dowolna

Mieszkania do wynajęcia Warszawa - Oferty wynajmu mieszkań

3 163 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 163 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

3 700 zł85 m² 43,48 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 85,1m2, piętro 2/7 w apartamentowcu przy ul. Grochowskiej 341, praga Południe. Osiedle Sonata, tuż przy Parku Skaryszewskim. Świetny punkt komunikacyjny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bednarska

Śródmieście,Warszawa

4 200 zł91 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Rozkład: mieszkanie składa się z oddzielnej kuchni z jadalnią, salonu, dwóch sypialni oraz łazienki z prysznicem. Standard: wysoki. Kamienica została wybudowana w 1830 r., lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Narbutta

Mokotów,Warszawa

5 500 zł94 m² 58,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Luksusowy, umeblowany, odświeżony apartament o wysokim standardzie położony w eleganckim apartamentowcu z 2007 roku w cichej i urokliwej części Mokotowa o niskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dzielna

Wola,Warszawa

2 700 zł68 m² 39,71 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia przy ulicy Dzielnej, wola, przy stacji metra Ratusz Arsenał. Powierzchnia 68 m2, piętro 4/10, 1998 r. Mieszkanie składa się z oddzielnego salonu (bez drzwi),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Królewska

Śródmieście,Warszawa

5 500 zł108 m² 50,93 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Eleganckie czteropokojowe mieszkanie w zabytkowej kamienicy zwanej, domem bez kantów położonej na Trakcie Królewskim w okolicy Krakowskiego Przedmieścia i Królewskiej. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Ludna

Śródmieście,Warszawa

3 900 zł80 m² 48,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

A spacious and bright apartment for rent in a very convenient location in Powiśle. Furnished or unfurnished. The local infrastructure is very well developed and features many shops, restaurants, park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Biały Kamień

Mokotów,Warszawa

8 300 zł123 m² 67,48 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Czteropokojowe mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 123 m2, piętro 4/5, 2004 r. Mieszkanie znajduje się przy ulicy Biały Kamień, mokotów. W pobliżu linie tramwajowe i autobusowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

2 100 zł50 m² 42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Komfortowe mieszkanie w pobliżu Hali Wola na Bemowie. Dobre połączenia komunikacyjne z Centrum. Salon (18 m2) z wyjściem na 5-metrową loggię, sypialnia (11 m2), osobna, kompletnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleje Ujazdowskie

Śródmieście,Warszawa

3 600 zł63 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do wynajęcia w Śródmieściu, al. Ujazdowskie 8. Powierzchnia 63 m2 , piętro 2/10, rok 1967. 600 m do Placu Konstytucji, 3 minuty tramwajem do Centrum. Mieszkanie po kapitalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Bemowo

Bemowo,Warszawa

2 300 zł55 m² 41,82 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rozkład Apartament o powierzchni 55 m2 składa się z salonu,kuchni, 2 pokoi, łazienki. Opis mieszkania Mieszkanie bardzo ładne, luksusowe. Wykończone przez architekta wnętrz, co czyni je.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Okopowa

Wola,Warszawa

5 500 zł76 m² 72,37 zł/m²

 

Piętro:14/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia na biuro lokal o powierzchni 76 m2. Lokal znajduje się w nowym prestiżowym budynku przy ulicy Okopowej. Bardzo dobre wykończenie części wspólnych, 2 windy. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przejazd

Mokotów,Warszawa

2 500 zł57 m² 43,86 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia, o powierzchni 57 m2, piętro 1/6. Mieszkanie znajduje się przy ulicy Przejazd, mokotów. Bardzo blisko metro Wierzbno oraz duża ilość przystanków autobusowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kabacki Dukt

Ursynów,Warszawa

3 200 zł69 m² 46,38 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia przy ulicy Kabacki Dukt, ursynów, przy stacje Metro Kabaty. Powierzchnia 69 m2, piętro 2/6, 2002 r. Mieszkanie składa się z dwóch oddzielnych pokoi (13 m2, 9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Racławicka

Mokotów,Warszawa

1 900 zł38 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 38 m2 do wynajęcia, podwyższony standard, gotowe do zamieszkania po 01.02.2016 W pełni wyposażone, kuchnia w lodówkę, piekarnik, zmywarkę oraz pralkę w zabudowie kuchennej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Konduktorska

Mokotów,Warszawa

4 950 zł108 m² 45,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Three bedroom/ 1,5 bathroom apartment located just within 10 minute drive to international schools & kindergartens and Sadyba Best Mall shopping center! Fully renewed, functional layout, large balcony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

1 800 zł39 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Duża, widna, przestronna z dużym balkonem - 39 metrowa kawalerka na MDM-ie, ul.Marszałkowska/Plac Konstytucji. Osobna kuchnia wyposażona w lodówkę, kuchenkę. W łazience znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

7 500 zł107 m² 70,09 zł/m²

 

Piętro:13

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:tak

Rozkład: mieszkanie składa się z przestronnego salonu, widnej kuchni, łazienki z wanną i kabiną prysznicową, przedpokoju, 2 sypialni, wc, pomieszczenia gospodarczego i balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Biały Kamień

Mokotów,Warszawa

5 800 zł73 m² 79,45 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia piękne mieszkanie z dużymi panoramicznymi oknami składa się z 3 pokoi: salonu z otwartą, nowocześnie zaprojektowaną kuchnią i jadalnią, sypialni oraz gabinetu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chodkiewicza

Mokotów,Warszawa

5 400 zł90 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Trzypokojowy apartament do wynajęcia o powierzchni 90 m2, piętro 1/4, 2008 r. Mieszkanie znajduje się przy ulicy Karola Chodkiewicza, mokotów. W pobliżu linie tramwajowe i autobusowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

7 200 zł64 m² 112,50 zł/m²

 

Piętro:16/22

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Rozkładowy apartament znajdujący się w kompleksie mieszkalnym Platinum Towers. Całkowita powierzchnia 64 m2 składa się z salonu połączonego z widną kuchnią, 2 sypialni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kołacińska

Białołęka,Warszawa

4 200 zł205 m² 20,49 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Dom do wynajęcia na Białołęce, ul. Kołacińska. Powierzchnia mieszkalna 120 m2, garaż 60 m2, dodatkowe pomieszczenie (może służyć za dodatkowy pokój) 25 m2. Powierzchnia całej działki 260 m2. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Bielany,Warszawa

1 800 zł48 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

lub~polecam ładne 2 pokojowe mieszkanie na Sadach Żoliborskich. Powierzchnia 51m1, 2 pokoje , parter/4 piętrowym. Kuchnia widna 7m2, pokoje 18m2 i 13m2, okna pcv, na podłodze parkiet. Czynsz najmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Słomińskiego

Śródmieście,Warszawa

8 000 zł111 m² 72,07 zł/m²

 

Piętro:16/17

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Piękny w pełni wyposażony oraz umeblowany apartament, położony w centrum miasta w bezpośrednim sąsiedstwie stacji metra. Cztery w pełni umeblowane pokoje, luksusowy standart.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Burakowska

Warszawa,mazowieckie

3 500 zł40 m² 87,50 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rozkład: ekskluzywne mieszkanie zaprojektowane przez architekta wnętrz, składa się z przestronnego salonu, kuchni przepełnionej światłem, łazienki z dużą przestrzenią prysznicową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Fregaty

Mokotów,Warszawa

5 500 zł90 m² 61,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowoczesny, luksusowy apartament w kompleksie Marina Mokotów. Salon z otwartą kuchnią i wyjściem na taras, sypialnia, łazienka. 2 miejsca postojowe (jedno na parkingu podziemnym, drugie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Radna

Śródmieście,Warszawa

7 900 zł76 m² 103,95 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Trzypokojowy apartament do wynajęcia o powierzchni 76 m2, piętro 4/6, 1930 r. Mieszkanie znajduje się przy ulicy Radna, śródmieście ( Powiśle). W pobliżu linie autobusowe i tramwajowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kruczkowskiego

Śródmieście,Warszawa

8 000 zł106 m² 75,61 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Cichy i jasny apartament na Powiślu osiedle "patria". Osiedle ma recepcję oraz ochronę czynną 24 godz. na dobę. Metraż pomieszczeń: kuchnia osobna z oknem - 12,6 m 2; pokój dzienny -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Łowicka

Mokotów,Warszawa

6 600 zł130 m² 50,77 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Apartament w centrum Starego Mokotowa ,5 min.do metra "Pole Mokotowskie". Nieumeblowane. Budynek po generalnym remoncie,nowa elewacja, ogrodzony,zadbany ogród od strony podwórka. Usytuowanie lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Włodarzewska

Ochota,Warszawa

2 400 zł80 m² 30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Świeżo wyremontowane, przestronne mieszkanie przy Parku Szczęśliwice. Mieści się na 2 piętrze 3-piętrowego, nowoczesnego budynku. Składa się z: * dużego salonu 29 m² * dużego balkonu 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ordona

Wola,Warszawa

3 650 zł62 m² 58,87 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia przy ulicy Ordona 12, wola. Powierzchnia 62 m2, piętro 4/11, 2015 r. Mieszkanie składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym (35 m2), dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chłodna

Wola,Warszawa

3 200 zł55 m² 58,18 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przepiękne, w pełni wykończone, kilkuletnie mieszkanie w samym centrum Warszawy. 55m2, dwa pokoje - duży salon z kuchnią, sypialnia. Duży balkon z oknem na pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Korkowa

Wawer,Warszawa

1 900 zł47 m² 40,43 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajecia 3 pokojowe mieszkanie w Marysinie Wawerskim przy ul. Korkowej. Trzy niezależne umoeblowane pokoje, wyposażona kuchnia i łazienka. Pralka, lodówka, tv, mały balkon, ładny widok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Twarda

Śródmieście,Warszawa

2 100 zł32 m² 65,63 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rozkład Apartament o powierzchni 32 m2 składa się z salonu z otwartą kuchnią, 2 pokoi, łazienki. Opis mieszkania Mieszkanie bardzo ładne, luksusowe. Wykończone przez architekta wnętrz,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ogrodowa

Wola,Warszawa

3 600 zł45 m² 80 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność loco Real Estate! To nowoczesne mieszkanie o powierzchni 45m2 znajduje się w nowym budynku przy ulicy Ogrodowej 48. Powierzchnia mieszkania została podzielona na salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, al. Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

2 300 zł27 m² 85,19 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Kawalerka do wynajęcia o powierzchni 27 m2, piętro 3/6, 1955 r. Mieszkanie znajduje się przy Al. Jana Pawła II, śródmieście. W pobliżu linie tramwajowe, autobusowe, metro. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pożarowa

Targówek,Warszawa

2 700 zł90 m² 30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie na Pradze-Północ z otwartą kuchnią i balkonem. Mieszkanie znajduje się w nowym kameralnym czteropiętrowym budynku. Dwupoziomowe, znajduje się na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Warecka

Śródmieście,Warszawa

6 000 zł100 m² 59,83 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ekskluzywnie wykończony i wyposażony apartament o powierzchni 100 m2. Jest możliwość bezpłatnego parkowania pojazdu na zamkniętym parkingu przed budynkiem odgrodzonym szlabanem. Kameralna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zapustna

Włochy,Warszawa

2 600 zł70 m² 37,14 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Trzy pokoje z oddzielną kuchnią, na strzeżonym cichym osiedlu, usytuowane na III piętrze w 5 piętrowym budynku. Kuchnia ok. 10 mkw wyposażona w piekarnik elektryczny, kuchenkę gazową,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mokotowska

Śródmieście,Warszawa

3 700 zł60 m² 61,67 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Unikalne miejsce; bardzo widne i wysokie pokoje. Mieszkanie jest częściowo umeblowane, reszta wyposażenia pozostaje do ustalenia z najemcą. W skład mieszkania wchodzą: - sypialnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żytnia

Wola,Warszawa

3 400 zł66 m² 51,52 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia piękne mieszkanie o powierzchni 66 m2 składające się z 2 sypialni, salonu połączonego z widną kuchnią, łazienki z prysznicem, osobnego wc oraz tarasu (12 m2). Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Syta

Wilanów,Warszawa

6 800 zł136 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:6

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do wynajecia w Wilanowie z praeznaczeniem na biuro wykończony w bardzo wysokim standardzie o funkcjonalnym rozkładzie pomieszczeń położony w kameralnym budynku.