dowolna

Mieszkania do wynajęcia Warszawa - Oferty wynajmu mieszkań

3 165 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 165 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dzika

Śródmieście,Warszawa

2 200 zł65 m² 33,85 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Odnowione mieszkanie w śródmieściu, dostępne nawet od jutra. Mieszkanie zlokalizowane w nowoczesnym budynku o wysokim standardzie w sąsiedztwie centrum handlowego Arkadia oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Urwisko

Ursynów,Warszawa

5 900 zł106 m² 55,66 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Luksusowy, nowoczesny apartament w zacisznej enklawie skarpy ursynowskiej w dwupiętrowym budynku. Położony na osiedlu Mistral na Ursynowie. W sąsiedztwie Rezerwat Krajobrazowy oraz Park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

2 400 zł48 m² 50 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Możesz zostać pierwszym lokatorem mieszkania w nowo wybudowanym, świetnie położonym apartamentowcu na Ursynowie (3min od metra Natolin). Do Twojej dyspozycji luksusowo wyposażone dwa pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Czerniakowska

Śródmieście,Warszawa

1 300 zł35 m² 37,14 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszknie bardzo ładne po remoncie, częściowo umeblowane. Bardzo dobry punkt komunikacyjny Cena 1300 + opłaty do wynajęcia od 1 kwietnia

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Raabego

Ursynów,Warszawa

1 900 zł36 m² 52,78 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowe, 2 pokojowe mieszkanie na Ursynowie, w doskonałym miejscu komunikacyjnym w pobliżu stacji metra Natolin.Wszystkie meble i sprzęt AGD nowe.Okolica cicha i spokojna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 700 zł51 m² 52,94 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mam do wynaj

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skarbka z Gór

Warszawa,mazowieckie

2 000 zł64 m² 31,25 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie położone jest w kompleksie nowych osiedli na warszawskiej Białołęce. Dogodne połączenie z centrum. Rozbudowana infrastruktura - w pobliżu przychodnia, apteki, sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wilanów

Wilanów,Warszawa

1 000 zł80 m² 12,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Poszukuję współlokatorki do mieszkania. Mieszkanie (80m2) w pełni wyposażone Pokój (12m2) częściowo wyposażony Okolica spokojna, blisko sklep spożywczy, odległość do przystanku 300m

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Puszczy Solskiej

Bemowo,Warszawa

1 750 zł42 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ładne mieszkanie dwupokojowe, umeblowane, telefon tp, kuchnia widna, przedpokój, szafy wnękowe, cena wynajmu 1200 zł + opłaty ok.430 czynsz+telefon+energia eleektr.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

3 000 zł56 m² 53,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Centrum Warszawy ,przedwojenna kamienica. Cisza - nie słychać ruchu miejskiego. Oddzielne wejście .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Włochy

Włochy,Warszawa

1 200 zł31 m² 38,71 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Wynajmę kawalerkę od kwietnia. Umeblowana i wyposażona w sprzęt agd. Zamknięte osiedle. Dzielnica Włochy. Właściciel

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kondratowicza

Warszawa,mazowieckie

1 600 zł38 m² 42,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do wynajęcia od połowy Kwietnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

1 700 zł50 m² 34 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

- 50m2, nowe, ul. Sarmacka - 2 pokoje (salon z aneksem, sypialnia, garderoba, balkon), - miejsce w garazu podziemnym w cenie, - osiedle chronione 24h, ładna architektura, - dobra komunikacja.