dowolna

Mieszkania do wynajęcia Warszawa - Oferty wynajmu mieszkań

3 165 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 165 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wilcza

Śródmieście,Warszawa

2 400 zł65 m² 36,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Witam, mam do wynajęcia mieszkanie na II piętrze w kamiennicy w Śródmieściu przy ulicy Wilczej. Mieszkanie składa się z dwóch dużych pokoi (po ok. 20 m2), dużej widnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r.

Ochota,Warszawa

3 000 zł65 m² 46,01 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Uwaga- apartament został wynajęty Z dn 16.03.2015, OGŁOSZENIE NIEAKTUALNE. Wynajmę apartament o wysokim standardzie wykończenia, zlokalizowany w apartamentowcu przy ul. Bitwy Warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Fasolowa

Włochy,Warszawa

2 200 zł65 m² 33,85 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne i słoneczne mieszkanie przy ul. Fasolowej w Warszawie: 3 pokoje - wymiary podane na planie, oddzielna kuchnia, łazienka i toaleta, duży słoneczny balkon. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Targowa

Praga-Północ,Warszawa

2 700 zł75 m² 36,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

mieszkanie dobre na biuro jak i cele mieszkalne czynsz najmu + woda, gaz prąd W przypadku wynajęcia mieszkania Biuro pobiera jednorazowo prowizję w wysokości 50% miesięcznego czynszu najmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Śliska

Śródmieście,Warszawa

1 500 zł25 m² 60,48 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Piękne mieszkanie w pełni wyposażone. Lokalizacja w samym centrum Warszawy w pobliżu Dworca Centralnego, biurowców (rondo 1, wfc), pałacu Kultury i Nauki. Obiekt bardzo zadbany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piaskowa

Wola,Warszawa

2 500 zł54 m² 46,30 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie w centrum (niedaleko ul. Burakowskiej) , niedaleko Arkadii, z pięknym widokiem na panoramę Warszawy. Mieszkanie składa się z: salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Fabryczna

Śródmieście,Warszawa

3 450 zł50 m² 69 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Apartamentowiec na Warszawskim powiślu. Kilkanaście minut do centrum. Poczucie bezpieczeństwa zapewnia recepcja i dyskretna ochrona. Dwa rozkładowe i foremne pokoje. Sypialnia z podwójnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

2 200 zł47 m² 46,81 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowe,ciche, spokojne i przestronne 2-pokojowe mieszkanie na Mokotowie. Mieszkanie południowo-zachodnie o powierzchni 47 mkw, usytuowane na VIII piętrze w nowym bloku na strzezonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wolska

Wola,Warszawa

1 900 zł36 m² 52,78 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajecia od zaraz mieszkanie 36m2 na ul Wolskiej (wolska róg Działdowskiej). Mieszkanie znajduje się w pięciopietrowej kamienicy z cegły. Mieszkanie składa się z salonu (17m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Poborzańska

Targówek,Warszawa

1 700 zł44 m² 38,64 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie (44m 2 ) w centrum Targówka. Zlokalizowane jest ono na zamkniętym osiedlu przy zbiegu ulic Poborzańskiej i Rembielińskiej, które posiada własny ogród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Myśliborska

Białołęka,Warszawa

1 300 zł23 m² 56,52 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bezpośrednio! do wynajęcia kawalerka 23 m na Tarchominie, ul.Myśliborska/Światowida, blisko mostu Północnego. Mieszkanie jest umeblowane. Odpowiednia dla jednej osoby lub pary (jedno łóżko).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, al. Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

2 700 zł64 m² 42,19 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie na 8 piętrze na Ursynowie przy al. Ken. Mieszkanie jest przestronne składa się z: salonu z aneksem kuchennym, dwóch pokoi, łazienki, dwóch balkonów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

3 000 zł66 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie po gruntownym remoncie! W zabytkowej kamienicy! W obrębie warszawskiej starówki! Mieszkanie po gruntownym odnowieniu, słoneczne,widne, znajdujące się na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Leszczyńska

Powiśle,Warszawa

3 200 zł43 m² 74,42 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Piękne, nowoczesne 43 metrowe mieszkanie na nowoczesnym i prestiżowym osiedlu na Powiślu. Okolica bulwaru nadwiślańskiego, starego Miasta, mariensztatu, ogród na dachu Biblioteki uw. Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Złotopolska

Targówek,Warszawa

2 400 zł59 m² 40,68 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Apartamentowiec, bardzo dobra komunikacja blisko metro. Kuchnia umeblowana pokoje bez mebli. Polecamy kontakt:licencja 2969 lub Oferta wysłana z programu imo dla biur nieruchomości

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Złotopolska

Targówek,Warszawa

2 400 zł59 m² 40,68 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Apartamentowiec.Kuchnia umeblowana. Pokoje bez mebli. Miejsce postojowe w garażu podziemnym.Bardzo dobra komunikacja,blisko metro.POLECAMY kontakt:licencja 2969 lub Oferta wysłana z programu IMO.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Ochota

Ochota,Warszawa

2 600 zł61 m² 42,62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 61m2, na drugim piętrze w bloku mieszkalnym w dzielnicy Ochota. Kamienica 1958r. Trzy pokoje, okna wychodzące na północ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Górczewska

Wola,Warszawa

2 490 zł56 m² 44,46 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia piękne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 56m2 na Woli przy ul. Górczewskiej. Wysoki standard, przestronne mieszkanie z panoramicznym widokiem na centrum Warszawy znajduje się tuż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kłopotowskiego

Praga-Północ,Warszawa

1 200 zł28 m² 42,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Jednopokojowe mieszkanie na Pradze Północ przy ul. Kłopotowskiego ( pobliże Wybrzeża Szczecińskiego ). Mieszkanie ciche, okna ( nowe) na podwórze ( płd-zach ). W pobliżu szkoła podstawowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nalewki

Śródmieście,Warszawa

2 850 zł50 m² 57 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 50 m 2 pokoje z aneksem kuchennym,umeblowane i wyposażone do zamieszkania.Na podłodze drewno egzotyczne.W łazience armatura GROHE.Trzy duże szafy w zabudowie.Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sękocińska

Ochota,Warszawa

1 900 zł46 m² 41,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie po generalnym remoncie w 2008 roku. Kuchnia połączona z salonem,razem tworzą powierzchnię ok. 30m Sypialnia ok.12 m. Brak windy. Mieszkanie wole od 1 października,można już.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Hlonda

Miasteczko Wilanów,Warszawa

1 600 zł42 m² 38,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie jednopokojowe z oddzielną widna kuchnią położone na osiedlu Ostoja Wilanów (miasteczko Wilanów). Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Próżna

Śródmieście,Warszawa

3 500 zł60 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bezpośrednio mieszkanie 60m2 przy Próżnej 5 (150m od Metra Świętokrzyska: 1 przystanek do uw-nowa linia, 2 do pw, 3 do sgh). Najlepsza lokalizacja w Warszawie: oprócz doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mandarynki

Ursynów,Warszawa

2 500 zł70 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie usytuowane w spokojnej, przyjemnej okolicy Natolina. Dwie sypialnie od strony wschodnio-południowej, salon i kuchnia zachodnio-północny, dobrze doświetlone. Kuchnia w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Inflancka

Śródmieście,Warszawa

2 100 zł34 m² 61,76 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Ciche mieszkanie typu studio: pokój dzienny połączony z kuchnią oraz łazienka i loggia. Kuchnia jest wyposażona w wysokiej klasy sprzęt agd. Pokój może być uzupełniony o meble,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wyspiańskiego

Żoliborz,Warszawa

2 300 zł45 m² 51,11 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w kameralnym budynku na Starym Żoliborzu o powierzchni 45 m2. Dwa oddzielne pokoje. Oddzielna, widna kuchnia. Lokal jest po kapitalnym remoncie. Kuchnia w pełni urządzona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Zadumana

Ochota,Warszawa

2 100 zł49 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przytulne mieszkanie położone w bliskim sąsiedztwie Parku Szczęśliwickiego z widokiem na zielone tereny ogródków działkowych. Mieszkanie o powierzchni 49 m2. W jego skład wchodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dwernickiego

Praga-Południe,Warszawa

2 500 zł64 m² 39,06 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Bez prowizji! Mieszkanie do wynajęcia,dobrze skomunikowane,blisko ronda wiatraczna a jednocześnie cicha i zielona okolica,niedaleko swps 3 oddzielne pokoje Składa się z dwóch dużych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żenczykowskiego

Mokotów,Warszawa

2 200 zł50 m² 44 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie dwupoziomowe na ul. Żenczykowskiego ( 50 m. + antresola ok. 15 m.) Kuchnia widna , częściowo otwarta na salon, łazienka, , na antresoli sypialnia. Mieszkanie umeblowane i wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wolska

Warszawa,mazowieckie

1 990 zł40 m² 49,75 zł/m²

 

Piętro:10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mam do wynajecia 2 pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie xvp. z widokiem na cale Centrum i Warszawe. Mieszkanie jest jasne, ciche, wyposazone: pralka, lodowka, nowa kuchnia nowe okna, parkiety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czerniakowska

Warszawa,mazowieckie

2 108 zł40 m² 52,70 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie w pełni wyposażone. Okres wynajmu min 24 mies. Kaucja 2 czynsze. Ul Czerniakowska. Jeżeli ta oferta nie spełnia Państwa oczekiwań zachęcamy do skorzystania z naszej strony , bądź.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Koszykowa

Śródmieście,Warszawa

3 000 zł35 m² 85,71 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jedyna w swoim rodzaju kawalerka w samym centrum miasta. Idealna dla pary lub singla. Prawdziwa perelka jeszcze w trakcie remontu , dostepna od konca lipca. Lokalizacja najlepsza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

3 900 zł93 m² 41,94 zł/m²

 

Piętro:8/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronny, trzypokojowy apartament w Rezydencji Pod Orłem, 93m2, 8 piętro w 17 piętrowym apartamentowcu z basenem i fitness klubem. Mieszkanie zaaranżowane przez architekta. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Wóycickiego

Bielany,Warszawa

2 800 zł65 m² 43,08 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokojowe mieszkanie ( 65 m2 ,)po całkowitym remoncie w willowej okolicy przy Lesie Młocińskim. Dwustronne na kameralnym osiedlu z końca lat 90. 3 sypialnie: 13 m. kw. z oknem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dzielna

Muranów,Warszawa

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia odnowione mieszkanie dwupokojowe, w wyremontowanej kamienicy na Muranowie. Mieszkania dwustronne: z jednej strony widok na Muzeum Pawiak, z drugiej strony sypialnia z oknem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czerwonych Maków

Bemowo,Warszawa

2 200 zł58 m² 37,61 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Komfortowo umeblowane i wyposażone mieszkanie z 15- to metrowym tarasem. Duża widna kuchnia z nową zabudową. 2 łazienki -w jednej kabina prysznicowa - w drugiej wanna nowe glazury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Biały Kamień

Mokotów,Warszawa

4 000 zł56 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowe, w pełni umeblowane, mieszkanie z ogródkiem na osiedlu Bolero przy ulicy Biały Kamień salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka z wc, dodatkowe wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rajska

Mokotów,Warszawa

2 600 zł58 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2- pokojowe mieszkanie usytuowane na parterze, na terenie prestiżowego osiedla Marina Mokotów. Mieszkanie wykończone na wysoki połysk. Istnieje również możliwość sprzedaży. Mieszkanie dostępne od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka na parterze, al. Wojska Polskiego

Żoliborz,Warszawa

1 450 zł28 m² 51,79 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Kawalerka 28 m2 na Żoliborzu, obok ch arkadia. Przytulna kawalerka na Żoliborzu. Znajduje się na zamkniętym osiedlu. Duże pojemne szafy. Nowa przestronna łazienka z wanną. Cena najmu 1450 pln +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

2 300 zł40 m² 57,50 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajmę mieszkanie 2 pokojowe w nowym reprezentacyjnym bloku, oddanym do użytku w 2010r. Mieszkanie jest w pełni wyposażone i umeblowane (pralka, lodówka, zmywarka, tv, piekarnik.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Handlowa

Targówek,Warszawa

1 900 zł49 m² 38,78 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokojowe 49 m2. Kuchnia 6,7 m2 urządzona, widna (okno 80 cm) z oddzielnym wejściem, podłoga: gres polerowany. Salon 20,5 m2, podłoga: panel jasny dąb, wyjście na balkon: podwójne.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij