dowolna

Mieszkania do wynajęcia Warszawa - Oferty wynajmu mieszkań

3 165 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 165 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pilchowicka

Włochy,Warszawa

3 100 zł100 m² 31 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 3-pokojowy apartament o wysokim standardzie na pograniczu Ochoty i Włoch. Mieszkanie designerskie, odnowione i umeblowane. Składa się z: * dwóch niezależnych sypialni, *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chłodna

Wola,Warszawa

2 400 zł58 m² 41,38 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie w strzeżonym apartamentowcu z 2007 roku Pokój z kuchnią 34 m, sypialnia 9 m, łazienka 5,5 m ,garderoba 4,5 m, balkon 9 m. z widokiem na patio ciche w klimatycznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stawki

Śródmieście,Warszawa

3 600 zł55 m² 65,45 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Apartament 55 m2 przy ul. Stawki, samy centrum Warszawy Mieszkanie wykończone jest materiałami najwyższej jakości, zostało wykończone oraz wyposażone w meble, sprzęt agd/rtv. Apartament składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żurawia

Śródmieście,Warszawa

2 500 zł57 m² 44,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ścisłe centrum, do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie, z oddzielną, widną kuchnią. Trzecie piętro w pięknej, odrestaurowanej kamienicy przy pl. Trzech Krzyży. Pokoje umeblowane - pow. 16.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bobrowiecka

Warszawa,mazowieckie

2 400 zł48 m² 50 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe, jasne, 2 pokojowe mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone w wysokim standardzie. W czynszu stanowisko postojowe w garażu podziemnym. Budynek na terenie ogrodzonym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Podczaszyńskiego

Bielany,Warszawa

2 650 zł70 m² 37,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 4 pokojowe na parterze w 4 kondygnacyjnym budynku z końca lat 50 tych. składa się z 2 dużych i 1 malej sypialni, dużego salonu z loggią i wyjściem do ogrodu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śmiała

Żoliborz,Warszawa

2 400 zł55 m² 43,64 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2-pokojowe, nowoczesne mieszkanie na wysokim parterze w odnowionej kamienicy na Starym Żoliborzu. Mieszkanie jest wykończone w wysokim standardzie, nowocześnie umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wielicka

Mokotów,Warszawa

3 500 zł60 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Apartament dwupokojowy, 60 m2 w komfortowej lokalizacji na Mokotowie przy ul. Wielickiej. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w kompleksie 4 budynków. Posiada dużą loggię w pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bluszczańska

Mokotów,Warszawa

2 500 zł51 m² 49,02 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie, 51m2. Dolny Mokotów. Nowocześnie urządzone. Salon (24 m2). Z salonu znajduje się bezpośrednie wyjście na balkon (6 m2). Łazienka (5,5 m2). Wyposażona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Pokorna

Śródmieście,Warszawa

2 800 zł40 m² 70 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na warszawskim Śródmieściu w inwestycji "murano". Teren chroniony, ogrodzony. Mieszkanie wykończone w podwyższonym standardzie, składa się z dwóch pokoi, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Sztuk Pięknych

Wola,Warszawa

1 800 zł25 m² 72 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 1pokojowe, 25 m2 przy ul. Symbolicznej, wola. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu (pow. 16 m2), holu z wnęką kuchenną (pow. 5m2) oraz łazienki (pow. 4m2). Mieszkanie ciche,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Pokorna

Śródmieście,Warszawa

4 000 zł55 m² 72,73 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie w inwestycji apartamenty murano Mieszkanie wykończone jest materiałami najwyższej jakości, zostało wykończone oraz wyposażone w meble, sprzęt agd/rtv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ogórkowa

Wawer,Warszawa

2 000 zł70 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo ładne trzypokojowe mieszkanie, powierzchnia ok 70 m2, z własnym miejscem parkingowym. Mieszkanie znajduje się na osiedlu domków czterorodzinnych "pod Dębami" przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Biała

Wola,Warszawa

3 100 zł54 m² 57,41 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 54 m. dwa pokoje z aneksem kuchennym w pełni umeblowane i wyposażone o bardzo wysokim standardzie.Apartamentowiec w cichej i dobrze skomunikowanej części bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Domaniewska

Mokotów,Warszawa

2 350 zł46 m² 51,09 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajmu mieszkanie 2 pokoje 46m na Mokotowie za 2350 pln. Mieszkanie w wysokim standardzie, bardzo ładne, w pełni umeblowane i wyposażone w budynku z 2003r - ochrona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, al. Niepodległości

Śródmieście,Warszawa

3 600 zł82 m² 43,90 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 4-pokojowe do wynajęcia w samym Centrum Warszawy - róg ul. Koszykowej i Al. Niepodległości. Mieszkanie o pow. 82m2, na wysokim parterze w przedwojennej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ptasia

Śródmieście,Warszawa

3 500 zł81 m² 43,21 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 3-pokojowe, jasne mieszkanie w centrum Warszawy na ul. Ptasiej. Na mieszkanie składa się: * salon połączony z kuchnią, * dwie sypialnie, * łazienka, * osobne wc, * balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Zawiszy

Wola,Warszawa

3 250 zł83 m² 39,16 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Najemca nie płaci prowizji! Trzypokojowe,przestronne mieszkanie na warszawskiej Woli. Duży salon z kuchnią i jadalnią (łącznie 36m2), 2 sypialnie (14m2 oraz 12m2), łazienka/pokój kąpielowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Augustówka

Wilanów,Warszawa

2 500 zł52 m² 48,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Informacje zawarte w opisie nieruchomości nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości - asariweb

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ogrodowa

Śródmieście,Warszawa

2 400 zł32 m² 75 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Piękne 2pokojowe mieszkanie położone na 3p/5 po remoncie, urządzone w nowoczesnym stylu.Centrum Warszawy-Świetna komunikacja. Cena 2400+liczniki Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowolipie

Śródmieście,Warszawa

1 950 zł30 m² 65 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie o łącznej powierzchni 30 m2 składa się z salonu o powierzchni 15,5 m2, widnej, oddzielnej kuchni 8,2 m2, łazienki o pow. 2m2 oraz przedpokoju o pow. 3 m2. Usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rydygiera

Żoliborz,Warszawa

3 100 zł45 m² 68,89 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Apartament z klimatyzacją. Wykończenie i wyposażenie w najwyższym standardzie. W cenie - czynsz oraz miejsce postojowe w parkingu podziemnym. Dwa pokoje z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Batalionów Chłopskich

Bemowo,Warszawa

2 100 zł40 m² 52,50 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie na nowym chronionym i zamkniętym osiedlu Young City przy ulicy Batalionów Chłopskich. Mieszkanie nowe, nigdy nie zamieszkałe przez nikogo :). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sierpińskiego

Ochota,Warszawa

1 750 zł38 m² 46,05 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 2 pokojowe 38 m2 otwarta kuchnia, odzielna sypialnia, w pełni wyposażane , świeżo odnowione, nowe meble, balkon , telewizor. W garażu podziemnym miejsce parkingowe wliczone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Hoża

Śródmieście,Warszawa

2 500 zł25 m² 100 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Kontakt: elizaveta kovaleva Fantastyczne mieszkanie w przepięknej kamienicy, która przeszła całkowitą rewitalizację i została właśnie oddana do użytkowania. Idealne położenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Ursynów

Ursynów,Warszawa

1 700 zł40 m² 42,50 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Kawalerka znajduje się na parterze w osiedlu strzeżonym, całodobowo monitorowanym. Do dyspozycji lokatorów jest miejsce w garażu podziemnym z bramą na pilota. Osiedle znajduje się około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

2 400 zł58 m² 41,38 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia nowe, piękne, nowoczesne i jasne (okna na zachód) mieszkanie na Woli przy ul. Jana Kazimierza 17. Mieszkanie dwupokojowe z aneksem kuchennym (dodatkowe osobne okno).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Zwycięzców

Praga-Południe,Warszawa

2 600 zł52 m² 50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Piękne, ciche i jasne mieszkanie w sercu Saskiej Kępy, w apartamentowcu z 2009r. Powierzchnia 52m2, 5te piętro z windą + miejsce w garażu podziemnym + piwnica. Korytarz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Targówek

Targówek,Warszawa

1 500 zł47 m² 31,91 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia, ładne, zadbane mieszkanie 2 pokojowe znajdująśce się na 2 piętrze w 3 pietrowym bloku na Warszawskim Targówku. Mieszkanie o powierzchni 47 m2 z balkonem, po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stefana Batorego

Mokotów,Warszawa

2 100 zł38 m² 55,26 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 2-pokojowe urządzone mieszkanie na Mokotowie w wysokim standardzie. W mieszkaniu wszystko jest nowe! Świetna lokalizacja, tuż przy stacji metra Pole Mokotowskie. Mieszkanie po kapitalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Zawiszy

Wola,Warszawa

3 300 zł80 m² 41,25 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładne nowoczesne mieszkanie, blisko centrum Warszawy na komfortowym osiedlu mieszkaniowym. Mieszkanie rozkładowe w nowym budownictwie na osiedlu strzeżonym z dużym balkonem idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

2 600 zł50 m² 52 zł/m²

 

Piętro:20/21

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie w Apartamentowcu " Babka Tower" w całości umeblowane, wyposażone w sprzęt agd, tv. Składa się z przedpokoju, sypialni, z aneksu kuchennego połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bema

Wola,Warszawa

1 900 zł51 m² 37,25 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokal mieszkalny o powierzchni 51m2 w nowym budownictwie, całkowicie umeblowany i kompletnie wyposażony. W cenie jest miejsce postojowe w garażu podziemnym. Budynek jest chroniony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Piękna

Śródmieście,Warszawa

5 300 zł90 m² 58,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Bardzo atrakcyjne, klimatyczne mieszkanie w zadbanej kamienicy. Winda. Wyśmienita lokalizacja - doskonała komunikacja miejska, wszędzie blisko. Możliwość wynajmu na cele biurowe. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rydygiera

Żoliborz,Warszawa

2 450 zł47 m² 52,13 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowe, 2-pokojowe mieszkanie na bliskim Żoliborzu w apartamentowcu oddanym do użytkowania w lutym 2015. Wysoki i nowoczesny standard wykończenia (wszystkie elementy wyposażenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Bobrowiecka

Mokotów,Warszawa

3 200 zł85 m² 37,65 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia 3- pokojowe mieszkanie na 2 piętrze w doskonałej lokalizacji. Powierzchnię użytkową 85 m tworzą: salon, dwie sypialnie, kuchnia, łazienka z oknem, komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

2 800 zł55 m² 50,91 zł/m²

 

Piętro:15/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Komfortowe mieszkanie w nowym, chronionym apartamentowcu w śródmieściu przy ul. stawki 4a. mieszkanie położone na 15 piętrze z pięknym widokiem na Muranów, stare Miasto oraz Wolę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

1 800 zł34 m² 52,94 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Nowoczesne, jednopokojowe mieszkanie na mokotowie. Nowy, ogrodzony kompleks całodobową ochroną. Dużo zieleni, place zabaw dla dzieci, boisko, kort tenisowy. Niedaleko ch Galeria Mokotów, centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

3 000 zł56 m² 53,57 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowocześnie urządzone mieszkanie w apartamentowcu przy Obrzeżnej. Doskonała komunikacja miejska, blisko do Galerii Mokotów. Mieszkanie jest umeblowane i wyposażone, klimatyzowane. Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słomińskiego

Śródmieście,Warszawa

2 500 zł65 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 65 m2 dwupokojowe w Śródmieściu obok Arkadii. Umeblowane, ciche,zadbane. Dwa pokoje/ 22,24/, duża sypialnia z łóżkiem i dużą szafą. Widna kuchnia z pełnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Geodezyjna

Białołęka,Warszawa

1 890 zł60 m² 31,50 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie jest ulokowane na 3 piętrze na bardzo cichym, spokojnym i zielonym osiedlu. W bliskiej okolicy znajdują się centra handlowe i rozrywkowe. Osiedle jest zamknięte, strzeżone.