dowolna

Mieszkania do wynajęcia Warszawa - Oferty wynajmu mieszkań

3 164 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 164 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

2 300 zł76 m² 30,26 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Wynajmę pilnie na dłużej mieszkanie na Gocławiu - osiedle Wilga. 3 pokoje i duza kuchnia, + garaz pod budynkiem, cena: 2300 + oplaty licznikowe. Dobry rozkład mieszkania, szafa wnękowa, winda,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rembielińska

Bródno,Warszawa

1 400 zł46 m² 30,43 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie rozkładowe, 2 pokoje, widna kuchnia, czyste, ciche z loggią, od zaraz, umeblowane, agd. Cena 1400zł+liczniki. Kaucja 1 miesięczna/ może być na 2 raty/. Zapraszam do oglądania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Raabego

Ursynów,Warszawa

1 950 zł37 m² 52,70 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

BP.Bezpośrednio do wynajęcia od 1stycznia 2013r. 2 pokojowe 6-letnie,kompletne,ładne,z monitoringem,ochroną,garażem podziemnym.Blisko do metra Natolin-lub też Kabaty,parki/Przy Bażantarni,Las.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Warszawa

Warszawa,mazowieckie

4 000 zł80 m² 50 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Duze, nowe, w bardzo wysokim standardzie. 80 metrów, dwa poziomy. Kuchnia w pelni wyposazona (zmywarka, mikrofalówka,kuchenka indukcyjan,lodówka, piekarnik,pralka agd) wszystko nie uzywane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chmielna

Śródmieście,Warszawa

1 990 zł57 m² 34,91 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokal na biuro w centrum Warszawy na Chmielnej cichy, 57 m2, 2 pokoje, hol, kuchnia i łazienka w pełni wyposażone, 6 piętro z windą,. Do ceny wynajmu doliczane są opłaty za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Baśniowa

Ochota,Warszawa

2 000 zł60 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:7/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na zaadoptowanym poddaszu 2 pokoje plus salon z aneksem kuchennm, do wynajecia od polowy stycznia .W cenie jest zawarty juz czynsz dodatkowe oplaty to oplaty licznikowe prad i gaz.Jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zagłoby

Ursus,Warszawa

1 450 zł38 m² 38,16 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie w cichej okolicy Ursus-Niedźwiadek. 2 pokoje, balkon, kuchnia, łazienka, przedpokój. Piwnica. Z większego pokoju przechodzi się do widnej kuchni. Mieszkanie umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, Plac Grzybowski

Śródmieście,Warszawa

1 300 zł24 m² 54,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie w bardzo eleganckim miejscu, 2 min do stacji metra Swietokrzyska, cicha i spokojna okolica. Mieszkanie czyste, po remoncie bez mebli. Dla osób , które poszukują mieszkania do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Belgradzka

Ursynów,Warszawa

2 000 zł52 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na Ursynowie, tuż przy metrze. 53 m, dwa pokoje. 3 piętro, windy. Po remoncie, nowe meble i agd. 2 tys. plus media

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wincentego

Targówek,Warszawa

1 600 zł50 m² 32 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Cena obejmuje czynsz wnoszony do spółdzielni mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Białostocka

Praga-Północ,Warszawa

7 250 zł155 m² 46,77 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Loft (mieszkanie i studio fotograficzne lub filmowe w jednym) pow.108m 2 +47m 2 antresole, bardzo dobre miejsce komunikacyjne, urządzone gotowe od zaraz. Miejsce posiada garderobę, profesjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czarnołęcka

Wawer,Warszawa

2 400 zł75 m² 32 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Nowe mieszkanie 3 pokojowe w Międzylesiu (niedaleko Centrum Zdrowia Dziecka, na obrzeżach Mazowieckiego Parku Krajobrazowego) z urządzonym aneksem kuchennym wyposażonym w sprzęt agd,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Górna Droga

Ursus,Warszawa

1 450 zł45 m² 32,22 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Dwupokojowe mieszkanie z otwartą kuchnią. Kuchnia z zabudową. W pokojach są panele podłogowe. Łazienka z wanną. Okna pcv. Loggia ok. 2,5 m.kw. Osiedle zamknięte, strzeżone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Sobieskiego

