dowolna

Mieszkania do wynajęcia Warszawa - Oferty wynajmu mieszkań

3 165 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 165 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grupy AK Krybar

Sielce,Warszawa

2 300 zł48 m² 47,92 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mokotów dolny! nikt nie mieszkał! 2018 rok; atrakcyjne ciche 2 pokoje z osobną kuchnią, balkonem i dwoma m-cami postojowymi w garażu podziemnym. Winda z poziomu garażu, 2 piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stefana Batorego

Mokotów,Warszawa

2 500 zł37 m² 67,57 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie usytuowane w doskonałej lokalizacji na Mokotowie, u zbiegu ul. Batorego i Al. Niepodległości, tuż obok stacji metra Pole Mokotowskie. Powierzchnia 37 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sienna

Warszawa,mazowieckie

2 300 zł38 m² 60,53 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od zaraz przytulne mieszkanie usytuowane w centrum Warszawy, tuż obok ronda onz. Mieszkanie o pow. 38m2 dwu-pokojowe z widną kuchnią i łazienką Całkowicie umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

2 299 zł40 m² 57,48 zł/m²

 

Piętro:2/13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2 pokoje, 40 m2, dobra lokalizacja, garaż i komórka w cenie, dostępne od zaraz, okazja! Do wynajęcia nowocześnie urządzone mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na 2/13 pięter przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

4 600 zł76 m² 60,53 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowe, trzypokojowe mieszkanie w biznesowej części Mokotowa przy ul. Obrzeżnej. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w budynku 5 piętrowym na cichym, zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zgoda

Śródmieście,Warszawa

2 400 zł40 m² 60 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie świeżo po remoncie. Dwa oddzielne pokoje z oddzielną kuchnią o pow. 40m2 przy ul. Zgoda w samym Centrum Warszawy przy Metrze Świętokrzyska. Balkon. Dogodna komunikacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kondratowicza

Targówek,Warszawa

2 000 zł52 m² 38,22 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowocześnie wykończone mieszkanie składające się z dwóch pokoi, łazienki oraz przedpokoju. Kuchnia otwarta na salon (wyposażona w sprzęty agd oraz zmywarkę). Łazienka z kabiną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Domaniewska

Górny Mokotów,Warszawa

2 400 zł44 m² 55 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia bardzo ciekawie zaaranżowane mieszkanie na Mokotowie w okolicy " Zagłębia Biznesowego" i Galerii Mokotów, przy ul. Domaniewskiej. Mieszkanie zlokalizowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bednarska

Śródmieście,Warszawa

7 000 zł78 m² 89,74 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowy apartament w nowoczesnej kamienicy informacje ogólne: luksusowy jednopoziomowy apartament 78 metrów2 na wynajem w zakomitej lokalizacji pomiędzy Krakowskim Przedmieściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Baleya

Ochota,Warszawa

2 100 zł39 m² 54 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na Ochocie na ul. Baleya przy Żwirki i Wigury. Dwa pokoje z aneksem kuchennym , łazienką z wc oraz korytarzem. Mieszkanie po remoncie, umeblowane z lodówką, kuchenką,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okopowa

Wola,Warszawa

3 500 zł55 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:17/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowoczesny apartament w wysokim standardzie 55m2 + taras 15m2 z idealnym widokiem na ścisłe centrum Warszawy - zapierający dech w piersiach. Na ostatnim 17 piętrze! Na tarasie można się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kruczkowskiego

Powiśle,Warszawa

6 000 zł50 m² 120 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Luksusowy, w pełni wyposażony, dwupokojowy apartament na Powiślu, ul. Kruczkowskiego od zaraz. Ekskluzywny budynek z recepcją i całodobową ochroną na osiedlu Patria. Prestiżowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piaseczyńska

Mokotów,Warszawa

2 200 zł48 m² 45,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Dostępne od zaraz! Bardzo atrakcyjna cena. Do wynajęcia funkcjonale 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Piaseczyńskiej / Dolnej. Znakomity punkt komunikacyjny 2 minuty spacerem do przystanku Dolna, świetny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

9 000 zł128 m² 70 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w pełni wyposażone i wykończone materiałami najwyższej jakości m.in.: parkiet naturalny, blat granitowy, wysokiej jakości armatura. Dodatkowe atuty: klimatyzacja, duże szafy, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Czerniakowska

Powiśle,Warszawa

8 500 zł120 m² 71 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament usytuowany na 1 piętrze w budynku 5-piętrowym z ochroną. Na piętrze są 3 mieszkania i winda zjeżdżająca do poziomu garażu. W nieruchomości jest zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tamka

Śródmieście,Warszawa

4 000 zł65 m² 62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne, ciche i słoneczne mieszkanie na czwartym piętrze, w całodobowo chronionym i zamkniętym, sześciopiętrowym budynku na warszawskim Powiślu - ul. Tamka Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, al. Niepodległości

Mokotów,Warszawa

2 100 zł29 m² 72,41 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia kawalerka z balkonem o powierzchni ok. 29 mkw w budynku przy Al. Niepodległości na Mokotowie przy stacji metra Racławicka. Mieszkanie składa się z pokoju, oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stryjeńskich

Ursynów,Warszawa

2 550 zł44 m² 57,95 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia studio nowocześnie urządzone na zielonym Ursynowie przy ul. Stryjeńskich. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze z tarasem wyposażonym w komplet mebli ogrodowych. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Maklakiewicza

Mokotów,Warszawa

3 100 zł58 m² 53 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferuję do Wynajmu piękne trzypokojowe mieszkanie (58m2) przu ul. Maklakiewicza Blisko mordoru! W skład mieszkania wchodzi: piękny salon z półotwartą kuchnią (łącznie 23m2) Sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chopina

Śródmieście Południowe,Warszawa

4 200 zł77 m² 54,33 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Śliczny rozkładowy, dwustronny, lokal o pow. 77,30 m2, po generalnym remoncie, z w pełni wyposażoną kuchnią, położony w samym centrum Warszawy. Mieszkanie znajduje się w 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ciasna

Śródmieście,Warszawa

4 800 zł120 m² 40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament przy starówce! Warszawa ul. Ciasna - Śródmieście okolice Starówki* 120 m2 * 4 pokoje * 4 piętro * wysoki standard * pełne wyposażenie * jacuzzi * metro Ratusz Arsenał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Woronicza

Wyględów,Warszawa

3 400 zł61 m² 55,74 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

+ 48 730.912.312. Okazyjnie! wyjątkowe 3 pok. mieszkanie 61m2 + dwie duże przeszklone loggie (razem 18m2) oraz 2 miejsca garażowe (!). Apartament w nowym apartamentowcu alanya (2014 r.) przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Branickiego

Wilanów,Warszawa

5 500 zł90 m² 61,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Prezentowany apartament, zlokalizowany jest w cichej części Miasteczka Wilanów, z wygodnym dostępem do wszelkich udogodnień tej lokalizacji. Mieszkanie, wykończone w bardzo wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Herberta

Powiśle,Warszawa

4 300 zł60 m² 72 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ciche 60 -cio metrowe mieszkanie na parterze z wyjściem do własnego uroczego ogródka. W ogrodzie komórka na narzędzia, grill lub na rowery. Mały zadaszony taras ze stolikiem kawowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Giełdowa

Wola,Warszawa

2 600 zł46 m² 56,52 zł/m²

 

Piętro:6/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w 17- piętrowym budynku , w kompleksie Giełdowa, z ochroną 24h i recepcją. Świetna lokalizacja osiedla ,nieopodal Ronda Daszyńskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Racławicka

Mokotów,Warszawa

1 999 zł28 m² 71,91 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od 15 sierpnia kawalerka w doskonałej lokalizacji przy Racławickiej, 100 m od Puławskiej! Odnowiona, po remoncie, przytulna, cicha, okna wychodzą na zielone podwórko! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Włościańska

Żoliborz,Warszawa

3 100 zł74 m² 41,89 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowe, słoneczne, trzypokojowe mieszkanie na Żoliborzu przy ul. Włościańskiej. Mieszkanie usytuowane na cichym, spokojnym i zielonym osiedlu, niedaleko ul. Słowackiego. Dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

