dowolna

Mieszkania do wynajęcia Warszawa - Oferty wynajmu mieszkań

3 165 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 165 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

2 400 zł30 m² 80 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Atrakcyjne mieszkanie po generalnym remoncie na ul. Grzybowskiej przy Marszałkowskiej pomiędzy dwoma Stacjami Metra : Świętokrzyska i Ratusz Arsenał. Blisko Ogrodu Saskiego i Starego Miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

2 700 zł50 m² 54 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Komfortowy apartament z garażem ( garaż płatny dodatkowo 200 pln ) na bliskiej Woli na ul. Kasprzaka. Dwa pokoje, kuchnia otwarta na salon + sypialnia + garderoba + łazienka z wc. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Srebrna

Wola,Warszawa

2 800 zł38 m² 73,68 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

C zynsz najmu: 2 800 zł ( w tym czynsz do administracji i zaliczki na media) za miesiąc + opłaty licznikowe (prąd, gaz i woda po przekroczeniu zaliczek). Kaucja zabezpieczająca: 5 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Madalińskiego

Mokotów,Warszawa

6 900 zł111 m² 62,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Dwupoziomowe nowoczesne mieszkanie na Starym Mokotowie.Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja cicha i spokojna okolica wysoki standard wykończeńNieruchomość złożona z: salon 30,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rydygiera

Żoliborz,Warszawa

3 000 zł36 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie położone jest w nowym apartamentowcu, na 5 piętrze, sześciopiętrowego budynku. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, łazienki, tarasu wychodzącej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Inflancka

Śródmieście,Warszawa

5 000 zł86 m² 58,14 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Proponujemy do wynajęcia jasne, przestronne, trzypokojowe mieszkanie, gwarantujące komfort, idealne dla rodziny. Apartament jest stylowy i wygodny, wolny od zaraz. Na mieszkanie (86m2) składają się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Woronicza

Górny Mokotów,Warszawa

3 800 zł55 m² 69 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia apartament w budynku Qbik Woronicza. Mieszkanie w pełni wyposażone w wysokim standardzie, zaprojektowany przez architekta wnętrz w designerskim stylu i bardzo modnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stwosza

Mokotów,Warszawa

2 900 zł64 m² 45,31 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w nowym apartamentowcu Manhattan Place wybudowanym w 2016 roku. Mieszkanie dwupokojowe: salon z aneksem kuchennym (38,8 m2), sypialnia (10,7m2), łazienka (5,1 m2), garderoba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Walewska

Praga-Południe,Warszawa

2 800 zł51 m² 54,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Eleganckie, 2-pokojowe mieszkanie w luksusowym apartamentowcu Walewska Residence. Staranne zaprojektowane i funkcjonalnie urządzone wnętrze zapewnia wygodę i niepowtarzalny styl. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

1 860 zł31 m² 60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia piękna, nowocześnie urządzona kawalerka (31m2) na Mokotowie, przy ulicy Obrzeżnej lokalizacja: mieszkanie znajduje się w idealnym punkcie komunikacyjnym, a tuż obok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wynalazek

Mokotów,Warszawa

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie o pow. 50m2 składa się za salonu z balkonem, widnej kuchni, sypialni, łazienki i korytarza. Dwa osobne pokoje z osobną, widną kuchnią. Jest w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Konstruktorska

Mokotów,Warszawa

2 300 zł27 m² 85,19 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Nowocześnie urządzona kawalerka w dzielnicy Mokotów, w nowo wybudowanym 8- piętrowym apartamentowcu Living Point przy ul. Konstruktorskiej .Mieszkanie znajduje się na 7 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

3 500 zł36 m² 97,22 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od zaraz w pełni umeblowane i wyposażone (rtv, agd) mieszkanie przy ul. Grzybowskiej 43a w nowo wybudowanym apartamentowcu Menncica Residence. Budynek oddany do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bora-Komorowskiego

Praga-Południe,Warszawa

2 400 zł50 m² 48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia ładne mieszkanie 2-pokojowe na Pradze Południe. Mieszkanie położone przy ul.Bora Komorowskiego, Gocław. Znajduje się na 4/4 (bez windy) piętrze. Szybki dojazd do centrum zapewniają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Peszteńska

Praga-Południe,Warszawa

2 600 zł36 m² 72,22 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia ładne 2-pokojowe klimatyczne mieszkanie. Znajduje się na 5/9 piętrze. Szybki dojazd do centrum zapewniają liczne linie autobusowe. Wyposażenie: przedpokój, kuchnia, 2 pokoje, balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żelazna

Śródmieście,Warszawa

2 400 zł60 m² 40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Atrakcyjne architektonicznie mieszkanie z dwoma równymi pokojami po 18m2, widną kuchnią oraz garderobą, usytuowane na 4. pietrze w kamienicy z windą. Mieszkanie jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

3 250 zł44 m² 74,71 zł/m²

 

Piętro:4/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia bardzo ładne, słoneczne, ciche, nowe nigdy jeszcze nie zamieszkane 2-pokojowe mieszkanie na Pradze Południe przy samym Rondzie Wiatraczna. Mieszkanie położone na 4/17 pietrze w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Saska Kępa

Saska Kępa,Warszawa

2 600 zł51 m² 50,98 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w zamkniętym kompleksie apartamentowym w centralnej części Saskiej Kępy. Lokal wyjątkowo jasny o ekspozycji płd wsch. Salon 22 m2 z wyjściem na przestronny taras 10 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krzywickiego

Ochota,Warszawa

2 400 zł40 m² 60 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwa pokoje z aneksem kuchennym, łazienką i korytarzem o łącznej pow. 40m2 przy ul. Krzywickiego i Nowowiejskiej na Ochocie. Mieszkanie po generalnym remoncie, w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bytnara Rudego

Mokotów,Warszawa

2 000 zł36 m² 56 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Atrakcyjne, ładne i zadbane, 2 pokoje z aneksem kuchennym, łazienką z kabiną prysznicową o pow. 36m2 przy ul. Bytnara na Mokotowie - 10 minut pieszo do Metra Wierzbno. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Romaszewskiego

Żoliborz,Warszawa

1 800 zł30 m² 60 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Atrakcyjne mieszkanie po generalnym remoncie na ul. Romaszewskiego ( dawniej ul. Duracza ) blisko stacji Metra Słodowiec. Pokój z osobną , widną kuchnią. Mieszkanie umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka na parterze, ul. Żelazna

Śródmieście,Warszawa

1 800 zł28 m² 64 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Jeden pokój z ciemną kuchnią w korytarzu, łazienką o łącznej pow. 28m2 przy ul. Żelaznej. Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone. Blok z cegły. Klatka schodowa po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Spiska

Ochota,Warszawa

2 200 zł47 m² 46,51 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Super lokalizacja na Starej Ochocie! Ciche, z jednym pokojem przechodnim, położone na drugim piętrze z windą w budynku z 1966 roku. 3 pokoje 47,3m3 (14 m2, 12 m2, 10m2), łazienka 3m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bonifacego

Mokotów,Warszawa

1 800 zł40 m² 45 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Komfortowe dwa osobne pokoje z widną kuchnią, łazienką z wanną , oraz przedpokojem o łącznej pow. 42m2 przy ul. Św. Bonifacego i Powsińskiej na Sadybie. Mieszkanie rozkładowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chłodna

Wola,Warszawa

2 200 zł38 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Cena 2 200 pln + 400 pln opłata administracyjna + media wg zużycia. Opis Do wynajęcia atrakcyjne 2-pokoje 38,5 m2 na granicy Śródmieścia i Woli ul. Chłodna, piętro 6/15-piętrowy budynek: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Leszno

Wola,Warszawa

2 800 zł54 m² 52,04 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Pachnące świeżością, 3-pokojowe mieszkanie, z miejscem parkingowym podziemnym, przy ulicy Leszno, dla poszukujących wygody łączonej z nowoczesnością. Mieszkanie znajduje się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

4 200 zł76 m² 55,26 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament w prestiżowej inwestycji Eko Parku. Nowoczesny design z charakterem zaprojektowany przez dekoratora wnętrz. Duże okna w salonie i sypialni wychodzą na stronę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

2 800 zł46 m² 60,87 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu mieszkanie na wynajem położone w Warszawie, w dzielnicy Wilanów, przy ulicy Aleja Rzeczypospolitej. Powierzchnia mieszkania wynosi 46 m2. Znajduje się na 2 piętrze 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Krasińskiego

Żoliborz,Warszawa

1 250 zł24 m² 52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Tylko 1% prowizji przy kupnie mieszkania! Do wynajęcia umeblowana kawalerka w przedwojennej kamienicy na Żoliborzu, 5-8 min, spacerem od stacji metra Plac Wilsona. Mieszkanie dostępne do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Belgradzka

Ursynów,Warszawa

2 500 zł55 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia słoneczne, w pełni wyposażone mieszkanie z 2 oddzielnymi pokojami położone w cichej i spokojnej okolicy na warszawskim Ursynowie 3 minuty piechotą do stacji metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mińska

Kamionek,Warszawa

2 400 zł40 m² 59,26 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowe, dotąd niezamieszkałe, dwupokojowe mieszkanie 40,5 m2, w inwestycji apartamentowców soho factory na Pradze Południe Kamionek Centralny przy ul. Mińskiej 25. Osiedle powstało na terenie dawnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Modzelewskiego

Ksawerów,Warszawa

2 300 zł64 m² 35,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowy ładny apartament 2 pokojowy 64 m2 z garażem w doskonałej lokalizacji na Mokotowie, przy metrze Wilanowska. Mieszkanie w kameralnym budynku z 2004 r. I piętro/4,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Granitowa

Mokotów,Warszawa

2 300 zł39 m² 58,97 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 39 m2 w nowym bloku przy ul. Granitowej. Stan bardzo dobry, w pełni wyposażone oraz wykończone w wysokim standardzie tj. komplet mebli,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Stwosza

Mokotów,Warszawa

2 500 zł41 m² 60,98 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Fantastyczne i wygodne dwupokojowe mieszkanie przy metrze Wilanowska z dużym balkonem. Mieszkanie jasne i wygodne, wyposażone w nowe meble i sprzęt agd. W pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Korotyńskiego

Ochota,Warszawa

2 000 zł35 m² 57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu 2 pokojowe mieszkanie na wynajem w dzielnicy Ochota, przy ulicy Korotyńskiego. Mieszkanie ma powierzchnię 35 m2 i znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym bloku. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

2 900 zł66 m² 43,94 zł/m²

 

Piętro:13/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bezpośrednio wynajmę mieszkanie 3-pokojowe 66 m2 przy ul. Bukowińskiej, 150 m od stacji metra Wilanowska. Kompletnie umeblowane i wyposażone w meble i sprzęty. Salon 16 m2, aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marsylska

Mokotów,Warszawa

1 800 zł32 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Okazja! Do wynajęcia atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji przy ul. Marsylskiej na Mokotowie. Mieszkanie o powierzchni 32 m2 składa się z obszernego salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Broniewskiego

Warszawa,mazowieckie

2 200 zł42 m² 52,38 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pokojowe z kuchnią,łazienką, 42 m 2.Ulica Broniewskiego 77 Dwa oddzielne pokoje,zamykane osobno,kuchnia z oknem,zamykana osobno,wszystkie okna na jedną stronę,teren zielony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Sadyba

Sadyba,Warszawa

2 600 zł60 m² 43,33 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe rozkładowe mieszkanie na Sadybie w nowym budynku. Mieszkanie umeblowane i wyposażone. W salonie wygodna kanapa, wyjście na balkon. W sypialni wygodne łóżko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Domaniewska

Mokotów,Warszawa

2 400 zł42 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 42 mkw w budynkuu przy ul. Domaniewskiej na Mokotowie przy Galerii Mokotów. Mieszkanie składa się z salonu, sypialni, oddzielnej widnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kłobucka

Ursynów,Warszawa

2 500 zł46 m² 54 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy nowe mieszkanie na ursynowie/mokotowie ul. Kłobucka. Osiedle zamknięte z reprezentacyjną recepcją i całodobową ochroną zlokalizowane w bliskiej odległości od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie