dowolna

Mieszkania do wynajęcia Warszawa - Oferty wynajmu mieszkań

3 165 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 165 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jazgarzewska

Mokotów,Warszawa

13 500 zł168 m² 80,36 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w doskonałej lokalizacji na Dolnym Mokotowie. Bezpośrednie sąsiedztwo najpiękniejszych warszawskich parków i zabytków. Idealny dostęp do centrum! Rezydencja Maltańska to budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Leszczyńska

Powiśle,Warszawa

11 890 zł166 m² 72 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

*5 pokoi, metro Centrum Nauki Kopernik, miejsce postojowe Do wynajęcia przestronny i jasny apartament dla wymagających klientów, o powierzchni 165 m2. Składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Niecała

Śródmieście,Warszawa

11 900 zł120 m² 99 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prestige Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować: do wynajęcia luksusowo wykończony apartament zlokalizowany w jednym z najbardziej prestiżowych apartamentowców w centrum Warszawy -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Karolkowa

Wola,Warszawa

4 000 zł56 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

3-pokojowe mieszkanie w apartamencie do wynajęcia o powierzchni 56 m2, piętro 2/12, 2019r. Mieszkanie znajduje się przy ulicy Karolkowej na Woli. Budynek znajduje się na spójnie zaprojektowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Siedmiogrodzka

Mirów,Warszawa

6 500 zł70 m² 93 zł/m²

 

Piętro:13/16

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Prestige z przyjemnością prezentuje Państwu apartament znajdujący się przy ul. Siedmiogrodzkiej okolicy Muzeum Powstania Warszawskiego Apartament jest zupełnie nowy, czekający.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chodkiewicza

Górny Mokotów,Warszawa

13 550 zł155 m² 87 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia unikalny penthouse w luksusowej inwestycji "apartamenty Grazioso" - jednej z najlepszych lokalizacji w Eko-Parku. * ostatnie piętro * Duży taras na dachu (ponad 80m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dunajecka

Ochota,Warszawa

2 200 zł37 m² 59,46 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przyjemne 2-pok. mieszkanie, 2-stronne, na warszawskiej Ochocie, blisko do Centrum, tramwaje, autobusy, poczta, sklepy, park-rozrywak, centrum handlowe Blue City

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łucka

Wola,Warszawa

2 900 zł56 m² 51,79 zł/m²

 

Piętro:14/30

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m2 na 14 piętrze budynku z 2006 r. przy ul. Łuckiej na Woli. Idealna lokalizacja na pograniczu Śródmieścia i Woli, tuż przy Placu Europejskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Zwierzyniecka

Mokotów,Warszawa

6 500 zł80 m² 81 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Prestige Real Estate ma przyjemność zaprezentować świeżo wykończone mieszkanie na Mokotowie. Nowoczesny apartament składa się z sypialni, salonu, kuchni oraz balkonu. Mieszkanie jest dostępne od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Solec

Solec,Warszawa

10 000 zł82 m² 122 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowy apartament z basenem na Powiślu. Powierzchnia 85 m2, z dużym tarasem, na siódmym piętrze. Na tarasie basen o wymiarach ok 8 x 3,5 m . Widok na panoramę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rodziny Połanieckich

Chomiczówka,Warszawa

2 000 zł47 m² 42,55 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Osoba odpowiedzialna za ofertę: +48 730.912.312. Ładne, jasne 2 pok. mieszkanie 47m2 w apartamentowcu z 2000 r. (zamknięte osiedle), przy ul. Rodziny Połanieckich na chomiczówce/bielany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Skierniewicka

Wola,Warszawa

2 100 zł19 m² 110,53 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia kawalerka 19m2, piętro 1/12, 2020 r. przy ul. Skierniewickiej, wola. Nowoczesne budownictwo, liczne sklepy i punkty usługowe w okolicy, wygodny dostęp do komunikacji miejskiej -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rydygiera

Żoliborz,Warszawa

5 000 zł86 m² 58,14 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od 1 kwietnia luksusowy, trzypokojowy apartament w Centrum Warszawy przy Galerii Arkadia (ul. Rydygiera 13). Budynek oddany do użytkowania w roku 2014, zamknięte, chronione osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wybrzeże Kościuszkowskie

Powiśle,Warszawa

21 000 zł177 m² 119 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Elegancki i jednocześnie unikalny apartament wykończony i wyposażony w najwyższym standardzie pod nadzorem architekta. Niepowtarzalny widok z tarasu o powierzchni 170m2 do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żelazna

Wola,Warszawa

2 800 zł44 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie dla pary lub singla w doskonałej lokalizacji. Rozkład Mieszkanie o powierzchni 44 m2 składa się z przestronnego salonu z aneksem kuchennym, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kolska

Wola,Warszawa

2 600 zł38 m² 68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie w nowym bloku z 2019 roku , zlokalizowane na bliskiej Woli na ul. Kolskiej przy ul. Okopowej. Dwa pokoje, kuchnia otwarta na salon plus sypialnia oraz łazienka z wc. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łowicka

Mokotów,Warszawa

6 500 zł108 m² 60 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Elegancki i wykończony w wysokim standardzie apartament w spokojnej części Mokotowa. Apartament zaprojektowany praktycznie - salon z jadalnią i częściowo oddzieloną, ale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Złota

Śródmieście,Warszawa

10 000 zł62 m² 160 zł/m²

 

Piętro:16/52

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Piękny, niezwykle luksusowy apartament na 16 piętrze, na ul. Złotej 44. Apartament składa się z przestronnego salonu, z którego okna wychodzą na zachodnią stronę Warszawy, półotwartej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Włodarzewska

Ochota,Warszawa

2 500 zł45 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowe, 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Włodarzewskiej na warszawskiej Ochocie. Lokal usytuowany jest na 7 z 8 pięter w budynku z 2008 roku. Osiedle jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kruczkowskiego

Powiśle,Warszawa

4 000 zł67 m² 59,70 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronny apartament w prestiżowej lokalizacji i inwestycji Apartamenty Powiśle przy ulicy Kruczkowskiego, wykończony w wysokim standardzie.Mieszkanie ponadstandardowo wysokie ponad 3m ,o.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jaktorowska

Wola,Warszawa

3 250 zł49 m² 66,33 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwa pokoje z balkonem blisko centrum. Rozkład Mieszkanie o powierzchni 49m2 składa się z przestronnego salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Standard Wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Skierniewicka

Wola,Warszawa

2 300 zł34 m² 67,65 zł/m²

 

Piętro:9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowe jeszcze niezamieszkiwane mieszkanie w strzeżonym apartamentowcu Link 4 wybudowanym przez developera Ronson tuż przy nowej stacji metra Płocka.Przestronna kawalerka z w pełni wyposażoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Siedmiogrodzka

Wola,Warszawa

2 500 zł38 m² 65,79 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia, o powierzchni 38m2, piętro 4/16, 2015 rok. Mieszkanie znajduję się przy ulicy Siedmiogrodzkiej, w pobliżu stacja metra (rondo Daszyńskiego) oraz linie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Fabryczna

Powiśle,Warszawa

6 500 zł83 m² 78 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowo luksusowy i prestiżowy 3 pokojowy apartament na Powiślu. Salon z otwartą kuchnią w pełni wyposażoną w sprzęt agd, dwie sypialnie oraz dwie łazienki (pierwsza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Małej Łąki

Ursynów,Warszawa

3 320 zł76 m² 43,68 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Słoneczne mieszkanie trzypokojowe z dużym ogródkiem na Ursynowie przy ul. Małej Łąki. Bardzo przestronne, jasne w bardzo dogodnej lokalizacji.Na powierzchni 76 m2 znajdują się: Słoneczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Potocka

Żoliborz,Warszawa

2 500 zł43 m² 58,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m2, piętro 1/4, z 1950 roku. Mieszkanie znajduje się przy ulicy Potockiej, żoliborz / Sady Żoliborskie. Doskonała komunikacja! W odległości ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Joliot-Curie

Mokotów,Warszawa

3 200 zł54 m² 59,26 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Rezydencja Fryderyk to ekskluzywny budynek apartamentowy w sercu Mokotowa. Charakter międzywojennych kamienic Mokotowa zaprojektowanych w stylu modernizmu był główną inspiracją dla twórców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

3 600 zł89 m² 40,45 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

3-pokojowy apartament o powierzchni 89 mkw, na 10 piętrze w wyśmienicie usytuowanym, luksusowym apartamentowcu przy ulicy Bukowińskiej na Górnym Mokotowie. Budynek z całodobową ochroną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wielicka

Ksawerów,Warszawa

2 099 zł46 m² 45,14 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Osoba odpowiedzialna za ofertę: +48 730.912.312. Ładne, 2 pok. 46,5m2 w nowoczesnym apartamentowcu na Mokotowie przy stacji metra Wilanowska (do metra 5min. spacerem, do tramwaju 1 min.). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

7 999 zł53 m² 151 zł/m²

 

Piętro:11/44

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Apartament w prestiżowej lokalizacji, budynek Cosmopolitan. Projekt budynku wykonał Helmut Jahn znany z innych ciekawych projektów takich jak Sony Center w Berlinie oraz siedziby Unii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z kominkiem, ul. Łowicka

Mokotów,Warszawa

9 500 zł140 m² 68 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Jeden z najładniejszych apartamentów na Starym Mokotowie; na ostatnim (7) piętrze apartamentowca, wykończony w bardzo wysokim standardzie i najdroższych materiałach; kompletnie urządzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żaryna

Mokotów,Warszawa

5 500 zł80 m² 69 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Agencja nieruchomości Prestige prezentuje mieszkanie o powierzchni 80m2 na terenie nowoczesnego osiedla przy ulicy Stanisława Żaryna. Mieszkanie składa się z dwóch sypialni, salon, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kopernika

Śródmieście,Warszawa

3 100 zł48 m² 64,58 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m2 na 2. piętrze ( z 6) budynku z 1970 r. przy ul. Kopernika w Śródmieściu. Doskonała lokalizacja! Budynek usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, al. Wilanowska

Mokotów,Warszawa

6 500 zł140 m² 46 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Apartament przy Alei Wilanowskiej 93 położone na jednym z najładniejszych osiedli w Warszawie Park Wilanowski. Apartament 140 m na parterze wraz z ogrodem 150m w 3 pietrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

14 500 zł140 m² 104 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Prestige Real Estate ma przyjemność zaprezentować: luksusowo wykończony 140 m2 apartament w centrum Warszawy przy Placu Grzybowskim, w ekskluzywnym budynku Apartamenty Grzybowska 4. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Towarowa

Wola,Warszawa

3 400 zł50 m² 68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowy apartament przy ulicy Towarowej na warszawskiej Woli. Lokal usytuowany jest na 4 z 4 pięter w budynku z 2012 roku. Mieszkanie składa się z 2 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

7 000 zł122 m² 57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Piękny apartament o powierzchni 122 m2. W skład apartamentu wchodzą 4 pokoje, w tym 2 sypialnie i gabinet. 2 łazienki. Zadbany taras ze schowkiem/komórką 4m2! Apartament jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fabryczna

Śródmieście,Warszawa

4 000 zł74 m² 54,05 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie dwupokojowe do wynajęcia, 74m2, 6/7, rok 1995. Mieszkanie jest usytuowane przy ulicy Fabrycznej, powiśle. W okolicy dostępny jest duży wybór sklepów, banki, poczta, restauracje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Naruszewicza

Mokotów,Warszawa

2 600 zł39 m² 66 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

*Ogródek* *wysoki standard* Studio o powierzchni 39m2, zlokalizowane na Mokotowie. Mieszkanie znajduje się na parterze od strony patio z fontanną i oświetleniem. Ogródek wydzielony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Biały Kamień

Mokotów,Warszawa

6 000 zł91 m² 66 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronny apartament położony naprzeciwko Pola Mokotowskiego, 7 minut piechotą lub 2 przystanki tramwajowe od stacji Metra. Budynek wykończony z najlepszych materiałów. Kameralne, zamknięte.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrońców

Praga-Południe,Warszawa

7 000 zł140 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:6

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od początku kwietnia luksusowy apartament ok. 140 m2 - samodzielne 1 piętro. Mieszkanie w odrestaurowanym domu z ogrodem na starej Saskiej Kępie, cichy zielony rejon ambasad.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij