dowolna

Mieszkania z aneksem Warszawa - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

5 943 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

5 943 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Górczewska

Bemowo,Warszawa

1 900 zł49 m² 38,78 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę nowe 2 pokojowe mieszkanie na Bemowie. Mieszkanie z garażem podziemnym. Nowe osiedle, strzeżone, ogrodzone z własną ochroną, placem zabaw oraz mnóstwem sklepów. 49m2, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krochmalna

Wola,Warszawa

2 100 zł36 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne mieszkanie w centrum Warszawy po generalnym remoncie (nie używane), w nowoczesnym stylu. Idealne dla 1-2 osób. Przedpokój z wbudowaną szafą wnękową, toaleta razem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Puławska

Służew,Warszawa

2 450 zł58 m² 42,24 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od teraz - bezpośrednio - luksusowy dwupokojowy apartament wraz z podziemnym miejscem postojowym mieszczący się w inwestycji Melody Park przy ul. Puławskiej 257. Komunikacja -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Międzynarodowa

Warszawa,mazowieckie

1 400 zł28 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka częściowo umeblowana, wyposażona w pralkę i lodówkę. Cena 1400zł + liczniki, kaucja 1000zł. Tel:  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 100 zł34 m² 61,76 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie jednopokojowe z balkonem, umeblowane i wyposażone, w pobliżu stacji metra Wilanowska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Miła

Wola,Warszawa

1 900 zł38 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie, 38 m2 na ul. Miłej 29. Drugie piętro w bloku 3 piętrowym. Lokalizacja: 200 m od Jana Pawła. Okolica bardzo cicha, spokojna i zielona! Blisko przystanków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lubelska

Warszawa,mazowieckie

475 000 zł61 m² 7 786,89 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Polecam Mieszkanie zlokalizowane na kameralnym, zielonym, zamkniętym, strzeżonym osiedlu. W okolicy Park skaryszewski. Bardzo dogodny punkt komunikacyjny. W pobliżu pełna infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Kazimierzowska

Mokotów,Warszawa

1 250 zł20 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Ładna kawalerka o pow. 20 m2 na ul. Kazimierzowskiej 81. Centrum Mokotowa, 3 minuty do Metra Pola Mokotowskie, idealne dla młodych, aktywnych ludzi (studentów). W okolicy uczelni wyższych (sgh,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Duracza

Bielany,Warszawa

485 000 zł54 m² 8 981,48 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio sprzedam przytulne i wyremontowane mieszkanie 53,65 m2 przy ul. Duracza na Bielanach (przy granicy z Żoliborzem). Mieszkanie urządzone i wyposażone wg indywidualnego projektu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Podczaszyńskiego

Bielany,Warszawa

1 200 zł20 m² 58,54 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia cicha i sympatyczna kawalerka po remoncie kapitalnym. Umeblowana. Lodówka, telewizor. Dla jednej osoby lub pary. Czynsz 1200 plus liczniki ( woda,gaz,prąd ) Kaucja za 1 miesiąc. Na rok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Załuskich

Żoliborz,Warszawa

220 000 zł26 m² 8 301,89 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Bezpośrednio- słoneczna kawalerka z aneksem kuchennym i łazienką na Żoliborzu Mieszkanie z dużą powierzchnią okien po stronie zachodniej. Widok z 5 piętra na otaczającą zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skrajna

Targówek,Warszawa

1 500 zł38 m² 39,47 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

w pobliżu ch Targówek, auchan, M1, linia tramwajowa, park bródnowski. blok umiejscowiony w zaciszu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ostródzka

Białołęka,Warszawa

222 000 zł40 m² 5 550 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Mieszkanie w nowo budowanym osiedlu Zielona Dolina przy ul.Zdziarskiej (rejon ul.Ostródzkiej). Stan deweloperski. 1 pietro w budynku 2-pietrowym, balkon 11m2! Zielona okolica, teren niskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Olbrachta

Wola,Warszawa

1 500 zł40 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bezpośrednio mieszkanie na Woli (3min od ul. Góreczewskiej) o powierzchni 40 m. kw. Układ pomieszczeń to 2 pokoje z aneksem kuchennym i oddzielną łazienką. Lokalizajca gwarantuje dogodny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

302 000 zł33 m² 9 151 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Dwupokojowe mieszkanie na Ochocie przy ul. Grójeckiej do wprowadzenia. Mieszkanie znajduje się na 1.piętrze (w bloku 8-piętrowym). Blok zbudowany jest w tradycyjnej technologii w 1950 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Bagno

Śródmieście,Warszawa

1 400 zł27 m² 51,85 zł/m²

 

Piętro:13/15

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od 1 września 2011 czysta, cicha i przytulna kawalerka (27m2) tuż obok stacji metra Świętokrzyska (ul. Bagno) z zapierającym widokiem z xip na Pałac Kultury i park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Stawki

Warszawa,mazowieckie

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:1/21

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Lokal 40 m kw. od strony Al. Jana Pawła II - na biuro lub mieszkanie. Klimatyzowany, dzwiękoszczelny - cichy. Posiada kilkanaście kontaktów - przystosowany do biura. Dwa pokoje, aneks kuchenny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Studencka

Służew,Warszawa

2 100 zł38 m² 55,26 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie mieszczące się w apartamentowcu o wysokim standardzie na Służewie, przy metrze. Mieszkanie mieści się na 7 piętrze (na 8). Powierzchnia to 38m2. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Włościańska

Żoliborz,Warszawa

1 800 zł52 m² 34,62 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwupokojowe na Sadach Żoliborskich, ciche, kameralne, w nowym budownictwie. Salon z aneksem kuchennym umeblowanym wraz z kuchenką z piekarnikiem i zmywarką. Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka na parterze, ul. Wawelska

Warszawa,mazowieckie

1 300 zł28 m² 46,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie w kamienicy na parterze przy skrzyżowaniu ulic Niepodległości i Wawelskiej Umeblowana kuchnia i łazienka, balkon od ulicy Wawelskiej. dodatkowo piwnica ok 10m2. Przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podskarbińska

Warszawa,mazowieckie

250 000 zł37 m² 6 756,76 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Ciepłe mieszkanie , 2 pokoje z kuchnią i łazienką w okolicy parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Skorosze

Skorosze,Warszawa

410 000 zł51 m² 8 039,22 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Bezpośrednio! atrakcyjne mieszkanie z podzienym garażem na Ursusie! Tylko 10 km do Centrum! 2 pokojowe o powierzchni 51 m2, na I piętrze w nowym budownictwie. Blok wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Książkowa

Tarchomin,Warszawa

290 000 zł42 m² 6 904,76 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Sprzedam bezpośrednio! Piękne dwupokojowe mieszkanie na zamkniętym osiedlu położone w najlepszej pod względem komunikacyjnym części Tarchomina. Mieszkanie położone jest na IV piętrze (winda).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Okocimska

Wola,Warszawa

1 600 zł32 m² 50 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

wynajme bardzo przytulne mieszkanie, 2 pokoje (nieprzechodnie), kuchnia, łazienka, w pełni wyposażone (lodówka, pralka, kuchnia gazowa, meble, 3 łóżka, biurka) w bloku na 7 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Książkowa

Tarchomin,Warszawa

1 400 zł40 m² 35 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę bardzo ładne mieszkanko na Tarchominie - ul. Książkowa - bardzo dobra lokalizacja - pętla autobusowa i bardzo dobre zaplecze usługowo-handlowe. Mieszkaniw umeblowane i wyposażone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sieczna

Lewandów,Warszawa

1 100 zł29 m² 37,93 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowa umeblowana kawalerka do wynajęcia od zaraz dla 1-2 osób Czynsz miesięczny 1000 zł. + opłaty licznikowe. Razem 1100 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Górczewska

Bemowo,Warszawa

1 900 zł49 m² 38,78 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie 49m2, w pełni umeblowane, full agd&rtv, bardzo ładne i nowoczesne osiedle, pełna ochrona osiedla, osiedle ogrodzone, do mieszkania przynależy miejsce w garażu podziemnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Meander

Ursynów,Warszawa

448 000 zł45 m² 9 955,56 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

mieszkanie na VI piętrze o powierzchni 45 m2 dwupokojowe, salon i kuchnia z aneksem o powierzchni 25 m2, sypialnia 10m2 łazienka z wc 5m2 przedpokój 5m2, loggia 4m2 piwnica 4m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Księżycowa

Chomiczówka,Warszawa

2 100 zł70 m² 30 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Bezpośrednio od właściciela. Mieszkanie wykończono nowocześnie i w wysokim standardzie. W pełni urządzony aneks kuchenny znajduje się przy salonie. Dwie odrębne ustawne sypialnie. Dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Bonifraterska

Śródmieście,Warszawa

1 300 zł20 m² 65 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka 20 m, cicha, umeblowana, w bardzo atrakcyjnym punkcie, wygodny dojazd tramwaj i metro, w poblizu park i wiele sklepow

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

1 900 zł54 m² 35,19 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

pokoje od strony południowej

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ksawerów

Ksawerów,Warszawa

2 300 zł48 m² 47,92 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Sypialnia 12m2 z podwójnym łóżkiem i szafą wnękową, parkiet jesionowy. Łazienka +wc w glazurze z obszerną wnęką prysznicową i głębokim brodzikiem wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Hoża

Warszawa,mazowieckie

1 400 zł26 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

BP 26 m2 Hoża umeblowane  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, Aleja Jerzego Waszyngtona

Praga-Południe,Warszawa

1 200 zł22 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

kawallerka, 22 m2 , Praga Południe, al Waszyngtona przystanek przy ul Kinowej, bardzo dobry punkt komunikacyjny 10 min tramwajem do centrum. I piętro , pokój z balkonem ( 17 m2), okno zachodnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Racławicka

Mokotów,Warszawa

1 250 zł19 m² 65,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Świeżo wyremontowana kawalerka (19 m2) w idelanym stanie, w kamienicy na czwartym piętrze. Wyremontowana klatka schodowa, wymienione instalacje, mili sąsiedzi, widok z okna na ogródki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasińskiego

Żoliborz,Warszawa

2 200 zł50 m² 44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie studio z klimatyzacją zaadaptowany strych: luksusowa łazienka z wanną i prysznicem, aneks kuchenny wyposażony agd: doskonałe położenie - zielony Żoliborz, 2 min. do metra

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dworkowa

Mokotów,Warszawa

2 500 zł48 m² 52,08 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwa pokoje Z aneksem kuchennym, luksusowo umeblowane, gruntownie wyremontowane, w bardzo wysokim standardzie, w parku morskie oko, vis A vis pałacu szustra, z ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Głębocka

Białołęka,Warszawa

239 900 zł40 m² 5 997,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Dostępne W programie rodzina na swoim bez pośredników Mieszkanie 2 pokojowe w niskim 2 pietrowym bloku, stan deweloperski. Ogrodzone, strzeżone osiedle. Nieopodal centrum handlowe Targówek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żaryna

Mokotów,Warszawa

3 500 zł52 m² 67,31 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie na biuro W prestiżowej lokalizacji. W cenie wynajmu miejsce garażowe I miejsce parkingowe na zew. Cena do negocjacji.