dowolna

Mieszkania do wynajęcia Warszawa - Oferty wynajmu mieszkań

3 164 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 164 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kamionkowska

Praga-Południe,Warszawa

3 600 zł44 m² 81,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43,95 m położone na ostatnim piętrze nowoczesnego budynku z 2021 roku. Mieszkanie wykończone jest w wysokim standardzie, zapewniając.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Noakowskiego

Śródmieście,Warszawa

6 500 zł54 m² 120,37 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe, świeżo wykończone pod nadzorem architekta wnętrz mieszkanie, zlokalizowane w prestiżowej okolicy w kamienicy zrewitalizowanej przez znanego dewelopera : Fenix Group. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

4 200 zł69 m² 60,87 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mokotów - metro wilanowska , Oferujemy Państwu do wynajmu mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 69 m2 bardzo ładnym widokiem na dwie strony świata. Doskonała lokalizacja oraz infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kazimierzowska

Mokotów,Warszawa

3 500 zł34 m² 102,94 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kamienica na Mokotowie. Blisko Rakowieckiej. Mieszkanie wyremontowane kompleksowo kilka lat temu. Wysoki parter. Duży pokój z oddzielną kuchnią * kuchnia z dużym oknem, z zabudową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Siekierkowska

Siekierki,Warszawa

3 600 zł46 m² 77,42 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem oferujemy nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 46,5 m , zlokalizowane na 1. piętrze apartamentowca na zamkniętym osiedlu z ochroną i monitoringiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krakowskie Przedmieście

Śródmieście Północne,Warszawa

4 500 zł37 m² 121,62 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia 37 m2, piętro 2/2 bez windy, w kamienicy z 1947r., przy ul. Krakowskie Przedmieście, śródmieście Północne. Ciche, idealne dla singla/singielki, pary lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łowicka

Górny Mokotów,Warszawa

5 000 zł48 m² 103,71 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowy 2 pokojowy apartament zlokalizowany w prestiżowej, willowej części Starego Mokotowa (górny Mokotów) przy ul. Łowickiej 23. Okolica stanowi istną oazę spokoju połączoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hübnera

Żoliborz,Warszawa

6 000 zł45 m² 133,33 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowoczesne mieszkanie o wysokim standardzie w sercu Artystycznego Żoliborza! Zapraszam do wynajmu przestronnego mieszkania o powierzchni 45 m , usytuowanego w prestiżowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Graniczna

Śródmieście,Warszawa

2 390 zł39 m² 61,28 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie z widokiem na park w centrum ul. Graniczna 4, warszawa. Nieruchomość: mieszkanie o powierzchni 38,8 m , w pełni rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marywilska

Białołęka,Warszawa

2 950 zł38 m² 77,63 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowe, stylowo wykończone mieszkanie z miejscem parkingowym. Usytuowane na 3. piętrze bloku z windą. Zalety: + nowe + w pełni wyposażone + dobrze doświetlone + wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Mirów,Warszawa

4 500 zł60 m² 75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie o pow. 56,51m2 na I piętrze przy ul. Ogrodowej 53 (ulica jednokierunkowa). Salon z aneksem kuchennym o pow. 19,3m2 (zabudowa kuchenna, sprzęt agd: lodówka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Ożarowska

Wola,Warszawa

2 260 zł21 m² 107,62 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przytulna kawalerka położona przy ul. Ożarowskiej w Warszawie (wola). Nieruchomość: salon z dużym oknem, zapewniającym dobre doświetlenie. Oddzielna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Warszawa

Nowa Praga,Warszawa

1 770 zł23 m² 76,96 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Dostępne od 1 grudnia, ale można już obejrzeć. Przytulna kawalerka w świetnej lokalizacji Warszawy na Pradze Północ. Ciche zielone miejsce przy parku Praskim, 3 minuty do stacji metra Wileńska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kasprzaka

Odolany,Warszawa

3 500 zł34 m² 102,94 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam 2-pokojowy apartament w wysokim standardzie wykończenia, pełne umeblowanie i wyposażenie rtv/agd. Czeka na ciebie komfortowo urządzone mieszkanie, idealne dla singla lub pary, którzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

8 000 zł80 m² 100 zł/m²

 

Piętro:19/25

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

0% prowizji! Oferta tylko w naszym biurze! In English please read below! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do wynajęcia, elegancki, przestronny 3-pokojowy apartament o powierzchni 80 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

5 200 zł79 m² 66 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjny, 3-pokojowy apartament znajdujący się na parterze bardzo ładnego budynku, wykonanego w podwyższonym standardzie, zlokalizowanego w wyjątkowo cichej i spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

10 500 zł128 m² 82,03 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Elegancki apartament 3 pokoje, 127,7 m , Śródmieście ul. Grzybowska 3, widok na pkin Do wynajęcia przestronny apartament o powierzchni 127,7 m , położony na 9. piętrze apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lewartowskiego

Śródmieście,Warszawa

2 700 zł42 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 - pokojowe, oddzielna kuchnia, balkon! Do kuchni wejście z pokoju. Bardzo dobra lokalizacja; śródmieście, ulica Lewartowskiego skrzyżowanie z ul. Karmelicką. Najem okazjonalny!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Esperanto

Wola,Warszawa

2 300 zł26 m² 88,06 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia na minimum 6 miesięcy jasne i ciche, umeblowane mieszkanie jednopokojowe, zlokalizowane na pograniczu bliskiej Woli i Śródmieścia przy ul. Esperanto. Mieszkanie o pow. 26,1 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Broniewskiego

Bielany,Warszawa

2 400 zł30 m² 80 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Stacja metra słodowiec W zasięgu krótkiego spaceru. Jednopokojowe mieszkanie z widną kuchnia i balkonem zlokalizowane w doskonale skomunikowanej , zielonej części Bielan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żeglugi Wiślanej

Białołęka,Warszawa

3 000 zł51 m² 59 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie położone na bardzo przyjemnej części Białołęki (ul. Żeglugi Wiślanej), tuż przy Kanale Żerańskim, w niedużej odległości od Rezerwatu Puszczy Słupeckiej oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Szwedzka

Praga-Północ,Warszawa

5 010 zł80 m² 62,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Komfortowe 3-pokoje! Wyposażenie: salon wyposażony w wygodną, rozkładaną sofę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Płochocińska

Żerań,Warszawa

3 280 zł50 m² 65,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wykończone, gustownie urządzone, słoneczne mieszkanie z ogródkiem o powierzchni 50m2, w kameralnym nowoczesnym budynku na warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odkryta

Nowodwory,Warszawa

2 200 zł44 m² 49,77 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Piękne mieszkanie na wynajem! Jeśli szukasz wygodnego i funkcjonalnego mieszkania, które łączy dogodną lokalizację z nowoczesnym standardem- ta oferta jest dla Ciebie. Mieszkanie w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Domaniewska

Mokotów,Warszawa

3 300 zł59 m² 55,93 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu zadbane mieszkanie na Mokotowie w pobliżu stacji metra Wilanowska. Trzy osobne pokoje (21m, 12m i 10m). Z salonu wyjście na duży balkon. Kuchnia widna zabudowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Lewandów,Warszawa

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Wynajmę dwupokojowe mieszkanie z balkonem i miejscem parkingowym na cichym, spokojnym osiedlu. Mieszkanie świeżo odnowione, na drugim pietrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wola,Warszawa

6 000 zł71 m² 84,63 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 70,9 m2 do najmu, znajdujące się na 3 piętrze 7-piętrowej kamienicy z 1936 roku przy ulicy Chmielna, 73b. W budynku jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Oboźna

Śródmieście,Warszawa

16 000 zł162 m² 98,77 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowy, jasny apartament z 2 sypialniami położony w samym sercu Warszawy, przy jednoczesnym zachowaniu ciszy i spokoju. Idealne dla singla lub pary z 1 dzieckiem. Bardzo przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hlonda

Miasteczko Wilanów,Warszawa

22 700 zł170 m² 133,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do odkrycia wyjątkowego penthouse u o powierzchni 170 m , położonego na ostatnim, czwartym piętrze prestiżowego budynku w Miasteczku Wilanów. To idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Powiśle,Warszawa

3 500 zł67 m² 52,61 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Brak prowizji od najemcy! Przedmiotem oferty jest wynajem mieszkania 3 pokojowego o powierzchni 66,53m2 położonego w ścisłym centrum Warszawy przy ul. Smolnej. Propozycja zarówno dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Powiśle,Warszawa

9 200 zł82 m² 112,20 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne wnętrze dla dwuosobowej rodziny lub singla W genialnej lokalizacji! Doskonała lokalizacja | Komfortowe wnętrze | Praktyczny rozkład | Stylowy ***** rozkład pomieszczeń I standard:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wielicka

Mokotów,Warszawa

12 000 zł160 m² 75 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

160 m2 | 3 sypialnie | umeblowane | duży balkon | 2 miejsca postojowe | ochrona | basen Do wynajęcia przestronne, 160m2 mieszkanie w budynku przy ulicy Wielickiej 40. Kompleks mieszkalny wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Krzemieniecka

Bielany,Warszawa

2 810 zł30 m² 93,36 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Mieszkanie Typu Studio z balkonem! Wyposażenie: salon wyposażony w wygodną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Rydygiera

Żoliborz,Warszawa

3 300 zł30 m² 110 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Osiedle na granicy żoliborz / śródmieście W pobliżu arkadia metro warszawa gdańska ok.10 minut ( tramwaj/ autobus) PRZYTULNY NOWOCZESNY APARTAMENT TYPU STUDIO Całkowicie wyposażony KUCHNIA :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zajączka

Żoliborz,Warszawa

2 700 zł38 m² 71,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia cudownie słoneczne, czyste, zadbane i przytulne mieszkanie na Żoliborzu, najbardziej przyjaznej dzielnicy mieszkalnej w mieście. Lokal mieści się w bezpiecznym, budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Daniłowiczowska

Śródmieście,Warszawa

4 400 zł36 m² 122,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Avenue Estate oferuje stylową kawalerkę z antresolą w centrum Warszawy atuty Wysokie wnętrza - prawie 4 m wysokości Antresola powiększająca przestrzeń o dodatkowe 10 m Liczne.