dowolna

Mieszkania do wynajęcia Warszawa - Oferty wynajmu mieszkań

3 166 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 166 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

3 200 zł55 m² 58,18 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 55 M2 | 2 pokoje | przy metrze stokłosy dla kogo: mieszkanie idealnie spełni oczekiwania singla lub pary, ceniących bliskie sąsiedztwo metra. Budynek: mieszkanie zlokalizowane jest na 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Borowej Góry

Bemowo,Warszawa

3 100 zł50 m² 62 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia przytulne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 50 mkw z balkonem przy ulicy Borowej Góry na warszawskim Bemowie. Lokal usytuowany jest na piątym piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szegedyńska

Bielany,Warszawa

2 800 zł48 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie znajdujące się na zielonych Bielanach! Tuż obok uksw i awf. 5 minut spacerem do metra! Mieszkanie składa się z: - dużego ok 16m pokoju ze stołem i rozkładaną kanapą -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Powiśle,Warszawa

3 000 zł40 m² 75 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Powiśle - Czerniakowska. Mieszkanie 40m2 położone na zielonym Powiślu, okolica Solec, rozbrat, górnośląska 12 minut na piechotę do ronda de Gaulle'a, 10 minut do sejmu, przy parku, krok do Wisły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Goleszowska

Odolany,Warszawa

4 800 zł61 m² 78,69 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne, eleganckie 3 pokojowe mieszkanie położone na prestiżowym osiedlu na Woli, ulica Goleszowska Mieszkanie zostało starannie wykończone z użyciem wysokiej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jutrzenki

Włochy,Warszawa

3 000 zł31 m² 96,77 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia | Warszawa, ul. Jutrzenki | Nowe osiedle, wysoki standard, miejsce parkingowe Lokalizacja: nowoczesne osiedle przy ul. Jutrzenki 114h Doskonała komunikacja blisko stacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szumna

Marysin Wawerski,Warszawa

3 200 zł65 m² 49,23 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe ( Marysin Wawerski ) o powierzchni 65 mkw, składające się z: - przestronnego salonu z kuchnią - pokoju 1 - pokoju 2 - przedpokoju z garderobą -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gdańska

Żoliborz,Warszawa

2 950 zł50 m² 59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

W dużym skrócie: - 2 duże wyposażone pokoje (salon z aneksem kuchennym, sypialnia - Świetna lokalizacja m.in. metro pod budynkiem - Mieszkanie wyposażone - gotowe do zamieszkania, od zaraz!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chmielna

Śródmieście,Warszawa

4 000 zł40 m² 100 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2 pokoje w ścisłym centrum - ul. Chmielna 35, obok tkmaxx, h&m itp. - świeżo po generalnym remoncie, wszystko nowe Mieszkanie składa się z: - salonu z rozkładaną kanapą, dużego stołu, tv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

6 800 zł76 m² 89,59 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

English description below. Nowoczesny, 4-pokojowy apartament z balkonem i loggią. Przestronny i funkcjonalny, dwustronny, z widokiem na ciche, wewnętrzne patio. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pustelnicka

Praga-Południe,Warszawa

3 700 zł39 m² 95,16 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasne i ciche mieszkanie dwupokojowe o pow. 38,88 m2 z aneksem kuchennym usytuowane na parterze w nowym 4 piętrowym budynku na Pradze Południe. Duże okna, balkon. Jasne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Strumykowa

Białołęka,Warszawa

3 200 zł54 m² 59,26 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne trzypokojowe mieszkanie na Białołęce przy ulicy Strumykowa 19 o powierzchni 54 m2, znajdujące się na 4 piętrze w bloku. Mieszkanie jest przystosowane dla rodziny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Pustola

Moczydło,Warszawa

2 000 zł23 m² 86,96 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia kawalerka przy ulicy Pustola 30b na Woli *powierzchnia 23 m2 *piętro 1 *ogrzewanie miejskie *lokal położony w cichej i zielonej okolicy, w budynku wyposażonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Szczęśliwice,Warszawa

4 100 zł53 m² 77,36 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 53m2, piętro 9/11, z windą w budynku z 2014r. przy Al. Bohaterów Września, ochota Szczęśliwice. Idealne dla singla/singielki lub pary. Cena: 4100 zł +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Ochota,Warszawa

2 200 zł37 m² 60,04 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta dla osób pracujących, mieszkanie dostępne od 1 marca 2025 Oferujemy do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m2 usytuowane na Ochocie przy ul. Grójeckiej 130 Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Sielce,Warszawa

5 000 zł75 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia 75 m2, piętro 2/5 z windą, w budynku 2008r. przy ul. Bobrowieckiej, mokotów, sielce. W klimatycznym stylu kolonialnym, idealne dla rodziny lub pary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gagarina

Mokotów,Warszawa

3 500 zł51 m² 68,09 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie na Mokotowie. Jasne, przestronne, w pełni wyposażone. For english scroll down =lokalizacja= W pobliżu znajdują się kawiarnie, restauracje oraz sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pola Karolińskie

Nowe Włochy,Warszawa

3 700 zł52 m² 71,15 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Duże, 2-pokojowe mieszkanie 52 m | Pola Karolińskie, warszawa Włochy | Klimatyzacja, garaż Lokalizacja: nowe Włochy, ul. Pola Karolińskie Zamknięte, monitorowane osiedle z patio i placem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lewicka

Mokotów,Warszawa

3 000 zł40 m² 75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie jednopokojowe z dużym balkonem, ulokowane na pierwszym piętrze klimatycznej dwupiętrowej kamienicy położonej przy cichej uliczce na Starym Mokotowie. Doskonała komunikacja z całym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Woronicza

