dowolna

Mieszkania do wynajęcia Warszawa - Oferty wynajmu mieszkań

3 165 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 165 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rembielińska

Bródno,Warszawa

2 400 zł55 m² 43,64 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bródno / ul. Rembielińska 20 / 55 mkw / 2 oddzielne pokoje/ widna kuchnia / balkon/ łazienka z wanną i z wc/ Adres mieszkania- rembielińska 20 ( galeria renova) Mieszkanie w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Śródmieście,Warszawa

2 400 zł39 m² 61,54 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Apartament ul. Pokorna /5 piętro /balkon/metro Dw. Gdański Apartament składa się z jednego pokoju i widnej kuchni. Łazienka z prysznicem. Z pokoju jest się wyjście na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Białołęka

Białołęka,Warszawa

3 150 zł90 m² 35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Ul.Skarbka z gór / 90 mkw/ 4 pokoje/ 3/3 bez windy/ klimatyzacja/taras / lokalizacja i okolica Mieszkanie znajduje się na osiedlu Derby przy ul. Skarbka z gór. W okolicy jest mnóstwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Puszczy Solskiej

Bemowo,Warszawa

2 200 zł30 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ul.Puszczy Solskiej 1 / 30 mkw/ 2 pokoje/ oddzielna kuchnia / piętro 3 /10/. Lokalizacja i okolica: mieszkanie znajduje się w cichej i spokojnej okolicy przy ul Puszczy Solskiej 1. Widok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Domaniewska

Warszawa,mazowieckie

2 700 zł72 m² 38 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Pilnie wynajmę trzypokojowe, rozkładowe mieszkanie na Mokotowie,ul. Domaniewska 22, tuż przy stacji metra Wilanowska. Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone w sprzęt agd mieszkanie 86.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

3 900 zł47 m² 82,98 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Piękne , nowoczesne mieszkanie 47 m 2 3 pokoje, na cichym spokojnym osiedlu na Woli. Mieszkanie znajduję się w nowym apartamentowcu z 2019 r . Nieruchomość znajduję się na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Elektoralna

Śródmieście,Warszawa

2 300 zł45 m² 51 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wszystkie nasze oferty zawierają czynsz administracyjny wliczony w cenę najmu. Komfortowe, bardzo ciche mieszkanie , zlokalizowane na ul. Elektoralnej przy al. Jana Pawła II ,5 minut pieszo do stacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Leszczyńska

Śródmieście,Warszawa

6 400 zł92 m² 70 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowe mieszkanie przy ul. Leszczyńskiej w Warszawie. Apartament jest dwustronny, posiada duży balkon. Do dyspozycji najemcy jest salon połączony z kuchnią oraz dwie sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rzymowskiego

Mokotów,Warszawa

3 100 zł38 m² 81,58 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przepiękne mieszkanie, wysoki standard, świetna lokalizacja, na prestiżowym osiedlu przy ul. Rzymowskiego.Nieruchomość znajduję się w samym centrum Mordoru (Cybernetyki/Rzymowskiego), 15 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

22 500 zł240 m² 94 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Agencja Nieruchomości Prestige ma przyjemność zaprezentować przepiękny apartament w sercu Warszawy. Świeżo odremontowane 240 metrowe, wyjątkowo przestronne i świetnie wyposażone mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pruszkowska

Ochota,Warszawa

1 800 zł37 m² 48,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam do wynajęcia ładne i w bardzo dobrej lokalizacji mieszkanie 2-pokojowe po remoncie z wyposażeniem o powierzchni 37,40m2. Mieszkanie zlokalizowane jest w centrum zielonej Ochoty: ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Twarda

Śródmieście,Warszawa

30 000 zł196 m² 153 zł/m²

 

Piętro:38/41

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

English decription below Prestige Nieruchomości prezentuje zupełnie nowy, spektakularny apartament w wieżowcu cosmopolitan - jednym z najbardziej prestiżowych budynków mieszkalnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wilanów

Wilanów,Warszawa

2 800 zł50 m² 56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Apartament Augustówka 8a | Luksusowe 50 m2 | 2 pokoje z balkonem /garaż Całkowicie nowy apartament na ostatnim, 3-cim piętrze w kameralnym osiedlu dwóch budynków inwestycji Bulwary Augustówka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grzegorzewskiej

Ursynów,Warszawa

2 600 zł48 m² 54,17 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasne i zadbane 2-pokojowe mieszkanie na 9. piętrze w bloku na Ursynowie przy ul. Grzegorzewskiej.Powierzchnia - 48 m2: salon sypialnia oddzielna kuchnia łazienka przedpokój + duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krochmalna

Wola,Warszawa

3 000 zł43 m² 69,77 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 43m2, piętro 2/5, 2019 r. Mieszkanie znajduje się przy ulicy Krochmalnej (wola). Mieszkanie z inwestycji Browary Warszawskie. Budynek ogrodzony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sienna

Śródmieście,Warszawa

2 300 zł40 m² 58 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Okazja / Wszystkie nasze oferty zawierają czynsz administracyjny wliczony w cenę najmu. Komfortowe mieszkanie zlokalizowane na granicy Śródmieścia i Woli na ul. Siennej pomiędzy dwiema.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

2 700 zł44 m² 61,36 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jeżeli szukasz dwóch ustawnych pokoi, wysokim standardzie w nowym budownictwie na Woli ta oferta jest dla Ciebie. Cudowne, przestronne z bardzo wygodnym układem mieszkanie mieści się przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kobielska

Praga-Południe,Warszawa

2 500 zł52 m² 48,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferuję bezpośrednio do wynajęcia 2 pokojowe przytulne mieszkanie w nowym bloku. Mieszkanie umeblowane z miejscem garażowym Mieszkanie dobrze skomunikowane z centrum. Zapraszamy młodych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

2 300 zł41 m² 56 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na I piętrze przy Alei ken 103 składające się z pokoju z aneksem kuchennym o powierzchni 10,4 m i drugiego pokoju o powierzchni 14,6 m, przedpokoju zabudowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Glogera

Stara Ochota,Warszawa

4 000 zł97 m² 41,24 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Centrum Starej Ochoty ul. Glogera, zabytkowa kamienica z 1936r, i piętro 97m2, mieszkanie narożne, ciche,duży balkon. Mieszkanie po remoncie. Teren zamknięty. Budynek remont elewacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chłodna

Wola,Warszawa

3 800 zł60 m² 63,33 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jeżeli szukasz dwóch ustawnych pokoi, w naprawdę wysokim standardzie w nowym budownictwie na Woli ta oferta jest dla Ciebie. Cudowne, przestronne zaprojektowane przez architekta mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Giełdowa

Wola,Warszawa

7 199 zł110 m² 65 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

**apartament na ostatnim piętrze, z dużym tarasem na Woli.** Do wynajęcia nowocześnie urządzony, czteropokojowy apartament przy ul. Giełdowej na Woli. Mieszkanie znajduje się na 8- ostatnim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja gen. Władysława Sikorskiego

Mokotów,Warszawa

2 800 zł40 m² 70 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament z wysokim standardem w nowym budownictwie na Green Mokotowie.Nieruchomość w bardzo wysokim standardzie, przestronne i widne na 5 piętrze w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kopernika

Śródmieście,Warszawa

3 200 zł48 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Proponuję do wynajęcia w super atrakcyjnym miejscu ul.Kopernika dwupokojowe 48m mieszkanie w centrum blisko ul. Nowy świat/tamka/foksal. Mieszkanie po kapitalnym remoncie do wprowadzenia. Pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czerwonego Krzyża

Powiśle,Warszawa

4 700 zł60 m² 78,33 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedwojenna kamienica z lat 30 na warszawskim Powiślu. Znakomita lokalizacja. Metraż: 60 m2 Układ: salon Sypialnia Kuchnia Łazienka Przedpokój Mieszkanie bardzo słoneczne, okna od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

3 500 zł50 m² 69,31 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu unikatową ofertę wynajmu mieszkania znajdującego się w jednej z najbardziej pożądanych i prestiżowych lokalizacji Warszawy - przy ul. Grzybowskiej 2. Ścisłe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wola,Warszawa

3 300 zł57 m² 58 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

English version below! Do wynajęcia przestronne mieszkanie zlokalizowane na Woli, ulica Jana Kazimierza! Apartament zaprojektowany i urządzony w nowoczesnym stylu, w pełni umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Warowna

Górny Mokotów,Warszawa

14 500 zł231 m² 63 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia niesamowity Penthouse zlokalizowany na prestiżowym osiedlu Marina Mokotów w najlepszej jego części. 2 tarasy na poziomie salonu na południe i ogród na dachu na poziomie antresoli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Twarda

Śródmieście,Warszawa

7 990 zł53 m² 150 zł/m²

 

Piętro:10/41

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia zupełnie nowy, spektakularny apartament w wieżowcu cosmopolitan - jednym z najbardziej prestiżowych budynków mieszkalnych w Europie Środkowo-Wschodniej, projektu Helmuta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Warszawa,mazowieckie

3 500 zł70 m² 50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie po remoncie jasne ciepłe. Pokoje umeblowane, kuchnia wyposażona w lodówkę ,zmywarkę ,kuchenkę gazową, łazienka z kabiną prysznicową, osobne wc.Dodatkowo duży balkon. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łukowska

Gocław,Warszawa

4 000 zł72 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie, 72m2, piętro 0/10, w znakomicie utrzymanym bloku z lat '90-tych przy ul. Łukowskiej, praga-Południe. Doskonała lokalizacja, okolica pl. Szembeka, niedaleko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Wilanowska

Kabaty,Warszawa

5 900 zł102 m² 57,84 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Jeżeli szukasz naprawdę wyjątkowego mieszkania, przestronnego, urządzonego gustownie, funkcjonalnie i naprawdę z klasą to czytaj dalej!trzy ustawne pokoje z meblami przygotowanymi na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z kominkiem, ul. Syta

Zawady,Warszawa

8 100 zł134 m² 60 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Agencja nieruchomości Prestige ma przyjemność zaprezentować prawdziwie luksusowy i oryginalny apartament o powierzchni 134m2. Apartament wyróżnia najwyższa jakość materiałów oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Wyścigowa

Mokotów,Warszawa

3 000 zł91 m² 32,97 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

3-pokojowy apartament do wynajęcia o powierzchni 91m2, piętro 10/12 z 2010r., przy al. Wyścigowej, mokotów. Bardzo dobra komunikacja do centrum i Mordoru. W pobliżu przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Leszczyńska

Powiśle,Warszawa

6 500 zł90 m² 72 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Elegancki i wyjątkowy apartament położony w luksusowym apartamentowcu przy ulicy Leszczyńskiej. Doskonała lokalizacja i prestiżowe sąsiedztwo. Do dyspozycji najemcy duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dobra

Śródmieście,Warszawa

3 400 zł90 m² 37,78 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia prześliczny apartament w samym sercu Powiśla, na ul. Dobrej. Świeżo wyremontowany, przestronny i elegancki, o metrażu 90 m2 - gotowy do zamieszkania od zaraz. Układ: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Złota

Śródmieście,Warszawa

22 000 zł133 m² 165 zł/m²

 

Piętro:23/54

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowy 3 pokojowy apartament urządzony w najwyższym standardzie premium, mieszczący się na 23 piętrze najbardziej prestiżowego budynku w Polsce- złota 44. Z apartamentu rozciąga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Obrońców

Saska Kępa,Warszawa

6 500 zł140 m² 46 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:6

 

Umeblowane:-

Piękny apartament o powierzchni 140 m2, samodzielne I piętro. Apartament mieści się w odrestaurowanym domu z ogrodem w cichym rejonie starej Saskiej Kępy. Apartament zawiera 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Branickiego

Wilanów,Warszawa

2 800 zł55 m² 50,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jeżeli szukasz 2 ustawnych pokoi , albo szukasz swojego miejsca na ziemi :) To świetnie trafiłeś. Do wynajęcia mieszkanie 54 m 2 w spokojnej okolicy w Miasteczku Wilanów. Cudowne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

3 800 zł60 m² 63,33 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Przytulne trzy sypialnie ze wspólną częścią dzienną połączoną z aneksem kuchennym, blisko biznesowej części Woli. Bardzo dobry dojazd do centrum zapewniony komunikacją miejską oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Egejska

Mokotów,Warszawa

2 200 zł39 m² 56,41 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 39m2, na 5 - ostatnim piętrze w budynku apartamentowym na ul.Egejskiej na warszawskich Stegnach. Budynek ogrodzony, monitorowany, klatka.