dowolna

Mieszkania do wynajęcia Warszawa - Oferty wynajmu mieszkań

3 163 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 163 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Stawki

Śródmieście,Warszawa

2 400 zł40 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Bardzo ładne dwupokojowe mieszkanie, zaprojektowane przez architekta wnetrz, położone w apartamentowcu przy ul. Stawki. Budynek wybudowany przez echo Development uzyskal nagrode najpiekniejszej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ptasia

Śródmieście,Warszawa

2 150 zł56 m² 38,32 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przestronne dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia, z balkonem, na drugim piętrze. Duża szafa z lustrami w przedpokoju. Duży pokój zamykany przesuwanymi drzwiami z lustrem. 4-metrowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

2 700 zł43 m² 62,79 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43m2 na 7 piętrze z windą i domofonem. Budynek znajduje się na zamkniętym osiedlu z całodobową ochroną. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, stacja metra Plac Wilsona

Żoliborz,Warszawa

2 200 zł60 m² 37 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja doskonała - Metro Pl. Wilsona, wyjście z klatki przy metrze 2 pokoje - okna od sypialni, łazienki i kuchni - wychodzą na ciche podwórko; mieszkanie wyposażone, klimatyczne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

3 750 zł84 m² 45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament w centrum Wilanowa, ul. Sarmacka. Na powierzchnię apartamentu 86m składa się: pokój dzienny oraz nowocześnie umeblowana kuchnia, 2 sypialnie i łazienka. Apartament posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sapieżyńska

Śródmieście,Warszawa

2 550 zł73 m² 34,93 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji pod względem komunikacji miejskiej - w pobliżu na ulicy Bonifraterskiej są przystanki autobusowe przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wronia

Śródmieście,Warszawa

5 000 zł75 m² 67 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament znajduje się w Oxygen, nowym budynku mieszkalnym przy ul. Wronia , zaledwie 200 metrów od kompleksu biurowego Spire w Warszawie, 200 metrów od wieży Daewoo, 100 metrów od Prime.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hoża

Śródmieście,Warszawa

3 000 zł47 m² 63,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie w wysokim standardzie wykończenia w odrestaurowanej, ekskluzywnej kamienicy Hoża 55 w ścisłym centrum Warszawy. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jaktorowska

Wola,Warszawa

3 800 zł60 m² 63,33 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowe , ciche mieszkanie w strzeżonym apartamentowcu z recepcją na zamkniętym osiedlu.Mieszkanie dopiero co wykończone i wyposażone w wysokim standardzie.Wygodny salon połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pokorna

Warszawa,mazowieckie

2 600 zł40 m² 65 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Luksusowy apartament w doskonałej lokalizacji. W skład nieruchomości wchodzą dwa niezależne pokoje, widna kuchnia, łazienka z wanną i kabiną prysznicową oraz miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sokratesa

Bielany,Warszawa

2 500 zł47 m² 53 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwa pokoje z aneksem kuchennym, balkonem, łazienką o łącznej pow. 47m2 przy ul. Sokratesa na Bielanach. Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone. Budynek z 2017 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Niepodległości

Mokotów,Warszawa

2 000 zł30 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Pokój z oddzielną kuchnią w kamienicy zlokalizowanej przy stacji metra Racławicka. Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyględowska

Mokotów,Warszawa

3 500 zł70 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie przy ul. Wyględowskiej - osiedle Marina Mokotów Do wynajęcie od zaraz, mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni użytkowej 70m2, składające się z trzech pokoi, kuchni, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bartoka

Ursynów,Warszawa

2 600 zł60 m² 43,33 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Ciche i słoneczne, 3 pokojowe mieszkanie w genialnej lokalizacji na Ursynowie- tuż przy stacji metra Ursynów, ul. Beli Bartoka. Wokół wspaniała infrastruktura: sklepy, restauracje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hoża

Śródmieście,Warszawa

3 100 zł58 m² 53,45 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Piekne mieszkanie w przedwojennej kamienicy (1914), odnowione i wykończone w wysokim standardzie. Powierzchnia 58m2, salon z otwarta kuchnią (33m2), sypilania (14m2), łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mokotowska

Śródmieście,Warszawa

4 500 zł50 m² 90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam przepiękny, dwupokojowy apartament w Śródmieściu. Lokal wykończony z poczuciem stylu, w bardzo wysokim standardzie. Wszystkie okna wychodzą na ul. Mokotowską. Świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piękna

Śródmieście,Warszawa

2 500 zł48 m² 52 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na ul. Pięknej w Centrum Warszawy położonej w pobliżu Pl. Konstytucji. Dwa pokoje, kuchnia otwarta na salon + sypialnia + łazienka z wc. Mieszkanie umeblowane z lodówką,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gagarina

Mokotów,Warszawa

2 500 zł48 m² 52,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wyremontowane mieszkanie z dwoma oddzielnymi pokojami. Lokal o pow. 48 m2 w rewelacyjnej lokalizacji przy Łazienkach Królewskich Na metrażu, 48 m2 znajdują się (wg obecnego układu): * 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

3 500 zł71 m² 49,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Lokal do wynajęcia, warszawa, śródmieście, śródmieście Południowe, 3 pokoje, 71m2, usytuowany na 1 piętrze w budynku 5-piętrowym, wybudowanym z cegły w roku 1955. Cena wynajmu wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bonifacego

Mokotów,Warszawa

1 800 zł42 m² 43 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwa osobne pokoje z widną kuchnią, łazienką z wanną , oraz przedpokojem o łącznej pow. 42m2 przy ul. Św. Bonifacego i Powsińskiej na Sadybie. Mieszkanie rozkładowe, umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Kosiarzy

Wilanów,Warszawa

5 000 zł136 m² 36,76 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Duży Apartament w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym. Okna wychodzą na wszystkie strony świata. Kuchnia w pełni wyposażona, reszta mebli do uzgodnienia. W mieszkaniu garderoba oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łucka

Śródmieście,Warszawa

3 800 zł72 m² 53 zł/m²

 

Piętro:10/30

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia przestronne mieszkanie w apartamentowcu łucka city przy ul. Łuckiej. Powierzchnia mieszkania to 72m i zawiera: - salon z otwartą kuchnią - 2 sypialnie - łazienkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piękna

Śródmieście,Warszawa

3 700 zł48 m² 77 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy apartament, który usytuowany jest w Warszawie, 500 metrów od Parku Ujazdowskiego, 700 metrów od gmachu polskiego parlamentu oraz 800 metrów od Giełdy Papierów Wartościowych. Luxurious.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Postępu

Służewiec,Warszawa

4 000 zł82 m² 49 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowe, do pierwszego zamieszkania, nietuzinkowe mieszkanie róg ul. Postępu i Cybernetyki Oferujmy Państwu nowy, , w wysokim standardzie apartament przy ulicy Postępu w Warszawie. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wędrowców

Ursynów,Warszawa

5 000 zł110 m² 45 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Luksusowe mieszkanie zlokalizowane na Ursynowie na ul. Wędrowców. Nowy apartament z dużym tarasem oraz garażem ( garaż w cenie najmu ). Komfortowy rozkład mieszkania : salon z kominkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Giełdowa

Wola,Warszawa

8 100 zł112 m² 72,32 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Nowoczesne mieszkanie o powierzchni 112 m2 składa się z przestronnego salonu, widnej, otwartej kuchni, 2 łazienek, 2 przestronnie urządzonych sypialni oraz pokoju zaaranżowanego na gabinet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

3 600 zł40 m² 90 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Elegancki apartament 40m2 w prestiżowej lokalizacji Mennica Residence Grzybowska Położony na 4 piętrze z widokiem na zielone patio ze strefą rekreacyjno-wypoczynkową, która jest dostępna dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Skierniewicka

Wola,Warszawa

2 500 zł46 m² 54,35 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia bardzo ładne mieszkanie 2-pokojowe przy ul. Skierniewickiej w pobliżu stacji metra Rondo Daszyńskiego. Nowoczesny apartamentowiec z ochroną i monitoringiem położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

2 500 zł46 m² 54,23 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie, o powierzchni 46.1 m2, przy Al.3-go Maja. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, przedpokoju oraz łazienki. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, al. Wilanowska

Mokotów,Warszawa

6 000 zł100 m² 60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny, ładnie urządzony, 4- pokojowy apartament, na parterze, z ogródkiem, w prestiżowej lokalizacji- osiedle Ażurowych Okiennic na Mokotowie. Mieszkanie urządzone jest w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

3 000 zł56 m² 53,57 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Apartament znajduje się na zamkniętym, strzeżonym osiedlu Hubertus na 5, ostatnim piętrze. Mieszkanie jest bardzo widne dzięki dużej ilości okien. Nowoczesne i funkcjonalne wykończenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bruna

Górny Mokotów,Warszawa

4 500 zł86 m² 52 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

piękne mieszkanie położone na strzeżonym osiedlu przy ulicy Juliana Bruna na Mokotowie, w sąsiedztwie parku Pole Mokotowskie. Mieszkanie składa się z dużego korytarza, dwóch sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dzika

Warszawa,mazowieckie

1 900 zł40 m² 47,50 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

****** oferta na wyłączność ****** ****** Prezentujemy do wynajęcia mieszkanie typu studio ok. 40m2 - 1 pokój - kuchnia widna - loggia - w nowym budynku z 2005roku****** Mieszkanie typu studio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bociania

Ursynów,Warszawa

4 300 zł147 m² 29,25 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:-

Ciche, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 147m2, położone na 2p. Garaż indywidualny- /w przyziemiu/ na 2 samochody, stawiane wzdłuż. Pierwsza kondygnacja: b. duży salon z jadalnią, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

1 700 zł67 m² 25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie wolne od 01.07.2018r. Oferujemy do wynajęcia klimatyczne wysokie mieszkanie w odremontowanej kamienicy z windą tuż przy Rondzie Wiatraczna. Mieszkanie ma 67 m2, 2 przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

3 350 zł61 m² 54,92 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Okazja! wysoki standard! kontakt bezpośredni z osobą prowadzącą: nowoczesne, w wysokim standardzie 3 pok. 60,5m2 + dwa balkony + garderoba w prestiżowym zielonym osiedlu Mokotowa przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krochmalna

Mirów,Warszawa

1 600 zł40 m² 40 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwupokojowe w bloku w świetnej lokalizacji, zaledwie kilka kroków od Hali Mirowskiej, z licznymi sklepami ze wszystkich branży oraz usługi krawiec, fryzjer, kosmetyczka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Niemcewicza

Ochota,Warszawa

2 400 zł46 m² 52,17 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Ładne 3 pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, na Starej Ochocie, ul. Niemcewicza Mieszkanie znajduje się na 10 piętrze, 2 windy.Budynek ocieplony, czysty i zadbany, otoczony zielenią.