Wilanów,Warszawa

1 100 zł31 m² 35,48 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

M2 pokój z oddzielną kuchnią, przedpokojem i łazienką. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone. Telewizor, pralka, lodówka, telewizja kablowa, odkurzacz, nowa kuchenka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiejska

Śródmieście,Warszawa

2 500 zł35 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Blok w podwórzu, teren zamknięty. Blisko przystanek autobusowy i tramwajowy.spokojna i cicha okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Komisji Edukacji Narodowej

Warszawa,mazowieckie

2 200 zł55 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajme 2 pokojowe, 55m2 mieszkanie na kenie, 2 min do metra Ursynow. Do lokalu przynalezy rowniez garaz podziemny, 6m2 piwnica, balkon. Mieszkanie jest na pierwszym pietrze w nowym budownictwie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, al. Niepodległości

Warszawa,mazowieckie

2 800 zł80 m² 34,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 4 pokojowe o pow. 80,4 m2 na Mokotowie, blisko ul. Woronicza, przy stacji metra Wierzbno. Kompletnie umeblowane, pokoje o pow. 18 m2, 16 m2, 15 m2, 9 m2, oddzielna kuchnia z oknem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Raabego

Natolin,Warszawa

1 900 zł42 m² 45,24 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bezpośrednio oferuję do wynajęcia ładne,2-pokojowe,kompletnie urządzone mieszkanie/z garażem podziemnym w cenie/,monitoring,ochrona etc.w ładnej ,cichej,spokojnej okolicy/lasy Kabacki,Przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Ożarowska

Wola,Warszawa

1 300 zł23 m² 56,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie częściowo umeblowane

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Wesoła

Wesoła,Warszawa

1 300 zł33 m² 39,39 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w Wesołej, w rewelacyjnej lokalizacji - blisko stacji skm. Mieszkanie o pow. ok. 33 m2. Aneks kuchenny w większym pokoju połączonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Powiśle

Powiśle,Warszawa

2 000 zł45 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:13/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w samym centrum Warszawy ,umeblowane, wolne od zaraz , z balkonem ,bardzo ladny widok na centrum Warszawy .Bezposrednio  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

1 600 zł38 m² 42,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Znakomity punkt! Dojazd do wszystkich miejsc w Warszawie. Dwupokojowe mieszkanie z widną kuchnią i dużą łazienką. Do pokoi oddzielne wejścia. Parkiet, glazura terakota.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

6 000 zł96 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

MW-16922 Mieszkanie w nowym budynku. Umeblowane gotowe do zamieszkania. Garaż, ochrona, park łazienki w dystansie spacerowym. Pokoje 35m2 ,25m2, 12m2 , 2łazienki, garderoba. Bardzo dobry punkt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grzybowska

Warszawa,mazowieckie

9 000 zł90 m² 100 zł/m²

 

Piętro:4/16

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:-

MW- 19217 Mieszkanie zlokalizowane w spokojnej okolicy w centrum Warszawy. Ok. 300 metrów do Parku; 400 metrów od Metra ; 200 metrów od centrum handlowego. W pobliżu znajdują się liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Jana Pawła II

Warszawa,mazowieckie

3 000 zł80 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wygodne przestrzenne mieszkanie o pow.ok.80m2. Mieszkanie składa się z salonu (ok.35m2),sypialni (ok.20m2), kuchni (ok.10m2), przedpokoju i łazienki. Ma także niewielką werandę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Wilanów

Wilanów,Warszawa

4 000 €200 m² 20 €/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Super luksusowe piękne nowe ( po generalnym remoncie ) mieszkanie na garnicy Wilanowa i Stegien. Luksusowo wykończone, kameralny budynkek. 4 sypialnie, 3 łazienki, pralnia. Blisko szkoły brytyjskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Burzyńskiego

Gocław,Warszawa

1 800 zł43 m² 41,86 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne, ciche i ciepłe mieszkanie w dobrej lokalizcji - blisko Trasy Siekierkowskiej. Mieszkanie gustownie umeblowane, kuchnia wyposażona w sprzęt agd. W cenie miejsce parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Bielany

