dowolna

Mieszkania do wynajęcia Warszawa - Oferty wynajmu mieszkań

3 163 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 163 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bagno

Centrum,Warszawa

3 800 zł45 m² 84,44 zł/m²

 

Piętro:3/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie w sercu Warszawy w bezpośredniej bliskości do Pałacu Nauki i Kultury Oferujemy na wynajem wyjątkowe, świeżo wyremontowane mieszkanie, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Racjonalizacji

Mokotów,Warszawa

3 500 zł45 m² 78 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe, położone przy ul. Racjonalizacji 7 na warszawskim Mokotowie. Lokal o powierzchni 44,87 m znajduje się w nowoczesnym budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Wilanów,Warszawa

10 900 zł115 m² 94,78 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wysokim piętrze na skraju mokotowa I wilanowa Miejsce parkingowe | Piękny widok z południową ekspozycją | Umeblowane | Basen, sauna i siłownia | Możliwość umeblowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wełniana

Kabaty,Warszawa

8 000 zł135 m² 59,26 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia przestronne pięciopokojowe mieszkanie w cichej i spokojnej części Kabat. Mieszkanie elegancko wykończone, wygodne i funkcjonalne. Wymagana umowa najmu okazjonalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Prochowa

Praga-Południe,Warszawa

4 400 zł78 m² 56,41 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokal Mieszkalny o pow. 78 m2 - Dla rodziny, pary lub wymagającego singla - Gustownie Wykończony w Wysokim Standardzie - Grochów - Praga Południe - Olszynka Grochowska Do wynajęcia 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kokoryczki

Gocławek,Warszawa

7 900 zł90 m² 87,78 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Informacje ogólne Lokalizacja: warszawa, gocławek, ul. Kokoryczki 5a Metraż: 90 m2 Piętro: 6/6 Rok budowy: 2020 Stan prawny: pełna własność z kw Cena: 7 900 czynsz + 980 zł opłaty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Aleja Wilanowska

Stegny,Warszawa

3 400 zł52 m² 65,38 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Mościcki ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m , zlokalizowane przy Alei Wilanowskiej 89 na warszawskim Mokotowie (stegny). To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Plater

Śródmieście,Warszawa

4 900 zł51 m² 96,08 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie na wynajem - Emilii Plater 10, warszawa 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m , zlokalizowane w prestiżowym budynku przy Emilii Plater 10 - w samym sercu miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Baleya

Ochota,Warszawa

2 800 zł38 m² 73,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

NA wynajem przytulne dwupokojowe mieszkanie o pow. ok. 38 m2 po generalnym remoncie (m.in. wymiana instalacji elektrycznej, internetowej, wodnej i telewizyjnej, pełna wymiana podłóg.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Makolągwy

Imielin,Warszawa

2 300 zł30 m² 76,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kameralny budynek z windą na zielonym Ursynowie. Mieszkanie 30 m typu studio, wysokie z oknami na płd/wsch idealnie ciche z niewielkim balkonem z widokiem na zielone podwórko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pejzażowa

Mokotów,Warszawa

4 600 zł70 m² 65,71 zł/m²

 

Piętro:9/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie o pow. 70 m2, w doskonałej lokalizacji tuż przy metrze Wilanowska, usytuowane przy ul. Bukowińskiej. 9 piętro w 15-piętrowym apartamentowcu z 2007.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wagów

Natolin,Warszawa

2 850 zł42 m² 67,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wygodne, przytulne mieszkanie o powierzchni ok. 42 m , położone na Ursynowie przy ul. Braci Wagów 11 (natolin), w budynku z 2003 roku ze starannie utrzymanym patio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Tysiąclecia

Praga-Północ,Warszawa

2 600 zł61 m² 42,62 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia | 3-pokojowe, słoneczne mieszkanie | okolice Dworca Wschodniego, al. Tysiąclecia Do wynajęcia przestronne, jasne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie położone w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wolska

Wola,Warszawa

2 500 zł58 m² 42,95 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie 3-pokojowe przy ul. Wolskiej, stacja metra Płocka. Dostępne od zaraz! Mieszkanie usytuowane na 2 piętrze, w budynku 2 windy. W skład mieszkania wchodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Skierniewicka

Czyste,Warszawa

3 600 zł42 m² 85,71 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia 42m2, piętro 3/8 z windą, w budynku z 2017r. przy ul. Skierniewickiej, wola Czyste. Idealne dla singla/singielki, pary lub niewielkiej rodziny. Oferta dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Senatorska

Śródmieście,Warszawa

4 000 zł53 m² 75,47 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronne i rozkładowe mieszkanie o łącznej powierzchni 52,4 m2 zlokalizowane na warszawskim Śródmieściu, ul. Senatorska 26. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kruczkowskiego

Powiśle,Warszawa

6 500 zł101 m² 64,55 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem dwustronne, eleganckie, jasne i ciche mieszkanie zlokalizowane przy ul. Kruczkowskiego na Powiślu. W pełni umeblowane, urządzone z dbałością o każdy szczegół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

2 500 zł37 m² 68,31 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasne mieszkanie typu kawalerka położone w zadbanym budynku przy ulicy Jagiellońskiej, w odległości spaceru od stacji metra stadion. Stara praga -jagiellońska | ładna, jasna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

3 100 zł32 m² 96,88 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne dwupokojowe mieszkanie na Bemowie ul. Szeligowska 35 o powierzchni 32 m2, znajdujące się na 3 piętrze w bloku z windą na osiedlu zamkniętym. Układ pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Noakowskiego

Śródmieście,Warszawa

2 800 zł23 m² 122 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na wynajem studio znajdujące się w pięknej, wczesno modernistycznej kamienicy rodziny Oppenheimów, wzniesionej w latach 1910-1912, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Środkowa

Praga-Północ,Warszawa

3 200 zł38 m² 84,21 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajem | 2 pokoje | w pełni wyposażone | Warszawa | ul. Środkowa 20 Dwupokojowe mieszkanie o funkcjonalnym układzie, położone w Warszawie przy ul. Środkowej 20, na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bajaderki

Ursynów,Warszawa

3 950 zł55 m² 71,82 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jasny, komfortowy apartament wykończony w wysokim standardzie do wynajęcia od 01.05.2026! Położony w spokojnej, a zarazem dogodnie komunikacyjnie i bogatej we wszelkie atrybuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Obozowa

Wola,Warszawa

2 900 zł29 m² 100 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszam na prezentację mieszkania na warszawskiej Woli Idealna propozycja dla singla/pary. Bliskość terenów zielonych i dobry dojazd do centrum sprawia, że jest to mieszkanie, które pozwala na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

9 500 zł59 m² 161,02 zł/m²

 

Piętro:4/13

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Jasny, przestronny apartament W doskonałej lokalizacji 2 Sypialnie | Doskonale skomunikowana okolica | Miejsce postojowe w garażu podziemnym | Bliska Wola | Wysoki standard wykończenia *****.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dolna

Dolny Mokotów,Warszawa

5 000 zł80 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

| mieszkanie widne i ciche, kuchnia oraz pokój dzienny skierowany na południowy-zachód, sypialnie na północny-wschód. Mieszkanie generalnie bez mebli, wyposażone łazienki i kuchnia, szafy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Góralska

Wola,Warszawa

2 500 zł37 m² 67,31 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie na Woli, przy ul. Góralskiej 20, 3 min. od stacji Metra Księcia Janusza. Mieszkanie jest aktualnie doposażane w nowe meble m.in. : łóżko dwuosobowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Mokotów,Warszawa

4 500 zł82 m² 54,88 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Wynajem / 4 pokoje / mokotów - wyględów / ogródek 120 M2 / Na wynajem mieszkanie 4 pokojowe (salon z otwartą kuchnią + 3 sypialnie), idealne dla rodziny z dziećmi lub grupy przyjaciół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Romaszewskiego

Bielany,Warszawa

3 700 zł44 m² 84,09 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m , zlokalizowane na 8 piętrze przy ul. Zbigniewa Romaszewskiego. Najważniejsze informacje: - odświeżone - Nowe mebli - Dużo miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jagiellońska

Pelcowizna,Warszawa

2 990 zł32 m² 93,44 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajmę bezpośrednio, nowoczesne, 2 pokojowe mieszkanie (32m2) z klimatyzacją, w nowej inwestycji Bulwary Praskie przy ulicy Jagiellońskiej 81 (praga-Północ). Mieszkanie jest świeżo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Słomińskiego

Śródmieście,Warszawa

8 000 zł127 m² 62,99 zł/m²

 

Piętro:12/16

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Lokalizacja: warszawa, śródmieście, ul. Zygmunta Słomińskiego 7 4-pokojowy apartament o metrażu 127 m2. Znajduje się na 12 piętrze z 16, w apartamentowcu Sapir z 2006r., na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mińska

Kamionek,Warszawa

2 950 zł33 m² 89,39 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

mieszkanie 2 pokojowe, 33m2, w nowej kamienicy z winda, w pelni wyposazone, w poblizu: dworzec wschodni, wedel, park, sklepy, restauracje,

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Habicha

Ursus,Warszawa

3 000 zł48 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie jest dostępne od zaraz, stanowi świeżą ofertę na rynku nieruchomości. Informacje O nieruchomości: mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 48 m2 , przy ulicy Edwarda Habicha, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Topiel

Powiśle,Warszawa

2 730 zł31 m² 88,06 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny apartament 31m2 na Powiślu przy ul. Topiel 11, osiedle Piano House - Metro cnk Świeżo po remoncie! Do wynajęcia stylowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 31 m2, położone na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Targówek,Warszawa

3 600 zł55 m² 65,45 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe mieszkanie z balkonem | 55 m | Osiedle Wilno | garaż podziemny Na wynajem komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m , zlokalizowane na 2 piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Stanisława Kostki Potockiego

Wilanów,Warszawa

4 500 zł64 m² 69,97 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania na wynajem o powierzchni 64,31 m , położonego przy ul. Stanisława Kostki Potockiego 2b, w Wilanowie Królewskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Solidarności

Śródmieście,Warszawa

2 700 zł39 m² 69,23 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie z 2 sypialniami urządzone w nowoczesnym stylu, bardzo przytulne. Rozkład 3 pokoje: wydzielone 2 sypialnie (w jednej łóżko podwójne, w drugiej narożnik z funkcją spania),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Plac Dionizego Henkla

Żoliborz,Warszawa

3 900 zł31 m² 125,81 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowe mieszkanie W kamienicy na starym żoliborzu Prestiżowa lokalizacja | Klimatyczna kamienica | Po remoncie | W pełni umeblowane | Widok na Plac Henkla | Historyczny charakter To nie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kazimierzowska

Stary Mokotów,Warszawa

5 950 zł69 m² 86,23 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Stary Mokotów | 69 m | balkon | miejsce postojowe w cenie | cisza, światło i miejski wdzięk Są adresy, które po prostu są wygodne. I są takie, które mają styl. To mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chodzieska

Wawer,Warszawa

3 800 zł75 m² 50,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę nowe (2022), mieszkanie na bliskim Wawrze przy telewizji atm, na osiedlu zamkniętym parze lub 1-2 osobom dorosłym. Idealna lokalizacja pomiędzy 2 mostami: 4 km do Południowej Obwodnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kielecka

Mokotów,Warszawa

4 000 zł65 m² 61,54 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 65 m2 w malowniczej lokalizacji Starego Mokotowa usytuowane w starym budownictwie na 1 p. w sąsiedztwie starodrzewia. Kameralna okolica w bliskim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Zwierzyniecka

Mokotów,Warszawa

3 000 zł41 m² 72,36 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie z dużym balkonem na warszawskim Mokotowie. Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę wynajmu funkcjonalnego i przytulnego, dwupokojowego mieszkania, usytuowanego.