dowolna

Mieszkania do wynajęcia Warszawa - Oferty wynajmu mieszkań

3 166 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 166 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Krzemieniecka

Bielany,Warszawa

2 430 zł24 m² 102,75 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Mieszkanie Typu Studio z balkonem! Wyposażenie: salon wyposażony w wygodną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Żeńców

Bemowo,Warszawa

3 220 zł48 m² 66,85 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem! Wyposażenie: salon wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowy Świat

Śródmieście,Warszawa

5 900 zł51 m² 116,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia rozkładowe mieszkanie w zabytkowej kamienicy z początku dwudziestego wieku i zgodnie z ówczesną sztuką budowlaną wysokimi, blisko czterometrowymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pirenejska

Bemowo,Warszawa

2 400 zł50 m² 48 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 50 mkw przy ul. Pirenejskiej na warszawskim Bemowie. Mieszkanie znajduje się na ostatnim (8.) piętrze budynku z zachodnią ekspozycją, zapewniając.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Okopowa

Wola,Warszawa

3 900 zł66 m² 59,26 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę najmu trzypokojowego mieszkania zlokalizowanego na warszawskiej Woli. Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 65,81 m i znajduje się na 8. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Fabryczna

Śródmieście,Warszawa

5 000 zł70 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Stylowe mieszkanie, w którym zamieszkasz ze swoim zwierzakiem! Mieszkanie przyjazne zwierzętom | Świetna lokalizacja | Oddzielna kuchnia | Blisko Łazienek | Wyjątkowy styl ***** rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Skierniewicka

Czyste,Warszawa

4 200 zł57 m² 73,68 zł/m²

 

Piętro:2/18

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem bardzo ładne mieszkanie w apartamentowcu przy ul. Skierniewickiej 14 na Woli. Komunikacja Doskonała lokalizacja, 500 m do stacji metra Płocka (skąd w 5 min dojedziemy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Herbsta

Ursynów,Warszawa

3 950 zł50 m² 79 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje, 50 m2, balkon, garaż+komórka - Jasne, ciche, przytulne - Blisko sggw - ursynów - ul. Belgradzka - al. Ken - Metro stokłosy Oferujemy na wynajem dwupokojowe mieszkanie - przestronne, miłe, ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Pohoskiego

Mokotów,Warszawa

8 000 zł91 m² 87,91 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 91 m 4-pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie - Mokotów, ul. Jana Pohoskiego 4 Osiedle Apartamenty Mokotów nad Skarpą Oferuję przestronne i stylowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

3 200 zł40 m² 80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Śliczne mieszkanie w nowym osiedlu "nowy Raków", blisko ulicy Grójeckiej, przy ul. Klinkierowej - boczna od Instalatorów. 40 m2 Salon połączony z kuchnią , oddzielnie sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Ostrobramska

Praga-Południe,Warszawa

2 300 zł25 m² 92 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bezpośrednio, oferuję do wynajęcia, w dobrym standardzie, kawalerkę, typu studio o powierzchni 25m2. Mieszkanie kompletnie wyposażone ( meble, pralka, lodówka, zmywarka, itp.), posiada widną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Domaniewska

Mokotów,Warszawa

3 470 zł35 m² 99,14 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

We speak pl / ukr / ru / eng Opis Do wynajęcia nowoczesne, w pełni umeblowane mieszkanie w prestiżowym kompleksie mieszkaniowym przy ul. Domaniewska 47a. Idealne dla osób ceniących komfort,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Drawska

Ochota,Warszawa

3 200 zł54 m² 59,26 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji English below Do wynajęcia przestronne dwupokojowe mieszkanie (54 m ) z własnym ogródkiem i miejscem w garażu podziemnym, położone na cichym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Batuty

Służew,Warszawa

2 600 zł63 m² 41,27 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Mieszkanie rozkładowe i przestronne 4 - pokojowe z balkonem przy ul. Batuty na ładnym zielonym osiedlu Służew nad Dolinką Mieszkanie na parterze w 3 piętrowym budynku. Mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Balkonowa

Bródno,Warszawa

3 300 zł45 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

To jest wyjątkowe mieszkanie dla osób ceniących sobie estetykę, komfort i funkcjonalność. Do wynajmu nowe nigdy nie używane w pełni wyposażone 2 pokojowe mieszkanie o pow. 45m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Trojańska

Włochy,Warszawa

1 700 zł15 m² 113,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia widne, przyjazne dla zwierząt studio w odnowionym budynku przy ul. Trojańskiej (włochy Okęcie). Nieruchomość: składa się z salonu z aneksem kuchennym oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Habicha

Ursus,Warszawa

2 900 zł45 m² 64,44 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe budownictwo, 2 pokoje budynek: nowoczesny kilkupiętrowy budynek wielorodzinny w nowej inwestycji w dzielnicy Ursus. Rozkład pomieszczeń: mieszkanie położone jest na 5. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Saska Kępa,Warszawa

3 800 zł38 m² 101,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia studio 37,5m2, piętro 3/3 bez windy, w kamienicy z 1938r. przy ulicy Francuskiej, praga-Południe, saska Kępa. Idealne dla singla/singielki lub pary. Cena: 3800 zł + 500 zł czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Wilanów,Warszawa

3 500 zł42 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

osiedle zamknięte, strzeżone, monitoring. Winda, balkon, umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Majdańska

Grochów,Warszawa

2 300 zł36 m² 64,79 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Infiormacje ogólone - Mieszkanie do wynajęcia - ul. Majdańska 9, warszawa - Powierzchnia: 35,50 m - Liczba pokoi: 1 (salon) - Kuchnia: osobna, widna - Piętro: 3 z 10 Zachęcamy do obejrzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

3 600 zł51 m² 70,59 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

English below. Biuro - lokal na wynajem, wyobraź sobie, że każdego dnia wchodzisz do swojego biura w samym sercu Warszawy, w prestiżowym budynku z 1957 roku, i spoglądasz na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Ursus,Warszawa

3 900 zł67 m² 58,29 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja! English version below. Przedstawiamy na wynajem nowe (wcześniej nie zamieszkałe), komfortowe 3 pokojowe mieszkanie przy ulicy Karola Taylora 2 w inwestycji Ursus Centralny. Lokal gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

2 950 zł45 m² 65,56 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne, ciche 2-pokojowe mieszkanie przy metrze Ratusz Bemowo - osiedle shiraz Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu wyjątkowego apartamentu na prestiżowym, zamkniętym osiedlu Ewen Shiraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Żeńców

Bemowo,Warszawa

2 800 zł44 m² 63,55 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Bądź pierwszym najemcą! Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie! Wyposażenie: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kłobucka

Ursynów,Warszawa

3 999 zł63 m² 63,48 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Dzień dobry, do wynajmu mieszkanie w Warszawie ul.Kłobucka 6a, trzy -pokojowe 63mkw + balkon i miejsce parkingowe pod budynkiem, umeblowane, kaucja 5000zł, kwestia dodatkowego wypożyczenia do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mielczarskiego

Kabaty,Warszawa

4 000 zł72 m² 55,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie w Warszawie (kabaty) przy ul. Mielczarskiego Mieszkanie mieści się na 3 piętrze w budynku z monitoringiem, posiada duży balkon na południowy-zachód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rydygiera

Żoliborz,Warszawa

7 500 zł103 m² 72,82 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Przestronny apartament czteropokojowy przy ul. Rydygiera - Sady Żoliborskie Miejsce w garażu podziemnym i komórka lokatorska na piętrze są wliczone w cenę. Wykończone i wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Broniewskiego

Żoliborz,Warszawa

2 800 zł48 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Żoliborz I mieszkanie 3-pokojowe; oddzielna, widna kuchnia, balkon, piwnica. Bardzo dobra lokalizacja na Żoliborzu przy ul. Broniewskiego, w pobliżu ulicy Krasińskiego. Najem okazjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kazachska

Miasteczko Wilanów,Warszawa

4 400 zł56 m² 78,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Rozmawiamy pol/rus/ukr Oferujemy do wynajęcia wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie w sercu Miasteczka Wilanów po remoncie, umeblowane, gotowe do wprowadzenia! Szukasz miejsca, które łączy nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Wola,Warszawa

6 500 zł74 m² 87,84 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny 3-pokojowy apartament 74 m przy ul. Łuckiej 20 w sercu Woli Do wynajęcia nowoczesny apartament o powierzchni 74 m , zlokalizowany w dynamicznie rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Abrahama

Grochów,Warszawa

5 400 zł96 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

NA wynajem przestronne, 4-pokojowe mieszkanie, dwustronne. Trzy niezależne sypialnie, duży salon, oddzielna kuchnia sąsiadująca z salonem, osobno łazienka i wc. Zlokalizowane najwyższym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Związku Walki Młodych

Ursynów Północny,Warszawa

3 000 zł62 m² 48,39 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe jasne i wygodne mieszkanie przy ul. Związku Walki Młodych 13. Mieszkanie w pełni umeblowane z możliwością doposażenia (np. dostawienia kanapy lub podwójnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Filtrowa

Śródmieście,Warszawa

3 000 zł48 m² 61,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia - 49m.kw. Filtrowa Apartament o powierzchni 48,5 m.kw. położony jest na I piętrze - w 4 piętrowej kamienicy z 1930 r na Ochocie przy ul. Filtrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szareckiego

Bemowo,Warszawa

4 600 zł64 m² 71,88 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szukasz idealnego miejsca do zamieszkania, które łączy komfort, spokój i świetną lokalizację? Mieszkanie przy ul. Szerackiego to przestronny, 3-pokojowy lokal gotowy do wprowadzenia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Solińska

Włochy,Warszawa

5 000 zł80 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Parametry nieruchomości Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesne, jasne i przestronne 3-pokojowe mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żaglowa

Marina Mokotów,Warszawa

5 600 zł66 m² 84,85 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronny apartament o powierzchni 66 m2 na prestiżowym osiedlu Marina Mokotów w Warszawie. W mieszkaniu są umeblowane dwa pokoje, kuchnia, łazienka oraz toaleta. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Borsucza

Raków,Warszawa

3 500 zł29 m² 121,53 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia, kompaktowe mieszkanie, usytuowane w apartamentowcu, przy ul. Borsuczej. W skład lokalu wchodzi: - salon z aneksem kuchennym i wydzieloną sypialnią, - łazienka, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ludwiki

Czyste,Warszawa

3 500 zł36 m² 97 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165) Do wynajęcia przestronna kawalerka usytuowana na szóstym piętrze w kameralnym budynku przy ulicy Ludwiki. Mieszkanie o wystawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Obornicka

Wilanów,Warszawa

6 500 zł66 m² 98,48 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przedstawiam Państwu piękny 3 pokojowy, wyposażony apartament z ogrodem do wynajęcia. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w apartamentowcu z 2011 r. w prestiżowej dzielnicy Wilanów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stanisława Augusta

Praga-Południe,Warszawa

1 900 zł39 m² 48,72 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ciche mieszkanie przy parku Dwa niezależne pokoje/widna kuchnia Opis nieruchomości: do wynajęcia ciche mieszkanie, z dwoma niezależnymi pokojami, widną, oddzielną kuchnią, obszernym przedpokojem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Pejzażowa

Ksawerów,Warszawa

3 200 zł51 m² 62,75 zł/m²

 

Piętro:14/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajmę mieszkanie - ul. Pejzażowa 2, warszawa (metro Wilanowska) Proszę o kontakt: na wynajem przestronne, komfortowe mieszkanie o powierzchni 51 m z dużym balkonem 9 m i pięknym.