dowolna

Mieszkania do wynajęcia Warszawa - Oferty wynajmu mieszkań

3 165 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 165 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stalowa

Stara Praga,Warszawa

1 600 zł70 m² 23,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Super lokalizacja.Stara Praga.Metro,tramwaj,autobus.Trzy duże pokoje.Duża kuchnia.Łazienka osobno,WC.Mieszkanie bez mebli. Kontakt:licencja 2969 lubpolecamy Oferta wysłana z programu imo dla biur.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lanciego

Ursynów,Warszawa

2 400 zł65 m² 36,92 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Funkcjonalne mieszkanie z 3 oddzielnymi pokojami o powierzchni 65 m2 w świetnej lokalizacji - blisko do metra natolin ok. 5 minut pieszo. Lokum świeżo po odmalowaniu, nowe szafy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przejazd

Mokotów,Warszawa

2 500 zł54 m² 46,30 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2 pokojowe ,przestronne mieszkanie z oddzielną kuchnią. W pełni wyposażone. Do wynajęcia od zaraz, osiedle zamknięte strzeżone Marina. Do mieszkania przynalezy miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sienna

Warszawa,mazowieckie

2 900 zł78 m² 37,18 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie trzypokojowe położone w centrum. Duży salon z wyjściem na słoneczną loggie, dwie sypialnie, dwie łazienki ( jedna z prysznicem druga z wanną). Budynek z 1991 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

3 000 zł65 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w apartamentowcu tuż przy stacji metra w pełni umeblowane .Miejsce parkingowe w garażu podziemnym.Basen i siłownia dla mieszkańców budynku. Oferta wysłana z systemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

2 400 zł63 m² 38,10 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przestronny, funkcjonalny, nowoczesny apartament, położony W otoczeniu zieleni na zadbanym osiedlu W pobliżu warszawskiego służewca. Rozkład: duży salon z loggią, kuchnia otwarta na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bluszczańska

Mokotów,Warszawa

3 800 zł70 m² 54,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowo urządzone mieszkanie w pobliżu centrum. Mokotów Wiślany. Osiedle zamknięte, monitoring, ochrona, dwa miejsca w garażu podziemnym. Mieszkanie 70 m2, dwie sypialnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy, ul. Warszawska

Mokotów,Warszawa

12 000 zł191 m² 62,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Przestronny, klimatyczny penthouse położony na skarpie warszawskiej. Panoramiczny widok na warszawę. Rozkład: salon z kominkiem 50 m2 z wyjściem na 2 tarasy/ kuchnia z jadalnią/ pralnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

4 000 zł70 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

W centrum biznesowego Mokotowa, blisko do lotniska. Piękny bardzo elegancki 3 pokojowe apartament na Mokotowie. Apartament wykończony w najwyższym standardzie. Apartament w pełni wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Góralska

Wola,Warszawa

1 800 zł46 m² 39,13 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2 pokojowe mieszkanie na woli- świetna lokalizacja, obok ch wola park oraz parku moczydło 46- metrowe umeblowane mieszkanie na Woli w dobrym stanie, w świetnej lokalizacji, do wprowadzenia od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zakroczymska

Śródmieście,Warszawa

2 800 zł63 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2- pokojowe mieszkanie W apartamentowcu W śródmieściu- blisko starego miasta 63- metrowe mieszkanie o bardzo dobrym standardzie w pobliżu Starówki. Mieszkanie jednostronne, okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żaryna

Mokotów,Warszawa

4 000 zł70 m² 57,06 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia świeżo wykończony apartament położony w osiedlu eko park w bezpośrednim sąsiedztwie parku, przy ul. Żaryna. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

5 000 zł47 m² 106,38 zł/m²

 

Piętro:12/20

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament W platinum towers - śródmieście grzybowska Klimatyczny apartament położony w budynku Platinum Towers. Urządzony ze smakiem, wykończony materiałami najwyższej klasy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kolska

Wola,Warszawa

2 500 zł39 m² 64,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najemca nie płaci prowizji! Kilka minut do Arkadii!, bardzo dogodna lokalizacja, szybki dojazd do centrum. Do wynajęcia nowe 2 - pokojowe mieszkanie o pow. 39 m2, przy ul. Kolskiej w Warszawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piękna

Śródmieście,Warszawa

3 200 zł46 m² 69,41 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie o powierzchni ok. 46m2. Doskonała lokalizacja na ul. Pięknej tuż przy placu konstytucji. Mieszkanie składa się z kuchni połączonej z pokojem, sypialni i łazienki, jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Narbutta

Mokotów,Warszawa

4 500 zł63 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Klimatyzowany apartament z tarasem w Rezydencji Narbutta, uszyty na miarę. Salon połączony z aneksem kuchennym i spiżarnią. Sypialnia wraz z garderobą z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rozbrat

Śródmieście,Warszawa

2 000 zł35 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Pokój z oddzielną kuchnia po generalnym remoncie w bardzo dobrym stanie.Super lokalizacja,dużo zieleni w okolicy. Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

2 600 zł43 m² 60,47 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2-pok, w pełni wyposażone i umeblowane mieszkanie na Wilanowie (ostoja Wilanów). Mieszkanie jest wykończone w bardzo wysokim standardzie; sprzęt agd (płyta indukcyjna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dereniowa

Ursynów,Warszawa

2 300 zł45 m² 51,11 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Piękne, 2 pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem z IX-go piętra. Całkowicie umeblowane i urządzone w nowoczesnym stylu Kuchnia połączona jest z pokojem dziennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Włodarzewska

Ochota,Warszawa

2 300 zł56 m² 41,07 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie o powierzchni 56m2 na strzeżonym osiedlu. Dwa pokoje. Umeblowane. Rozkładowe. Oddzielna, widna kuchnia w pełni wyposażona ( jest zmywarka). Balkon. Nowe, drewniane okna. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Aleje Jerozolimskie

Ochota,Warszawa

3 300 zł94 m² 35,11 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 94 m, składa się z 2 sypialni, salonu, łazienki, wc i garderoby. Mieszkanie znajduje się na 9 ostatnim piętrze. W nowym, strzeżonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Racławicka

Mokotów,Warszawa

2 600 zł49 m² 53,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowe i klimatyczne mieszkanie na starym Mokotowie. Położone blisko Kazimierzowskiej, 5 minut spacerem od stacji metra Racławicka. Wykończenie z architektem wnętrz. Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Wilanowska

Śródmieście,Warszawa

1 900 zł22 m² 86,36 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowoczesne, luksusowe, gustownie urządzone i wykończone materiałami najwyższej jakości (kamień, drewno, aluminium) studio o powierzchni 22 m2. Mieszkanie w świeżo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

4 200 zł111 m² 37,84 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia wyjątkowy apartament w sercu zielonego Mokotowa. Osiedle z portiernią, własnym parkiem, placem zabaw oraz wielofunkcyjnym boiskiem. Mieszkanie na 7 piętrze z panoramicznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kurhan

Ochota,Warszawa

3 500 zł85 m² 41,18 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

lokal mieszkalny 85m2 w budynku apartamentowym na Szczęśliwicach. W skład wchodzą: przestronny salon z wyjściem na ogród, kuchnia, dwie sypialnie, łazienka+wc, miejsce parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Orłowicza

Powiśle,Warszawa

5 500 zł68 m² 80,88 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Zupełnie nowe mieszkanie w nowym apartamentowcu "rezydencja Orłowicza". Mieszkanie w pełni wyposażone (na zdjęciach brakuje kilku detali) i wykończone materiałami najwyższej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Wojska Polskiego

Żoliborz,Warszawa

3 500 zł80 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Trzypokojowe mieszkanie na Starym Żoliborzu w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym. Kuchnia widna,częściowo otwarta na salon, w pełni umeblowana i wyposażona w sprzęt agd. Sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żelazna

Śródmieście,Warszawa

3 450 zł61 m² 56,56 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Największym atutem mieszkania jest jego lokalizacja. Widok na warszawski Skyline; m.in.: najwyższy biurowiec Warsaw Spire, Hotel Hilton. 5 minut pieszo do pzu Tower i Q22, oraz Rondo 1 (przy rondzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rajska

Mokotów,Warszawa

5 500 zł112 m² 49,11 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia luksusowy, bardzo słoneczny apartament o powierzchni 112m2. Apartament składa się z salonu z osobną kuchnią, trzech sypialni, osobnej garderoby, dwóch łazienek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

4 300 zł70 m² 61,43 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Klimatyczne I ciche mieszkanie W śródmieściu. Urokliwa I zadbana kamienica. Widok na zielony dziedziniec. Rozkład: 3 pokoje w amfiladzie/ przedpokój/ kuchnia/ łazienka/ antresola/.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Elektoralna

Śródmieście,Warszawa

2 200 zł50 m² 44 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie, w dobrym punkcie komunikacyjnym. Mieszkanie ciche, w pełni umeblowane. W przedpokoju szafa wnękowa, w sypialni szafa, komoda, łóżko. Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Fosa

Mokotów,Warszawa

6 200 zł165 m² 37,58 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowocześnie urządzone, dwupoziomowe mieszkanie na ładnym osiedlu zamkniętym przy ul. Fosa. Na I poziomie znajduje się przestronny salon z kominkiem, oddzielna kuchnia, sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

3 300 zł59 m² 55,93 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestrone mieszkanie dwu-pokojowe (salon z kuchnią + sypialnia) i garderobą. Wysoki standard - mieszkanie wykończone, umeblowane, chronione osiedle, bardzo zielone:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

3 500 zł150 m² 23,33 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia 150m apartament Lokal położony w nieruchomości "osiedle Ostrowska",w Al. Jana Pawła II. 9 piętro(ostatnie). Powierzchnia 150 m2 + taras. Urządzona kuchnia i łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

2 850 zł64 m² 44,53 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie świeżo odnowione składające się z 2 pokoi, kuchni, hallu oraz 2 garderób w pełni wyposażone (agd + rtv) na Wilanowie. Osiedle ciche z przestronnym podwórkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wiktorska

Mokotów,Warszawa

3 000 zł56 m² 53,57 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowy apartament na Mokotowie, ul. Wiktorska. Kompletnie wyposażony i umeblowany. Całodobowa ochrona, recepcja, portier. Z garażem. Przy stacji metra Racławicka. doskonały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Konstruktorska

Mokotów,Warszawa

2 500 zł44 m² 56,82 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia piekne mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane na mokotowie przy ul. Konstruktorskiej. Taras, ogródek. Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone (lodówkę, zmywarkę, płytę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowoursynowska

Ursynów,Warszawa

2 400 zł57 m² 42,11 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ciepło i przytulnie urządzone, w pełni wyposażone, dwupokojowe mieszkanie (56,5 m). Meble i sprzęty wysokiej jakości. Przestronny salon z wydzielonym miejscem do pracy (20 m),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pola

Stary Mokotów,Warszawa

3 500 zł52 m² 67,31 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Ciche, jasne, nowocześnie wykończone mieszkanie po generalnym remoncie. Świetna lokalizacja na górnym mokotowie. Rozkład: 3 pokoje: 3 niezależne, jasne pokoje/ oddzielna kuchnia/ łazienka/ toaleta/.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Słomińskiego

Śródmieście,Warszawa

3 500 zł62 m² 56,45 zł/m²

 

Piętro:10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na wynajem przy ul. Słomińskiego w Centrum miasta śródmieście. Mieszkanie znajduję się w apartamentowcu na 10 piętrze, budynek z 2 windami. Rozkład pomieszczeń: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

2 900 zł69 m² 42,03 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia bardzo wygodne mieszkanie o powierzchni 69 m2, usytuowane na 6 piętrze, na osiedlu strzeżonym zamkniętym. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego z otwartą, widną.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij