dowolna

Mieszkania do wynajęcia Warszawa - Oferty wynajmu mieszkań

3 165 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 165 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bankowy

Śródmieście,Warszawa

2 200 zł45 m² 48,89 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 2pokojowe w samym centrum, obok metra. Doskonale położone w centrum miasta Ciche po remoncie w okolicy pl Bankowego w pobliżu autobus tramwaj metro. Cena najmu 2200 pln +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dubois

Śródmieście,Warszawa

2 400 zł54 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia w bardzo dobrej lokalizacji mieszkanie 3 pokojowe z aneksem kuchennym w kamienicy.Mieszkanie na 4 ostatnim pietrze bez windy. Oferty zamieszczone na naszych stronach nie stanowią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Podchorążych

Mokotów,Warszawa

7 200 zł130 m² 55,38 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Bez prowizji! Jasny apartament na 2-ugim piętrze. Przestronny. Komfortowy. (130m 2) 4-pokoje , osobna kuchnia, wc, 2-łazienki balkon 15m pomieszczenie gosp. garaż 1 samochód 100 m od parku płatny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Mokotów

Mokotów,Warszawa

2 900 zł72 m² 40,28 zł/m²

 

Piętro:14/19

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 72m2 doskonałej lokalizacji, w samym środku Mokotowa. Piętro 14/19 budynku z 1999r. Rozkład: salon (26,21m2), sypialnia (14,49 m2), sypailnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Włodarzewska

Ochota,Warszawa

3 300 zł75 m² 44 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Apartament 3pokojowy 74 m2 położony na Ochocie na Szczęśliwicach przy Parku, na zamkniętym osiedlu. Mieszkanie ma wygodny podział na część gościnną i prywatną. Jest bardzo widny. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, Włochy

Włochy,Warszawa

2 000 zł30 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Jeżeli ta oferta nie spełnia Państwa oczekiwań zachęcamy do skorzystania z naszej strony , bądź skontaktowania się z naszym agentem, który zaoferuje inne nieruchomości spełniające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Złotego Smoka

Ochota,Warszawa

5 500 zł122 m² 45,08 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

DO wynajęcia ekskluzywny apartament 122 m2 W dzielnicy szczęśliwice Dostępny od 1 lipca 2015 r. Czynsz 5500 zł netto/ mc. Możliwość negocjacji ceny. Opłaty za media nie wliczone w czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wronia

Śródmieście,Warszawa

3 950 zł53 m² 74,53 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 53m2 dwupokojowe w nowoczesnym apartamentowcu przy ul. Wronia. Mieszkanie z uwagi na położenie na 7 piętrze od strony południowo zachodniej, zewnętrzej budynku jest doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Katowicka

Warszawa,mazowieckie

3 000 zł60 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie wynajem - saska kępa - 2 pokoje Mieszkanie składa się z : -umeblowanej i wyposażonej kuchni połączonej z salonem -sypialni (łózko ,szafa wnękowa ) -łazienki (wanna ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

2 800 zł59 m² 47,46 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie dwupokojowe 59 m2 przy ul. Cybernetyki. Kilka minut pieszo od ul. Domaniewskiej. Blisko blisko przystanek autobusowy oraz trasa tramwajowa. Kilka minut samochodem na lotnisko (w ogóle nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, al. Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

2 700 zł62 m² 43,20 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie o pow 63 m2 w pełni umeblowane, z łazienką, dużą garderobą, nowoczesnym aneksem kuchennym (zmywarka, pralka, płyta grzewcza, lodówka), salonem z tv, dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Świderska

Białołęka,Warszawa

2 900 zł120 m² 24,17 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Bardzo ładne mieszkanie, pięciopokojowe, dwupoziomowe z tarasem i balkonem. Mieszkanie usytuowane na II piętrze na terenie strzeżonego osiedla, w pobliżu osiedlowego Centrum Handlowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Literacka

Bielany,Warszawa

1 800 zł55 m² 32,73 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe. Standard wykończenia: ściany - gładź gipsowa; podłogi - parkiet, terakota; okna - pcv; parapety - konglomerat. Zabezpieczenia: domofon, drzwi antywłamaniowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hoża

