dowolna

Mieszkania do wynajęcia Warszawa - Oferty wynajmu mieszkań

3 165 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 165 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ogrodowa

Śródmieście,Warszawa

3 500 zł50 m² 70 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowa inwestycja 2015 r.Wysoki standard wykończenia.Kameralny prestiżowy apartamentowiec na granicy Woli i Śródmieścia, 3 minuty od stacji metra Rondo Daszyńskiego. Inwestycja zrealizowana przez sm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kaliska

Ochota,Warszawa

2 600 zł50 m² 52 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie w kamienicy przy ul. Kaliskiej, stara Ochota. Mieszkanie znajduje się w kamienicy z windą na pierwszym piętrze, powierzchnia 50m2. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Warszawa,mazowieckie

8 000 zł92 m² 86,96 zł/m²

 

Piętro:15/22

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Nowy, luksusowo wyposażony apartament usytuowany na 15 piętrze w zespole Platinum Towers przy hotelu Hilton. Wejście do budynku stanowi elegancki, przestronny hall z miejscami przeznaczonymi do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chałubińskiego

Warszawa,mazowieckie

3 000 zł60 m² 50 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferta najmu dotyczy 3-pokojowego lokalu o pow. 60 m2, w budynku usytuowanego vis á-vis Hotelu mariott. Wejście główne do budynku (z domofonem). Budynek wyposażony jest w dwie windy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleje Ujazdowskie

Śródmieście,Warszawa

5 000 zł100 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Apartament w kamienicy Al. Ujazdowskie, 1 piętro, ciche, okna od podwórka południe i zachód, balkon, wysokość 4 m, reprezentacyjna klatka schodowa, stylowe meble, łazienka z wanną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

2 400 zł50 m² 48,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 49 m2 w apartamentowcu w Miasteczku Wilanów. Mieszkanie składa się z: salonu z półotwartą kuchnią, sypialni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Praga-Południe,Warszawa

2 400 zł40 m² 60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowoczesny, wysokostandardowy apartament z 2014 roku na osiedlu park ostrobramska, położone przy ul. Jana Nowaka Jeziorańskiego, w pobliżu ch Promenada! Na powierzchnię 40 m2 składają się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kramarska

Warszawa,mazowieckie

1 600 zł48 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ładne, 2 - pokojowe, w pełni umeblowane mieszkanie. Mieszkanie znajduje się w zamkniętym, chronionym całodobowo osiedlu "sady Rembertowskie". Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

3 500 zł45 m² 77,78 zł/m²

 

Piętro:4/25

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowoczesny apartament w wieży prestiżowej inwestycji Platinium Towers.W sąsiedztwie budynku hotel Hilton ,możliwość chodzenia do centrum fitness z basenem w Holmes Place bez wychodzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Waryńskiego

Śródmieście,Warszawa

2 500 zł43 m² 58,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 43 m2 przy ulicy Waryńskiego w Centrum. Lokal umeblowany w kamienicy na 2 piętrze z winda, po generalnym remoncie, na cele biurowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Stary Mokotów

Stary Mokotów,Warszawa

6 000 zł130 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Elegancki, jasny apartament W małej, klimatycznej, przedwojennej kamienicy. Świetna lokalizacja, stary mokotów. Rozkład: 5 pokoi: salon/ kuchnia (z oddzielnym wejściem z klatki schodowej)/ 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Szucha

Śródmieście,Warszawa

8 600 zł103 m² 83,50 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Piękny apartament w Śródmieściu, al. Szucha (inwestycja Szucha Residence). Oferta skierowana do wymagających klientów, szukających mieszkania o wysokim standardzie znajdującego się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jasnodworska

Żoliborz,Warszawa

2 500 zł51 m² 49,02 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wystawiam na wynajem mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 51 m 2. Mieszkanie ma dwa oddzielne pokoje oraz oddzielną kuchnię z oknem. Atutem oferty są dwa niezależne pokoje i duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zapustna

Włochy,Warszawa

2 200 zł55 m² 40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie wraz z wyposażeniem o pow. 55m2, mieszczące się na 3 piętrze, pięciokondygnacyjnego budynku mieszkalnego na zamkniętym osiedlu przy ulicy Zapustnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Górczewska

Bemowo,Warszawa

2 400 zł42 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie po remoncie w pełni umeblowane i wyposażone (tak jak widać na zdjęciach). Lokalizacja doskonale skomunikowana z centrum miasta (autobusy i tramwaje) - 5 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ekologiczna

Ursynów,Warszawa

1 700 zł30 m² 56,67 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od zaraz bardzo przytulne 2 pokoje na Kabatach! Pokój dzienny połączony z aneksem kuchennym / zmywarka, lodówka/ oraz wyodrębniona sypialnia z 2-osobowym łóżkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Idzikowskiego

Mokotów,Warszawa

1 500 zł35 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajem 2 pokojowe Sadyba - Mokotów. Mieszkanie w niskim budynku z 1999roku,ciche, umeblowane. Kuchnia w aneksie w pełni umeblowana i wyposażona jest lodówko-zamrażarka, pralka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Łucka

Wola,Warszawa

2 100 zł50 m² 42 zł/m²

 

Piętro:12/30

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ekskluzywnie wykończony i umeblowany - apartament z 3 genialnie wzajemnie rozmieszczonymi pomieszczeniami (2 pokoje+ duża kuchnia + ustawne korytarze +szafy wnękowe) - 59m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Chmielna

Śródmieście,Warszawa

12 040 zł172 m² 70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Wysokie, jasne mieszkanie Z zachowanym przedwojennym klimatem W kamienicy W samym sercu warszawy. Rozkład: 5 pokoi / kuchnia / łazienka opis mieszkania: przestronne, jasne mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górczewska

Bemowo,Warszawa

2 400 zł56 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie: 56 mkw, 2 pokoje, bemowo. Wykończone w bardzo dobrym standardzie. Składa się z jednego ustawnego pokoju, drugiego pokoju spełniającego rolę salony, połączonego z kuchnią;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Pańska

Wola,Warszawa

2 700 zł44 m² 61,36 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ładne, dwupokojowe mieszkanie na bliskiej Woli, ul. Pańska. Oferta skierowana do osób szukających gustownego lokalu, położonego w świetnym punkcie komunikacyjnym (około 10 minut pieszo do Dworca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ogrodowa

Wola,Warszawa

3 800 zł50 m² 76 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Serdecznie polecam. Nowy apartament zlokalizowany w centrum Warszawy w okolicach Hiltona. Budynek o wysokim standardzie - ochrona, dla właścicieli lokali na poziomie parteru usytuowano basen.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Etiudy Rewolucyjnej

Mokotów,Warszawa

1 400 zł29 m² 48,28 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mokotów Górny blisko ul.Woronicza .Pokój z aneksem kuchennym .PO GENERALNYM REMONCIE w zeszłym roku .Mieszkanie umeblowane ,lodówka ,pralka. Budynek po remoncie ,domofon ,winda ,możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dywizjonu 303

Bemowo,Warszawa

2 000 zł40 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe, słoneczne, przestronne i funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 40 m2 z dużym balkonem (5m2, kna na stronę zachodnią). W pełni umeblowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wrzeciono

Bielany,Warszawa

2 300 zł50 m² 46 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie: 50 mkw, 2 pokoje, bielany. Wykończone w wysokim standardzie. Składa się z oddzielnego pokoju spełniającego rolę sypialni, salonu połączonego z kuchnią, łazienki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

9 000 zł124 m² 72,58 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Elegancki, wysoki apartament wykończony W wysokim standardzie. Czeka na swojego pierwszego najemcę. Rozkład: salon z częścią kuchenną/ masterbedroom z łazienką/ sypialnia/ gabinet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Modzelewskiego

Mokotów,Warszawa

3 950 zł82 m² 48,47 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Apartament w nowoczesnym budynku (rok budowy 2013), słoneczne (okna na południowy zachód), ciche, nowocześnie wykończone w wysokim standardzie. Umeblowane i kompletnie wyposażone. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 100 zł35 m² 60 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia studio w bardzo dobrej lokalizacji - w pobliżu metra. Mieszkanie składa się z: pokoju, kuchni i łazienki oraz balkonu. Lokal o powierzchnia 35,40 m2 na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Leszczyńska

Powiśle,Warszawa

6 000 zł80 m² 75 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na rogu ulic Leszczyńskiej i Dobrej, w apartamentowcu Nowe Powiśle. Wynajem od 1 stycznia 2016 r. do sierpnia 2017 r. Duży salon + otwarta kuchnia + dwie sypialnie + łazienka +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Słoneczny

Śródmieście,Warszawa

11 000 zł115 m² 95,65 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Świetny, słoneczny, wysoki apartament Z bezpośrednim widokiem na piękny park. Powiśle, cicha ulica, ładna okolica. Rozkład: 4 pokoje: salon/ kuchnia/ sypialnia z łazienką/ 2 pokoje/ hol/.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Langego

Mokotów,Warszawa

2 700 zł51 m² 52,94 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie wykończone w wysokim standarcie, po generalnym remoncie. Świetna lokalizacja - tuż przy Galerii Mokotów, 5 min pieszo do biur na ulicy Domaniewskiej , 10 min do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Młynarska

Wola,Warszawa

2 700 zł64 m² 42,19 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 3pokojowe 64m2 na warszawskiej woli przy ul. Młynarskiej. Po remoncie, świetna lokalizacja, standard wysoki. Kontakt Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wrocławska

Bemowo,Warszawa

3 300 zł65 m² 50,77 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Polecam na wynajem piękne, przestronne i funkcjonalne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 65 m2 na Wrocławskiej na Bemowie. Do dyspozycji dwie sypialnie, salon, aneks kuchenny, łazienkę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sybilli

Żoliborz,Warszawa

3 200 zł82 m² 39,02 zł/m²

 

Piętro:13/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Na wynajem apartament na Żoliborzu z pięknym widokiem na panoramę Centrum. Salon 32 m, kuchnia otwarta, dwie sypialnie , łazienka , miejsce garażowe. Budynek z ochroną. Bardzo dobry punkt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Niecała

Śródmieście,Warszawa

15 000 zł130 m² 115,38 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament w Rezydencji Opera ( nr.1 w Polsce) w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Saskiego i z widokiem na park. Wykończony w najwyższym standardzie z wyjątkową dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 150 zł40 m² 53,75 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Cicha,spokojna,zielona okolica mokotowa-do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie!~~dwupokojowe mieszkanie w bardzo dobrym punkcie: 5 minut pieszo do stacji metra, przystanku autobusowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Praga-Południe,Warszawa

2 200 zł41 m² 53,66 zł/m²

 

Piętro:8/13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2 pokojowe mieszkanie Z miejscem postojowym W apartamentowcu na pradze południe W doskonałej lokalizacji 41-metrowe mieszkanie o wysokim standardzie na Pradze Południe. Przestronne.