dowolna

Mieszkania do wynajęcia Warszawa - Oferty wynajmu mieszkań

3 164 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 164 ogłoszenia

8 000 zł56 m² 142,86 zł/m²

 

Piętro:5/14

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia: *for English, scroll down* ulica Grzybowska Grzybowska Warszawa Wola Przedstawiam do wynajęcia apartament w ścisłym centrum Warszawy. Apartament wyposażony jest w we wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

4 400 zł60 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

nowa, niższa cena! eleganckie mieszkanie 60M2, duży balkon, garaż, sadyba budynek: osiedle wielorodzinnych, 4-piętrowych budynków z garażami podziemnymi to inwestycja firmy Budimex przy zbiegu.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł38 m² 84 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia: dwupokojowe mieszkanie po generalnym remoncie Lokalizacja: ulica Brazylijska, saska Kępa Oferujemy do wynajęcia komfortowe, dwupokojowe mieszkanie, które przeszło generalny remont.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł61 m² 59,02 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia - 3-pokojowe mieszkanie | 61 m | 3 piętro | Ul. Warszawski Świt 12, warszawa Targówek Przestronne i komfortowe mieszkanie w nowym budynku na zamkniętym, strzeżonym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

3 300 zł46 m² 71,74 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ciche, słoneczne mieszkanie o powierzchni 46 m , położone w ścisłym centrum Warszawy przy ul. Wareckiej w kamiennicy. Nieruchomość znajduje się w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł55 m² 72,73 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem | 55 m | Osiedle Wilno | garaż podziemny | komórka lokatorska Na wynajem komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m , zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

5 600 zł58 m² 96,55 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na wynajem na warszawskim Żoliborzu. Cicha i pełna zieleni dzielnica, stworzona dla osób ceniących sobie spokój, a zarazem lubiących.

Szczegóły ogłoszenia

6 900 zł106 m² 65,09 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

| polecam do wynajęcia nowoczesne mieszkanie o powierzchni 106 m2 przy ulicy Górnośląskiej na Powiślu. Apartament położony jest na II piętrze, składa się z 3 pokoi, wyposażonej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł70 m² 100 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia przestronne, eleganckie mieszkanie o powierzchni 70 m , usytuowane w doskonałej lokalizacji przy parku Stawy Kellera na warszawskich Bielanach przy ul. Rudzkiej.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł43 m² 65,12 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

English version below Do wynajęcia funkcjonalne i zadbane mieszkanie, urządzone w ciepłym, ponadczasowym stylu, idealne dla singla lub pary ceniących komfort oraz praktyczne rozwiązania.

Szczegóły ogłoszenia

10 500 zł125 m² 84 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Luksusowy apartament na wynajem: trzypokojowy apartament z dużym balkonem, położony na prestiżowym prestiżowym osiedlu Eko Park, z całodobową ochroną. Dwie łazienki, jedna z wanną.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 zł49 m² 60,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Super lokalizacja - Kameralny budynek z cegły, na Górnym Mokotowie przy stacji metra Wierzbno. Lokal o powierzchni 49 m2 na 1 piętrze w budynku 3 piętrowym, z dwoma balkonami. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

2 799 zł49,70 m² 56,32 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas! Do wynajęcia dwupokojowe, jasne mieszkanie w cichej i zielonej części Mokotowa w dobrej lokalizacji! Dostępne od już. Nieruchomość: nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

5 200 zł64 m² 81,25 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne trzypokojowe mieszkanie na Mokotowie przy ul. Magazynowa 13a o powierzchni 64 m , położone na 6. piętrze w budynku z 2 windami, na zamkniętym osiedlu. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł50 m² 74 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m , położone na 8 piętrze w nowoczesnym, strzeżonym osiedlu przy ul. Gwiaździstej na warszawskim Żoliborzu. Idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

5 350 zł36,74 m² 145,62 zł/m²

 

Piętro:27/29

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Ta wyjątkowa kawalerka z wydzieloną sypialnią łączy w sobie funkcjonalność, elegancję i prestiżową lokalizację. Apartament znajduje się w nowoczesnej inwestycji Towarowa.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł128 m² 46,88 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem elegancki apartament o powierzchni 128 m usytuowany na siódmym piętrze w budynku na zamkniętym, strzeżonym osiedlu. Mieszkanie znajduje się na warszawskiej Ochocie przy.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł60 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupoziomowe mieszkanie 60 m , przy ul. Woronicza na Mokotowie - to jedna z lepiej skomunikowanych i wygodnych lokalizacji w Warszawie. Wyposażenie: przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

13 000 zł92 m² 141,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne mieszkanie z dwiema sypialniami w Rezydencji Narbutta english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność zaprezentować przestronny,.

Szczegóły ogłoszenia

14 500 zł164 m² 88,41 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Sadyba Apartament 4-pokojowy przy ul. Limanowskiego na Sadybie, naprzeciwko szkoły brytyjskiej. Mieszkanie jest po remoncie, na 4. piętrze z orientacją południowo-wschodnią. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł50 m² 80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ciche, w pełni wyposażone, trzypokojowe mieszkanie z ogródkiem, komórką lokatorską i miejscem postojowym (w garażu podziemnym) na warszawskim Mokotowie (siekierki) - ulica.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł72 m² 52,78 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie zlokalizowane w odnowionej kamienicy na Starym Żoliborzu przy ul. Słowackiego tuż obok stacji Metra Pl. Wilsona. Trzy pokoje, w tym kuchnia otwarta na salon , osobno dwie.

Szczegóły ogłoszenia

11 500 zł66 m² 174,24 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Są miejsca, które wykraczają poza wszelkie ramy, zarówno jeśli chodzi o lokalizację, design, jak i historię, która za mieszkaniem się kryje. To właśnie tu, na warszawskiej Ochocie, jest.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 zł55,92 m² 75,11 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Łopuszańska | Nowoczesne 3 pokoje z garderobą | Wysoki standard | Balkon | Klimatyzacja | 2 balkony Oferuję do wynajęcia nowoczesne, trzypokojowe mieszkanie z oddzielną garderobą.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł64,90 m² 53,93 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Na wynajem przestronne i bardzo dobrze doświetlone mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 64,9 mkw, położone na 9. piętrze. Metro Służew znajduje się około 10 minut spacerem od mieszkania (1.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł56 m² 45 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie 56 m2 w doskonałym miejscu - centrum Ochoty vis a vis och-teatru przy Grójeckiej. Jasne przestronne pokoje, duża widna kuchnia. Mieszkanie dwustronne, częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

28 800 zł180 m² 160 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Ekskluzywny.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł65 m² 58,46 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Jasne i ciche mieszkanie w nowoczesnym apartamentowcu położonym przy Alei Wilanowskiej, w pobliżu skrzyżowania z ulicą Sikorskiego. Mieszkanie położone w głębi inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Elegancki apartament 3-pokojowy | Wilanów | ul. Klimczaka | Ostatnie piętro Na wynajem wyjątkowy, komfortowy apartament położony przy ul. Klimczaka, w jednej z najbardziej prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

26 100 zł120,60 m² 216,42 zł/m²

 

Piętro:23/52

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Wyjątkowy,.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł48 m² 81,25 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

English description below. Funkcjonalne 48 m przy Metrze Wilanowska komfort, styl i świetna lokalizacja Szukasz mieszkania, do którego naprawdę chce się wracać po pracy? To miejsce łączy.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł79 m² 69,62 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Ekskluzywne trzy czteromieszkaniowe wilie położone w dużym ogrodzie w spokojnej części Wilanowa. Wysokie i jasne mieszkanie, składa się : - salonu z wyjściem na taras 20m2 - kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł55 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami na Zielonym Targówku ul. Turmoncka 15 A Są mieszkania, do których wchodzi się i od razu czuje spokój. Świeżo odmalowane ściany,.

Szczegóły ogłoszenia

5 400 zł42 m² 128,57 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Całkowicie nowe, nowoczesne mieszkanie przy ul. Grzybowskiej. To idealne miejsce dla osób ceniących sobie styl oraz komfort. Lokalizacja: grzybowska 37 znajduje się w prestiżowej, położony na.

Szczegóły ogłoszenia

2 840 zł52,83 m² 53,76 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie! Lokal przystosowany dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł50,67 m² 49,34 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie, w którym po prostu dobrze się mieszka bez przypadkowych rozwiązań. Funkcjonalne dwa pokoje na Skoroszach, urządzone z myślą o codziennym komforcie i wygodzie.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł65 m² 58,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Wynajmę 4-pokojowe mieszkanie na Ursynowie. Mieszkanie w bardzo zielonej okolicy o pow. 65 m2, utrzymane w dobrym stanie, usytuowane na 4 z 4 pięter budynku bez windy przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł37 m² 86 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

po generalnym remoncie | Sadyba | parking | pierwszy najem Do wynajęcia nowoczesne, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 37 m , zlokalizowane na warszawskiej Sadybie, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 zł30 m² 78,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę kawalerkę blisko Metra Daszyńskiego. W samym Centrum a bardzo ciche dzięki położeniu. Przy ul. Siennej, między ul. Żelazną i Miedzianą znajduje się osiedle z 1998 r.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł56 m² 67,86 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m , zlokalizowane na 4 piętrze przy ul. gen. Tadeusza Pełczyńskiego. Lokal składa się z przestronnego salonu, kuchni, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł45 m² 60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Speak english, говорю по-русски, розмовляю українською, ben Türkçe konuşuyorum.|2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia w Warszawie. Lokalizacja: ul. Podskarbińska 34,.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij