska)świetna komunikacja z całym miastem (metro, autobusy, tramwaje, szybki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pejzażowa

Mokotów,Warszawa

4 600 zł70 m² 65,71 zł/m²

 

Piętro:9/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie o pow. 70 m2, w doskonałej lokalizacji tuż przy metrze Wilanowska, usytuowane przy ul. Bukowińskiej. 9 piętro w 15-piętrowym apartamentowcu z 2007.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Białołęka,Warszawa

1 129 000 zł77 m² 14 662,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Przestronne 4 pokoje z 33-metrowym tarasem przy Wale Wiślanym - 0% pcc Przedstawiamy unikalną ofertę sprzedaży apartamentu w jednej z najbardziej prestiżowych inwestycji na warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Husarii

Wilanów,Warszawa

7 500 000 zł361 m² 20 775,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2025

Nowoczesna nieruchomość o powierzchni 361 m , zlokalizowana w prestiżowej części Wilanowa Królewskiego. W stanie deweloperskim, do wykończenia według własnych potrzeb, oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lwowska

Śródmieście,Warszawa

4 000 zł64 m² 62,02 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia rozkładowe mieszkanie w zabytkowej kamienicy z początku dwudziestego wieku i zgodnie z ówczesną sztuką budowlaną wysokimi, blisko czterometrowymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Batalionów Chłopskich

Bemowo,Warszawa

940 000 zł54 m² 17 455,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w niskim budynku, na nowoczesnym osiedlu lumea 2 wybudowanym przez Develia Vita poprzednia nazwa Bouygues Immobilier Polska. Mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Olbrachta

Przyjaźń,Warszawa

5 100 zł85 m² 60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Dwupoziomowe 3-pokojowe mieszkanie do wynajęcia 85m2, piętro 3 i 4/4 bez windy, w budynku z 2009r. przy ul. Jana Olbrachta, bemowo Jelonki Północne. Idealne dla rodziny lub pary. Cena: 5100.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bartóka

Ursynów,Warszawa

3 200 zł43 m² 73,90 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu do wynajęcia dostępne od 1 kwietnia 2026 komfortowe 2-pokojowe mieszkanie o pow. 43,3 m2 z garażem i komórką przy ul. Beli Bartoka w nowoczesnym budynku tuż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Budki Szczęśliwickie

Włochy,Warszawa

740 000 zł50 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Opis nieruchomości: na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m , położone na parterze kameralnego budynku z 2022 roku, zlokalizowanego przy ul. Budki Szczęśliwickie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Żoliborz,Warszawa

5 440 zł68 m² 80 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny 3-pokojowy apartament na wynajem Sady Żoliborskie | 68 m | Miejsce parkingowe | Siłownia | Komórka lokatorska Prezentujemy wygodny, w pełni wyposażony 3-pokojowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

1 120 000 zł65 m² 17 230,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Belvedere Estate oferuje na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z przestronnym salonem oraz dużym ogródkiem na prestiżowym osiedlu Ostoja Wilanów! Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 64,95 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nałkowskiej

Bielany,Warszawa

720 000 zł39 m² 18 461,50 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

*Z balkonem | 2 pokoje | 2,8 m wysokości* Wprowadzenie Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie o powierzchni 39 m , położone na warszawskich Bielanach, w kameralnej kamienicy.