dowolna

Mieszkania do wynajęcia Warszawa - Oferty wynajmu mieszkań

3 164 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 164 ogłoszenia

3 600 zł30 m² 120 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jasny, nowoczesny apartament z widokiem na panoramę miasta english description below - please do not hesitate to contact us Ten stylowy apartament z jedną sypialnią, położony w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł100,71 m² 69,51 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 100,71 m , zlokalizowane przy ul. Kazachskiej 1 w prestiżowej części Warszawy - w Miasteczku Wilanów. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

4 400 zł60 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jasne i ciche mieszkanie 60 m | Mokotów ul. Idzikowskiego | salon z aneksem | w pełni umeblowane | spokojna okolica Komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł40 m² 90 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wyjątkowe mieszkanie na ul. Mokotowskiej Oferujemy na wynajem stylowe mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy, zlokalizowane przy ul. Mokotowskiej. Lokal charakteryzuje się wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

7 800 zł54 m² 144,44 zł/m²

 

Piętro:11/14

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowy, nowy, klimatyzowany, apartament 3 - pokojowy w najnowszej części prestiżowego apartamentowca, położonego w centrum Warszawy położony na 11 pietrze, z dużymi oknami.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł54 m² 68,52 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem | Saska Kępa, ul. Wersalska 7 | 54 m Na wynajem rozkładowe mieszkanie położone na parterze kameralnego budynku w starej części Saskiej Kępy, przy ul. Wersalskiej 7.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł37,15 m² 78,06 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia elegancka kawalerka w świetnej lokalizacji. Rozkład pomieszczeń: - salon/sypialnia o pow. 20m z wygodnym narożnikiem, szafą i telewizorem, - kuchnia otwarta.

Szczegóły ogłoszenia

6 800 zł66,85 m² 101,72 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie po generalnym remoncie, pachnące świeżością do wynajęcia. Przestronne, jasne, ciche i klimatyczne mieszkanie 67mkw. (3/4p.) dla pary, rodziny, przyjaciół w kamienicy w samym.

Szczegóły ogłoszenia

2 550 zł40 m² 63,75 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie dla pary lub singla - do podpisania umowy potrzebne zaświadczenie o zatrudnieniu - umowa na 12 miesięcy - bez kotów i psów Oferujemy do wynajęcie dwupokojowe mieszkanie znajdujące.

Szczegóły ogłoszenia

5 300 zł66 m² 80,30 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Speak english, говорю по-русски, розмовляю українською, ben Türkçe konuşuyorum Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Kłobuckiej 27 w nowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

13 000 zł140 m² 92,86 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Nieruchomość Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu wyjątkowego apartamentu zlokalizowanego przy samym Lesie Kabackim, na zamkniętym, strzeżonym osiedlu. Mieszkanie o powierzchni 132.

Szczegóły ogłoszenia

12 500 zł77 m² 162,34 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny apartament 4 pokoje, 77 m , Wola ul. Prosta 69b Do wynajęcia wyjątkowy, 4-pokojowy apartament o powierzchni 77 m , położony na 9 piętrze nowej inwestycji zlokalizowanej przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

9 500 zł80 m² 118,75 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem prezentuję dwustronne, 80-metrowe mieszkanie, zaprojektowane z dbałością o funkcjonalność, wygodę oraz poczucie harmonii przestrzeni. Jest to propozycja dla osób, które cenią.

Szczegóły ogłoszenia

7 300 zł66 m² 110,61 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

English description below Do wynajęcia luksusowy apartament w samym sercu Śródmieścia - inwestycja Apartamenty Grzybowska Lokalizacja zapewnia wygodę życia w samym centrum tętniącego życiem.

Szczegóły ogłoszenia

16 000 zł135 m² 118,52 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament 135| taras| premium Do wynajęcia piękny, luksusowy apartament o powierzchni 135 metrów kwadratowych, z dodatkowymi 76 metrami kwadratowymi tarasów. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł50 m² 72 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia piękne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 50 m , położone na 3. piętrze w apartamentowcu z ochroną, na terenie kompleksu Apartamenty przy Krasińskiego.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł37 m² 81,08 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Z przyjemnością przedstawiam Państwu mieszkanie na wynajem zlokalizowane na warszawskiej, bliskiej Woli. Na 37 mkw składa się przedpokój, jasna kuchnia, przechodni salon oraz sypialnia. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

5 300 zł63,52 m² 83,44 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny apartament wykończony Z dbałością O detale Bliskość terenów zielonych | Doskonała komunikacja | Funkcjonalny rozkład | Inwestycja z 2019 roku ***** standard: ten wyjątkowy.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł20 m² 155 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 20m2 studio z balkonem w prestiżowej inwestycji na Mokotowie english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May z przyjemnością prezentuje ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

5 950 zł90 m² 66,11 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu przestronne, w pełni umeblowane, 2 pokojowe mieszkanie na wynajem położone w sercu Starego Mokotowa - w prestiżowej inwestycji Kazimierzowska Residence. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

16 000 zł100 m² 160 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

English description below Agencja Nieruchomości Prestige ma przyjemność zaprezentować unikalny apartament w nowej, luksusowej inwestycji Mennica Residence. Wyjątkowo stylowy apartament wykonany.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł200 m² 60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Prezentowany przez nas w tym ogłoszeniu apartament ma powierzchnię 200m2 z 5 pokojami. Apartament jest elegancki i bardzo ekskluzywny, przy czym spójny z wyglądem całej rezydencji. *.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł27 m² 92,59 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Podstawowe informacje Słoneczna kawalerka z dużym potencjałem, po generalnym remoncie, oddzielną widną kuchnią usytuowana na przytulnym osiedlu pełnym zieleni, w cichej i pięknej.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł81 m² 74,07 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Elegancki I jasny apartament Z loggią - mokotów / wyścigi Wysoki standard | Parkiet dębowy | Garaż w cenie | Ochrona 24h | Loggia 12 m ***** rozkład pomieszczeń: * Salon:.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł51 m² 72,55 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokojowy Apartament (2 oddzielne zamykane pokoje) 50m2 położony na Bemowie przy Lazurowej 21 Piętro: 7/8 Osiedle: zamknięte i strzeżone Rok oddania osiedla: 2024 Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł43 m² 116,28 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w super lokalizacji róg Grzybowskiej i Żelaznej w prestiżowym apartamentowcu Mennica Residence( jest recepcja , sala fitness,do koszykowki,sala biznesowa).Mieszkanie w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł27 m² 107,41 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka 27 m2 na Gocławiu przy ulicy Pustelnickiej. Budynek ukończony w 2022 roku. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone we wszystko, czego potrzebujesz do.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł78,93 m² 126,69 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Historyczny sznyt | odrestaurowany apartament na biuro Z tarasem | cisza W sercu starego mokotowa Prestiżowa lokalizacja | Przedwojenna kamienica | Taras | Wysoki standard wykończenia |.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł19 m² 131,58 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wilcza jednopokojowe bardzo ładne małe mieszkanie Małe jednopokojowe mieszkanie z małym aneksem kuchennym w centrum Warszawy na ul. Wilczej. Mała bombonierka. Powierzchnia 19m2. Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

5 700 zł43 m² 132,56 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Śródmieście_stare miasto_plac zamkowy Apartament znajduje się na 2. piętrze kamienicy w centrum Placu Zamkowego. Koszt - czynsz najmu 4.800 ZŁ + 900 CZYNSZ ADMINISTRACYJNY = 5.700 ZŁ/M-C.

Szczegóły ogłoszenia

2 550 zł39,27 m² 64,94 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz komfortowego, przytulnego mieszkania na warszawskiej Białołęce? Chcesz zamieszkać ze swoją połówką, a może wolisz mieć przestrzeń tylko dla siebie? Cenisz dobrą lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł39 m² 69,23 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39 m , zlokalizowane przy ulicy Keniga 5 w sercu Ursusa. Lokal jest świeżo po generalnym remoncie. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł37 m² 72,97 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, dwupokojowe mieszkanie z ogródkiem, po generalnym remoncie. Lokal o funkcjonalnym układzie składa się z przestronnego salonu, oddzielnej sypialni, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł27,10 m² 66,42 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka 27,1 m z dużym balkonem | Białołęka | os. Derby Do wynajęcia przytulna i jasna kawalerka o powierzchni 27,1 m , położona przy ul. Skarbka z Gór na warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

4 799 zł65,24 m² 73,56 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Adres: warszawa, ul. Stawki 8 Powierzchnia: 65,24 m Liczba pokoi: 3 Dodatkowe informacje: miejsce postojowe w garażu podziemnym Komórka lokatorska Oferujemy do wynajęcia przestronne, trzypokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł38 m² 71,05 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Znakomita lokalizacja Warszawa Śródmieście Osiedle Muranów ul. Nowolipki w pobliżu Placu Bankowego Komunikacja: stacja metra linii M1 znajduje się na Placu Bankowym Stacja metra linii M2 znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł25 m² 80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia rozkładowa kawalerka z oddzielną kuchnią o powierzchni 25 m2, znajdująca się na 3 piętrze w apartamentowcu z windą przy ul. Aleje Jerozolimskie 216. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł44,50 m² 74,16 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie w Warszawie przy ul. Umińskiego 2 w dzielnicy Praga-Południe. Usytuowane jest na piątym piętrze w budynku z 2024 r. z windą. Mieszkanie bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł55 m² 81,82 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m , zlokalizowane w samym sercu Warszawy przy Placu Konstytucji. Idealne dla osób ceniących miejski styl życia i wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m , zlokalizowane na 4. piętrze nowoczesnego apartamentowca z windą, przy ul. Jany Nowaka-Jeziorańskiego 19. Budynek.