dowolna

Mieszkania do wynajęcia Warszawa - Oferty wynajmu mieszkań

3 164 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 164 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Złotego Smoka

Ochota,Warszawa

3 600 zł84 m² 43 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Piękny, elegancki apartament na Ochocie, ul. Złotego Smoka , przy Parku Szczęśliwickim 3-pokojowy o powierzchni 84 m2 z dużym balkonem oraz miejscem postojowym. Wykończony w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Płocka

Wola,Warszawa

2 200 zł41 m² 53,66 zł/m²

 

Piętro:9/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie o powierzchni 41 m2 usytuowane na 9 piętrze z 15 w budynku z 2002 roku przy ul. Płockiej. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz 1 loggi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dembego

Ursynów,Warszawa

2 500 zł53 m² 47,17 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

W mieszkaniu znajdują się: w pełni wyposażona w sprzęty kuchenne kuchnia (kuchnia elektryczna, zmywarka), otwarta na przestronny salon, łazienka z pralką, sypialnia, przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mikołajczyka

Praga-Południe,Warszawa

3 000 zł82 m² 36,59 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Ciche mieszkanie mieszczące się w apartamentowcu przy Atrium Promenada. Mieszkanie znajduje się na 2 z 8 pięter, w jego skład wchodzą: trzy pokoje (21m2, 13m2 i 14m2), odrębna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Raabego

Ursynów,Warszawa

3 000 zł69 m² 43,48 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 69 m2, usytuowane na 3 piętrze 7-piętrowego budynku z cegły oddanego w 2005 r., zlokalizowanego w bardzo cichej i ładnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Wilanowska

Mokotów,Warszawa

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie dwupokojowe w stanie idealnym, w pełni urządzone. Rok budowy 2012, 6. piętro, dwie windy, wysoki standard. Oferta obejmuje: - salon z aneksem kuchennym; - sypialnia; - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

4 500 zł86 m² 52,33 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Nowe jeszcze niezamieszkiwane , czteropokojowe mieszkanie w strzeżonym apartamentowcu Dom Pod Zegarem.Widok z salonu i pierwszej sypialni na panoramę Mokotowa, przestrzeń.Salon połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słowackiego

Żoliborz,Warszawa

3 000 zł58 m² 51,72 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie znajduje sie 100 m od wejścia do stacji metra pl Wilsona. Jest rewelacyjnie skomunikowane z centrum miasta oraz pozostałymi dzielnicami Warszawy. Okna wychodzą na poludniowo-zachodnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Elsnera

Mokotów,Warszawa

2 400 zł54 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie na Mokotowie przy ul. Elsnera. Do zamieszkania od 1 grudnia br. lub najdalej od 1 stycznia 2018 r. Powierzchnia 53,3 m2 + zamykana loggia 3,7 m2. Mieszkanie położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Górczewska

Wola,Warszawa

3 400 zł80 m² 42,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opis nieruchomości Eleganckie i przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 80m2 na zamkniętym osiedlu Górczewska Park , w pełni umeblowane i wyposażone wraz z dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zawiszy

Wola,Warszawa

3 500 zł80 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowocześnie urządzone mieszkanie w wielkości 80 m2. Główne zalety tego mieszkania: - nowoczesne, jasne, przestronne, w wysokim standardzie - cicha okolica - ładny widok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dworkowa

Mokotów,Warszawa

2 850 zł63 m² 45,24 zł/m²

 

Piętro:15/18

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2 pokoje, pow. 63 m2 - Wyposażone i umeblowane - Mokotów, ul. Puławska / ul. Dworkowa - blisko Park Morskie Oko Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie kompleksowo umeblowane i wyposażone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Domaniewska

Mokotów,Warszawa

3 500 zł45 m² 77,78 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

W pełni umeblowane mieszkanie w sercu Mokotowa. Idealne dla singla lub pary. Perfekcyjnie położone - 5 minut do stacji metra i parku Pole Mokotowskie, 3 minuty do tramwaju do zagłębia biurowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stawki

Śródmieście,Warszawa

3 500 zł55 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2 pokojowy apartament, gustownie wykończony w wysokim standardzie o powierzchni 55 metrów kwadratowych. Salon z otwartą kuchnią, sypialnia, przedpokój, łazienka, logia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bluszczańska

