dowolna

Mieszkania do wynajęcia Warszawa - Oferty wynajmu mieszkań

3 164 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 164 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Węgrowska

Targówek,Warszawa

1 400 zł33 m² 42,42 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

OD zaraz do wynajęcia mieszkanie: - powierzchnia 33 m2 na warszawskim Targówku w sąsiedztwie ul. Św. Wincentego - 5 piętro z windą - posiada: dwa słoneczne pokoje, łazienkę z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

3 000 zł53 m² 56,60 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie, rezydencja Mokotów , ul. Bukowińska,designerski, wykończony, kompletnie wyposażony apartament ( salon, sypialnia, łazienka) ,ok. 53m kw.plus ok. 30 m kw. balkon, plus pomieszczenie obok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Saska Kępa

Saska Kępa,Warszawa

3 000 zł55 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Idealne mieszkanie

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bruzdowa

Wilanów,Warszawa

2 500 zł100 m² 25 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

6 mieszkań w budynku, zielono teren dla budynku zamknięty

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Tomcia Palucha

Ursus,Warszawa

1 200 zł35 m² 42 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz! Jednopokojowe mieszkanie, 35m2 z komórką lokatorską 4m2 (położoną na tym samym piętrze) w Ursusie przy ul. Tomcia Palucha. Mieszkanie jest usytuowane na 7 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pajdaka

Tarchomin,Warszawa

1 600 zł43 m² 37,21 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne dla pary 2 pok z kuchnią, w cichej i bezpiecznej okolicy, ul. Pajdaka, przy Światowida, pow. 43m, w pełni umeblowane i wyposażone, na XIII p. z ładnym widokiem, po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Fasolowa

Włochy,Warszawa

2 000 zł67 m² 29,85 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

kuchnia otwarta na salon możliwość włączenia telefonu, internetu z kablówki

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Górnośląska

Powiśle,Warszawa

8 700 zł134 m² 64,93 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:6

 

Umeblowane:-

Mieszkanie dostosowane do celów biurowych. Doskonała, prestiżowa lokalizacja w wyjątkowej kamienicy w centrum miasta. Mieszkanie w idealnym stanie technicznym. - 6 pokoi, - kuchnia, - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

1 800 zł40 m² 45 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ładne mieszkanie w Warszawie, na ul. Grójeckiej. Mieszkanie po remoncie , 2 pokoje z oddzielną kuchnią, umeblowane. Cena 1800 + opłaty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Obrońców Tobruku

Fort Bema,Warszawa

2 300 zł47 m² 48,94 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta bezpośrednia (bez prowizji). Mam do wynajęcia mieszkanie, w którym mieszkaliśmy - urządziliśmy je więc komfortowo: 2 pokoje z aneksem kuchennym (po wyburzeniu ścian) przestrzenne, 47.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szolc-Rogozińskiego

Ursynów,Warszawa

1 500 zł32 m² 46,88 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Witam, do wynajęcia bardzo przytulna kawalerka na warszawskim Ursynowi. Do metra Imielin 2 minuty pieszo. Bardzo cicha i przyjemna okolica. Mieszkanie wyposażone z duża szafa wnękową. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pełczyńskiego

Bemowo,Warszawa

1 700 zł50 m² 34 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Witam. Mieszkanie znajduje się na Bemowie (na tyłach tesco). W okolicy rozbudowana infrastruktura. Liczne linie autobusowe i tramwajowe dają alternatywę poruszania się samochodem. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowogrodzka

Śródmieście,Warszawa

3 450 zł88 m² 38,98 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Super lokalizacja na mieszkanie lub biuro. Bezpośrednio. 3450 zł, media miejskie w czynszu, kuchnia i łazienka wyposażone, pokoje mogą być częściowo umeblowane, tel.   .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zielonogórska

Ursus,Warszawa

2 000 zł100 m² 20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

do wynajęcia w ursusie 3 pokojowe mieszkanie 75m umeblowane w spokojnej okolicy bliski dostęp do komunikacji [pkp,ztm,skm] cena najmu 2000pln bez dodatkowych opłat licznikowych tel.   od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Towarowa

Wola,Warszawa

3 200 zł52 m² 61,54 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Możliwość wynajęcia z miejscem parkingowym lub bez. Mieszkanie ciche - okna od podwórka, kameralnie. Mieszkanie 52 m plus balkon 11m. Na biuro lub mieszkanie. Umeblowanie pokoi wg.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dubois

Śródmieście,Warszawa

1 500 zł47 m² 31,91 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pilnie do wynajęcia 2pokojowe mieszkanie z ciemną kuchnią i łazienką. Mieszkanie ma ok 47 m2. Pokoje oddzielne nieprzechodnie. Ul. Dubois 7 tuż przy ulicy Stawki - 10 min piechotą do Metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tomcia Palucha

Ursus,Warszawa

2 000 zł55 m² 36,36 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bezpośrednio wynajmę 2-pokojowe mieszkanie o pow. 55m2 położone w Ursusie na jednym z osiedli na Srokoszach przy ul. T.Palucha. Mieszkanie jest bardzo ładne, w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Podchorążych

Mokotów,Warszawa

1 590 zł41 m² 38,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bez pośredników. Dwa osobne pokoje tuż przy Łazienkach Królewskich. Kamienicę zamieszkuje zaledwie 10 rodzin. Mieszkanie umeblowane, 41 m. kw. jest do zamieszkania od 10.03.12r. Parkiet, wymieniona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Modlińska

Białołęka,Warszawa

2 000 zł88 m² 22,73 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Piętra w samodzielnym budynku mieszkalno-handlowym. Doskonała lokalizacja, 50m od przystanków, vis a vis restauracja mcdonalds (otwarcie wiosną), sk;lep, kaufland, biedronka, przychodnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Odolańska

Mokotów,Warszawa

3 300 zł72 m² 45,83 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę bezpośrednio luksusowe mieszkanie na Odolańskiej. Wysoki standard! Opis: nieruchomość położona jest na Mokotowie. W sąsiedztwie budynku znajduje się stacja metra Racławicka (- ok. 200.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dworkowa

Mokotów,Warszawa

2 400 zł63 m² 38,10 zł/m²

 

Piętro:15/18

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie o doskonałej lokalizacji, w samym środku tętniącego życiem Mokotowa. Z okien roztacza się widok na Morskie Oko. Mieszkanie kompleksowo wyposażone, wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sienna

Warszawa,mazowieckie

1 700 zł32 m² 53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajem Warszawa Sródmieście ul. Sienna 93, 32mkw. 1700+media Prezentowane mieszkanie znajduje się na pograniczu 2 dzielnic Woli i Sródmieścia. Lokal to całkowicie umeblowany 17metrowy pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marysieńki

Wilanów,Warszawa

1 900 zł50 m² 0,02 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie zadbane, przestronne, nigdy przedtem niewynajmowane. W kuchni prawie nowy sprzęt agd (pralka, lodówka, kuchenka z piecykiem gazowym). Ogólny standard mieszkania: bardzo dobry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Powstańców Śląskich

Jelonki,Warszawa

3 400 zł96 m² 35,42 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Ładne trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia od zaraz u zbiegu ulic Powstańców Śląskich i Człuchowska. W pełni wyposażona kuchnia, w łazience pralka, w pokojach brak mebli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Radomska

Ochota,Warszawa

2 150 zł61 m² 35,25 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 2-pokojowe, wysokie mieszkanie (wys.3,20 m) na Starej Ochocie w budynku z 1947 roku. W budynku znajduje się winda. Mieszkanie położone jest na 5-tym, ostatnim piętrze. Okna dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

1 800 zł40 m² 45 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie umeblowane - 2 pokoje, kuchnia,łazienka. Super lokalizacja,metro,tramwaj,autobus,przychodnia,apteka,basen,bazarek osiedlowy,centrum handlowe.Wolne od kwietnia. Cena i kaucja do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ziębicka

Górce,Warszawa

1 700 zł45 m² 37,78 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie dwupokojowe z oddzielną, widną kuchnią. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, czyste i jasne. Na podłogach w pokojach i przedpokoju parkiet drewniany. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Jara

Wilanów,Warszawa

1 700 zł54 m² 31,48 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Funkcjonalne mieszkanie 53 m2 z dużym tarasem i ogródkiem 60 m2. Dużo przestrzeni , wysokie okna.Kuchnia otwarta na salon, w pełni wyposażona. Sypialnia z dużą szafą wnękową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Białobrzeska

Ochota,Warszawa

2 000 zł48 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bezposrednio wynajmę przytulne, jasne,48 m2 mieszkanie na starej Ochocie na 3 piętrze w 6-pietrowym budynku. Dwa pokoje, osobna widna kuchnia, lazienka z kabina prysznicowa,spory korytarz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Wiatraczna

Grochów,Warszawa

1 200 zł20 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę cichą i ciepłą kawalerkę-umeblowana i wyposażona od razu do zamieszkania. Opłata 1200pln.+liczniki,prąd i gaz. Proszę o kontakt tel.   .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pasłęcka

Białołęka,Warszawa

1 150 zł38 m² 30,26 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bardzo atrakcyjne mieszkanie 1 pokój z garderobą + kuchnia Bardzo miłe, ustawne, ciepłe, mieszkanie 38m2, z 1 pokojem 21m2 i oddzielną, widną kuchnią 6,4m2, łazienką 3,8m2 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Anin

Anin,Warszawa

1 200 zł28 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Po remoncie,przytulne i ciche mieszkanie umeblowane,lodówka , nowa kuchenka.Spokojna okolica, wokół dużo drzew, 150metrów do parku krajobrazowego .Na kameralnym zielonym osiedlu,przy Instytucie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Plac Światowida

Tarchomin,Warszawa

1 500 zł43 m² 34,88 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na osiedlu strzeżonym. 2 pokojowe, salon z otwartą kuchnią, w sypialni jedno duże łóżko. Duża i wygodna łazienka z wanną narożną i oddzielnie kabiną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mokotowska

Śródmieście Południowe,Warszawa

3 500 zł63 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Luksusowe mieszkanie na jednej z najmodniejszych ulic historycznej i współczesnej Warszawy - ul. Mokotowskiej. Doskonała lokalizacja: 100 m od Pl. Zbawiciela i 50 m stacji Metro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, al. Jana Pawła II

Muranów,Warszawa

1 800 zł40 m² 45 zł/m²

 

Piętro:7/20

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie znajduje się w budynku babka tower w bezpośrednim sąsiedztwie Centrum Handlowego arkadia (hipermarket Carrefour, restauracje, poczta, fitness, siłownia, kina itd.) Wejście do budynku.

Szczegóły ogłoszenia