dowolna

Mieszkania do wynajęcia Warszawa - Oferty wynajmu mieszkań

3 165 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 165 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Okopowa

Wola,Warszawa

2 700 zł54 m² 50 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę na działalność biurowa, kancelarie itp. apartament o pow. 54 m.kw. Lokal znajduje się w nowym prestiżowym budynku. Super wykończenie części wspólnych, 2 windy, możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

2 500 zł41 m² 60,98 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie z tarasem i ogródkiem, znajduje się na parterze, powierzchnia 41 m2, w pełni wyposażone, w przypadku wynajmu na dłuższy okres czasu w zależności od potrzeb Klienta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Praga-Północ

Praga-Północ,Warszawa

1 399 zł30 m² 46,63 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

:dodatkowy opis Do wynajęcia luksusowa kawalerka na Pradze Północ. Pokój z aneksem kuchennym, łazienką i przedpokojem - razem 30 mkw. Mieszkanie nowe, stylowo urządzone. Pełne, kompletne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Mokotów

Mokotów,Warszawa

6 500 zł116 m² 56,03 zł/m²

 

Piętro:10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Atrakcyjne mieszkanie przy stacji metra "wilanowska". W pobliżu centrum biurowego przy Domaniewskiej i Postępu. Wysoki standard wykończenia. Trzy sypialnie, salon z otwartą, widną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Dzieci Warszawy

Ursus,Warszawa

2 500 zł70 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcie czteropokojowe (25m2,12m2,11m2,10m2) świeżo wykończone, czyściutkie mieszkanie znajdujące się w nowym apartamentowcu na 1/4 p., na osiedlu strzeżonym. Kompletnie umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jaszowiecka

Mokotów,Warszawa

6 000 zł90 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Budynek chroniony W cenie miejsce w garażu podziemnym. Taras. Ekspozycja okien na wschód i zachód. Apartament w bardzo wysokim standarcie wykończenia. W pełni umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Branickiego

Wilanów,Warszawa

2 250 zł41 m² 54,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Jasne dwupokojowe, nowe mieszkanie do wynajęcia, z nowymi meblami lub bez, piętro 3 z 4, 2012r. Salon połączony z nowoczesną kuchnią, przytulna sypialnia, przedpokój, funkcjonalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Mokotów

Mokotów,Warszawa

6 500 zł158 m² 41,14 zł/m²

 

Piętro:7/16

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu eleganckie mieszkanie na Mokotowie składające się z kuchni, dużego salonu, trzech sypialni dwóch łazienek oraz balkonu. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Mokotów

Mokotów,Warszawa

7 000 zł137 m² 51,09 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Atrakcyjne 4 pokojowe mieszkania na strzeżonym zamkniętym osiedlu Pod Skocznią. Kuchnia zamknięta, 3 łazienki, 3 sypialnie, balkon, 2 miejsca parkingowe w garażu podziemnym. Wyposażona kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Wola

Wola,Warszawa

5 800 zł115 m² 50,43 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Elegancki apartament 4 pokojowy o wysokim standardzie z widokiem na panoramę Warszawy, w bardzo dobrej lokalizacji bezpośrednio przy hotelu hilton. Częściowo umeblowane i wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Czereśniowa

Włochy,Warszawa

1 950 zł53 m² 36,79 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie z 2001 roku położone w apartamentowcu na osiedlu zamknietym-streżonym. Powierzchnia 53 m2 w tym: salon z aneksem kuchennym, sypialnia, garderoba,łazienka z kabiną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wiktorska

Mokotów,Warszawa

1 900 zł55 m² 34,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Jasne, przestronne mieszkanie 3-pokojowe w odległości ok. 200m od stacji metra Racławicka, niedaleko Pole Mokotowskie. Cicho, kameralnie, zielono, niepowtarzalny widok na ogród ze starymi drzewami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Nowogrodzka

Ochota,Warszawa

1 200 zł27 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Kawalerka, bezterminowo, plus opłaty za media, światło, gaz, woda, śmieci

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Słomińskiego

Śródmieście,Warszawa

2 500 zł38 m² 65,79 zł/m²

 

Piętro:15/17

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwupokojowe (38 m2) w nowoczesnym i eleganckim apartamentowcu - w pełni umeblowane i wyposażone w sprzęt agd. Mieszkanie zadbane, przytulne, ciche, ciepłe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wiktorska

Mokotów,Warszawa

1 800 zł46 m² 39,13 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Górny Mokotów, wiktorska, przytulne ciche mieszkanie, w pełni wyposażone agd i umeblowane, rozkładowe, okna wschód zachód, doskonała komunikacja autobus, metro, tramwaj, spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Pokorna

Śródmieście,Warszawa

1 800 zł37 m² 48,65 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Nowe, jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 37m2 w doskonałej lokalizacji w Śródmieściu. Mieszkanie znajduje się w Apartamentowcu "murano". Składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dzielna

Śródmieście,Warszawa

2 700 zł76 m² 35,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Piękne trzypokojowe mieszkanie przy ul. Dzielnej, trzy pokoje w pełni umeblowane 25, 15, 20 m2 duża widna kuchnia w pełni umeblowana sprzęt agd, duża łazienka z wanną, ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Mokotów

Mokotów,Warszawa

4 200 zł57 m² 73,68 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

4 500 zł78 m² 57,32 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia klimatyzowany apartament o pow. 78,50m2 w rezydencji z 2008r. położonej na Skarpie Wiślanej, w bezpośrednim sąsiedztwie Starego Miasta. Rezydencja wykończona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Millera

Bemowo Lotnisko,Warszawa

1 400 zł32 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokojowe mieszkanie. Umeblowane częściowo. Cena 1400 pln obejmuje wszystkie opłaty za wyjątkiem energii elektrycznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Zachariasza

Praga-Północ,Warszawa

1 499 zł30 m² 49,97 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Ładne mieszkanie na Pradze Północ. W pobliżu instytucje państwowe i prywatne, w tym Wyższa Szkoła Menadżerska, bazylika - widoczna z okna balkonowego, fabryka Trzciny, park,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

3 300 zł60 m² 55 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne mieszkanie położone w prestiżowej lokalizacji Łazienek Królewskich oraz budynków rządowych. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią , sypialni oraz łazienki. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wiktorska

Mokotów,Warszawa

3 500 zł92 m² 37,92 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie w rewelacyjnej lokalizacji w apartamentowcu na Mokotowie, umeblowane (obecne umeblowanie różni się nieznacznie od przedstawionego na zdjęciach). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, al. Wilanowska

Mokotów,Warszawa

2 600 zł52 m² 50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe 2 pokojowe mieszkanie w pełni wyposażone. W pobliżu metra Wilanowska i Galerii Mokotów. Do mieszkania przynależy loggia ok 7 m2, miejsce postojowe w garażu oraz komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Słomińskiego

Śródmieście,Warszawa

3 000 zł143 m² 20,98 zł/m²

 

Piętro:9/16

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Mieszkanie o pow. 134m, w osiedlu Prezydenckim, vis a vis centrum handlowego Arkadia. 1 miejsce postojowe w podziemnym garażu. Duża otwarta przestrzeń+ trzy odrębne pokoje. Loggia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

1 990 zł52 m² 38,27 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Witam. Mam do wynajęcia 2pokijowe mieszkanie + balkon 52m2 na zamkniętym osiedlu z 2011r. piętro 6z8!przystanek tramwajowy "wawrzyszewska" Mieszkanie składa się; sypialni (łóżko dwuosobowe -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Esej

Bielany,Warszawa

2 200 zł69 m² 31,88 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Ładne nowoczesne mieszkanie na zamkniętym, strzeżonym osiedlu bogatym w zieleń, położone ok.1 km od stacji metra Wawrzszyszew. Wysokość lokalu ponad 3m, okna wychodzą na trzy strony świata.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Okopowa

Wola,Warszawa

1 800 zł34 m² 52,94 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nieumeblowana kawalerka okolice ul. Anielewicza. Budynek wybudowany przez Pirelli super standard wykończenia elementów wspólnych, dwie windy. Budynek jest ogrodzony, z ochroną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Biały Kamień

Mokotów,Warszawa

5 000 zł93 m² 53,76 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Apartament o bardzo funkcjonalnym rozkładzie, składający się z dwóch sypialni, kuchni i jadalni połączonej z dużym salonem, dwóch łazienek i pralni. Z salonu, jadalni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

7 000 zł70 m² 100 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament o bardzo wysokim standardzie dla wymagającego klienta usytuowany w budynku Atelier Residence 50m od stacji metra Świętokrzyska, z widokiem na park oraz Pałac Kultury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wilanów

Wilanów,Warszawa

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia luksusowo wykończony apartament dwupokojowe powierzchni 50 m2 na ul. Wilanowskiej. Mieszkanie jest bardzo przytulne i o wysokim standardzie. Mieszkanie do tej pory nie było przez nikogo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pieńkowskiego

Mokotów,Warszawa

1 300 zł32 m² 40,62 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Blok 10 piętrowy mieszkanie na 5 piętrze z kratką balkonową, dwa pokoje. Okna pcv na południowy - zachód z żaluzjami. Kuchnia widna z wejsciem do obydwu pokoi. Łazienka z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Wrzeciono

Wrzeciono,Warszawa

1 600 zł47 m² 34,04 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 2 oddzielne pokoje umeblowane. 500 m od stacji metra Młociny. Kuchnia ,łazienka .Dodatkowym atutem jest zużycie wody i kablówka w cenie najmu. Od 15 kwietnia. Idealny punkt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Bemowo

Bemowo,Warszawa

2 100 zł52 m² 40,38 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo przytulne, komfortowo urządzone mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 52m2 (sypialnia, salon z aneksem kuchennym, balkon, łazienka z wanną), idealne dla pary lub jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

2 900 zł56 m² 51,79 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o wysokim standardzie w apartamentowcu z 2004 roku. Powierzchnia 56 m2 w tym; salon z otwartą kuchnią, sypialnia, łazienka z wc. Bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wołoska

Mokotów,Warszawa

2 100 zł40 m² 52,50 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia ładne mieszkanie 2-pokojowe na ul. Wołoskiej. Mieszkanie wykończone i wyposażone.Oddzielna kuchnia, jest balkon. Cena: 2100 zł w tym czynsz. Dodatkowo opłaty licznikowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Syta

Wilanów,Warszawa

2 700 zł105 m² 25,71 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne 4 pokojowe mieszkanie w Wilanowie. 3 sypialnie, kuchnia w aneksie, 2 łazienki, salon. Do mieszkania przynależy, balkon, komórka lokatorska oraz miejsce postojowe w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wiktorska

Mokotów,Warszawa

4 000 zł93 m² 43,01 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładne, nowoczesne mieszkanie w świetnym punkcie komunikacyjnym. Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone. Posiada własne miejsce parkingowe. Oferta wysłana z systemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Terespolska

Praga-Południe,Warszawa

1 900 zł38 m² 50 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie usytuowane na terenie zamkniętego osiedla w okolicach Ratusza Praga Południe.Mieszkanie umeblowane i wyposażone w lodówkę, pralkę, zmywarkę tv.W cenie wynajmu jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Ursus

Ursus,Warszawa

3 500 zł70 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia luksusowe, komfortowo urządzone o wysokim standardzie mieszkanie o powierzchni 70m2. Mieszkanie po remoncie. Czyste, zadbane, jasne mieszkanie składające się z trzech,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

4 500 zł76 m² 59,21 zł/m²

 

Piętro:8/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Piętro 8 w 17-sto piętrowym budynku. W klatce 2 windy. Okna od strony podwórka, widok na Centrum Warszawy. Miejsce parkingowe w garażu podziemnym oraz komórka gospodarcza (3m2).