Mokotów,Warszawa

2 400 zł55 m² 43,64 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na chronionym osiedlu - od wewnątrz parter, od zewnątrz 1 piętro. Budynek dobrze ocieplony, cichy, przyjazny dla niepełnosprawnych. Miejsce parkingowe w garażu podziemnym, winda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Siedmiogrodzka

Wola,Warszawa

2 799 zł35 m² 79,97 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne kompaktowe 2 pok. mieszkanie 35m2 w absolutnie nowym wysokiej klasy apartamentowcu z 2017 r. przy ul. Siedmiogrodzkiej 1 (róg Karolkowej) - 5 min. spacerkiem do metra Rondo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

2 250 zł49 m² 46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie dwupokojowe po kompleksowym remoncie. Dwa oddzielne pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka , osobna toaleta, przedpokój, mały balkon. Mieszkanie ładnie umeblowane i wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Drawska

Ochota,Warszawa

4 000 zł99 m² 40 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Ładny, przestronny apartament trzypokojowy o pow. 99 m2.przy ul. Drawskiej. Składa się z 2 sypialni, salonu,2 łazienek, garderoby, dużego balkonu. Miejsce postojowe dodatkowo płatne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hoża

Śródmieście,Warszawa

3 900 zł52 m² 75 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

komfortowe a przy tym bardzo ciche mieszkanie w sercu Warszawy, przy ul. Hożej. Lokal o powierzchni 52m2 położony na ostatnim, piątym piętrze narożnej kamienicy z lat 50 (róg.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

4 000 zł67 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w nowoczesnym apartamentowcu z 2017r, przy ul. Cybernetyki. W pełni wyposażone w trakcie meblowania , pełen sprzęt agd i rtv. Składa się z oddzielnej widnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

3 200 zł56 m² 57 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Pierwszy najemca! bardzo ładny apartament przy ul. Obrzeżnej, 3 pokojowy o pow. 57 m2 z balkonem i miejscem postojowym. umeblowany i wyposażony. Wykończony w wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mozarta

Służew,Warszawa

2 950 zł63 m² 46,83 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferuję słoneczne i funkcjonalne mieszkanie na zasadach wynajmu okazjonalnego. przestronne: salon, 2 sypialnie, kuchnia, hall, łazienka z wanną, osobne wc, ustawne i funkcjonalne:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

1 500 zł32 m² 47 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na al. Waszyngtona przy ul. Kinowej bardzo blisko Parku Skaryszewskiego. Pokój z osobną, widną kuchnią. Mieszkanie umeblowane z lodówką, kuchenką, pralką. Nowe okna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pohoskiego

Mokotów,Warszawa

2 900 zł40 m² 72,50 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Pierwszy najem, 40 M2 W wygodnej lokalizacji: nowy apartamentowiec na Górnym Mokotowie, metro Wilanowska! lokalizacja: luksusowy budynek z 2017 r, w jednej z najprężniej rozwijających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dywizjonu 303

Bemowo,Warszawa

2 900 zł64 m² 45,31 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Nowe, śliczne mieszkanie do wynajęcia od 1 grudnia na ul. Dywizjonu 303. W pełni umeblowane ( na zdjęciach nie ma jeszcze mebli są one już w trakcie montażu, za kilka dni zdjęcia zostaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Plac Thomasa Woodrowa Wilsona

Żoliborz,Warszawa

4 000 zł65 m² 61,54 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia umeblowane mieszkanie o powierzchni 64m kw. na Placu Wilsona, tuż przy wejściu do metra. Mieszkanie znajduje się w przedwojennej kamienicy na 5 piętrze (z windą). Dwa przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Wilanowska

Wilanów,Warszawa

2 550 zł47 m² 54,26 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronne 2 pokojowe mieszkanie przy al. Wilanowskiej, miasteczko Wilanów.Dobry punkt komunikacyjny, w pobliżu przystanki autobusowe. Mieszkanie składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Melomanów

Mokotów,Warszawa

900 zł65 m² 14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Posiadam do wynajęcia pokój 12 m2 w mieszkaniu 3 pokojowym o powierzchni 65 m2, oddzielna kuchnia oraz łazienka i oddzielne wc. Pokój zamykany na klucz, nowo odmalowany, nowe łóżko,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Chodkiewicza

Mokotów,Warszawa

2 400 zł40 m² 60 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mokotów eko-park - Dwupokojowe, komfortowe mieszkanie do wynajęcia od zaraz. Bezpośrednio przy parku - Pole Mokotowskie. Ok.8 minut do przystanku metra. Blisko przystanek autobusowy i tramwajowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Biały Kamień

Górny Mokotów,Warszawa

5 000 zł60 m² 83 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mokotów,Oś.EKOPARK, ul. Biały Kamień, 60m, 3/5, elegancki, dwupokojowy apartament,umeblowany. Taras. Idealna komunikacja. Czynsz najmu+media+kaucja. Najem okazjonalny dla obywatela polskiego dodatkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śniadeckich

Śródmieście,Warszawa

3 200 zł48 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Warszawa, ul. Śniadeckich, centrum! Doskonała lokalizacja w samym centrum miasta. Ulica Śniadeckich łącząca pl. Konstytucji z pl. Politechniki. Ulica cicha, jednokierunkowa. 2 min od stacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pługa

Ochota,Warszawa

2 900 zł170 m² 17,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Adaptowane poddasze z kominkiem, w 4-piętrowej kamienicy z 1927 roku. Zadbany budynek, zagospodarowane, zielone podwórko. Mieszkanie ma zróżnicowaną wysokość, w najwyższym punkcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jeżewskiego

Ursynów,Warszawa

2 200 zł50 m² 44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Jeżewskiego na Ursynowie. Mieszkanie o powierzchni 50 m2, składa się z salonu, mniejszego pokoju, kuchni, łazienki, toalety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bukowińska

Górny Mokotów,Warszawa

4 200 zł70 m² 60 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Luksusowe trzypokojowe mieszkanie w wyśmienitej lokalizacji przy wejściu do stacji Metro Wilanowska, ul. Bukowińska Doskonałe połączenia komunikacyjne we wszystkich kierunkach. W pobliżu Park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kieślowskiego

Miasteczko Wilanów,Warszawa

2 600 zł45 m² 57,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

English description below Do wynajęcia dwupokojowy apartament o powierzchni 44m2. Jest to apartament o wysokim standardzie dla wymagającego klienta. Poniżej przedstawiam szczegóły: -Miasteczko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Syta

Wilanów,Warszawa

4 300 zł85 m² 50,59 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 85 m2 z przynależnym ogródkiem 200 m2. Apartament składa się z: - salonu 32 m2, - aneksu kuchennego 7 m2, - sypialni 16 m2, - sypialni 12 m2, - łazienki 6 m2, - przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrońców Tobruku

Bemowo,Warszawa

2 400 zł73 m² 32,88 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Zapraszam do oglądania. Mieszkanie 3 pokojowe 73 m2 na dzielnicy Bemowo przy ul. Obrońców Tobruku. Mieszkanie dostępne jest od zaraz i znajduje się na parterze w budynku z windą. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bluszczańska

Mokotów,Warszawa

4 200 zł68 m² 61,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

English description below Nowoczesny, w pełni urządzony apartament na nowym (2014), strzeżonym osiedlu. Apartament znajduje się na trzecim piętrze w czteropiętrowym budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

2 700 zł55 m² 49,09 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do oglądania. Mieszkanie 2 pokojowe 55 m2 na dzielnicy Mokotów przy ul. Bukowińskiej. Mieszkanie dostępne jest od zaraz i znajduje się na piętrze 5 w budynku z windą. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lewinowska

Targówek,Warszawa

1 300 zł33 m² 39 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie w nowym budownictwie z 2007 roku , osiedle strzeżone, zamknięte. Pokój z aneksem kuchennym. Umeblowane z nową lodówką, kuchenką, pralką itp. Parter z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Montwiłłowska

Targówek,Warszawa

2 250 zł43 m² 52,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do oglądania. Mieszkanie 2 pokojowe 43 m2 na dzielnicy Targówek przy ul. Montwiłłowskiej. Mieszkanie dostępne jest od zaraz i znajduje się na piętrze 1 w budynku z windą.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij