dowolna

Mieszkania do wynajęcia Warszawa - Oferty wynajmu mieszkań

3 166 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 166 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skorochód-Majewskiego

Ochota,Warszawa

2 100 zł45 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie na Ochocie przy ul. Skorochód Majewskiego. Powierzchnia 45 m2, piętro 3/8. Idealne dla 3 osób lub rodziny z dziećmi. Opis mieszkania: mieszkanie umeblowane. Widna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Senatorska

Śródmieście,Warszawa

2 600 zł58 m² 44,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do wynajęcia od 10 marca 2014 jest wolne od 1 marca. Mieszkanie usytuowane na ul. Senatorskiej na przeciwko Parku Saskiego. Blisko wszędzie metro, tramwaj i autobusy. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ciasna

Śródmieście,Warszawa

1 400 zł35 m² 40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przytulne, ciche, jasne i bardzo czyste mieszkanie w kamienicy w okolicach Nowego Miasta. Idealna lokalizacja, w bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się liczne kawiarnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Nowego Miasta

Śródmieście,Warszawa

3 250 zł95 m² 34,21 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

95m2 oryginalne dwupoziomowe mieszkanie w kamienicy przy rynku nowego miasta. Eleganckie wewnętrzne podwórko z zadbaną zielenią w klimacie starego miasta. Mieszkanie składa się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Targowa

Praga-Północ,Warszawa

3 000 zł65 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Luksusowy apartament na Starej Pradze zaprojektowany dla własnych potrzeb przez londyńską projektantkę (studio living room) pod wpływem współczesnych trendów recycling architecture i łączenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nobla

Warszawa,mazowieckie

4 500 zł90 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Mieszkanie z "duszą"- centrum Saskiej Kępy. Mieszkanie częściowo umeblowane nadaje się pod zamieszkanie lub ciche biuro. Polecamy. kontakt, osoba odpowiedzialna zawodowo licencja 2969 Kaucja: 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Zwycięzców

Warszawa,mazowieckie

1 150 zł22 m² 52,27 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

20m2 kawalerka na Saskiej Kępie. 2 piętro, kamienica, cegła. Umeblowana. Kuchnia we wnęce w przedpokoju. Łazienka kabina prysznicowa. Powierzchnia dodatkowa-piwnica W pobliżu; stacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

3 500 zł75 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładne mieszkanie W apartamentowcu melody park! Serdecznie zapraszam do wynajmu trzypokojowego mieszkania o pow. 75 m 2 ,usytuowanego na 9 piętrze apartamentowca Melody Park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Długa

Śródmieście,Warszawa

2 000 zł40 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2 pokoje 40 m2 w samym Centrum Warszawy przy ulicy Długiej. Mieszkanie świeżo po remoncie umeblowane, duży pokój z aneksem kuchennym, sypialnia. Mieszkanie w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

1 950 zł58 m² 33,62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie 58 m2 na Wilanowie. Oddzielna kuchnia, położone na pierwszym piętrze.Łazienka z wanną, duże szafy wnękowe. Miejsce garażowe pod dodatkowo 150 pln Cena: 1950.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kruczkowskiego

Śródmieście,Warszawa

7 000 zł120 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Apartament o pow. 120 m2 , 3 pokojowy w Śródmieściu, ul. Kruczkowskiego, położony w otoczeniu parków na osiedlu patria. Wykończony w b. wysokim standardzie. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skargi

Targówek Mieszkaniowy,Warszawa

1 200 zł33 m² 36,36 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

33m2, 1-no pokojowe,czyste i zadbane, widna kuchnia, umeblowane,agd,duża szafa w przedpokoju, domofon, tv kablowa, internet, osiedle małe zamknięte, ochrona,monitoring, lekarz stomatolog na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Miła

Wola,Warszawa

1 400 zł23 m² 60,87 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 1 pokojowe o pow. 23,32 m2 na drugim piętrze, wola, ul. Miła. Mieszkanie umeblowane, kanapa, stół, meblościanka, biurko. Z pokoju wejście do aneksu kuchennego wyposażonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Władysława Hermana

Ursus,Warszawa

1 800 zł52 m² 34,62 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję dwupokojowe mieszkanie na drugim piętrze z balkonem i miejscem garażowym. Okolica: mieszkanie znajduje się w spokojnej okolicy, na osiedlu Gawra II. W pobliżu przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dywizjonu 303

Bemowo,Warszawa

2 999 zł90 m² 33,32 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bezpośrednio od właściciela, ładne, duże mieszkanie na Bemowie niedaleko wat-u. Mieszkanie 4 pokojowe ok. 90m2 , rozkładowe- składające się z 3 sypialni (11m2,11m2 i 10m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

3 400 zł70 m² 48,57 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pokojowy, rozkładowy, przestronny apartament na czwartym piętrze w bloku mieszkalnym w Warszawie, w dzielnicy Mokotów, przy metrze Wilanowska. Ulokowany w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mickiewicza

Żoliborz,Warszawa

2 299 zł66 m² 34,84 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne, ciche i słoneczne 3-pokojowe mieszkanie w spokojnej, zielonej części Żoliborza z dobrą ekspozycją na strony świata. Obok Park Kępa Potocka z terenami rekreacyjnymi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Głębocka

Warszawa,mazowieckie

1 299 zł68 m² 19,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie zawiera: 1. Salon z aneksem kuchennym 2. Zabudowaną szafę w przedpokoju spełniającą funkcję garderoby 3. Przytulną sypialnie z miejscem do pracy 4. Gustownie urządzoną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Długa

Śródmieście,Warszawa

2 800 zł95 m² 29,47 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

DO wynajęcia dla wymagającego klienta luksusowo wykonczone I umeblowane mieszkanie O powierzchni 95M2 znajdujące się na poddaszu W kamienicy przy ulicy długiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Dwudziestolatków

Ochota,Warszawa

1 300 zł30 m² 43,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bezpośrednio wynajmę, ciche jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 30 m2 z oddzielną kuchnią, usytuowane na III piętrze w niskim IV piętrowym bloku. Pokój umeblowany z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Dzika

Śródmieście,Warszawa

2 000 zł46 m² 43,48 zł/m²

 

Piętro:1/13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne 2 pokojowe mieszkanie (46 m2) na osiedlu strzeżonym Inflancka (śródmieście). 2 pokoje, kuchnia, łazienka. W pełni wyposażone i umeblowane (m.in. pralka, lodówka, mikrofala,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Górskiego

Śródmieście,Warszawa

2 800 zł60 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:-

Mieszkanie zlokalizowane w budynku znajdującym się w centralnej lokalizacji miasta, otoczenie, knajpek, deptaków, niewielki ruch kołowy, cicho, doskonała komunikacja z każdą częścią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Oboźna

Śródmieście,Warszawa

8 000 zł95 m² 84,21 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny apartament, umeblowany, 3-pokojowy, stare miasto Do wynajęcia komfortowy umeblowany apartament o pow. 94,2m2. Składa się 2 pokoi o pow 18m2 i 18,5m2 oraz kuchni połączonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Broniewskiego

Bielany,Warszawa

2 000 zł53 m² 37,74 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie trzypokojowe, całkowicie umeblowane i wyposażone ( pralka lodówka,tv). Zlokalizowane na Piaskach, blisko ul. Reymonta. Pokoje 16, 10,10m na podłodze panele podłogowe, kuchnia ok 6m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Ludowa

Mokotów,Warszawa

10 000 zł130 m² 76,92 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Luksusowy apartament w prestiżowej rezydencji w malowniczej okolicy Parku Morskie Oko. W budynku basen, fitness, sauna do użytku mieszkańców. Salon z kominkiem i wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

4 000 zł96 m² 41,49 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia bardzo ładne, ciche mieszkanie o pow. 96.4 m2, na 2 piętrze z widokiem na park, wykończone w wysokim standardzie i z dużym smakiem. Piękny salon połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niska

Warszawa,mazowieckie

2 180 zł44 m² 49,55 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 2 pokojowe o pow. 44 m2 , na parterze, przy ul. Niskiej, blisko ul. Jana Pawła II. Kompletnie umeblowane i wyposażone, bardzo dobry standard urządzenia. W aneksie kuchennym szafki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zamoyskiego

Praga-Południe,Warszawa

1 700 zł52 m² 32,69 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo miłe kompletnie wyposażone czyste mieszkanie. Cicho, blisko do centrum, parku, komunikacji. Osiedle zamknięte z ochroną. Przyjazny rozkład pomieszczeń, nieupierdliwy właściciel. Ostatnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Białobrzeska

Ochota,Warszawa

1 700 zł50 m² 34 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Bardzo ładne mieszkanie dwupokojowe,rozkładowe o powierzchni 48 m2 mieszczące się na 3 piętrze w 5p.kamienicy przy ul.Białobrzeskiej,bardzo klimatyczne,umeblowane i wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przasnyska

Zatrasie,Warszawa

2 100 zł48 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia słoneczne, ciche, o idealnym rozkładzie mieszkanie 48m2, 3 pokoje z widną kuchnią. Lokalizacja na zielonym osiedlu Zatrasie na vis a vis Sadów Żoliborskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Ludowa

Mokotów,Warszawa

4 000 zł73 m² 54,79 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Komfortowe, przytulne mieszkanie w apartamentowcu Mondrian House w sąsiedztwie malowniczego parku Morskie Oko na Mokotowie. Dobry dojazd do centrum. Salon z wyjściem do ogrodu zimowego, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ostrobramska

Praga-Południe,Warszawa

1 700 zł38 m² 45,33 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta bez prowizji od najemcy Dwu pokojowe mieszkanie o powierzchni 38m2 na IV piętrze w IX piętrowym bloku - dwie nowe windy na granicy Saskiej Kępy z Grochowem - styk ulic Ostrobramskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Kazimierzowska

Mokotów,Warszawa

2 800 zł41 m² 68,29 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie typu studio , zlokalizowane na Warszawskim Mokotowie w w budynku Kazimierzowska Residence. . Powierzchnia 41 m2 z osobną kuchnią, przestronnym pokojem, dużą łazienką oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kruczkowskiego

Śródmieście,Warszawa

12 500 zł147 m² 85,03 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Luksusowy apartament w prestiżowej rezydencji Patria na Powiślu. Salon w wyjściem na taras, kompletnie wyposażona kuchnia ze spiżarnią, główna sypialnia z wewnętrzną łazienką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bernardyńska

Mokotów,Warszawa

2 100 zł54 m² 38,89 zł/m²

 

Piętro:6/13

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przytulne, słoneczne mieszkanie w budynku przy ul. Bernardyńskiej, otoczone zielenią. 3 rozkładowe pokoje: salon od strony zachodniej, z wyjściem na balkon, jedna sypialnia od wschodu, druga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tomnicka

Stare Włochy,Warszawa

1 800 zł60 m² 30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Stare Włochy, 60 m. Atrakcyjne mieszkanie typu apartament, nowoczesne, funkcjonalne, jednopoziomowe, na 1. piętrze prywatnej kameralnej kamienicy (łącznie 5 mieszkań na 2 piętrach). Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Włościańska

Żoliborz,Warszawa

1 600 zł39 m² 41,03 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe 39 m2 na Sadach Żoliborskich. 4 piętro w budynku 10 piętrowym. Mieszkanie umeblowane i wyposażone. 2 oddzielne pokoje, kuchnia widna. Cena 1600 + liczniki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, al. Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

1 700 zł33 m² 51,52 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

1 pokojowe mieszkanie w budynku z 2009r. z przynależnym miejscem garażowym. Z pokoju wyjscie na balkon. W mieszkaniu garderoba. Mieszkanie jest umeblowane. Dodatkowo najemca płaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Urwisko

Imielin,Warszawa

3 200 zł81 m² 39,51 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie na nowym, kameralnym zamkniętym osiedlu ul.Urwisko, Imielin - granica z Wilanowem na wysokości - Nowoursynowskiej i Gandhi. Ochrona i monitoring. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skarbka z Gór

Marywilska,Warszawa

1 600 zł54 m² 29,63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 54 m2. I piętro, 2 pokoje, łazienka, kuchnia połączona z pokojem dziennym, balkon, duża oddzielna garderoba. Miejsce parkingowe garaż podziemny wjazd na osiedle przy użyciu pilota.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lindleya

Śródmieście,Warszawa

1 450 zł30 m² 48,33 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie jednopokojowe, zadbane z nowymi meblami. Składa się z pokoju 18m2, przedpokoju, kuchni i łazienki. Dużą zaletą jest wysokość pomieszczeń 3m. Mieszkanie znajduje się.