dowolna

Mieszkania do wynajęcia Warszawa - Oferty wynajmu mieszkań

3 165 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 165 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Złota

Śródmieście,Warszawa

2 300 zł65 m² 35,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zapraszam na prezentację: dwupokojowe mieszkanie z oddzielna widną kuchnią w kamienicy zlokalizowanej w samym sercu Warszawy - kamienica pomiędzy ul. Marszałkowską i Bracką - tuż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nowoursynowska

Ursynów,Warszawa

3 500 zł100 m² 35 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia segment w bardzo dobrej lokalizacji na pograniczu Mokotowa i Ursynowa. Wokół dużo zieleni , piękny widok z okien. Lokal w pełni wyposażony.Do segmentu przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

3 500 zł60 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowy, bardzo ładny apartament 60m2, nowo oddane ekskluzywne osiedle na Ochocie przy ul. Grójeckiej. 3 duże pokoje z otwartą kuchnią, obszerny taras (3 wyjścia na taras z widokiem na patio),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hoża

Śródmieście,Warszawa

3 600 zł82 m² 43,90 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe dwupoziomowe mieszkanie w nowoczesnym apartamentowcu w samym Centrum Warszawy. Na dolnej kondygnacji salon połączony z kuchnią, toaleta. Na piętrze dwie sypialnie, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

2 350 zł64 m² 36,72 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią w doskonałym stanie. Mieszkanie całkowicie wyposażone i umeblowane. Doskonała komunikacja. Blisko do Akademii Medycznej i Wydziału.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Zadumana

Ochota,Warszawa

3 200 zł80 m² 40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie na zamkniętym strzeżonym osiedlu przy ul. Zadumanej. Kuchnia widna połączona z jadalnią , częściowo otwarta na salon. Umeblowana i wyposażona w sprzęt agd. 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowolipki

Śródmieście,Warszawa

1 800 zł38 m² 47,37 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Doskonała lokalizacja. Mieszkanie bardzo ładne, po remoncie, z balkonem, w budynku z windą. Piecyk gazowy, ogrzewanie miejskie. Kuchnia i łazienka wyposażone. W sypialni łóżko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hoża

Śródmieście,Warszawa

2 300 zł55 m² 41,82 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Niepowtarzalne, bardzo ładne mieszkanie o wysokim standardzie, w ekskluzywnej kamienicy z ochrona, w samym Centrum Warszawy na skrzyżowaniu ul. Marszałkowskiej i Hożej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, al. Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

4 200 zł102 m² 41,26 zł/m²

 

Piętro:8/14

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

4 pokojowe przy Al. Jana Pawła II, w pełni umeblowane. Nowy budynek z windą i garażem podziemnym, monitoring i ochrona. Mieszkanie posiada 1 salon, 3 sypialnie, 2 łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bagno

Śródmieście,Warszawa

6 500 zł71 m² 91,55 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Prestiżowa lokalizacja - samo centrum Warszawy w prawdziwym apartamentowcu. 70 metrowy apartament, zlokalizowany w doskonałej lokalizacji Warszawy, wykończony z wysoko gatunkowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Karmelicka

Śródmieście,Warszawa

2 400 zł54 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia atrakcyjne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 54 mkw, położone w Śródmieściu, przy ul. Karmelickiej. Układ pomieszczeń. 1. Pokój dzienny (17 mkw). 2. Sypialnia (12 mkw). 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ursynów

Ursynów,Warszawa

2 000 zł50 m² 40 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

DO wynajęcia mieszkanie Z 2 balkonami! Atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m2 przy stacji metra natolin. Mieszkanie utrzymane jest w bardzo dobrym stanie. Mieszkanie inne niż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lanciego

Ursynów,Warszawa

2 000 zł51 m² 39,22 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 51,2 m2 na Ursynowie, okolice stacji Metra Natolin. Bardzo dobra komunikacja (metro - 3 min, autobusy). W okolicy: policja, przychodnia, apteka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wergiliusza

Bielany,Warszawa

2 200 zł39 m² 56,41 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowe, 2 pokojowe mieszkanie tuż przy stacji metra Wawrzyszew. Budynek z 2012 roku, ogrodzony, strzeżony, wykończony w bardzo dobrym standardzie. Pokój dzienny z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pańska

Śródmieście,Warszawa

2 300 zł48 m² 47,92 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Funkcjonalne mieszkanie trzypokojowe w ścisłym Centrum na ul. Pańskiej. Zadbane, po remoncie, 48m2 - 3 pokoje, dwie oddzielne sypialnie i pokój dzienny, który można również wykorzystać na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Konstancińska

Mokotów,Warszawa

2 900 zł80 m² 36,25 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 4 pokojowe, położone w cichej, zielonej okolicy w pobliżu Sadyba Best Mall. Bardzo dobry dojazd do centrum środkami komunikacji. W pobliżu wiele przedszkoli, placów zabaw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Anielewicza

Wola,Warszawa

1 400 zł28 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Duży słoneczny pokój z kuchnia w prześwicie. Mieszkanie po generalnym remoncie latem 2007. W kuchni glazura i terakota. Pełne wyposażenie: lodówka, dwupalnikowy blat elektryczny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hoża

Śródmieście,Warszawa

2 900 zł63 m² 46,03 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Super mieszkanie w Śródmieściu, w pięknej reprezentacyjnej kamienicy , schowane w zaciszu podwórka zapewnia niepowtarzalny klimat starej Warszawy. Sama kamienica jest odnowiona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szumiących Traw

Warszawa,mazowieckie

1 650 zł54 m² 30,28 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bezpośrednio wynajmę , Mieszkanie 2 pokojowe z oddzielną garderobą (54,5 m2) na zamkniętym osiedlu z całodobową ochroną, w dwupiętrowym budynku, przy ulicy Szumiących Traw (oddane do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Domaniewska

Mokotów,Warszawa

1 500 zł31 m² 48,39 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie jednopokojowe z widną kuchnią, w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym. 6 minut do stacji metra wilanowska. W bliskiej okolicy kościół, apteki, sklepy, centrum Handlowe - Galeria.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

1 950 zł45 m² 43,33 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie, wykończone w wysokim standardzie. Duży pokój z balkonem (możliwość umeblowania), sypialnia otwierana na pokój wraz z dużą szafą wnękową i łóżkiem, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

1 450 zł32 m² 45,31 zł/m²

 

Piętro:15/18

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

wolne od 1 sierpnia Kawalerka Aleja Jana Pawla II 18 na rondzie onz - przy stacji Metra umeblowane - 2 szafy, stolik, 2, krzesla, lodowka, szafki w kuchni itp 32 m 2, 16 pietro, widok na podworko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kwiatkowskiego

Gocław,Warszawa

1 800 zł56 m² 32,14 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od 15.07.2013r

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Namysłowska

Praga-Północ,Warszawa

1 500 zł48 m² 31,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

3-pokojowe rozkładowe, bardzo ciepłe mieszkanko na 3 piętrze w budynku przy ulicy Namysłowskiej na warszawskiej Pradze. Pokoje ok 16, 13 i 7 m2. Kuchnia ca 5 m2. W pokojach regały oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tarczyńska

Ochota,Warszawa

2 500 zł59 m² 42,37 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne, ciche, dwustronne mieszkanie z dużym balkonem, umeblowane i wyposażone, po odnowieniu. Kuchnia jest widna, oddzielna ma 10mkw.z szafkami i podstawowym sprzętem AGD, na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

2 200 zł48 m² 45,83 zł/m²

 

Piętro:13/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowy apartament na Mokotowie, tuż przy metrze Wilanowska, z basenem, siłownią i miejscem postojowym w garażu. Komfortowo wykończone i w pełni wyposażone pod asystą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kabacki Dukt

Ursynów,Warszawa

2 100 zł50 m² 42 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Słoneczne, umeblowane, świeżo wyremontowane i bardzo przyjemne mieszkanie. Mieści się na ostatnim piętrze w 6-piętrowym bloku z pomieszczeniami strychowymi. Nowe osiedle wybudowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Paszkiewicza

Ursynów,Warszawa

3 400 zł101 m² 33,66 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 4-pokojowe ,widna kuchnia w pełni wyposażona, dwie łazienki(jedna duża, widna z wanną i prysznicem), w sypialniach duże wnękowe szafy. Wejście do wszystkich pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Alzacka

Praga-Południe,Warszawa

3 600 zł120 m² 30 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 2 poziomowe w budynku jednorodzinnym/bliźniaku. Do mieszkania należy garaż ok z automatycznie otwieraną bramą. Mieszkanie znajduje się na 1 pietrze i poddaszu i składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Klaudyny

Bielany,Warszawa

1 500 zł50 m² 30 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie w zielonej i spokojnej okolicy na warszawskich Bielanach, przy ulicy Klaudyny. Mieszkanie idealne dla pary lub studentów. W pobliżu uczelnie uksw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czerniakowska

Mokotów,Warszawa

1 650 zł37 m² 44,59 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Umeblowane, doskonałe dla dwóch osób. 2 pokoje, widna, mieszkanie wyposażone jest w podstawowe sprzęty agd (pralka, lodówka, telewizor) oraz telefon. Świetna komunikacja,

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Rembowskiego

Sadyba,Warszawa

2 500 zł47 m² 53,19 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie na strzeżonym, kameralnym, nowoczesnym osiedlu Sadyba Park, na Dolnym Mokotowie, na tzw. Starej Sadybie, w willowej, zielonej, cichej i prestiżowej lokalizacji, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Wyścigowa

Mokotów,Warszawa

2 300 zł44 m² 52,27 zł/m²

 

Piętro:12/13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Słoneczne, przytulne, luksusowo wykończone dwu-pokojowe mieszkanie 44 m2 z tarasem na 12 piętrze w apartamentowcu na strzeżonym, w pełni monitorowanym osiedlu sąsiadującym z Torem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Obrońców Tobruku

Bemowo,Warszawa

3 000 zł95 m² 31,58 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Czteropokojowe, urządzone mieszkanie o pow. 95m2 tuż przy Forcie Bema. Mieszkanie położone jest na parterze w budynku pięciopiętrowym. Posiada ogródek, taras (ok. 40m2) i balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Domaniewska

Mokotów,Warszawa

2 300 zł60 m² 38,33 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 2 pokojowe o pow. 60 m2 na Mokotowie przy ul. Domaniewskiej, blisko Galerii Mokotów z garażem w podziemiu w cenie. Kompletnie umeblowane lub bez mebli, decyduje Najemca. Aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hoene-Wrońskiego

Śródmieście,Warszawa

1 800 zł44 m² 40,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe, widne i przytulne mieszkanie usytuowane na Powiślu w cichej spokojnej okolicy. Z okien widok na parki i fontanny. Mieszkanie jest dwustronne, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śliska

Śródmieście,Warszawa

1 900 zł38 m² 50 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie usytuowane w centrum miasta ok 5 minut od Dworca Centralnego. Mieszkanie wyposażone częściowo umeblowane. Istnieje możliwość doposażenia mieszkania w dodatkowe meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dzielna

Śródmieście,Warszawa

1 700 zł40 m² 42,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w budynku z lat 50-tych. Doskonała lokalizacja - na Muranowie. W sąsiedztwie park. Blisko do Starego Miasta. W pobliżu Baseny Inflancka, ch Arkadia, blisko do przystanków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Szulborska

Wola,Warszawa

2 900 zł78 m² 37,18 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przestronne 3 pokojowe mieszkanie w nowym budynku przy ul. Szulborskiej na Woli 78 m2 + balkon + miejsce w garażu podziemnym. Mieszkanie stanowią: pokój dzienny z wyjściem na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nalewki

Śródmieście,Warszawa

3 200 zł70 m² 45,71 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Luksusowe mieszkanie w apartamentowcu,w pełni umeblowane.Bardzo ciche.Taras 10m.W pobliżu Stare Miasto i dwa parki.Super lokalizacja,doskonała komunikacja metro,tramwaj,autobus.Wynajem nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nalewki

Śródmieście,Warszawa

2 100 zł49 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie W Śródmieściu. Atrakcyjne, funkcjonalne, w pełni umeblowane, przestrzenne mieszkanie, o powierzchni 49m 2. Mieszkanie usytuowane jest na 1 piętrze w siedmio kondygnacyjnym.