Bielany,Warszawa

2 100 zł55 m² 38,18 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Data dodania 05/12/2012 Cena Zł 2 100,00 Adres Renesansowa, warszawa, polska Pokaż mapę Do wynajęcia przez Właściciel Rodzaj nieruchomości Mieszkanie Liczba pokoi 2 pokoje Wielkość (m2) 55 Liczba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

2 500 zł63 m² 39,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę lub sprzedam mieszkanie wykończone w wysokim standardzie. 3 pokoje, kuchnia jako aneks, balkon, wysokie okna dzięki którym mieszkanie jest widne. Kuchnia wyposażona w sprzęty agd,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowosielecka

Śródmieście,Warszawa

1 800 zł36 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwupokojowe, na parterze, umeblowane i wyposażone w agd, czyste, w spokojnej cichej okolicy, blisko łazienek Królewskich, dobre połączenie komunikacyjne. Czyste, do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Fabryczna

Wesoła,Warszawa

1 750 zł75 m² 23,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

piękne, nowoczesne mieszkanie, które spełni oczekiwania najbardziej wymagających. w pobliżu znajdują się sklepy, szkoła, kościół oraz przystanek. w cenie jest miejsce na podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Heroldów

Młociny,Warszawa

1 800 zł50 m² 36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie przy ulicy Heroldów, bardzo blisko tramwaju i autobusów, stacja metra Młociny. Bradzo ładne, odnowione, wysoki standard. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bezpośrednio wynajmę wygodne, bardzo ładne mieszkanie w nowym budownictwie ( 2010r) przy ul. Puławskiej. Blok 4 piętrowy,ogrodzony z ochroną. Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 49 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Meksykańska

Warszawa,mazowieckie

2 500 zł80 m² 31,25 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie o pow.80m2 w skład wchodzi salon otwarty na kuchnie,2 pokoje,łazienka,garderoba,taras 15m2 z wyjściem na patio Umeblowane i wyposażone w sprzęt AGD Osiedle chronione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowy Świat

Śródmieście,Warszawa

2 400 zł56 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bezpośrednio. Umeblowane i wyposażone, po generalnym remoncie, dwupokojowe, rozkładowe i przestronne mieszkanie w prestiżowej odrestaurowanej kamienicy, ładna, zadbana klatka schodowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wagów

Natolin,Warszawa

2 400 zł65 m² 36,92 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Funkcjonalne, ciche, w pełni wyposażone, komfortowe mieszkanie dwupokojowe (65 m2) w bliskim sąsiedztwie metra Natolin (około 5 minut spacerem), 3 piętro z windą. W mieszkaniu duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zaruby

Kabaty,Warszawa

1 700 zł34 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mam do wynajęcia (od połowy grudnia) kawalerkę na fajnym osiedlu, przy metrze Kabaty. Mieszkanie ma 34 m2. Jest umeblowane i wyposażone w sprzęt agd. Składa się z dużego pokoju ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kakowskiego

Warszawa,mazowieckie

1 400 zł40 m² 35 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Kawalerka o pow.40m2 znajduję się na strzeżonym osiedlu na rogu Kompasowej W skład wchodzi pokój , kuchni, łazienka Do mieszkania przynależy taras 25m2. Umeblowane i wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Obozowa

Wola,Warszawa

1 250 zł32 m² 39,06 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

wynajmę mieszkanie na obozowej.Dobra lokalizacja, mieszkanie ciche w pełni umeblowane.Dodatkowych informacji udzielę telefonicznie

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pratulińska

Targówek,Warszawa

1 400 zł35 m² 40 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia od 31 XII bardzo ładną kawalerkę 35 m2 na 6p/8p przy ul. Pratulińskiej w bloku z 2009r. Mieszkanie znajduję się na zamkniętym, chronionym osiedlu. Bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Axentowicza

Wawer,Warszawa

1 850 zł70 m² 26,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie o pow.70m2 w skład wchodzi salon otwarty na kuchnie ,łazienka Umeblowane i wyposażone w sprzęt AGD W łazience ogrzewanie podłogowe DODATKOWE OPŁATY TO TYLKO ENERGIA.