dowolna

Mieszkania do wynajęcia Warszawa - Oferty wynajmu mieszkań

3 167 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 167 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

1 800 zł33 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wolne / oglądanie od 5 sierpnia! Ursynów róg Herbsta i ken na Stokłosach tuż obok Metra. Jasna kawalerka ok 33m zlokalizowana na 7/12 p. nowoczesnego budynku z 2006r. Kawalerka to pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Abrahama

Praga-Południe,Warszawa

3 400 zł70 m² 48,57 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Polecamy przestronne, eleganckie trzypokojowe mieszkanie na Pradze Gocławiu przy ul.Abrahama. Mieszkanie jest wykończone w wysokim standardzie oraz w pełni umeblowane. Na metrażu 70m2 znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kłobucka

Ursynów,Warszawa

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni ok. 50 mkw w apartamentowcu przy ul. Kłobuckiej na Ursynowie. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Libijska

Praga-Południe,Warszawa

3 700 zł86 m² 43,02 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia czteropokojowe mieszkanie usytuowane na Saskie Kępie. Mieszkanie odświeżone wykończone w wysokim standardzie. Mieszkanie umeblowane i wolne do zamieszkania. Czynsz miesięczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wałbrzyska

Mokotów,Warszawa

4 000 zł100 m² 40 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo przestronne, rozkładowe, funkcjonalne mieszkanie na Warszawskim Mokotowie. Idealne dla rodziny, lub na działalność biurową. Układ pomieszczeń : - 3 niezależne sypialnie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sarmacka

Miasteczko Wilanów,Warszawa

2 299 zł34 m² 67,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Piękne 2 pokoje, od zaraz, 34 m2, miasteczko Wilanów Bardzo ładne, funkcjonalnie zaaranżowane, nowoczesne 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Sarmackiej 4b w Miasteczku Wilanów. Mieszkanie położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Gocław

Gocław,Warszawa

2 600 zł50 m² 51 zł/m²

 

Piętro:11/25

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

**************aura sky*********** Mieszkanie z widokiem na panoramę Warszawy Mieszkanie w bloku z 2017r. Do wynajęcia nowe (dotąd niezamieszkałe), dwupokojowe mieszkanie położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Szkolna

Śródmieście,Warszawa

1 600 zł36 m² 44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Atrakcyjne, duże mieszkanie jednopokojowe w ścisłym Centrum na ul. Szkolnej przy stacji Metra Świętokrzyska. Idealna lokalizacja : metro , tramwaje, autobusy blisko Dworzec Centralny oraz ch Złote.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Okulickiego

Gocław,Warszawa

4 000 zł130 m² 31 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Atrakcyjne przestronne mieszkanie dwupoziomowe na Gocławiu na ul. Okulickiego. Pięć pokoi , widna kuchnia z jadalnią , dwie łazienki ( jedna z wanną, druga z kabiną prysznicową) , dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Łużycka

Mokotów,Warszawa

1 900 zł38 m² 50 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Ładne , duże , jednopokojowe mieszkanie , zlokalizowane na Dolnym Mokotowie na ul. Łużyckiej przy skrzyżowaniu ulic Gagarina i Czerskiej. Pokój z osobną, widną kuchnią plus łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jaszowiecka

Mokotów,Warszawa

2 950 zł50 m² 59 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowe, trzypokojowe mieszkanie z osobną kuchnią na Mokotowie przy ul. Jaszowieckiej. Mieszkanie jest po częściowym remoncie (malowanie, wymiana sanitariatów, gruntowne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Dymińska

Żoliborz,Warszawa

1 900 zł27 m² 70 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Komfortowa kawalerka o pow. 27m2 przy ul. Dymińskiej na Żoliborzu blisko Metra Dworzec Gdański. Mieszkanie po generalnym remoncie, w pełni umeblowane i wyposażone. Budynek wysoki 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Francuska

Praga-Południe,Warszawa

2 900 zł50 m² 58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie usytuowane jest na drugim piętrze kameralnego budynku z 2005 roku z windą i garażem podziemnym. Ochrona w budynku 24/h. Na terenie zamkniętego osiedla znajdują się plac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Smoluchowskiego

Mokotów,Warszawa

1 700 zł32 m² 53,12 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na Mokotowie w przyjaznej i zielonej okolicy, przy al. Wilanowskiej, na ul. Smoluchowskiego. W bliskiej odległości znajduje się Metro Wilanowska (900 m) oraz Galeria Mokotów (1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Książęca

Śródmieście Południowe,Warszawa

7 000 zł100 m² 70 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament położony w inwestycji Holland Park przy ul. Książęcej w otulinie parku Rydza-Śmigłego. Nieruchomość położona jest na 2. piętrze luksusowej inwestycji Holland Park ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Izbicka

Wawer,Warszawa

2 200 zł80 m² 27,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bardzo przestronne i nowocześnie wykończone mieszkanie na parterze domu wolnostojącego w pięknej części osiedla Radość w dzielnicy Wawer. Powierzchnia całkowita to 80 m2. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Skierniewicka

Wola,Warszawa

2 250 zł34 m² 66,18 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Rezerwacja Mieszkanie przy ul.Skierniewickiej oferuje nowe wnętrze i doskonałą lokalizację na Bliskiej Woli, 10 minut spacerem do stacji metra Rondo Daszyńskiego. Gotowe do wprowadzenia od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Biały Kamień

Wyględów,Warszawa

4 100 zł75 m² 55 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165) Do wynajęcia w prestiżowej lokalizacji Eko-Park, tuż przy Polu Mokotowskim, przestronne, nowocześnie rozplanowane mieszkanie o wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Magazynowa

Mokotów,Warszawa

2 950 zł45 m² 65,56 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowe, dwupokojowe mieszkanie przy ul. Magazynowej na Mokotowie. Mieszkanie nowocześnie urządzone, jasne i przytulne wnętrze. Lokal znajduje się na 5 piętrze, na osiedlu zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żenczykowskiego

Mokotów,Warszawa

2 300 zł51 m² 45,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kameralne, całkowicie umeblowane i wyposażone mieszkanie o powierzchni 65 m2 przy ul. Żenczykowskiego. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

3 000 zł54 m² 55,50 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe (do tej pory nigdy niezamieszkałe) , słoneczne mieszkanie z tarasem i oddzielną kuchnią (wyposażoną w lodówkę, piekarnik, płytę indukcyjną i zmywarkę ). Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Polna

Śródmieście,Warszawa

3 900 zł76 m² 51,32 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie słoneczne (okna w kierunku wschodnim i południowym) , trzypokojowe, w pełni umeblowane i wyposażone w sprzęt agd, położone w n owoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Włodarzewska

Ochota,Warszawa

2 550 zł55 m² 46,36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przytulne mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni i łazienki. Jest kompletnie odnowione. Pokoje są umeblowane. Kuchnia jest kompletnie zabudowana i wyposażona w piekarnik,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Broniewskiego

Żoliborz,Warszawa

2 300 zł60 m² 38 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na Żoliborzu na ul. Broniewskiego przy Braci Załuskich. Trzy pokoje, kuchnia otwarta na salon + dwa osobne pokoje + łazienka z wc. Mieszkanie umeblowane częściowo z lodówką,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Mirów

Mirów,Warszawa

6 000 zł178 m² 33,71 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Warszawa bliska Wola. Do wynajęcia bardzo ładne, 150m mieszkanie z balkonem i tarasem. Mieszkanie składa się z 4 pokoi, dużej, wyposażonej kuchni z jadalnią, 2 łazienek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gieysztora

Wilanów,Warszawa

2 800 zł48 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecamy mieszkanie w nowym bloku z windą. W bardzo dobrej lokalizacji, 299m do Żabki. Blisko do restauracji różnego rodzaju np. Vilano, bel Paese, molo Junior Cafe oraz do sklepów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Filtrowa

Ochota,Warszawa

4 200 zł76 m² 55,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przestronny apartament w historycznej kamienicy przy ulicy Filtrowej na Starej Ochocie. Mieszkanie umeblowane i gotowe do zamieszkania. Świeżo po generalnym remoncie,wysoki standard wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Drawska

Szczęśliwice,Warszawa

2 600 zł56 m² 46,43 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

+48 730.912.312. Luksusowo wykończone duże 2 pok. mieszkanie 56m2 w ekskluzywnym i pięknym osiedlu Ogrody Shiraz , przy samym malowniczym Parku Szczęśliwickim. Apartament na I-wszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Etiudy Rewolucyjnej

Mokotów,Warszawa

3 500 zł94 m² 37,23 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przestronne, słoneczne mieszkanie w apartamentowcu, w cichej, spokojnej okolicy. Salon (22,5 m2), kuchnia z jadalnią (26 m2), 2 sypialnie (16 i 13,5 m2), łazienka z wanną, osobno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rembielińska

Targówek,Warszawa

2 499 zł77 m² 32,45 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni ok. 77 mkw w budynku przy ul. Rembielińskiej na Bródnie niedaleko Parku Bródnowskiego. Mieszkanie składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

2 200 zł50 m² 44 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie w nowym budynku na Mokotowie. Salon z kuchnią częściowo otwartą na salon i drugi pokój sypialny. Kuchnia z meblami w zabudowie, płytą elektryczną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Graniczna

Śródmieście,Warszawa

2 050 zł27 m² 75,93 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia kawalerka z balkonem o powierzchni ok. 27 mkw w budynku przy ul. Granicznej na Śródmieściu. Mieszkanie składa się z salonu kuchni,wnęki sypialnianej, łazienki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Praga-Południe,Warszawa

2 700 zł55 m² 49,09 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowocześnie wykończony apartament na popularnym Osiedlu Saska Nad Jeziorkiem. Mieszkanie to składa się z dwóch przestronnych pokoi. Salon o powierzchni około 20 m2 z wyjściem na duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Targowa

Praga-Północ,Warszawa

2 500 zł54 m² 46 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165) Do wynajęcia widne, wysokie, przestronne i oryginalnie urządzone mieszkanie dwupokojowe w kamienicy przy ul. Targowej na Starej Pradze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

6 500 zł133 m² 48,87 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Nowy, 5 pokojowy luksusowo wykończony apartament w Wilanowie na osiedlu Impresja. W cenie najmu apartamentu 3 miejsca parkingowe w garażu podziemnym. Salon o powierzchni 27m2 połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jaszowiecka

Mokotów,Warszawa

2 950 zł50 m² 59 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę od zaraz cichym, czystym, niepalącym lokatorom zadbane mieszkanie na zielonej Sadybie, na Dolnym Mokotowie. Minimalny okres najmu to 12 miesięcy (umowa na czas oznaczony, z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Bobrowiecka

Mokotów,Warszawa

3 500 zł76 m² 46,05 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Nowe mieszkanie wykończone w wysokim standardzie. Składa się z salonu, oddzielnej w pełni wyposażonej kuchni, dwóch sypialni, dwóch łazienek, holu i dużego balkonu. Jedno miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tarczyńska

Ochota,Warszawa

1 400 zł31 m² 45,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Jednopokojowe mieszkanie w kamienicy na Ochocie. Kuchnia oddzielna z meblami w zabudowie, kuchenką elektryczną, wyciągiem. W łazience kabina prysznicowa, wc., umywalka, miejsce na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Popiełuszki

Żoliborz,Warszawa

1 590 zł30 m² 53 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronna kawalerka w świetnej lokalizacji Sadów Żoliborskich zapewniających zieleń, ciszę a jednocześnie doskonałą komunikację. Stacja metra Marymont w odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Idzikowskiego

Mokotów,Warszawa

2 400 zł54 m² 44 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Komfortowe dwa pokoje z aneksem kuchennym z loggią, łazienką i korytarzem o łącznej pow. 54m2 przy ul. Powsińskiej na Mokotowie. Mieszkanie w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Racławicka

Mokotów,Warszawa

2 400 zł35 m² 68,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

1 pokoje(studio/kawalerka), pow. 35 m2 - Przytulne. Po remoncie! Idealne dla pary lub singla - Mokotów, ul. Racławicka 35 Do wynajęcia przytulne 1-pokojowe mieszkanie o pow. 35 m2, usytuowane przy ul.