4 100 zł60 m² 68,33 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament na ostatniej kondygnacji, nowocześnie wykończony i w pełni wyposażony wysokiej jakości materiałami.W mieszkaniu jest zainstalowana klimatyzacja.1 miejsce parkingowe w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kazimierzowska

Górny Mokotów,Warszawa

4 000 zł50 m² 80 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ekskluzywny apartament w samym sercu starego Mokotowa przy ulicy Kazimierzowskiej w budynku Klimt hause. Mieszkanie ma 50m i jest na piątym - przedostatnim piętrze. Składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bukowińska

Ksawerów,Warszawa

6 000 zł107 m² 56,07 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowy apartament zaprojektowany przez pracownię architektoniczną na 13 piętrze budynku przy metrze Wilanowska. Doskonała lokalizacja, metro i pobliskie linie tramwajowe zapewniają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Konstruktorska

Mokotów,Warszawa

2 950 zł45 m² 65,56 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowy,cichy,nowocześnie urządzony w wysokim standardzie, jeszcze niezamieszkiwany apartament. Osiedle posiada reprezentacyjną recepcję.Wysoki standard wykończenia budynku.Ulica Konstruktorska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

3 900 zł85 m² 45,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Klimatyczne mieszkanie o powierzchni 85m na 1 piętrze w przedwojennej kamienicy blisko metra (minuta spacerem!). Lokal składa się: z 3 przestronnych pokoi + 1 małego (tzw. służbówki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Domaniewska

Górny Mokotów,Warszawa

2 400 zł42 m² 57 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokojowe, 42 m przy ul. Domaniewskiej na 5 w 10 piętrowym bloku, oddzielna kuchnia, kompletnie umeblowane i wyposażone, w dobrym punkcie komunikacyjnym, tramwaje, autobusy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Gdańska

Żoliborz,Warszawa

2 800 zł64 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:-

Apartament dwupokojowy usytuowany w 3 piętrowym budynku na Żoliborzu. Doskonała lokalizacja pod kątem komunikacji i możliwości odpoczynku w otoczeniu zieleni, blisko stacja Metro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Sady Żoliborskie

Żoliborz,Warszawa

1 600 zł30 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie jednopokojowe do wynajmu. Czyste, odmalowane, gotowe do zamieszkania. Wyposażone w niezbędne sprzęty. Urządzone, jasne przytulne z ładnym widokiem. Budynek czysty, cichy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, al. Wyścigowa

Mokotów,Warszawa

4 100 zł80 m² 51,25 zł/m²

 

Piętro:1/13

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Piękne, trzypokojowe mieszkanie na Mokotowie, al. Wyścigowa. Budynek: 13-piętrowy budynek mieszkalny na terenie zamkniętym, z dwoma windami, oddany do użytku w 2003 roku. Osiedle zamknięte.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Widawska

Bemowo,Warszawa

2 400 zł63 m² 38 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bemowo ul. Widawska Oferujemy piękne, funkcjonalne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 63m w bardzo dobrej lokalizacji. Zaletą mieszkania jest świetny rozkład : - widna, oddzielna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Andersa

Śródmieście,Warszawa

4 000 zł74 m² 54 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pok w Ogrodzie Krasińskich. wysoki standard mieszkania (w mieszkaniu wszystko jest nowe) duża przestrzeń (salon z otwartą kuchnią + dwie sypialnie + łazienka) w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

2 300 zł35 m² 65,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Komfortowo wykończony, nowy apartament 2 pokojowy z klimatycją i tarasem 10 m2 do wynajęcia od zaraz! Cichy, jasny i ustawny apartament o pow. 35 m2, usytuowany na trzecim piętrze od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Suchodolska

Praga-Południe,Warszawa

2 100 zł45 m² 47 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyremontowane mieszkanie, dwa niezależne pokoje - salon (19 m2) i sypialna (11 m2), widna kuchnia, łazienka i przedpokój. Grube ściany oraz wysokie pomieszczenia zapewniają naturalną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

2 700 zł50 m² 54 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowy apartament z garażem ( garaż płatny dodatkowo 200 pln ) na bliskiej Woli na ul. Kasprzaka. Dwa pokoje, kuchnia otwarta na salon + sypialnia + garderoba + łazienka z wc. Mieszkanie.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij