dowolna

Mieszkania do wynajęcia Warszawa - Oferty wynajmu mieszkań

3 164 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 164 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Złotego Smoka

Ochota,Warszawa

3 200 zł73 m² 43,84 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Salon z aneksem kuchennym i sypialnia. Nowoczesne, w pełni urządzone i wyposażone. W cenie miejsce postojowe w garażu podziemnym. Istnieje mozliwośc zaparkowania drugiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Słomińskiego

Śródmieście,Warszawa

6 000 zł86 m² 69,77 zł/m²

 

Piętro:9/16

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament przy ul. Słomińskiego 7 w Śródmieściu. Pow. 86m w tym 3 pokoje, kuchnia, 2 łazienki + loggia 14m + miejsce postojowe w garażu podziemnym. Apartament jest całkowicie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Mokotów

Mokotów,Warszawa

3 500 zł100 m² 35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Umeblowane i wyposażone dwupoziomowe mieszkanie ,na 3 piętrze. poziom 1 : otwarta kuchnia, jadalnia, salon, łazienka gościnna, loggia poziom 2 : 2 sypialnie (po 12 m2), łazienka Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Biały Kamień

Mokotów,Warszawa

3 600 zł45 m² 80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie w Eko Parku. Powierzchnia 45 m2. Mieszkanie usytuowane na 1.piętrze, w 5-piętrowym apartamentowcu, na chronionym, zamkniętym osiedlu. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pokorna

Śródmieście,Warszawa

3 500 zł55 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Najmujący nie płaci prowizji! Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe położone w bardzo prestiżowej lokalizacji w apartamentowcu na Pokornej. Lokal został wykończony w wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

2 000 zł34 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie o najwyższym standardzie, w nowym bloku na małym, ogrodzonym, strzeżonym osiedlu. Prestiżowa dzielnica Warszawy - Mokotów. 34 m2. Wyposażenie :meble kuchenne, dwie duże szafy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Leszczyńska

Śródmieście,Warszawa

6 500 zł78 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Luksusowy apartament na Powiślu, osiedle Menolly Nowe Powiśle. Bezpośrednie sąsiedztwo Centrum Nauki Kopernika i buw. Przy stacji Metra Centrum Nauki Kopernik. Apartament wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jugosłowiańska

Gocław,Warszawa

2 600 zł56 m² 46,43 zł/m²

 

Piętro:7/13

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do wynajęcia w Warszawie - Praga Południe (gocław) Mieszkanie o powierzchni 56m2 składające się z 3 pokoi położone na 7 piętrze w 13-piętrowym budynku z 2012r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Łucka

Śródmieście,Warszawa

8 000 zł136 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:7/13

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Apartament na wynajem rondo daszyńskiego Do wynajęcia atrakcyjny apartament o pow. 136m2 na pograniczu Śródmieścia i Woli. Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie. Rozkład:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żelazna

Wola,Warszawa

2 800 zł62 m² 45,16 zł/m²

 

Piętro:13/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie w apartamentowcu z 2006 roku o powierzchni 62 m2 w ścisłym Centrum Warszawy przy ul. Żelaznej (500 m od stacji metra "rondo onz", 1 100 m od Dworca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Boryszewska

Mokotów,Warszawa

4 900 zł110 m² 44,55 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie w 3 rodzinnym domku z ogrodem przy parku w centrum Mokotowa. Do dyspozycji garaż, wyposażona kuchnia, dwie łazienki, monitoring, loggia, szafy wnękowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Przasnyska

Żoliborz,Warszawa

2 900 zł52 m² 55,77 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Apartament 2 pok. 52,5m2 w nowoczesnym osiedlu kameralnych apartamentowców najwyższej klasy - Zielony Żoliborz (tylko VI pięter). Staranna elewacja, balkony ze szkła i stali, drewniane okna ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

3 500 zł53 m² 66,04 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wykończone z dbałością o szczegóły 3-pokojowe mieszkanie na Mokotowie, w inwestycji Galeria Park przy ul.Obrzeżnej. Mieszkanie przearanżowa z lokalu 2-pokojowego. Powierzchnia 53.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w osiedlu zamknietym, strzeżonym. Bardzo słoneczne, od strony wschodnio południowej, w budynku pięciopiętrowym z windą. Miejsce parkingowe w garażu podziemnym dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Literacka

Bielany,Warszawa

3 000 zł78 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Rozkładowe, w pełni umeblowane. Może być puste. Pokoje 22m, 12m, 17m-na podłodze panele. Balkon. Kuchnia widna, pełne agd /zmywarka/. Dwustronne. Garaż *informacje zawarte w opisie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Augustówka

Mokotów,Warszawa

2 600 zł53 m² 49,06 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia bardzo ładne mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane na mokotowie blisko tvn! Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone (lodówka, piekarnik, płyta, zmywarka, pralka, meble.). Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Plater

Śródmieście,Warszawa

2 700 zł50 m² 54 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie z przeznaczeniem na cele biurowe 3 pokoje w tym jeden przechodni , dwa pozostałe po 11m2, łazienka oraz widna kuchnia. Iip/vp z windą, dużym balkonem od ater wychodzącym na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piękna

Śródmieście,Warszawa

3 900 zł58 m² 67,24 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Jasne, dwupokojowe mieszkanie w Rezydencji Piękna Nova. W pełni umeblowane i wyposażone. Powierzchnia mieszkania 58 m2 + loggia. Salon klimatyzowane. Kuchnia w aneksie wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sztormowa

Mokotów,Warszawa

9 000 zł118 m² 76,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy Państwu luksusowe mieszkanie o pow. 118m2 zlokalizowane w dzielnicy Mokotów. Apartament zaprojektowany przez renomowanego architekta, który nadał mu bardzo funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Encyklopedyczna

Bielany,Warszawa

2 400 zł94 m² 25,53 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo ładne trzy-pokojowe mieszkanie w kameralnym budynku z 2015r. Składa się z przedpokóju (13 m2) z dużą szafą ubraniową; pokoju dziennego (23 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Żaryna

Mokotów,Warszawa

5 500 zł96 m² 57,29 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do wynajęcia w Warszawie - Mokotów. Mieszkanie o powierzchni 96 m2 składające się z 3 pokoi położone na 1. piętrze w 5-pietrowym budynku z 2007 r. z windą do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lanciego

Ursynów,Warszawa

2 350 zł64 m² 36,72 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wynajmę mieszkanie na Natolinie. Mieszkanie 3 pokojowe w 3 piętrowym bloku bez windy. W skład nieruchomości wchodzą : - Kuchnia - Sypialnia 1 - Sypialnia 2 - Salon - Łazienka - wc -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Rydygiera

Żoliborz,Warszawa

3 000 zł44 m² 68,18 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowe mieszkanie 2 pokojowe do wynajęcia, żoliborz, wysoki standard, ch Arkadia. Mieszkanie o powierzchni 44 m2 położone na 3 piętrze apartamentowca z 2016 roku. Mieszkanie składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowy Świat

Śródmieście,Warszawa

3 900 zł51 m² 76,47 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe,dwustronne mieszkanie na Nowym Świecie. Okna od ulicy i podwórza. Kuchnia otwarta na duży pokój , sypialnia, łazienka. Mieszkanie jest jasne okna od wsch. i zach. , wysokie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niedźwiedzia

Mokotów,Warszawa

5 499 zł89 m² 61,79 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przestronne, 3-pokojowe mieszkanie w kameralny apartamentowcu na Mokotowie, przy ul. Niedźwiedziej. Powierzchnia 89 m2. Mieszkanie usytuowane na parterze. Do mieszkania przynależą 2 ogródki (wyjścia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Biały Kamień

Mokotów,Warszawa

5 990 zł71 m² 84,37 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zaprojektowane przez architekta, charakteryzujące się wysokim standardem wykończeni apartament na Mokotowie, przy ul. Biały Kamień. Usytuowane na parterze, w 3-piętrowym apartamentowcu z 2002.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kulczyńskiego

Ursynów,Warszawa

2 100 zł65 m² 32,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie doskonałe dla studentów lub rodziny, trzy niezależne pokoje ( jeden z balkonem), widna niezależna kuchnia, oddzielna toaleta oraz łazienka, przestronny holl. Mieszkanie wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Książęca

Śródmieście,Warszawa

9 000 zł90 m² 100 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3pokojowe mieszkanie W najwyższym standardzie, centrum, z balkonem umeblowane! Mieszkanie 90m2 z balkonem, w apartamentowcu z 2007 r., w pełni wyposażone i umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Topiel

Śródmieście,Warszawa

4 900 zł50 m² 98 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Komfortowe mieszkanie na Powiślu w inwestycji Piano House. W pełni umeblowany, urządzony ze smakiem, wykończony wysokiej jakości materiałami. Składa się z salonu z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Widok

Śródmieście,Warszawa

2 900 zł47 m² 61,70 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia bardzo ładne mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane w śródmieściu przy stacji metra centrum! ścisłe centrum! Mieszkanie po generalnym remoncie. W pełni umeblowane (nowe meble).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ludna

Śródmieście,Warszawa

3 550 zł80 m² 44,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do czynszu należy doliczyć opłaty za prąd, gaz oraz ewentualne przekroczone zaliczki za wodę. Czynsz 3550 do końca roku od stycznia wynosi 4000 zł. Do wynajęcia przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

2 750 zł52 m² 52,88 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 3 pok. do Wynajęcia w Warszawie na Ursynowie przy metrze Ursynów. Lokal 3 pokojowy znajduje się w bloku z roku 2003 na 4 piętrze w 7 piętrowym budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

3 500 zł110 m² 31,82 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 4 pokojowy apartament położony w Osiedlu "ostoja Wilanów". Apartament składa się: - duży salon z wyjściem na ogród - 3 sypialnie - 2 łazienki Miejsce postojowe w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Królewska

Śródmieście,Warszawa

6 000 zł108 m² 55,81 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Tzw. Dom Bez Kantów. Zabytkowa kamienica po renowacji. Mieszkanie odnowione. Częściowo umeblowane. Jasne, ciche. Wysokie - 3,20. Dwie łazienki. Widna kuchnia. Dwa miejsca parkingowe na zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łucka

Wola,Warszawa

5 400 zł114 m² 47,37 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Apartament 4 -pokojowy, z opcją całkowitego umeblowania, częściowego lub z pokojami bez wyposażenia. Cichy, rozkładowy. Układ: kuchnia, część dzienna (salon z jadalnią) + 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Klimczaka

Wilanów,Warszawa

3 800 zł80 m² 47,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartamentowiec "fountain". Nowocześnie i komfortowo wyposażone mieszkanie. W pełni umeblowane. Klimatyzacja. Pokój dzienny połączony z kuchnią i jadalnią - otwarta przestrzeń -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Solec

Śródmieście,Warszawa

2 500 zł27 m² 92,59 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowa jeszcze nie wynajmowana kawalerka typu studio , w pełni wyposażona, - apartament na Powiślu, przy moście Poniatowskiego. Budynek ogrodzony zamknięty, domofony. Piętro pierwsze, kuchnia, płyta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Andersa

Śródmieście,Warszawa

2 300 zł49 m² 46,94 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Po remoncie. Meble. Agd. *Informacje zawarte w opisie nieruchomości nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Dążymy do tego, aby informacje zawarte w opisach oferowanych przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Słomińskiego

Śródmieście,Warszawa

5 500 zł87 m² 63,22 zł/m²

 

Piętro:11/16

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Okna płd-zach. Kuchnia 11m, otwarta na salon o pow. 27m. Sypialnie 13m, 13.6m. W pokojach na podłodze drewno egzotyczne. Hall 8,37m. Łazienka 4,5m-kabina prysznicowa. WC 3m. Loggia 13,28m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

5 500 zł120 m² 45,83 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Przestronny, narożny apartament na Mokotowie z widokiem na panoramę miasta. Powierzchnia 120 m2. Mieszkanie usytuowane na 8.piętrze, w 12-piętrowym budynku z 2006 roku na zamkniętym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chlewińska

Bielany,Warszawa

3 500 zł79 m² 44,30 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronne 3-pokojowe mieszkanie w nowej inwestycji w pobliżu Stawy Kellera. Powierzchnia 78 m2. Mieszkanie położone jest na 4.piętrze, w 6-pietrowym budynku z 2016.