Wierzbno,Warszawa

6 000 zł102 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

We speak pl, ua, ru, eng Stylowy Apartament na Mokotowie (100 m ) - ul. Woronicza róg Etiudy Rewolucyjnej Oferuję wyjątkowy apartament o powierzchni 100 m w zielonej i prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Mokotów,Warszawa

2 500 zł44 m² 56,61 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią na Mokotowie, ul. Dolna Opis: większy pokój z logią, wyposażony: - narożnik, stół, fotel, komoda, telewizor. Podłoga - panel.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Skorosze,Warszawa

4 000 zł45 m² 88,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia 45m2, piętro 2/4 z windą, w budynku z 2024r. przy ul. Dzieci Warszawy, ursus, skorosze. Idealne dla singla/singielki, pary lub małej rodziny. Cena: 4000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

4 950 zł73 m² 67,81 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajmu od zaraz trzypokojowe 73m2 mieszkanie usytuowane na drugim piętrze, na osiedlu strzeżonym w Miasteczku Wilanów. W skład wchodzą: - salon/jadalnia, - dwie sypialnie, - garderoba, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szanajcy

Praga-Północ,Warszawa

2 900 zł49 m² 58,75 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis jest języku ang | rus | pl Do wynajęcia: komfortowe 2-pokojowe mieszkanie na Pradze Północ mieszkanie Oferowane mieszkanie to przestronne, w pełni wyposażone lokum o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Kobielska

Grochów,Warszawa

2 590 zł21 m² 120,52 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Informacje ogólne: lokalizacja: warszawa, praga Południe (grochów), ul. Kobielska 55a Metraż: 21,49 m2 Piętro: 3/3 opis nieruchomości: wyjątkowa kawalerka o powierzchni 21,49 m , położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Piękna

Śródmieście,Warszawa

9 000 zł110 m² 81,82 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia piękny, nowy apartament w centrum Warszawy przy ulicy Pięknej. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w apartamentowcu z 2016 roku. Mieszkanie składa się z: salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wyględowska

Mokotów,Warszawa

5 600 zł68 m² 82,35 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Luksusowe 3-pokojowe mieszkanie | Marina Mokotów, ul. Wyględowska 4 | Klimatyzacja, garaż, widok na park Lokalizacja: prestiżowe, zamknięte osiedle Marina Mokotów, ul. Wyględowska 4 Zielona, spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Popularna

Stare Włochy,Warszawa

3 500 zł44 m² 79,55 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

We speak Ua Pl Ru En Numer propozycji 197918 **do wynajęcia mieszkanie 44m - ul. Popularna** Oferujemy do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 44m , dostępne od zaraz. Lokalizacja: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Słomińskiego

Śródmieście,Warszawa

8 600 zł140 m² 61,43 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie/lokal blisko Arkadii i Dworca Gdańskiego. Rozkład: przestronne, dwupoziomowe mieszkanie. Składa się z 4 pokoi: głównej sypialni z prywatną łazienką, dwóch dodatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Białołęka,Warszawa

3 600 zł58 m² 61,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokojowe mieszkanie w otoczeniu zieleni i ciszy z ogródkiem. Mieszkanie znajduje się na parterze inwestycji Dom Development z 2019 roku przy ulicy Flisaków. Osiedle jest zamknięte,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Żoliborz,Warszawa

3 700 zł39 m² 94,87 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas Na wynajem 2 pokojowe zadbane, ciche mieszkanie w nowej inwestycji przy ul. Hübnera 2 na Artystycznym Żoliborzu. Apartament jest klimatyzowany i zaprojektowany przez architekta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Walewska

Praga-Południe,Warszawa

3 000 zł40 m² 74,07 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie. Usytuowane jest na 2 piętrze w 10 pietrowym budynku z dwoma windami. Lokal o powierzchni 40,5 m2 składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Terespolska

Praga-Południe,Warszawa

3 300 zł60 m² 55 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokojowe mieszkanie w apartamentowcu, położone na Grochowie przy ul. Terespolskiej. Ciche (okna wychodzą na podwórko w kierunkach wschód i zachód), rozkładowe, mieszczące się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Olbrachta

Wola,Warszawa

2 300 zł38 m² 60,53 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie znajdujące się przy ulicy Jana Olbrachta 13a, w dzielnicy Wola, w Warszawie. Podstawowe informacje: powierzchnia: 38 m Piętro: 3 Ogrzewanie: miejskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Morcinka

Bemowo,Warszawa

2 900 zł40 m² 73,16 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Warszawa | Bemowo | Lotnisko | Mieszkanie na Bemowie | mieszkanie z meblami | komfortowe mieszkanie | mieszkanie na wynajem | miejsce parkingowe | klimatyzacja rezerwacja 2pokojowe, słoneczne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Aleja Krakowska

Ochota,Warszawa

2 200 zł27 m² 81,48 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bez pośredników kawalerka funkcjonalna. W bloku 3 piętrowym , na 2 piętrze bez windy. Okna na zachód. W pokoju szafa wnękowa. Kuchnia wyposażona. W łazience wanna, pralka. Na życzenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sowińskiego

Wola,Warszawa

2 300 zł29 m² 86,21 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajem komfortowej kawalerki w bloku z 2018 roku. Osiedle znajduje się na Woli, przy ulicy Sowińskiego. Mieszkanie usytuowane jest na 7 piętrze, ostatnim. Składa się z dużego pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleje Jerozolimskie

Śródmieście,Warszawa

14 000 zł122 m² 114,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Luksusowy Apartament Premium w Centrum Warszawy na Wynajem! Jeśli szukasz wyjątkowej nieruchomości w samym sercu Warszawy, to ten czteropokojowy apartament w prestiżowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia