dowolna

Mieszkania do wynajęcia Warszawa - Oferty wynajmu mieszkań

3 165 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 165 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Pasaż Ursynowski

Ursynów,Warszawa

3 000 zł74 m² 40,54 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 3-pokoje na kameralnym, zamkniętym osiedlu przy samej stacji metra Stokłosy. Mieszkanie na poddaszu, metraż po podłodze 74 m2. Mieszkanie znajduję się na 5 pietrze w budynku bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Warszawa

Warszawa,mazowieckie

7 500 zł143 m² 52,45 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Luksusowy apartament z tarasem w sercu Starego Mokotowa blisko stacji metra! rozkład i standard: nowoczesny i luksusowo umeblowany apartament, wykończony w bardzo wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

3 300 zł62 m² 53,23 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowy apartament, na Mokotowie przy Al. Wyścigów konnych. Mieszkanie znajduje się na parterze w apartamentowcu z monitoringiem i całodobową ochroną. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kłobucka

Ursynów,Warszawa

2 600 zł37 m² 70,27 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia pięknie urządzone,nowe, dwupokojowe mieszkanie przy ul. Kłobuckiej na Ursynowie. Mieszkanie znajduje się na parterze w nowym budownictwie. Mieszkanie urządzone w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stryjeńskich

Ursynów,Warszawa

2 500 zł58 m² 43,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo komfortowe mieszkanie 2 pok. o pow. 58 m2.Osiedle Nautica wybudowane przez firmę Ronson. Całkowicie umeblowane i wyposażone w wysokim standardzie. Klimatyzacja. W kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Radziwie

Wola,Warszawa

3 200 zł50 m² 64 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem efektowny i wykończony w trosce o najdrobniejsze szczegóły apartament położony na Bliskiej Woli. To gustowne mieszkanie zostało zaprojektowane i urządzone przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

2 000 zł64 m² 31,15 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Ładne trzypokojowe mieszkanie. Lokal usytuowany jest na wysokim parterze. Rozkład Aneks kuchenny połączony z salonem - glazura, terakota, zabudowa kuchenna. Duży salon (20 m2), sypialnia (10 m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Rydygiera

Żoliborz,Warszawa

2 950 zł51 m² 57,84 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę ładne (nowe)mieszkanie na Zielonym Żoliborzu ul.Rydygiera 11 wraz z garażem podziemnym z internetem i kablówką w tej cenie podanej w ofercie.Mieszkanie na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Komisji Edukacji Narodowej

Kabaty,Warszawa

3 200 zł50 m² 64 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

- kabaty, budynek tuż przy wejścia do stacji metra - mieszkanie - 50m2, plus 2 antresole; - osobna sypialnia, z dużym łóżkiem i szafą, wejście na antresolę gdzie są szafy; - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Powsińska

Mokotów,Warszawa

2 600 zł56 m² 46,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przytulne, ustawne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,5 m2. Znajduje się na 2 piętrze w 4-piętrowym budynku, zlokalizowanym w drugiej linii zabudowy przy ul. Powsińskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Malborska

Targówek,Warszawa

2 000 zł56 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie przygotowane do wynajęcia od 01.08.2018.Osiedle zamknięte,strzeżone,czwarte piętro z balkonem wychodzącym na zielone patio.Mieszkanie ciche, przestronne w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gieysztora

Wilanów,Warszawa

2 700 zł45 m² 60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie w nowym apartamentowcu z 2017 roku z garażem ( garaż płatny dodatkowo 200 pln ). Dwa pokoje, kuchnia otwarta na salon plus sypialnia plus łazienka z kabiną prysznicową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bora-Komorowskiego

Praga-Południe,Warszawa

2 100 zł45 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2-pokojowe, mieszkanie (45m2) zlokalizowane na Gocławiu - Osiedle "saska". Jasne mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone, usytuowane jest na drugim piętrze 6-cio piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rogalińska

Wola,Warszawa

3 650 zł76 m² 48,03 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowe, słoneczne, trzypokojowe mieszkanie na Woli przy ul. Rogalińskiej. Mieszkanie usytuowane na spokojnym i zielonym osiedlu, niedaleko ul. Skierniewickiej/kasprzaka. Dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Dygata

Żoliborz,Warszawa

2 800 zł41 m² 68,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowe, słoneczne, dwupokojowe mieszkanie na Żoliborzu przy ul. Stanisława Dygata. Mieszkanie usytuowane na cichym, spokojnym i zielonym osiedlu strzeżonym, niedaleko ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bohaterów Warszawy

Ursus,Warszawa

1 700 zł52 m² 33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwa osobne pokoje z widną kuchnią, łazienką i wc o łącznej pow. 52m2 w Ursusie. Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone na parterze w domu jednorodzinnym. Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ogrodowa

Wola,Warszawa

3 500 zł60 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie idealne dla ludzi lubiących komfort, bliskość miasta. Mieszkanie trzypokojowe, umeblowane i wyposażone w bardzo dobrym standardzie, położony przy ul. Ogrodowej (blisko al. Jana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wąwozowa

Kabaty,Warszawa

2 900 zł58 m² 49,83 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Kabaty, mieszkanie 3 pokojowe , jasne i słoneczne, piętro 1/4, w budynku z windą. Mieszkanie umeblowane, duży pokój z otwartą kuchnią i loggią 3,2 m2. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

2 550 zł49 m² 52,04 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Gorąco polecamy nowy, wygodny i przestronny apartament na strzeżonym osiedlu przy ulicy Cybernetyki. Jeżeli szukają Państwo wysoko estetycznego, wykończonego według najnowszych trendów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tamka

Śródmieście,Warszawa

3 500 zł49 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis nieruchomości Bardzo ładny, wysoki (ponad 3m) apartament z dużymi oknami, wygodny, funkcjonalny, gustownie umeblowany z dbałością o detale, nowocześnie wyposażony. Nowoczesność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jędrusik

Żoliborz,Warszawa

3 500 zł50 m² 70 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Polecamy jasne, wygodne i rozkładowe mieszkanie na nowym osiedlu przy ulicy Kaliny Jędrusik. Jeśli szukają Państwo rozkładowego mieszkania na Ursynowie, wykończonego w wysokim standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rosoła

Ursynów,Warszawa

2 800 zł56 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przytulne mieszkanie na ostatnim piętrze w Rezydencji Renoir, jednym z ciekawszych projektów mieszkaniowych Ursynowa. Osiedle zamknięte, z całodobową ochroną, na terenie 2 place zabaw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Pokorna

Śródmieście,Warszawa

7 500 zł84 m² 89,29 zł/m²

 

Piętro:12/17

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 4-pokojowe mieszkanie 84m , na 12 piętrze, przy stacji Metro Dworzec Gdański. 3 pokoje nieprzechodnie, kuchnia częściowo otwarta z salonem, 2 łazienki, 2 balkon oraz garaż. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cybernetyki

Włochy,Warszawa

2 700 zł38 m² 71,05 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Serdecznie polecamy przestronny i nowoczesny apartament, na spokojnym osiedlu przy ulicy Cybernetyki. Jeżeli szukają Państwo nowoczesnego apartamentu, wykończonego w wysokim standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Wilanowska

Wilanów,Warszawa

2 700 zł62 m² 43,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od zaraz słoneczne 2 pokojowe, w pełni umeblowane mieszkanie o ekspozycji południowo-zachodniej w sercu Miasteczka Wilanów przy Osi Królewskiej. Cena najmu obejmuje miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleje Jerozolimskie

Ochota,Warszawa

3 950 zł78 m² 50,64 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przestronne trzypokojowe mieszkanie na jedenastym piętrze w bloku mieszkalnym w Warszawie - Ochota. Okna wychodzące na wschód, zachód, z widokiem na inne budynki. Pomieszczenie: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Łucka

Wola,Warszawa

2 400 zł50 m² 48 zł/m²

 

Piętro:14/30

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Komfortowe dwupokojowe mieszkanie w apartamentowcu na bliskiej Woli, w budynku ochrona, basen, sauna, fitness. Salon połączony z kuchnią (około 20 m2) z wyjściem na 9 m2 loggię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Czerska

Mokotów,Warszawa

2 400 zł50 m² 48 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajmu bardzo ładny apartament, 50m2, 2 pokoje z balkonem na Mokotowie przy ul. Czerskiej. Cena najmu 2400 pln miesięcznie plus opłaty za prąd. Eleganckie mieszkanie wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rosoła

Ursynów,Warszawa

2 800 zł56 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od zaraz przytulne mieszkanie na ostatnim piętrze w Rezydencji Renoir, jednym z ciekawszych projektów mieszkaniowych Ursynowa. 56m, 3 pietro, dwie sypialnie + kuchnia z salonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Opaczewska

Ochota,Warszawa

4 400 zł93 m² 47,31 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Jeżeli szukasz mieszkania do wynajęcia, które: - jest zlokalizowane blisko Centrum Warszawy, ale i blisko terenów zielonych - jest w świetnym stanie i w pełni wyposażone - ma 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

3 200 zł70 m² 45,71 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie znajduje się w świetnie skomunikowanym punkcie Warszawy kilka przystanków autobusowych i tramwaj w najbliższej okolicy dzięki czemu w kilkanaście minut można dotrzeć do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Stryjeńskich

Ursynów,Warszawa

2 100 zł56 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Jasne, dwupokojowe w pełni wyposażone mieszkanie zlokalizowane na Ursynowie przy ulicy Stryjeńskich. Kameralne, ciche, zamknięte osiedle, a także doskonała lokalizacja obok metra to główne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Okopowa

Śródmieście,Warszawa

2 100 zł36 m² 58 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajęcia nowocześnie urządzone, przytulne mieszkanie, w nowym budownictwie. Mieszkanie bardzo widne, przestronne, idealne dla singla lub pary. W mieszkaniu pozostaje zabudowa mebli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

2 600 zł50 m² 52 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowe, nowocześnie urządzone, dwupokojowe mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji na Ursynowie. Mieszkanie znajduje się tuż przy wejściu do stacji metra Stokłosy. Dużą zaletą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Twarda

Wola,Warszawa

2 200 zł38 m² 57,89 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie na Woli. W skład lokalu wchodzą: 2 pokoje, aneks kuchenny, łazienka, balkon, przedpokój, komórka na piętrze i piwnica. Miejsce postojowe na zamykanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Budrysów

Praga-Południe,Warszawa

2 400 zł46 m² 52,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia: 1. Komforotowe mieszkanie trzypokojowe w pełni wyposażone i umeblowane (pralka, zmywarka, lodówka, piekarnik, płyta gazowa, mikrofalówka, szafy wnękowe, kanapa, narożnik,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Pejzażowa

Mokotów,Warszawa

3 300 zł65 m² 50,77 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie o ładnym rozkładzie pomieszczeń,salon połączony z kuchnią z widokiem na zieleń, przestrzeń.Sypialnia,pokój dziecięcy na życzenie może być zmieniony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ogrodowa

Wola,Warszawa

3 500 zł52 m² 67,31 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Elegancki apartament z balkonem, usytuowany na granicy Śródmieścia i Woli, na ulicy Ogrodowej, w ekskluzywnej inwestycji, oddanej do użytku w 2015 r. z basenem, sauną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Mokotów

Mokotów,Warszawa

8 000 zł120 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Royal City ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy apartament na wynajem na Mokotowie. Budynek położony jest na terenie Parku Rydza Śmigłego. Składa się : - salonu połączonego z kuchnią (60.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

2 300 zł60 m² 38,33 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dostępne od zaraz umeblowane zadbane mieszkanie o pow. ok. 60 m2 na osiedlu "melody park". Mieszkanie składa się z salonu, kuchni z oknem częściowo otwartej na pokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chmielna

Śródmieście,Warszawa

3 500 zł51 m² 68,63 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prowizja 0%. For English, please call or email. To 51 m2, 2 pokojowe mieszkanie znajduje się w sercu Warszawy, w zabytkowym budynku między sklepami na ulicy Chmielnej. Mimo lokalizacji, mieszkanie.