Śródmieście,Warszawa

5 700 zł160 m² 35,62 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Nie pobieramy prowizji od najemcy! Piękne, ciche i przestronne (160m2) mieszkanie w centrum Warszawy. Apartament znajduje się na ostatnim piętrze przedwojennej kamienicy. Z okien.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

2 300 zł37 m² 62,16 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Nowoczesna, całkowicie urządzona i wyposażona kawalerka na unikatowym osiedlu Woronicza Qbik na Mokotowie. Mieszkanie wykończone w bardzo wysokim standardzie. Kuchnia całkowicie wyposażona,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Smoleńska

Targówek,Warszawa

1 400 zł34 m² 41,18 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajmu mieszkanie 2 pokojowe na Targówku ul. Smoleńska. Mieszkanie pierwotnie 1 pokojowe przerobione na 2 pokoje, umeblowane, sprzęt agd. Kaucja 1 miesięczna , do wynajmu od 01 września 2015r Treść.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Floriańska

Praga-Północ,Warszawa

1 700 zł32 m² 53,12 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Kawalerka 32 m2 przy ul. Floriańskiej, praga-Północ Świetne i funkcjonalne mieszkanie na osiedlu zamkniętym, 32 m plus balkon. Mieszkanie w pełni umeblowane, dwie duże szafy wnękowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Saska

Saska Kępa,Warszawa

1 600 zł32 m² 50 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Bardzo ładne i czyste mieszkanie po remoncie.Umeblowane.Kuchnia osobno widna. Saska Kępa. Bardzo dobra komunikacja.Wynajmujący nie płaci prowizji. Przy umowie długoterminowej możliwa negocjacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Arabska

Praga-Południe,Warszawa

1 900 zł48 m² 39,58 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie. W pełni umeblowane. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pańska

Śródmieście,Warszawa

2 700 zł40 m² 67,50 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Lokal znajduje się w ścisłym centrum, w okolicy ronda onz. Pomimo takiego położenia w mieszkaniu jest cicho, co stanowi jego duży atut. Mieszkanie składa się z dwóch oddzielnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Ludowa

Warszawa,mazowieckie

7 500 zł155 m² 48,39 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament do wynajęcia w luksusowej Rezydencji Morskie Oko. Posiada bardzo widny salon z wyjściem na taras (30m2) i widokiem na wewnętrzny ogród z wodospadem, kuchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Trębacka

Śródmieście,Warszawa

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Reprezentacyjne mieszkanie w zacisznym miejscu tuż obok Placu Piłsudskiego. Na tyłach Park Saski, i kilka minut do stacji Metro Ratusz, traktu Królewskiego. Okolica spokojna, z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Pory

Mokotów,Warszawa

2 800 zł70 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Salon połączony z kuchnią wydzieloną częścią jadalną, z wyjściem na balkon. 2 sypialnie - lub też sypialnia i gabinet. Elegancka i funkcjonalna kuchnia w minimalistycznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Banderii

Wola,Warszawa

2 150 zł50 m² 43 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 50m2 położone na Woli, przy ul. Banderii. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze 7 piętrowego apartamentowca. Mieszkanie składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

2 500 zł49 m² 51,02 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 49m2 w apartamentowcu Triton Park Ochota. Mieszkanie usytuowane na 2 piętrze, nowoczesne, wykończone w 2012 roku w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Ochota

Ochota,Warszawa

4 200 zł110 m² 38,18 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia piękne, przestronne 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 110m2 na Ochocie w sąsiedztwie Blue City. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze, 5 kondygnacyjnego bloku z windą(zjazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Ochota

Ochota,Warszawa

2 500 zł48 m² 52,08 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestrzenne, bardzo widne i ciche 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48m2 na Warszawskiej Ochocie, przy Grójeckiej. Rozkład; 3 pokoje (17 m2;8m2 ;6m2), łazienka, kuchnia, balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Ochota

Ochota,Warszawa

3 600 zł76 m² 47,37 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie p powierzchni 76 m2 blisko Dworca Zachodniego, parku Szczęśliwickiego i Dworca Zachodniego oraz centrum handlowego - Blue City. Mieszkanie na 2 piętrze 12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Ochota

Ochota,Warszawa

3 600 zł85 m² 42,35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia piękne 3 pokojowe komfortowe mieszkanie o powierzchni 85 m2, ochota przy Parku Szczęśliwickim. Mieszkanie na 2 piętrze 4 kondygnacyjnego budynku z windą. Mieszkanie składa sie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Pożarowa

Targówek,Warszawa

1 800 zł45 m² 40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie, duża loggia, na ul. Pożarowa w Warszawie. Teren ogrodzony z miejscem parkingowym z zadaszeniem. Mieszkanie w pełni wyposażone. Preferowane dwie do trzech osoby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Giełdowa

Wola,Warszawa

2 200 zł33 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Lokal z odzielnym małym pokojem. Do ceny należy doliczyć opłaty licznikowe oraz vat. Lokal może być wynajęty na firmę. Lokal w pełni wyposażony: lodówka, zmywarka, płyta indukcyjna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Kazimierza

Warszawa,mazowieckie

2 900 zł52 m² 55,77 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie jest nowe, nie zamieszkałe i wyposażone w meble. Aneks kuchenny: meble,zmywarka, płyta elektryczna, piekarnik, lodówko zamrażarka. Salon: meble,nowy tv Sony 40 , kablówka 60.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Ochota

Ochota,Warszawa

2 600 zł56 m² 46,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie Z klimatem, z dwoma balkonami, w przedwojennej kamienicy! Zlokalizowane w urokliwym miejscu na Starej Ochocie, w niedalekiej odległości od Pól Mokotowskich. Znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okopowa

Wola,Warszawa

3 800 zł77 m² 49,35 zł/m²

 

Piętro:13

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 3pokojowe 77m2 na 13 piętrze przy ulicy Okopowej - blok obok centrum handlowego Klif. Mieszkanie składa się z dwóch sypialni, łazienek ( jedna z prysznicem, druga z wanna),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, al. Stanów Zjednoczonych

Praga-Południe,Warszawa

2 850 zł90 m² 31,67 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 90m2, 4 pokoje, drewniana podłoga, ładne wykończenie, świeżo odmalowane, nowe budownictwo, ochrona, garaż podziemny, łazienka z toaletą + osobna toaleta, wygodny podział.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Oświatowa

Bemowo,Warszawa

3 000 zł98 m² 30,61 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

wynajmę ładne nieumeblowane mieszkanie na 2 pietrze w 4 piętrowym budynku. Mieszkanie ma 3 sypialnie, salon z otwartą kuchnią, łazienkę i osobne wc, dwa balkony i miejsce Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

4 200 zł58 m² 72,41 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowy, funkcjonalny, nowocześnie wykończony apartament w pobliżu Business Park na Mokotowie, galerii Mokotów, lotniska Chopin dla koneserów gustownego wnętrza. Apartament nowy, nigdy nie był.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

2 950 zł85 m² 34,71 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 3 pokojowe do wynajęcia - 85 m2. Mieszkanie składa się z kuchni, łazienki oraz garderoby. Oddzielna toaleta. Dwa balkony. Okna wychodzą na obie strony. Obok budynku telewizji na Woronicza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pokorna

Muranów,Warszawa

2 500 zł38 m² 65,79 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Luksusowy apartament znajdujący się w kompleksie „ apartamenty Murano” przy ul. Pokornej w samym centrum Warszawy. Budynek z 2010 roku, w osiedlu Murano, chronionym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Warowna

Mokotów,Warszawa

5 500 zł89 m² 61,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Agencja nie pobiera prowizji od najemcy. Wysoki standard, umeblowane, klimatyzacja Przestronne mieszkanie na jednym poziomie, podzielone na część dzienną i prywatną. Kuchnia częściowo otwarta na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Opoczyńska

Mokotów,Warszawa

1 700 zł38 m² 44,74 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na Starym Mokotowie zlokalizowane na parterze w czteropiętrowej kamienicy położonej w cichej i spokojnej okolicy przy ul.Opoczyńskiej nieopodal stacji metra Metro Pole.