dowolna

Mieszkania do wynajęcia Warszawa - Oferty wynajmu mieszkań

3 164 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 164 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Biały Kamień

Mokotów,Warszawa

8 500 zł96 m² 88,54 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Apartament o pow.96m2, salon 40m2 z tarasem 19,6m2, 2 sypialnie 12/14, łazienka z wanną i bidetem, łazienka z kabiną, taras - ogród na dachu 79,3m2. Miejsce parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Sezam

Warszawa,mazowieckie

5 000 zł180 m² 27,78 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Poszukującym dobrej przestrzeni, wysokiego poziomu wyposażenia, swobody i niezależności pilnie wynajmę duże mieszkanie (4 sypialnie, salon, kuchnia, łazienka, wc, piwnica i garaż, własny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bukowińska

Ksawerów,Warszawa

2 600 zł57 m² 45,61 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kontakt do osoby prowadzącej: +48 730.912.312. Przyjemne 2 pok. mieszkanie 57m2 w prestiżowym ogrodzonym i strzeżonym apartamentowcu przy ul. Bukowińskiej 10 z 2008 r. tuż przy metrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

4 400 zł50 m² 88 zł/m²

 

Piętro:18/28

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowy apartament na 18-tym piętrze wieżowca Babka Tower w Śródmieściu, wykończony został materiałami wysokiej jakości, z dbałością o każdy detal. Zachwycający widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

2 600 zł44 m² 59,09 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowocześnie urządzone mieszkanie dwupokojowe, zlokalizowane w nowo oddanej inwestycji zora 2 w Miasteczku Wilanów. Mieszkanie wykończone materiałami wysokiej jakości, gotowe do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Naruszewicza

Mokotów,Warszawa

7 800 zł100 m² 78 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Luksusowy apartament o powierzchni 100 m2, w prestiżowej inwestycji - Rezydencji Naruszewicza. Apartament zaprojektowany przez renomowanego architekta wnętrz. Doskonały dla wymagających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Leszczyńska

Powiśle,Warszawa

5 200 zł82 m² 63,41 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Rozkład pomieszczeń I wyposażenie: do wynajęcia 82 metrowy apartament. Mieszkanie dwustronne, po obydwu stronach mieszkania balkon. Mieszkanie w pełni umeblowane. Salon połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Słomińskiego

Muranów,Warszawa

2 990 zł59 m² 50,68 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2- pokojowe mieszkanie tuż przy Metrze Dworzec Gdański. Składa się z dwóch niezależnych pokoi, oddzielnej kuchni, przedpokoju, łazienki z wanną oraz wc. Mieszkanie umeblowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Gieysztora

Wilanów,Warszawa

5 500 zł75 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Nowe czteropokojowe mieszkanie w Śródmieściu Wilanowa. Mieszkanie składa się z kuchni otwartej na salon, z salonu z wyjściem na balkon /11.78 m2/, trzech sypialni oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Radna

Powiśle,Warszawa

7 000 zł80 m² 87,50 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Apartament 80M2 W przedwojennej kamienicy na powiślu rozkład pomieszczeń 4 piętro (winda), 3 pokoje (2 sypialnie; salon z jadalnią i kuchnią), 2 łazienki: pokój kąpielowy (wanna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pileckiego

Ursynów,Warszawa

2 300 zł53 m² 43,40 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Świetne mieszkanie na Ursynowie, w dobrej lokalizacji niedaleko metra Imielin. Doskonały punkt komunikacyjny, bardzo dobry standard oraz wygodny układ to główne atuty mieszkania. Dwupokojowe, ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zabłocińska

Żoliborz,Warszawa

2 000 zł45 m² 44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwa pokoje z loggią, widną kuchnią częściowo otwartą na salon, łazienką o łącznej pow. 45m2 przy ul. Zabłocińskiej przy Metrze Marymont na Bielanach. Mieszkanie w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Niepodległości

Służew,Warszawa

2 000 zł37 m² 54 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165). Do wynajęcia od listopada, dwupokojowe mieszkanie, usytuowane na I piętrze w dobrze utrzymanej kamienicy u zbiegu al.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Powiśle

Powiśle,Warszawa

8 900 zł99 m² 89,61 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Apartament zupełnie nowy, dotychczas nie zamieszkały, w pełni umeblowany, klimatyzowany, wysoki na 3 M, z garażem podziemnym! Luksusowy apartament 4-pokojowy z półotwartą kuchnią oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Sokratesa

Bielany,Warszawa

1 500 zł38 m² 39,89 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Super okazja! Do wynajęcia idealne dla singla lub pary, komfortowe, 37,5 metrowe mieszkanie z ponad-5-metrowym balkonem, 5 minut od stacji metra Młociny. Mieszkanie znajduje się na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, al. Niepodległości

Śródmieście,Warszawa

2 150 zł37 m² 58,11 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Słoneczna przestronna kawalerka w samym centrum Warszawy. Pokój z wersalką biurkiem i regałem, kuchnia z zabudową kuchenną, stołem z krzesłami, lodówką oraz wersalką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Narwik

Bemowo,Warszawa

2 200 zł50 m² 44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia słoneczne mieszkanie w dobrym punkcie komunikacyjnym - 5 min. od pętli autobusowej. Mieszkanie umeblowane, wyposażone, salon połączony z kuchnią, sypialnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górczewska

Bemowo,Warszawa

2 000 zł43 m² 46,51 zł/m²

 

Piętro:14/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od zaraz wygodne 2 pokojowe mieszkanie w nowym osiedlu strzeżonym u zbiegu ulic Powstańców Śląskich i Górczewskiej. Idealna komunikacja w każdym kierunku Warszawy. 14.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lokajskiego

Ursynów,Warszawa

2 450 zł60 m² 40,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dostępne od zaraz umeblowane przestronne 3-pokojowe mieszkanie o pow. 60 m2 na Natolinie przy ul. Lokajskiego. Piętro 2/3 w kameralnym budynku wśród zieleni, wystawa okien.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Konstancińska

Sadyba,Warszawa

2 600 zł55 m² 47 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, nowocześnie urządzone mieszkanie na warszawskim Mokotowie (sadyba). Mieszkanie usytuowane jest na 4 piętrze w nowym budownictwie, blok strzeżony i monitorowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bergamotki

Mokotów,Warszawa

4 200 zł68 m² 61,76 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Trzypokojowy apartament w nowej inwestycji Green Mokotów, położony w pobliżu al. Wilanowskiej. Ciekawy design w połączeniu z atrakcyjną lokalizacją, to idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Modzelewskiego

Mokotów,Warszawa

2 500 zł44 m² 56,82 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Serdecznie polecamy jasne, przestronne i rozkładowe mieszkanie w zabytkowej kamienicy przy ulicy Kaczmarskiego. Jeżeli szukają Państwo przestronnego mieszkania na Mokotowie, wykończonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Żoliborz

Żoliborz,Warszawa

1 999 zł30 m² 66,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kontakt do osoby odpowiedzialnej: +48 730.912.312. Przyjemna nowocześnie zrewitalizowana i wyposażona kawalerka 30m2 w kameralnym zamkniętym osiedlu tuż przy przy Placu Wilsona (2 min. do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bergamotki

Mokotów,Warszawa

2 500 zł42 m² 59,52 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowy 42m apartament z garażem na platformie w cenie. Budynek z 2018 roku. Mieszkanie nowe, ciche, wcześniej niezamieszkałe z balkonem od strony wschodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lipska

Saska Kępa,Warszawa

4 500 zł126 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:6

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia pięciopokojowe mieszkanie w przedwojennej kamienicy. Dla sympatyków starych kamienic bardzo atrakcyjne. Duże przestronne z ekspozycją okien na północ wschód południe. Kamienica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Dymińska

Żoliborz,Warszawa

1 800 zł35 m² 51,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Kawalerka na bliskim Żoliborzu w osiedlu zamkniętym. Pokój, kuchnia, łazienka z prysznicem. Umeblowane i wyposażone. Polecam. Powyższa oferta nie stanowi oferty handlowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Jana Pawła II

Wola,Warszawa

2 500 zł60 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Bez Prowizji! Czy wiesz, że moje wynagrodzenie pokrywa wyłącznie Właściciel nieruchomości?:) Apartament na wynajem Wola, blisko ścisłego Centrum. 8 piętro z dużą loggią. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Drawska

Ochota,Warszawa

4 300 zł101 m² 42,48 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Osiedle "ogrody Shiraz " Dzielnica Ochota, szczesliwice, w bezposrednim sasiedztwie Parku Szczesliwickiego Zabudowa niska 3 poziomy, rok budowy 2006, powierzchnia: 96m2 uzytkowa/ 105 m2, poziom 2, 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Frascati

Warszawa,mazowieckie

4 000 zł65 m² 61,54 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Piękne, ciche I słoneczne mieszkanie po generalnym remoncie W kamienicy Z windą tuż obok placu trzech krzyży! Mieszkanie zlokalizowane jest w prestiżowej dzielnicy Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Warowna

Mokotów,Warszawa

7 200 zł153 m² 46,97 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

### oferta na wyłączność ### Piękny i nietuzinkowy apartament na osiedlu Marina Mokotów wraz z tarasem o powierzchni 44m2. Lokalizacja: apartament znajduje się na ostatnim 3 - piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Miączyńska

Mokotów,Warszawa

2 250 zł30 m² 75 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Piękne, nowocześnie i przytulnie wykończone mieszkanie dwupokojowe położone w kameralnym budynku 6-lokalowym w willowej części Górnego Mokotowa, przy ul. Miączyńskiej. Idealna oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pory

Mokotów,Warszawa

3 300 zł60 m² 55 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament 3 pokoje o powierzchni 60 m2 na nowoczesnym osiedlu z 2018 roku, nowe agd, nowe meble, miejsce postojowe w garażu podziemnym, balkon. Mieszkanie jeszcze nie zamieszkiwane, wszystko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bruna

Górny Mokotów,Warszawa

5 000 zł84 m² 59,24 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne, trzypokojowe, rozkładowe mieszkanie usytuowane na 4 piętrze w 5 piętrowym budynku z 2005 roku. Osiedle zamknięte, strzeżone, tuż przy Polach Mokotowskich. Mieszkanie z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

4 200 zł83 m² 50,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament zaprojektowany przez architekta wnętrz,wykończony i umeblowany wysokiej jakości materiałami. Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ignacego Potockiego

Śródmieście,Warszawa

1 800 zł35 m² 51 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na Powiślu na ul. Potockiego blisko al. 3 maja. Dwa osobne pokoje, z osobną widną kuchnią plus łazienka z wc. Mieszkanie umeblowane z lodówką, kuchenką, pralką. Balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Broniewskiego

Żoliborz,Warszawa

2 300 zł50 m² 46 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na ul. Broniewskiego bliżej ul. Braci Załuskich. Trzy osobne pokoje z osobną, widną kuchnią. Mieszkanie umeblowane z lodówką, kuchenką, pralką, zmywarką. Standard bardzo dobry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Żaryna

Mokotów,Warszawa

2 700 zł45 m² 60 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie położone na osiedlu Eko Park składające się z dwóch pokoi (sypialnia + pokój dzienny), aneksu kuchennego (połączony z pokojem dziennym), przestronna łazienka, przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Tamka

Powiśle,Warszawa

10 000 zł106 m² 93,96 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Ciepłe, bardzo jasne mieszkanie Z dwoma miejscami parkingowymi, powiśle rozkład pomieszczeń Mieszkanie składające się z trzech sypialni, salonu z aneksem kuchennym, garderoby, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

2 600 zł49 m² 53,06 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2 pokojowe mieszkanie przy ul. Sarmackiej w Miasteczku Wilanów to doskonałe rozwiązanie dla osoby ceniącej funkcjonalny rozkład, neutralne wnętrza, kameralne otoczenie a jednocześnie dogodną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

3 500 zł71 m² 49,30 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:tak

Bezpośredni kontakt z osobą prowadzącą: idealnie nowe 3 pok. mieszkanie 71m2 w nowoczesnym apartamentowcu Dom Development - Pod Zegarem - Bukowińska 2a. Mieszkanie na III piętrze dwustronne:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Heroldów

Bielany,Warszawa

2 050 zł38 m² 53,95 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne mieszkanie dwupokojowe (38 m2) na Bielanach, ul. Heroldów. Mieszkanie składa się z sypialni z dużą szafą zabudowaną, salonu z aneksem kuchennym oraz dużej łazienki.