dowolna

Mieszkania do wynajęcia Warszawa - Oferty wynajmu mieszkań

3 165 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 165 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wielicka

Mokotów,Warszawa

7 000 zł117 m² 59,83 zł/m²

 

Piętro:7/13

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament Z 2 sypialniami na zamkniętym osiedlu Z basenem budynek: apartamenty Przy Królikarni to komfortowe osiedle mieszkaniowe z 1999 roku położone u zbiegu alei Niepodległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wincentego

Praga-Północ,Warszawa

2 600 zł58 m² 44,83 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwa pokoje na Pradze o powierzchni 58 mkw, składająca się z: - przestronny salon - sypialnia - kuchnia osobna - przedpokój - łazienka Mieszkanie jest bardzo przestronne, pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mińska

Praga-Południe,Warszawa

3 300 zł44 m² 75,51 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta dla osób bez zwierząt. Do wynajẹcia pięknie urządzona kawalerka z wydzieloną sypialnią, zlokalizowana na Pradze Południe przy ul. Mińskiej, dostępna od 1 listopada br. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marchołta

Henryków,Warszawa

2 400 zł42 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przytulne Mieszkanie w domu jednorodzinnym na Białołęce Marchołta 18a atuty: świeżo wyremontowane mieszkanie (jeszcze nikt nie mieszkał) w pełni przystosowane do komfortowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Białołęka,Warszawa

2 900 zł34 m² 85,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Agencja dobrachata prezentuje: dostępne od Stycznia piękne, funkcjonalne mieszkanie przy ulicy Trakt Nadwiślański 4a na warszawskiej Białołęce. Mieszkanie: jest to oferta idealna dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Dolny Mokotów,Warszawa

3 800 zł60 m² 63,33 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy 60-metrowe mieszkanie w apartamentowcu na Dolnym Mokotowie. Komfortowe, jasne wnętrze oraz budynek z ochroną i monitoringiem zapewniają wygodę i bezpieczeństwo. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Gocław,Warszawa

5 000 zł74 m² 67,20 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowy apartament na osiedlu Saska nad jeziorkiem Gocławskim Lokalizacja: nowoczesne osiedle Saska, nad jeziorkiem Gocławskim, blisko Parku Balaton. Spokojna, zielona okolica, idealna dla rodzin oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Twarda

Śródmieście,Warszawa

33 000 zł160 m² 205,65 zł/m²

 

Piętro:11/44

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Luksusowe 160 metrów W cosmopolitan Nowoczesny, 4 pokojowy apartament w jednym z najbardziej prestiżowych budynków w Warszawie - Cosmopolitan. Piękny widok na plac grzybowski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krochmalna

Wola,Warszawa

4 200 zł38 m² 110,53 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

We speak Ua Ru Pl Eng Zapraszamy od Zaraz! Oferujemy nowoczesne mieszkanie o powierzchni 38 m , wykończone w wysokim standardzie i w pełni umeblowane. Lokal wyposażony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Karolkowa

Wola,Warszawa

4 300 zł54 m² 79,63 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Apartament przy metrze. Apartament dedykowany zarówno osobom fizycznym, jak i firmom. Zlokalizowany blisko centrum. Budynek posiada kameralne patio z ławeczkami, leżakami i alejkami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tyszkiewicza

Wola,Warszawa

3 500 zł33 m² 106,06 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

PL / ukr / ru / eng Mieszkanie znajduje się w cichej i zielonej okolicy dzielnicy Wola, przy ul. Eustachego Tyszkiewicza 36. Pieszy dostęp do metra Młynów. Powierzchnia: dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bluszczańska

Siekierki,Warszawa

3 000 zł35 m² 85,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Avenue Estate prezentuje wyjątkowo funkcjonalne mieszkanie na wynajem położone w nowoczesnej dzielnicy Mokotów Wiślany Lokalizacja Mokotów Wiślany, siekierki. Nowoczesne zamknięte osiedle, niska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gwiaździsta

Żoliborz,Warszawa

2 800 zł44 m² 64 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165) Do wynajęcia dwupokojowe, umeblowane mieszkanie z dużą loggią, usytuowane na 11. w bloku zlokalizowanym tuż przy Kępie Potockiej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Powstańców Śląskich

Jelonki,Warszawa

2 000 zł27 m² 73,34 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferuję do wynajęcia kawalerkę o powierzchni 27,27 mkw, w kameralnej inwestycji Villa Emilia, zlokalizowanej przy ul. Powstańców Śląskich na warszawskim Bemowie (jelonki). Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Leszczyńska

Śródmieście Północne,Warszawa

11 000 zł86 m² 127,91 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Nie pobieramy prowizji od Najemcy. W pełni umeblowany Apartament o powierzchni 86m2, parter, 4 pokoje, taras/ogródek 45m2, miejsce postojowe w garażu podziemnym mieszczące dwa samochody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

3 000 zł42 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie 42m2 na Bemowie. Idealne dla pary lub singla. Rozkład Powierzchnia mieszkania to 42m2, na co składają się: pokój z balkonem, sypialnia, kuchnia, łazienka z prysznicem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Mokotów,Warszawa

4 000 zł53 m² 75,29 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem bardzo dobrze skomunikowane, dwupokojowe mieszkanie na warszawskim Mokotowie Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w doskonałej lokalizacji - Warszawa Mokotów ul. Obrzeżna 1C. Stąd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Twarda

Śródmieście,Warszawa

30 000 zł134 m² 223,88 zł/m²

 

Piętro:15/34

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Luksusowe 3 pokoje W cosmopolitan Do wynajęcia oferujemy przestronny, 3 pokojowy apartament w nowoczesnym wieżowcu Cosmopolitan przy ul. Twardej w centrum. Piękny widok, komfortowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Śródmieście,Warszawa

9 000 zł55 m² 163,64 zł/m²

 

Piętro:10/25

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

We speak pl/eng/ukr/ru Nowoczesny apartament przy Arkadii - idealny dla singla lub pary Nowy apartament o powierzchni 55 m , wykończony w wysokim standardzie. Panoramiczne okna na całej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Saska Kępa,Warszawa

3 700 zł56 m² 66,07 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia 56 m2, piętro 0/2, w budynku z 1952r. przy ul. Berezyńskiej, praga Południe, saska Kępa. Idealne dla rodziny lub pary. Cena: 3700 zł + 700 zł czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Toruńska

Targówek,Warszawa

2 800 zł38 m² 73,68 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Serdecznie polecam do wynajęcia przytulne mieszkanie o powierzchni 38 m2 znajdujące się na parterze budynku tuż przy Metrze Bródno. Mieszkanie dwupokojowe, z osobną sypialnią zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krakowskie Przedmieście

Śródmieście,Warszawa

5 200 zł82 m² 63,03 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem blisko uniwersytetu warszawskiego Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu klimatycznego mieszkania o powierzchni 82,5 m , położonego w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mołdawska

Ochota,Warszawa

4 700 zł43 m² 109,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowoczesny apartament do wynajęcia przy ul. Mołdawskiej 5, w budynku z 2019 roku. Mieszkanie znajduje się na ostatnim, 5. piętrze i oferuje przestronny salon z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sokratesa

Wawrzyszew,Warszawa

2 400 zł32 m² 75,33 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

| polecam do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 32m2 z wyposażoną kuchnią i łazienką. Mieszkanie na 5 piętrze w 7 piętrowym bloku. Osiedle strzeżone, z całodobową ochroną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Mokotów,Warszawa

5 500 zł100 m² 55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Polecam Państwu ofertę mieszkania 4 pokojowego przy ul. 29 Listopada w pobliżu ulicy Szwoleżerów, zaraz przy bramie wejściowej do Łazienek. Mieszkanie składa się z salonu z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Śródmieście,Warszawa

5 500 zł100 m² 55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Polecam Państwu w3 fantastycznym miejscu na pograniczu Śródmieścia i Mokotowa ofertę mieszkania 4 pokojowego przy ul. 29 Listopada zaraz przy bramie wejściowej do Łazienek Królewskich Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Brukselska

Saska Kępa,Warszawa

7 980 zł70 m² 114 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu luksusowego apartamentu w stylu Art Deco, położonego na prestiżowej Saskiej Kępie przy ul. Brukselskiej, w kameralnym apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jugosłowiańska

Gocław,Warszawa

3 400 zł51 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować Państwu piękne, przestronne mieszkanie na wynajem z balkonem. Opis: mieszkanie jest 2-pokojowe i ma powierzchnię 51 m2. Znajduje się w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mokotowska

Śródmieście,Warszawa

2 800 zł35 m² 80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Studio z ogromnym potencjałem w sercu Warszawy, mieści się w kamienicy przy ulicy Mokotowskiej w Śródmieściu. Lokalizacja/budynek: mieszkanie jest położne na ostatnim piątym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Niemcewicza

Ochota,Warszawa

5 790 zł81 m² 71,48 zł/m²

 

Piętro:3/14

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia 4-pokojowe mieszkanie przy ulicy Juliana Ursyna Niemcewicza 26 *w pełni wyposażony apartament zlokalizowany na pograniczu Śródmieścia i Starej Ochoty *nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Na Uboczu

Ursynów,Warszawa

2 800 zł69 m² 40,58 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie przy ul. Na Uboczu na warszawskim Ursynowie, z widokiem na Las Kabacki i górkę Kazurkę. Nieruchomość ma 69 mkw i składa się z dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Niepodległości

Mokotów,Warszawa

2 800 zł37 m² 76 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Czy poszukujesz dwupokojowego, z oddzielną, widną kuchnią, świetnie skomunikowanego, bo przy samym metrze- mieszkania w jednej z najbardziej cenionych dzielnic Warszawy- na Mokotowie? Czy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kruszewskiego

Praga-Południe,Warszawa

4 200 zł54 m² 77,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcie 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Kruszewskiego 14 w Warszawie (praga Południe, obok Ronda Wiatraczna) *nieruchomość położona w nowoczesnym 5-piętrowym apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rajska

Marina Mokotów,Warszawa

3 950 zł74 m² 53,38 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj w dużym, widnym mieszkaniu na prestiżowym osiedlu Marina Mokotów. Rozkład Mieszkanie o powierzchni 74 m2 składa się z: - przestronnego salonu z oknami na 2 strony świata, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bielańska

Śródmieście,Warszawa

2 500 zł47 m² 52,93 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Bardzo proszę o kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godz. od 9.00 do 17.00, po tej godzinie proszę o smsa bądź maila. Oferuje do wynajęcia mieszkanie przy ul. Bielańskiej 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

18 000 zł104 m² 173,08 zł/m²

 

Piętro:4/14

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy wyjątkową ofertę apartamentu w prestiżowej inwestycji Mennica Residence przy ulicy Grzybowskiej, w sąsiedztwie Fabryki Norblina i Browarów Warszawskich. Apartamentowiec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mińska

Praga-Południe,Warszawa

4 900 zł47 m² 104,26 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego mieszkania o powierzchni 47 m , położonego na 5. piętrze w apartamentowcu na terenie Soho Factory w Warszawie. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stańczyka

Wola,Warszawa

3 263 zł48 m² 67,28 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferuję do wynajęcia, nowe trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 48,5 mkw. Lokal usytuowany jest na 2 piętrze w budynku przy ul. Stańczyka na warszawskiej Woli. Mieszkanie jest świeżo po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warszawski Świt

Nowe Bródno,Warszawa

3 000 zł44 m² 68,18 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcie 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem i miejscem w garażu podziemnym przy ul. Warszawski Świt 12b *lokal o powierzchni 43,7 m2 znajduję się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żelazna

Śródmieście,Warszawa

6 000 zł86 m² 69,77 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 86 m2, przy ul. Żelaznej. Mieszkanie znajduje się na 8 piętrze, w budynku z 2003 roku. W promieniu 250 m przystanki autobusowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Górnośląska

Powiśle,Warszawa

7 000 zł145 m² 48,28 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Zapraszamy do odkrycia wyjątkowego mieszkania na ul. Górnośląskiej 5 - w sercu zielonego Powiśla. To miejsce, które łączy w sobie prestiż lokalizacji z przestrzenią do własnej.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij