dowolna

Mieszkania do wynajęcia Warszawa - Oferty wynajmu mieszkań

3 165 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 165 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dymińska

Żoliborz,Warszawa

1 950 zł38 m² 51 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe ul Dymińskiej ,38 m2 ,4p w 10 p .Pokoje samodzielne,umeblowane kuchnia ciemna wyposażona w sprzęt AGD. Czynsz 1950 pln plus media ,kaucja. Link do oferty: pośrednikom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stawki

Śródmieście,Warszawa

3 100 zł47 m² 65,96 zł/m²

 

Piętro:5/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: stawki /śródmieście Powierzchnia: 47m2/2pokoje Cena: 3100zł Wyposażone i meblowane Rok: 2012 Piętro 5/17 Opis: nowe, wykończone, umeblowane i wykończone mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrzeżna

Górny Mokotów,Warszawa

2 200 zł30 m² 73 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy nowe mieszkanie na Mokotowie, przy ul. Obrzeżnej - Osiedle Hubertus Mieszkanie jednopokojowe o powierzchni 30m2, składa się z pokoju dziennego. oddzielnej widnej kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cybernetyki

Górny Mokotów,Warszawa

2 700 zł40 m² 68 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie o wysokim standardzie (pow. 40m2) przy ul. Cybernetyki Świeżo oddane do użytku, jeszcze nie zamieszkane. Idealna lokalizacja w sąsiedztwie najważniejszych biurowców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, al. Wyścigowa

Mokotów,Warszawa

2 450 zł50 m² 49 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przestronne, eleganckie mieszkanie z ogródkiem zlokalizowane na pierwszej kondygnacji ośmiopiętrowego apartamentowca na Służewcu na strzeżonym zamkniętym osiedlu obok Wyścigów Konnych przy Alei.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Baleya

Ochota,Warszawa

1 900 zł40 m² 48 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ładne mieszkanie świeżo po remoncie : nowe okna, nowa glazura i terakota, nowa zabudowa kuchenna, odmalowane ściany. Dwa pokoje, kuchnia otwarta na salon + sypialnia + łazienka z wc. Parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

3 000 zł40 m² 75 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament w inwestycji Grzybowska 4 zbudowanej przez Dom Development.Wysoki standard wykończenia budynku ,recepcja.Lokalizacja 200m od Parku Saskiego,stacji metra.Można podnająć stanowisko garażowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nowolipki

Wola,Warszawa

2 300 zł34 m² 67,65 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

1-pok+ kuchnia, od sierpnia, wola, przypisane miejsce na samochód w cenie Zapraszam do oglądania. Mieszkanie 1 pokojowe 32 m2 na dzielnicy Wola przy ul. Nowolipki. Widok z okna na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sulejkowska

Grochów,Warszawa

4 000 zł102 m² 39 zł/m²

 

Piętro:10/17

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia piękne, czyste i umeblowane 102-metrowe mieszkanie, świetnie usytuowane na Grochowie w sercu Pragi Południe, na zamkniętym i strzeżonym osiedlu Sulejkowska. Świetny dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Meander

Natolin,Warszawa

2 250 zł57 m² 39,47 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokoje (ok. 23m2 i ok. 11m2) z oddzielną, widną kuchnią, łazienka, oddzielna toaleta. Mieszkanie w pełni umeblowane. Na podłodze w pokojach - panele, w przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mokotowska

Śródmieście,Warszawa

2 550 zł38 m² 67,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie znajduje się niedaleko placu Trzech Krzyży. Charakter kamienicy daje poczucie niezwykłego klimatu i wyjątkowości miejsca. Okna mieszkania wychodzą na wewnętrzną stronę, zatem nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rydygiera

Żoliborz,Warszawa

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokojowe 50 m2 na dzielnicy Żoliborz przy ul. Rydygiera. Mieszkanie dostępne jest od zaraz i znajduje się na piętrze 2/7 w budynku z windą. Budynek z roku: 2010.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Śniadeckich

Śródmieście,Warszawa

4 600 zł84 m² 55 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do wynajęcia w Warszawie - Śródmieście. Mieszkanie o powierzchni 84m2 składające się z 3 pokoi położone na 1. piętrze w 6-piętrowej kamienicy z 1920 r. bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nugat

Imielin,Warszawa

2 250 zł55 m² 40,91 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie o powierzchni 55m2 położone na ogrodzonym, strzeżonym osiedlu. Dwa pokoje. Oddzielna, widna kuchnia. Mieszkanie umeblowane i wyposażone w sprzęt agd. Jest balkon ( 6m2), miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Przy Agorze

Bielany,Warszawa

2 400 zł40 m² 60 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pok z kuchnią, od 31 sierpnia, metro! Bielany, garaż w cenie Zapraszam do oglądania. Mieszkanie 2 pokojowe 40 m2 na dzielnicy Bielany przy ul. Przy Agorze. Mieszkanie dostępne jest od 31.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrzeżna

Górny Mokotów,Warszawa

2 700 zł40 m² 68 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia apartament na osiedlu Hubertus przy ul Obrzeżnej na warszawskim Mokotowie. Mieszkanie jest wyremontowane. Znajduje się na V piętrze w VI piętrowym budynku. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krucza

Śródmieście,Warszawa

3 500 zł59 m² 59,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od zaraz 2-pokojowe mieszkanie po gruntownym remoncie na czwartym = ostatnim piętrze przedwojennej kamienicy (brak windy). Świetna lokalizacja - ul. Krucza, nieopodal Wilczej. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wagów

Ursynów,Warszawa

1 950 zł45 m² 43,33 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia umeblowane, dwupokojowe mieszkanie o pow 45m2. Ciche w ładnej okolicy, niedaleko stacji metra Natolin. Salon w połączeniu z kuchnią daje powierzchnię około 25m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wagów

Ursynów,Warszawa

1 900 zł45 m² 42 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwa pokoje z aneksem kuchennym z balkonem, garderobą, łazienką o łącznej pow. 45m2 przy ul. Braci Wagów na Ursynowie blisko Metra Natolin. Mieszkanie w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sokołowska

Wola,Warszawa

2 600 zł43 m² 60,47 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 2 pokojowe 43 m2 na dzielnicy Wola przy ul. Sokołowska. Mieszkanie dostępne jest od 1 czerwca i znajduje się na piętrze 7/9 w budynku z windą. Budynek z roku: 2012.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Stanisława

Wola,Warszawa

2 750 zł46 m² 59,78 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pok z kuchnią, od 1 sierpnia, wola, garaż w cenie Zapraszam do oglądania. Mieszkanie 2 pokojowe 46 m2 na dzielnicy Wola przy ul. Św. Stanisława. Mieszkanie dostępne jest od 1 sierpnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Raabego

Ursynów,Warszawa

1 800 zł26 m² 69,23 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od sierpnia 2017r super kawalerka na Natolinie! Całkowicie umeblowana i wyposażona w nowoczesnym standardzie. W łazience wanna. Nie ma balkonu - kratka balkonowa. Blisko metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zięby

Ursynów,Warszawa

1 800 zł40 m² 45 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od zaraz 2-pokojowe na Imielinie! Nowoczesne, pokoje bez mebli ruchomych. kuchnia całkowicie wyposażona i umeblowana. W przedpokoju garderoba, w sypialni duża szafa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Anielewicza

Śródmieście,Warszawa

1 600 zł28 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Warszawa - blisko Centrum , adres; anielewicza ok. Smoczej - oferujemy Państwu do wynajecia atrakcyjną cichą kawalerkę o pow ok. 28m na wysokim parterze. Kawalerka - to Pokój dzienny, oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sarmacka

Miasteczko Wilanów,Warszawa

1 950 zł54 m² 36,11 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Idealne dla pary lub wymagającego singla. Miasteczko Wilanów, 2 pokoje z miejscem postojowym w garażu podziemnym. Jasne, przestrzenne mieszkanie, wysoki standard wyposażenia. Kuchnia połączona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Modzelewskiego

Górny Mokotów,Warszawa

3 950 zł80 m² 49 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowe (rok budowy 2013), słoneczne (okna na południowy zachód), ciche, nowocześnie i w bardzo wysokim standardzie wykończone, umeblowane i kompletnie wyposażone. Kuchnia półotwarta, salon +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mokotowska

Śródmieście,Warszawa

3 000 zł40 m² 75 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne mieszkanie o wysokosci 4 metrow w dobrze utrzymanej kamienicy z 1901 roku na drugim pietrze. Plac zbawiciela, 40m2, w tym hol wejsciowy, kuchnia z jadalnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Banderii

Wola,Warszawa

2 700 zł57 m² 47,37 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pok + kuchnia, od 5 sierpnia, wola, garaż w cenie Zapraszam do oglądania. Mieszkanie 2 pokojowe 57 m2 na dzielnicy Wola przy ul. Banderii. Mieszkanie dostępne jest od 5 sierpnia i znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Konstytucji

Śródmieście,Warszawa

5 450 zł80 m² 68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do wynajęcia w Warszawie - Śródmieście. Mieszkanie o powierzchni 80 m2 składające się z 3 pokoi położone na 2. piętrze w 4-piętrowej kamienicy bez windy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krochmalna

Wola,Warszawa

3 000 zł46 m² 65 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do wynajęcia w Warszawie - bliska Wola. Mieszkanie o powierzchni 46m2 składające się z 2 pokoi położone na 1. piętrze w 4-piętrowej kamienicy z 1911 r. bez windy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Stryjeńskich

Ursynów,Warszawa

2 000 zł57 m² 35 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie na zamkniętym, cichym,chronionym osiedlu. Mieszkanie wyposażone, meble, sprzęt agd. W łazience wanna, umywalka, bidet. W sypialni duże dwuosobowe łóżko,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konstancińska

Mokotów,Warszawa

3 200 zł33 m² 96,97 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia bardzo eleganckie, dwupokojowe mieszkanie o pow. 32m2. Lokal jest zupełnie nowy, nikt jeszcze w nim nie zamieszkiwał. Opis: salon z aneksem kuchennym, sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stawki

Śródmieście,Warszawa

4 500 zł70 m² 64 zł/m²

 

Piętro:10/13

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do wynajęcia w Warszawie - Śródmieście. Mieszkanie o powierzchni 70m2 składające się z 3 pokoi położone na 10. piętrze w 13-piętrowym apartamentowcu z 2014 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Żoliborz,Warszawa

2 400 zł50 m² 48 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Trzy osobne pokoje ( 18 m2, 7m2,10 m2) z osobną, widną kuchnią (5 m2). Mieszkanie umeblowane z lodówką, kuchenką, pralką. Całość po remoncie. Dobry punkt komunikacyjny : od ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Osmańczyka

Bemowo,Warszawa

4 100 zł117 m² 35,04 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Nowoczesny apartament z dwoma miejscami garażowymi. Cena może być niższa o 250 pln jeżeli z jednym miejscem garażowym. Dodatkowo płatny czynsz administracyjny - 1050 zł. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wójtowska

Śródmieście,Warszawa

6 900 zł115 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do wynajęcia w Warszawie - Śródmieście. Mieszkanie o powierzchni 115 m2 składające się z 4 pokoi położone na 1. piętrze w 3-piętrowym budynku z 1990 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Wilanowska

Górny Mokotów,Warszawa

3 000 zł49 m² 61 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne, ciche mieszkanie z widokiem na biurową zabudowę w sąsiedztwie galerii Mokotów. Budynek stoi na brzegu osiedla i góruje nad sąsiednimi budynkami, dzięki czemu do okien nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hlonda

Miasteczko Wilanów,Warszawa

2 400 zł58 m² 41,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Miasteczko wilanów/hlonda bardzo ładne 2 pokoje garaż Bardzo ładne, nowoczesne, mieszkanie dwupokojowe przy ul. Hlonda w Miasteczku Wilanów. Powierzchnia 57,6 m2. Trzecie piętro w budynku 4-ro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

2 700 zł42 m² 64 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na Starym Mokotowie na ul. Puławskiej przy Narbutta. Ciche ( okna na podwórko ). Dwa pokoje, kuchnia otwarta na salon + sypialnia + łazienka z wc. Mieszkanie umeblowane ( nowe meble ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

2 500 zł43 m² 58,14 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:nie

Powstańców Śląskich ok. Połczyńskiej nowe, bardzo ładne, nowoczesne 2 pokoje garaż Nowe, jeszcze niezamieszkałe, bardzo ładne, nowoczesne, wykończone w dobrym standardzie mieszkanie.