dowolna

Mieszkania do wynajęcia Warszawa - Oferty wynajmu mieszkań

3 162 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 162 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

2 750 zł70 m² 39,23 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wygodne i przestronne 3 pokojowe mieszkanie na Ursynowie. Doskonała lokalizacja, 200 m do stacji mera Imielin. Mieszkanie dwustronne z widokiem na patio oraz na wewnętrzną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jaktorowska

Wola,Warszawa

6 500 zł90 m² 72,22 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowy , w pełni wyposażony apartament w nowej inwestycji Union Apartamenty ul. Jaktorowska, ( Śródmieście - bliska Wola) na terenie zamkniętym z całodobową ochroną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

2 100 zł38 m² 55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Prowizja 0% Dwupokojowe mieszkanie, całkowicie wyposażone (umeblowanie wg życzenia najemcy) czeka na pierwszych lokatorów. Idealne dla pary bądź singla. Salon połączony z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wesoła

Wesoła,Warszawa

1 700 zł35 m² 49 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przedmiotem wynajmu jest mieszkanie w domu o zabudowie szeregowej w Starej Miłosnej o pow. 35m2 -2 sypialnie -kuchnia -łazienka z wanną Oferujemy mieszkanie w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Maszynowa

Ochota,Warszawa

2 600 zł47 m² 55,32 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Kompletnie wyposażone mieszkanie do wynajęcia. Mieszkanie na Ochocie obok Parku Szczęśliwickiego. Obiekt strzeżony i monitorowany. Mieszkanie bardzo funkcjonalne i komfortowe. Miejsce ciche,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zaruby

Ursynów,Warszawa

2 100 zł58 m² 36,21 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Kabaty -oferujemy Państwu do wynajęcia - 2 pokojowe dwustronne jasne M ok. 58m, p.2/5, umeblowane i wyposażone. Miejsce postojowe w garazu podziemnym /dostępne z windy dopłata 200zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana III Sobieskiego

Mokotów,Warszawa

2 800 zł58 m² 48,28 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mokotów - oferujemy Państwu do wynajęcia 2 pokojowy apartamentok. 58m, zlokalizowany w prestizowym apartamentowcu. Apartament cichy - okna od strony osiedla. Apartament umeblowany - idealny dla Pary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Postępu

Mokotów,Warszawa

4 200 zł81 m² 51,85 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Witam. Oferuję do wynajmu w bardzo wysokim standardzie apartament przy ulicy Postępu w Warszawie. Doskonała lokalizacja, w sąsiedztwie w bliskiej odległości sklepy, usługi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kaczmarskiego

Mokotów,Warszawa

2 700 zł43 m² 62,79 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia piękne 2 pokojowe mieszkanie znajdujące się przy skrzyżowaniu ul. Zygmunta Modzelewskiego oraz Al. Lotników na Mokotowie, usytuowane na 9/10 pięter. Lokal w pełni umeblowany oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Suzina

Śródmieście,Warszawa

1 500 zł31 m² 48 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na Starym Żoliborzu , na ul. Suzina. Pokój z widną kuchnią. Po częściowym remoncie : nowe okna, odmalowane ściany, w łazience 8 letnia glazura i terakota, nowe szafki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Bednarska

Śródmieście,Warszawa

4 900 zł70 m² 70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Opis nieruchomości Prestiżowa okolica, dwustronny apartament po remoncie z widokiem na Zamek Królewski - 70 m2, 2 pietro/2, - salon plus dwie sypialnie z podwojnymi lozkami, widna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Staffa

Żoliborz,Warszawa

1 800 zł40 m² 45 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na ul. Staffa blisko Metra Słodowiec. Dwa osobne pokoje z widną kuchnią. Mieszkanie świeżo po remoncie. Umeblowane z lodówką,kuchenką, pralką i suszarką do ubrań. Nowsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Elsnera

Mokotów,Warszawa

2 650 zł50 m² 53 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowy, elegancki budynek mieszkalny usytuowany bezpośrednio nad Potokiem Służewickim. Do wynajęcia nowe mieszkanie, 2 pokoje, 50 m2, na 5 -tym piętrze. Tuż obok budynku są przystanki 5 linii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Nowogrodzka

Śródmieście,Warszawa

1 500 zł28 m² 54 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Pokój z widną kuchnią. Mieszkanie po remoncie. Umeblowane z lodówką, kuchenką, pralką. Ciche i bardzo jasne mieszkanie. Możliwość parkowania pod blokiem (ok. 20 miejsc dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Giełdowa

Wola,Warszawa

3 100 zł55 m² 56,36 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia: mieszkanie o powierzchni 55 mkw, składające się z salonu z dużym aneksem kuchennym, sypialni i łazienki. Kuchnia w pełni wyposażona w sprzęt agd (lodówka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gieysztora

Wilanów,Warszawa

2 900 zł48 m² 60,42 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Witam. Oferuję nowy apartament 48m2 w Wilanowie na Ul. Aleksandra Gieysztora,nigdy nie zamieszkany i wygląda jak na zdjęciach. Apartament jest bardzo przestronny i jasny, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wronia

Śródmieście,Warszawa

2 800 zł50 m² 56 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Komfortowy , luksusowy apartament zlokalizowany na granicy Śródmieścia i Woli w nowym apartamentowcu oxygen z garażem i komórką lokatorską (garaż płatny dodatkowo 200 zł ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Olszowa

Praga-Północ,Warszawa

2 650 zł36 m² 73,61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Witam. Do wynajęcia perełka (2) w wymarzonej lokalizacji! Śliczny, klimatyczny, nowy apartament, położony na drugim piętrze nowo wybudowanego, 4-piętrowego, kameralnego budynku, przy ul. Olszowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowolipie

Śródmieście,Warszawa

2 500 zł56 m² 45 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Komfortowe , rozkładowe mieszkanie zlokalizowane na granicy Woli i Śródmieścia na ul. Nowolipie przy Żelaznej. Dwa oddzielne pokoje z oddzielną, widną kuchnią. Mieszkanie po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Płocka

Wola,Warszawa

2 900 zł60 m² 48,33 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jeżeli poszukujesz mieszkania z pięknym widokiem i w cichej okolicy z dobrym dojazdem do centrum - ta oferta jest dla Ciebie! Dwupokojowe przestronne mieszkanie z widokiem na panoramę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

2 300 zł31 m² 74,19 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta spełni oczekiwania osób poszukujących mieszkania w wysokim standardzie w okolicy Mordoru, w nowym budownictwie! Doskonała lokalizacja zapewnia komfort, wygodę i szybki dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Mikołajczyka

Praga-Południe,Warszawa

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe (50 m2) w bardzo dobrej lokalizacji. Lokal posiada: - 2 pokoje - kuchnia - otwarta - łazienka - balkon wyposażenie pomieszczeń: -pokój 1 sypialnia: * łóżko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Plater

Śródmieście,Warszawa

2 500 zł51 m² 49,02 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie ok.51 m2 w Śródmieściu Warszawy. Jest to przytulne apartament w zabytkowej, odrestaurowanej kamienicy z 1938 r., usytuowany na II p. z windą (okolice ul. E. Plater).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pokorna

Śródmieście,Warszawa

3 580 zł56 m² 63,93 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie w genialnej lokalizacji przy Metrze Dworzec Gdański na Śródmieściu. Słoneczne, przestronne i wygodne na ulicy Pokorna. Lokal jest utrzymany w jasnych barwach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

5 000 zł72 m² 69,44 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie o powierzchni 72 m2, w apartamentowcu, ul. Grzybowska. Dwa pokoje. Kuchnia otwarta na salon. Duża łazienka z wanną i prysznicem. Duży przedpokój z garderobą. Loggia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Smocza

Wola,Warszawa

1 900 zł26 m² 71,70 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Śliczne, przytulne i ciche mieszkanie na bliskiej Woli, jest świeżo wyremontowane Skład mieszkania: - w pokoju - w przestronną szafę na wymiar, z dużą ilością miejsca do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kuropatwy

Ursynów,Warszawa

3 000 zł99 m² 30,30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

3 pokoje, pow. 100 m2 - Idealne na biuro lub do zamieszkania - Ursynów, zielone okolice Lasu Kabackiego 3-pokojowe mieszkanie 2-poziomowe, pow. 100 m2, dwa tarasy! - Zielony Ursynów - W bliskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Czackiego

Śródmieście,Warszawa

5 600 zł97 m² 57,73 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Przestronne, czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 97 m2 położone na drugim piętrze kamienicy położonej w prestiżowej lokalizacji przy ulicy Czackiego w Warszawie. Na mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Olszowa

Praga-Północ,Warszawa

2 800 zł36 m² 77,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Witam. Do wynajęcia perełka w wymarzonej lokalizacji! Śliczny, klimatyczny, nowy apartament, położony na drugim piętrze nowo wybudowanego, 4-piętrowego, kameralnego budynku, przy ul. Olszowej 14,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

2 250 zł37 m² 60,81 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Idealna oferta dla osób poszukujących mieszkania w wysokim standardzie w okolicy Mordoru, w nowym budownictwie! Doskonała lokalizacja zapewnia komfort, wygodę i szybki dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleje Jerozolimskie

Śródmieście,Warszawa

1 600 zł34 m² 47 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Super lokalizacja - al. Jerozolimskie bliżej Pl. Zawiszy na granicy bliskiej Ochoty i Śródmieścia, 7 minut pieszo do stacji Metra Rondo Daszyńskiego. Od al. Jerozolimskich liczne tramwaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Tczewska

Bielany,Warszawa

2 700 zł55 m² 49,09 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe, przestronne mieszkanie na kameralnym, zamkniętym osiedlu Imaginarium na warszawskich Bielanach tuż obok Lasku Bielańskiego i Kępy Potockiej. Salon połączony z kuchnią, sypialnia.