dowolna

Mieszkania do wynajęcia Warszawa - Oferty wynajmu mieszkań

3 164 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 164 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Okólnik

Śródmieście,Warszawa

5 400 zł57 m² 94,74 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe, klimatyczne, jasne mieszkanie w odnowionej, przedwojennej kamienicy w Śródmieściu. Rewelacyjna lokalizacja sprawia, że mieszkanie jest świetną propozycją dla osób ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pachnąca

Ursynów,Warszawa

3 900 zł65 m² 60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz całkowicie umeblowane i wyposażone mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 65m2 Na w/w powierzchnię składa się salon z dużym balkonem, oddzielna kuchnia, sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pietraszewicza Lota

Ursynów,Warszawa

4 000 zł60 m² 67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronne mieszkanie z antresolą, usytuowana na 3 piętrze zadbanego budynku przy ul. Bronisława Pietraszewicza "lota". Osiedle zamknięte. Mieszkanie przeznaczone dla singla lub pary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pełczyńskiego

Bemowo,Warszawa

2 900 zł50 m² 58 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Firma zarządzająca nieruchomościami mrentals oferuje do najmu 2 pokojowe mieszkanie, 50m2 z oddzielną kuchnią zlokalizowane w bardzo dobrej lokalizacji przy ul. Pełczyńskiego 22a. Atuty: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Surowieckiego

Ursynów,Warszawa

2 500 zł53 m² 47,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do najmu komfortowego, 2-pokojowego mieszkania położonego na 1. piętrze w bloku na ul. Surowieckiego na Ursynowie oferta na wyłączność Mieszkanie prezentuje agent. Klucze w biurze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Rynek Nowego Miasta

Śródmieście,Warszawa

2 886 zł38 m² 75,95 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szukasz wyjątkowego mieszkania w historycznej i malowniczej części Warszawy? Mam dla Ciebie idealną propozycję! Szczegóły Nieruchomości: - lokalizacja: ul. Rynek Nowego Miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Powsińska

Sadyba,Warszawa

3 200 zł50 m² 64 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

NA wynajem: 2 niezależne pokoje, oddzielna kuchnia - 50 m2 - Przedwojenna kamienica ze swoją legendą - Blisko Sadyba Best Mall Oferujemy klimatyczne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Arabska

Praga-Południe,Warszawa

2 400 zł40 m² 60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na Saskiej Kępie przy spokojnej ul. Arabskiej. Osiedle bezpieczne, ogrodzone, strzeżone, z portiernią. Tren wokół budynków zadbany, dużo zieleni, miejsca postojowe na rowery przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Płocka

Wola,Warszawa

4 500 zł78 m² 57,54 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Super lokalizacja - atrakcyjne 3 pokoje (82 M2) W apartamentowcu na bliskiej woli - tuż przy metrze płocka; widok na panoramę miasta! lokalizacja : Bliska Wola; kilka kroków do stacji metra, pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rydygiera

Żoliborz,Warszawa

4 000 zł47 m² 85,11 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ogłoszenie bezpośrednie - najemca nie płaci prowizji! ul. Rydygiera 13b, żoliborz, warszawa. Miejsce parkingowe w garażu podziemnym w cenie najmu. Urokliwy i elegancki apartament na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przyokopowa

Wola,Warszawa

4 300 zł44 m² 97,73 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja/budynek: nowa inwestycja na Woli z recepcją, monitoringiem i ochroną. Niewątpliwą zaletą lokalizacji mieszkania jest rozwinięta infrastruktura komunikacyjna tuż przy Rondzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dobra

Śródmieście,Warszawa

6 800 zł85 m² 80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Polecam! Zwierzęta są akceptowane! Może być też na biuro! Zdjęcia nie odzwierciedlają w pełni atrakcyjności mieszkania! Na żywo mieszkanie wygląda jeszcze ładniej niż na zdjęciach! Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grupy AK Krybar

Mokotów,Warszawa

2 400 zł36 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie dwu pokojowe z garażem położone w rejonie Bluszczańskiej, czerniakowskiej, na nowym osiedlu Wiślany Mokotów. Osiedle pięknie zagospodarowane w tereny zielone, miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zwycięzców

Saska Kępa,Warszawa

5 700 zł58 m² 98,28 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę mieszkania o niepowtarzalnym charakterze, zlokalizowanego w sercu urokliwej Saskiej Kępy. To jasne i przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Wola,Warszawa

5 500 zł63 m² 87,30 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od 8 stycznia 2024roku- 3pokojowe mieszkanie o wyjątkowo dobrym rozkładzie pomieszczeń-z 2 tarasami/ogródkami.Mieszkanie zlokalizowane jest na nowym osiedlu z 2015r na Woli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rzymowskiego

Służewiec,Warszawa

2 300 zł37 m² 62,16 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe, częściowo umeblowane mieszkanie położone blisko ch Galeria Mokotów oraz przystanków komunikacji miejskiej. Są w nim pralka i lodówka, regał, stół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hoża

Śródmieście Południowe,Warszawa

3 900 zł42 m² 93,98 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Doskonała lokalizacja - centrum hoża/krucza. Lokal całkowicie umeblowany, bardzo ładny! Serdecznie Polecam bardzo ładne,klimatyczne mieszkanie , urządzone z dbałością o każdy szczegół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kostrzewskiego

Mokotów,Warszawa

2 800 zł52 m² 54,26 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem mieszkanie w apartamentowcu na Dolnym Mokotowie, 2-pokojowe z oddzielną i widną kuchnią, z obszerną i zabudowaną loggią, położone na 8-tym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

6 900 zł88 m² 78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Elegancki i przestronny apartament o powierzchni 88 m2 położony w Miasteczku Wilanów. Mieszkanie jest wykończone w wysokim standardzie, jasne i przestronne. Na terenie osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Młodnicka

Wawer,Warszawa

3 500 zł58 m² 60,66 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Z nami wynajmiesz bezpieczenie. Ustawne, dwustronne, trzypokojowe mieszkanie na Warszawskim Rembertowie. Lokalizacja Osiedle Młodnicka, zlokalizowane jest przy węźle komunikacyjnym Marsa i trasy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Warszawa

Powiśle,Warszawa

15 000 zł100 m² 150 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament 100M2, 3 pokoje, wysoki standard, wyjątkowa lokalizacja, wilanowska, powiśle budynek: kameralna inwestycja o wysokim standardzie na warszawskim Powiślu, zapewniająca komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Okopowa

Wola,Warszawa

3 700 zł56 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mamy przyjemność zaprezentować nowoczesne mieszkanie w świetnej lokalizacji o powierzchni 55,5 m2 na Woli, przy ulicy Okopowej 56. Mieszkanie jest bardzo dobrze usytuowane i stanowi idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Siekierkowska

Siekierki,Warszawa

3 200 zł34 m² 94,12 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bez prowizii we speak ua/ru/pl tylko U nas od zaraz do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie przy ul. Siekierkowska 27a w Warszawie. Mieszkanie jest świeżo po generalnym remoncie i jest gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowolipki

Tarchomin,Warszawa

4 200 zł50 m² 84 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie zlokalizowane w centrum Warszawy przy ul. Nowolipki mieszkanie: mieszkanie zlokalizowane na 3 piętrze. Lokal składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym, sypialni,pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Motorowa

Grochów Południe,Warszawa

3 500 zł62 m² 56,80 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Na wynajem trzypokojowe mieszkanie 61.62 m2 na Pradze Południe - dostępne od 1 lutego. Zlokalizowane na osiedlu Forma od renomowanego developera - Dom Development. Mieszkanie znajduję się na piątym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Nakielska

Wola,Warszawa

3 000 zł47 m² 63,83 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 47 m2 położone przy ul. Nakielskiej 1 w Warszawie. Mieszkanie idealne dla pary, singla, 2 pracujących/studiujących osób. Osobne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Jana Pawła II

Muranów,Warszawa

5 000 zł50 m² 100 zł/m²

 

Piętro:14/25

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do wynajęcia urokliwego mieszkania o powierzchni 50 mkw, położonego na 14. piętrze, co gwarantuje niepowtarzalny widok na panoramę Warszawy. Lokalizacja jest niezwykle atrakcyjna, tuż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Niedźwiadek,Warszawa

2 600 zł56 m² 46,43 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie 56m2, piętro 1/3 z windą, w budynku z 1955r. przy ul. Warszawskiej, ursus Niedźwiadek. Idealne dla rodziny lub pary. Oferta dla osób niepalących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Igańska

Praga-Południe,Warszawa

2 600 zł50 m² 52 zł/m²

 

Piętro:13/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie przy ulicy Igańskiej 22 (praga Południe). *Nieruchomość składa się z salonu, sypialni, oddzielnej kuchni, łazienki, przedpokoju oraz balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wilanów,Warszawa

5 650 zł73 m² 78 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Details in English please see below. Dostępny od zaraz, czeka na pierwszego lokatora. Przestronny apartament z dwoma sypialniami, salonem i aneksem kuchennym, do własnej aranżacji przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Wilanowska

Ksawerów,Warszawa

3 000 zł58 m² 51,72 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Osoba odpowiedzialna za ofertę: +48 730.912.312. Ekskluzywnie wykończone 2 pokojowe mieszkanie (58m2) na Mokotowie tuż przy metrze Wilanowska (4 min do przystanku). Kameralny kaskadowy apartamentowiec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Herbu Oksza

Szamoty,Warszawa

3 800 zł39 m² 98,19 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia od zaraz mieszkanie przy ul. Herbu Oksza. Mieszkanie o powierzchni 38,7 mkw znajduje się na parterze w dokładnie strzeżonym i monitorowanym osiedlu. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kłobucka

Ursynów,Warszawa

3 500 zł30 m² 116,67 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Nowe,nowoczesne studio z balkonem i super widokiem Zostań pierwszym najemcą! Jest to idealna oferta dla osób poszukujących nowoczesnego miejsca zamieszkania w dogodnej lokalizacji. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

3 500 zł45 m² 77,78 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajem I Dwa pokoje I Tarchomin I Białołęka Czeka na Ciebie wyjątkowe mieszkanie przy ul. Aluzyjnej 33 na warszawskim Tarchominie, dla bardzo wymagającego Klienta. Atuty: - 44 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Poznańska

Śródmieście,Warszawa

10 500 zł78 m² 134,62 zł/m²

 

Piętro:5/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Piękny , całkowicie nowy apartament w świeżo odnowionej kamienicy w prestiżowej części warszawskiego Sródmieścia. Bardzo dobra lokalizacja pozwala na dostęp do wszelkich udogodnień.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Prymasa Tysiąclecia

Wola,Warszawa

2 800 zł28 m² 98,94 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 1-pokojowe mieszkanie o pow. 28,3 m2 zlokalizowane przy al. Prymasa Tysiąclecia na Woli. Doskonała lokalizacja, bardzo dobrze skomunikowana z pozostałymi częściami Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Giełdowa

Wola,Warszawa

7 000 zł83 m² 84,34 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prawdziwa oaza komfortu i funkcjonalności w samym sercu miasta, oferująca szybki dostęp do wszelkich udogodnień, które ułatwią życie dynamicznym i ambitnym osobom. Wyjątkowość tego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Solińska

Okęcie,Warszawa

3 250 zł55 m² 59,05 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam dziś do zaoferowania Państwu 2-pokojowe słoneczne mieszkanie przy ul. Solińskiej 19a informacje O nieruchomości: mieszkanie jest 2-pokojowe z ekspozycją na zachód o powierzchni 55,04.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gumińska

Wola,Warszawa

5 400 zł53 m² 101,89 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem zupełnie nowy, elegancki, nigdy wcześniej niezamieszkiwany apartament o powierzchni 53 m2 na bliskiej Woli. Mieszkanie wykończone w bardzo wysokim standardzie, znajduje się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pereca

Śródmieście,Warszawa

3 200 zł40 m² 80 zł/m²

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 40m2 na ulicy Pereca w samym centrum miasta. W skład lokalu wchodzą: - salon z ogromnym, podwójnym oknem balkonowym, - sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Wyględowska

Marina Mokotów,Warszawa

7 000 zł113 m² 61,95 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu duże i przestronne mieszkanie na Marinie Mokotów. Lokal 4-pokojowy o metrażu 113m2. Kuchnia widna połączona z salonem Wyposażony salon 3 osobne sypialnie Główna łazienka.