dowolna

Mieszkania do wynajęcia Warszawa - Oferty wynajmu mieszkań

3 166 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 166 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Włodarzewska

Ochota,Warszawa

2 500 zł56 m² 44,64 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia przy ulicy Włodarzewskiej, ochota. Powierzchnia 56 m2, piętro 4/5, 2002 r. Mieszkanie składa się z salonu z holem (24 m2), otwartego na kuchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Szczęśliwice

Szczęśliwice,Warszawa

2 500 zł65 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 65m2 na ochocie?szczęśliwice. 2 sypialnie, salon połączony z aneksem kuchennym, łazienka, przedpokój , balkon. Mieszkanie na 2 piętrze 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Giełdowa

Wola,Warszawa

1 800 zł32 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie jednopokojowe o powierzchni ok. 32 m, umeblowane i wyposażone, położone na nowoczesnym osiedlu z ochroną na Woli, w pobliżu stacji metra Rondo Daszyńskiego. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Głębocka

Białołęka,Warszawa

2 200 zł53 m² 41,51 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe-dotychczas nie zamieszkałe, w pełni wyposażone i umeblowane. Teren monitorowany, ogrodzony, komunikacja bardzo dobra, cisza, sąsiedzi spokojni, kulturalni. Garaż w cenie Kontakt:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Szulborska

Wola,Warszawa

2 900 zł55 m² 52,73 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kompletnie umeblowany,stylowy apartament z małym ogródkiem w budynku przy ul.Szulborskiej na Woli. Mieszkanie 2-pokojowe,kuchnia otwarta na salon, umeblowana i wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sokratesa

Bielany,Warszawa

2 000 zł60 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem wynajmu jest przestronne i zadbane 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,0 m2 w Warszawie, w dzielnicy Bielany przy ul. Sokratesa. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kabacki Dukt

Ursynów,Warszawa

2 300 zł50 m² 46 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia, o powierzchni 50 m2, piętro 2/5. Mieszkanie znajduje się przy ulicy Kabacki Dukt, ursynów. Bardzo blisko metro Kabaty oraz duża ilość przystanków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

3 900 zł83 m² 46,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestrzenne, dwustronne i przede wszystkim stylowe 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Wilanowie. Stan mieszkania- podwyższony standard, powierzchnia 83 m2, znajduje się na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

1 900 zł52 m² 36,54 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 52m2, piętro 1/4 w odnowionej kamienicy, przy ul. Grochowskiej 252, praga Południe. Bardzo blisko Rondo Wiatraczna, idealny punkt komunikacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Gieysztora

Wilanów,Warszawa

1 850 zł32 m² 57,81 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Kawalerka o powierzchni 32m2, piętro 0/3 w apartamentowcu z 2015 roku, przy ul. Gieysztora, wilanów. Prestiżowa lokalizacja, miasteczko Wilanów, gdzie znajdują się liczne sklepy, punkty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Hlonda

Miasteczko Wilanów,Warszawa

3 400 zł84 m² 40,48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mam przyjemność zaprezentować do wynajmu mieszkanie 84 m2 wykończone w wysokim standardzie, na osiedlu Ostoja Miasteczko Wilanów - 3 pokoje, 2 łazienki, dwa balkony, w pełni wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Włodarzewska

Ochota,Warszawa

4 900 zł140 m² 35 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

lux apartament , 2 poziomy , taras ok 35 m2 , umeblowane lub nie ,150 m do parku szczesliwickiego , miejsce parkingowe , kino domowe , Dół ;kuchnia z oknem wpełni wyposażona / lodowka piekarnik.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Złotego Smoka

Ochota,Warszawa

3 500 zł84 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Osiedle zamknięte w pełni chronione przy Parku Szczęśliwickim, mieszkanie jest w pełni umeblowane i nowocześnie urządzone i wyposażone w zmywarkę, tv, lodówkę, pralkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zadumana

Ochota,Warszawa

2 500 zł65 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe 65m2, w tym salon połączony z aneksem kuchennym. Garderoba. Łazienka z prysznicem, pralka. Balkon. Pojemne szafy wnękowe w pokojach, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Złota

Śródmieście,Warszawa

1 950 zł42 m² 46,43 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne umeblowane dwupokojowe mieszkanie w czystym, zadbanym bloku. Duzy salon i mniejsza sypialnia -najchetniej dla pary lub jednej osoby. W poblizu - Złote Tarasy, dworzec Centralny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rudawska

Ochota,Warszawa

2 800 zł63 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 63m2, piętro 1/2 w kamienicy z 1926 roku, przy ul. Rudawskiej, ochota. Bezpośrednio przy Filtrach, bardzo blisko Pl. Narutowicza, świetny punkt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Ochota

Ochota,Warszawa

3 000 zł74 m² 40,54 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie w bardzo cichej okolicy w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Szczęśliwickiego, galerii bluecity i ch Reduta. Wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zadumana

Ochota,Warszawa

2 200 zł55 m² 40 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia umeblowane mieszkanie na Szczęśliwicach. Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 55m2 - dwa pokoje, kuchnia, łazienka, balkon. Do mieszkania przynależy podziemne miejsce parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

2 800 zł68 m² 41,18 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie przestronne, o bardzo wysokim standardzie, nowocześnie i przytulnie urządzone. Położone na całodobowo strzeżonym, ogrodzonym osiedlu apartamentowym. Przedpokój: szafa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Górczewska

Bemowo,Warszawa

2 400 zł68 m² 35,29 zł/m²

 

Piętro:14/14

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do wynajęcia na Bemowie, ul. Górczewska 200. Powierzchnia 68 m2, piętro 14/14, rok budowy: 2005. Bardzo dobry punkt komunikacyjny! Przystanki tramwajowe i autobusowe. Bezpośredni dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Modlińska

Białołęka,Warszawa

1 800 zł64 m² 27,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie znajduje się w nowo wybudowanym bloku na ulicy Modlińskiej. Nie było wcześniej zamieszkałe. Mieszkanie jest częściowo umeblowane (pozostałe meble do uzgodnienia). Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Niepodległości

Mokotów,Warszawa

3 500 zł52 m² 67,31 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia przy al. Niepodległości, górny Mokotów, blisko metra Pole Mokotowskie. Powierzchnia mieszkania 52 m2, piętro 2/5 (z windą), 1932 r. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Elektoralna

Śródmieście,Warszawa

3 400 zł60 m² 56,67 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 60m2, piętro 3/6 w apartamentowcu z 2003 roku, przy ul. Elektoralnej 12a, śródmieście. Blisko Al. Jana Pawła II, przystanki tramwajowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żytnia

Wola,Warszawa

3 200 zł68 m² 47,41 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie bardzo słoneczne i rozkładowe. W bardzo dobrym stanie technicznym. W pokojach parkiet dębowy, w kuchni i hollu gress. Kuchnia jest w pełni umeblowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Słomińskiego

Śródmieście,Warszawa

2 200 zł38 m² 58,51 zł/m²

 

Piętro:6/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2 pokojowe, ciche i nowoczesne mieszkanie z widokiem na stadion Polonii. Tuz przy stacji metra Dworzec Gdański. Pokój z otwartą, widną kuchnią, sypialnia za przeszkloną ścianą, bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mozarta

Mokotów,Warszawa

2 400 zł46 m² 52,17 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przytulne mieszkanie 100m od metra służew, monitorowane, budynek po remoncie, cena obejmuje internet i tv cyfrową Vectra, wyposażenie agd lodówka, pralka, zmywarka, piekarnik i płyta gazowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Mokotów

Mokotów,Warszawa

2 700 zł48 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia luksusowe mieszkanie na Mokotowie. Mieszkanie jest nowe, świeżo wykończone i nigdy nie zamieszkane. Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 48 m2 z dużym balkonem oraz miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Platynowa

Śródmieście,Warszawa

2 500 zł52 m² 48,08 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe od zaraz. Jasne, klimatyczne i bardzo przestronne, wykończone w wysokim standardzie, kompletnie umeblowane oraz w pełni wyposażone (zmywarka, kuchenka mikrofalowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 600 zł50 m² 52 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

MieszkanieNieruchomość jest częścią inwestycji .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czerska

Mokotów,Warszawa

2 300 zł56 m² 41,07 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do wynajęcia na Mokotowie, ul. Czerska 18. Powierzchnia 56 m2, piętro 1/4, rok budowy: 2004. Dojazd do Centrum komunikacją miejską w przeciągu 15 minut, bezpośredni autobus. Przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łowicka

Mokotów,Warszawa

2 150 zł40 m² 53,75 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 40m2, parter w powojennym budynku, przy ulicy Łowickiej, mokotów. Blisko stacja metra Pole Mokotowskie! Blisko również przystanki tramwajowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Ochota

Ochota,Warszawa

2 600 zł75 m² 34,67 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wynajmę sympatyczne mieszkanie położone w sercu starej Ochoty. Budynek odnowiony i po remoncie, podwórko zamknięte kameralna klatka schodowa. Mieszkanie składa się z jadalni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Uniejowska

Bemowo,Warszawa

2 900 zł60 m² 48,33 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie usytuowane w spokojnej i zielonej okolicy, rozkładowe (wschód-zachód), słoneczne (bardzo duże okna). Standard wysoki, wyremontowane, okna plastikowe. W bliskim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ludowa

Mokotów,Warszawa

2 200 zł50 m² 44 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowy lokal do wynajęcia przy ulicy Ludowej, mokotów, blisko parku Morskie Oko. Powierzchnia 50 m2, piętro 0/3, 1960 r. Mieszkanie nadaje się na cele mieszkalne jak i pod działalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Solec

Śródmieście,Warszawa

1 800 zł50 m² 36 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Słoneczne mieszkanie na Powiślu przy ul. Solec w rejonie ul. Tamka, blisko sklepy, parki, kluby, szkoły; świetna komunikacja - blisko stacja Metra Centrum Nauki Kopernik. Rozkład: 2 osobne pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skoroszewska

Ursus,Warszawa

2 400 zł51 m² 47,06 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszaknie klimatyzowane 51 m2, umeblowane, 2x tv. Poczta ,apteki,przystnki ,piekarnia w odleglości od klatki 100m.Gorąco polecam. W cenie miejsce parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Franciszkańska

Śródmieście,Warszawa

2 000 zł35 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do wynajęcia w Śródmieściu, ul. Franciszkańska 3. Powierzchnia 35 m2, piętro 2/3, rok budowy: 1950. Doskonały punkt komunikacyjny autobusy, tramwaje, stacja metra Ratusz i Dworzec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kompasowa

Praga-Południe,Warszawa

2 000 zł46 m² 43,48 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia przy ulicy Kompasowej, praga Południe. Powierzchnia 46 m2, piętro 1/5, 2001 r. Mieszkanie składa się z salonu połączonego z kuchnią, niezależnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dzielna

Wola,Warszawa

2 400 zł40 m² 60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie położone w centrum Warszawy, a jednocześnie bardzo ciche, z doskonałą komunikacją: tramwaj, autobus, trzy przystanki do metra, cztery do dworca pkp. Blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Alternatywy

Ursynów,Warszawa

2 200 zł52 m² 42,31 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2 pokojowe (52m2) mieszkanie na Ursynowie 10 min. od metra Imielin. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze nowego (2008), strzeżonego bloku. Blok znajduje się w cichej, zielonej okolicy 500m od las.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Włodarzewska

Warszawa,mazowieckie

1 700 zł30 m² 56,67 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis Bardzo ładna kompletnie nowa kawalerka o wysokim standardzie wykończenia i nowoczesnym wyglądzie na Ochocie przy ulicy Włodarzewskiej(rok budowy październik 2011). Cicha ładna okolica.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij