dowolna

Mieszkania z aneksem Warszawa - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

5 938 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 938 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łucka

Wola,Warszawa

4 000 zł50 m² 80 zł/m²

 

Piętro:16/30

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie (w formie najmu okazjonalnego) w centralnej części Warszawy przy ul. Łuckiej administracyjnie przynależność do Woli. Mieszkanie o powierzchni 50 m2, na którą składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Waldorffa

Bemowo,Warszawa

3 300 zł39 m² 84,62 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia stylowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39 mkw z balkonem, położone przy ul. Waldorffa na warszawskim Bemowie. Lokal znajduje się na trzecim piętrze nowoczesnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grodkowska

Bemowo,Warszawa

780 000 zł46 m² 16 774,20 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Szukasz mieszkania w dobrze skomunikowanej części Warszawy, które łączy komfort codziennego życia z dostępem do zieleni i pełnej infrastruktury? To 2-pokojowe mieszkanie na Bemowie przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana III Sobieskiego

Wilanów Wysoki,Warszawa

849 000 zł66 m² 12 867,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Trzy pokoje z potencjałem na pograniczu Mokotowa i Wilanowa. ul. Jana III Sobieskiego 14 | 65,98 m | 1 piętro | kw Nieruchomość położona jest w części Wilanów Wysoki, na styku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bakalarska

Raków,Warszawa

3 000 zł47 m² 63,83 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najemca nie płaci prowizji oferta na wyłączność Komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie położone na granicy warszawskich Włoch i Ochoty, przy ul. Bakalarskiej 15. Lokalizacja łączy wygodę życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wola,Warszawa

1 360 000 zł68 m² 19 988,20 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, zlokalizowane na Woli przy ul. Kolejowej. Układ pomieszczeń: mieszkanie o powierzchni 68.04 m składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wagów

Ursynów,Warszawa

850 000 zł49 m² 17 489,70 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni użytkowej 46,20 m , położone na 3 piętrze w zadbanym apartamentowcu z 2008 roku. Budynek charakteryzuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rodziny Połanieckich

Zielona,Warszawa

999 000 zł60 m² 16 650 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 60 m , zlokalizowanego przy ul. Rodziny Połanieckich na warszawskich Bielanach. Atuty nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Bemowo,Warszawa

750 000 zł38 m² 19 736,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż funkcjonalne i przytulne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m , położone na cichym, zadbanym osiedlu w nowoczesnym budynku na warszawskim Bemowie. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Wrzesińska

Praga-Północ,Warszawa

625 000 zł28 m² 22 628,50 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Sprzedaż | Kawalerka 27,63 m | Praga-Północ - okolice Portu Praskiego | metro 5 min pieszo Na sprzedaż nowoczesna kawalerka o powierzchni 27,63 m , położona na 6 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

19 000 zł183 m² 103,83 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:6

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament 183 m | 4 sypialnie | 3 tarasy | Ścisłe centrum Warszawy Wyjątkowy, przestronny apartament o powierzchni 183 m , położony w prestiżowej części centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Makolągwy

Ursynów,Warszawa

2 950 zł49 m² 60,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m , położone na 1. wysokim piętrze w budynku bez windy, przy ul. Makolągwy 23. Mieszkanie idealne dla singla, pary lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przy Agorze

Bielany,Warszawa

3 500 zł59 m² 59,06 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Opis ogólny Są mieszkania, które po prostu się ogląda i są takie, w których od razu czujesz, że chcesz zostać. To wyjątkowe, wysokie na 3,1 m mieszkanie przy ul. Przy Agorze 17 to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Równoległa

Włochy,Warszawa

3 400 zł42 m² 80,95 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowy apartament 2 pokojowy 42 m2, 5p/6p, jednopoziomowy, z dużym balkonem, ekspozycja okien południowy wschód , komfortowo umeblowany, cichy. Wszystkie okna wychodzą na patio. Rozkład: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sielecka

Dolny Mokotów,Warszawa

649 000 zł39 m² 16 641 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38,93 m , położone na 2 piętrze kamienicy z 1950 przy ul. Sieleckiej 52 na warszawskim Dolnym Mokotowie! Obecny układ obejmuje: - duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Głębocka

Białołęka,Warszawa

799 000 zł50 m² 15 980 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Białołęka ul. Głębocka > stacja metra Kondratowicza 10 min autobusem > bezpośrednio obok osiedla Biedronka, poczta, paczkomaty, restauracje, kościół, piekarnia, 5 min spacerem mnóstwo sklepów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hoża

Śródmieście,Warszawa

7 900 zł62 m² 127,42 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowy, wykończony w najwyższym standardzie apartament | Słoneczna, południowa ekspozycja ***** Umeblowane mieszkanie z balkonem na jednej z najbardziej lubianych ulic Śródmieścia. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Krochmalna

Wola,Warszawa

5 000 zł30 m² 169,43 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie W inwestycji browary warszawskie blisko warsaw spire budynek: browary Warszawskie (2016-2020) to zespół sześciu nowych budynków mieszkalnych, czterech obiektów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

1 499 000 zł54 m² 27 976,90 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Nowe, nigdy niezamieszkałe | 2 pokoje | taras + balkon | Mokotów - Cybernetyki 2b Na sprzedaż wyjątkowe, świeżo wykończone mieszkanie o wysokim standardzie, zlokalizowane na 8. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Apenińska

Bemowo,Warszawa

635 000 zł36 m² 17 688 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Są mieszkania, które łączą w sobie wygodę codziennego życia, dobrą komunikację i spokojne otoczenie - właśnie takie jest to 2-pokojowe mieszkanie na warszawskim Bemowie. To propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dzielna

Śródmieście,Warszawa

570 000 zł33 m² 17 272,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Warszawa, ul. Dzielna - 32,15 m / kawalerka + piwnica 15 min spacerem metro ratusz arsenał! Szanowni Państwo, zapraszamy do zapoznania się z ofertą przytulnej kawalerki o powierzchni 32,15.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

25 600 zł160 m² 160 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Prezentuję na wynajem ekskluzywny apartament, o powierzchni 160 m , znajdujący się na 19 piętrze, położony w kompleksie Unique Tower. Apartament, o nowoczesnym charakterze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Symboliczna

Wola,Warszawa

899 000 zł46 m² 19 758,20 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na warszawskich Odolanach, w spokojnej części Woli, gdzie miasto zwalnia tempo (ale tylko na tyle, by dało się złapać oddech), czeka 45 metrów dobrze przemyślanej przestrzeni. Idealnej dla pary,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chrościckiego

Włochy,Warszawa

1 050 000 zł68 m² 15 555,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Warszawa - Nowe Włochy | 67,5 m | 3 pokoje | 2 balkony | garaż podziemny Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,5 m , położone na 1 piętrze w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Garażowa

Mokotów,Warszawa

1 100 000 zł52 m² 21 153,80 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Mieszkanie jest słoneczne, położone w renomowanej dzielnicy Mokotów, tuż przy budynku tvp. Okolica cicha i spokojna, dużo zieleni, blisko metro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Chmielna

Centrum,Warszawa

2 600 zł26 m² 100 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia śliczne mieszkanie na odrestaurowanej ulicy Chmielnej, przy Pasażu Wiecha. Mieszkanie posiada idealne parametry: - pokój + bardzo duża kuchnia (oddzielnie) z oknem; - z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Saska Kępa,Warszawa

840 000 zł47 m² 17 956,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Na sprzedaż trzystronne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 46,78m2 na Saskiej Kępie. Pełna własność z księgą wieczystą, grunty uregulowane, można się kredytować. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Żeńców

Bemowo,Warszawa

3 740 zł58 m² 64,03 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Komfortowe 3-pokoje! Wyposażenie: salon wyposażony w wygodną, rozkładaną sofę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

640 000 zł30 m² 21 220,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

2 pokoje w centrum Warszawy Al. Jana Pawła II, blisko Hali Mirowskiej | 30,16 m Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 30,16 m , położone w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bukietowa

Wierzbno,Warszawa

799 000 zł46 m² 17 362 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Przedstawiam nową ofertę mieszkania dwupokojowego o powierzchni 46m2 z balkonem i piwnicą 3m2, pełna własność. Lokal posiada przestronny salon z aneksem kuchennym z dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Miasteczko Wilanów,Warszawa

6 000 zł51 m² 117,65 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

- twój partner w nieruchomościach - ma przyjemność przedstawić Państwu - nieruchomość 2-pokojowy stylowy apartament o powierzchni 51 m2, z balkonem o powierzchni 8,5 m2, usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Fort Wola

Moczydło,Warszawa

1 079 000 zł49 m² 21 806,80 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mam przyjemność zaoferować 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,48 m z dużą loggią 7,98 m , położone na 3. piętrze 7-piętrowego budynku z 2018 roku przy ul. Fort Wola 12a na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stańczyka

Wola,Warszawa

1 400 000 zł72 m² 19 444,40 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskiej Woli. Mieszkanie o powierzchni: 72 m2 znajduje się na 1 piętrze i składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Praga-Południe,Warszawa

1 190 000 zł68 m² 17 482 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Poznaj miejsce, które zachwyca od pierwszego wejrzenia. To przestrzeń, gdzie elegancja i luksus spotykają się z funkcjonalnością, a każdy detal został zaprojektowany z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

849 000 zł43 m² 19 868,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Komfortowe 2 pokoje | gotowe do wprowadzenia | balkon | garaż | top lokalizacja Na sprzedaż komfortowe, w pełni urządzone mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 43 m , zlokalizowane przy Alei.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Złoty Potok

Wyczółki,Warszawa

949 000 zł51 m² 18 520,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

W skrócie: ul. Złoty Potok 4, warszawa Rok budynku 2019 r. 51,24 m 2 z 5 pięter Przestronny balkon Ekspozycja zachodnia Miejsce garażowe (płatne dodatkowo 50 000 zł) nieruchomość: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Złota

Warszawa,mazowieckie

3 720 zł39 m² 96,50 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Mieszkanie typu studio z wydzieloną częścią sypialnianą! Oferta czasowa: pełna.