dowolna

Mieszkania Warszawa Wola

1 353 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 353 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

2 500 zł41 m² 60,98 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowe, dwupokojowe mieszkanie 41 m2 z garażem na 5. piętrze w nowym osiedlu na ulicy Kasprzaka 31b! Do pierwszego zamieszkania! Mieszkanie o wysokim standardzie. Salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górczewska

Wola,Warszawa

319 000 zł39 m² 8 179,49 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Ładne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 39 m2 położne przy ul. Górczewskiej. Mieszkanie po generalnym remoncie. Widna kuchnia. Na podłodze gres, glazura, panele, szafy wnękowe, szafki kuchenne na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Banderii

Wola,Warszawa

724 000 zł101 m² 7 168,32 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

DO negocjacji Przestronne ładne czteropokojowe mieszkanie na Woli w nowym apartamentowcu z 2009 roku przy ul. Banderii. Lokal zaadaptowany na biuro, składa się z czterech pokoi: salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wolska

Wola,Warszawa

569 000 zł69 m² 8 246,38 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Mieszkanie rozkładowe, 3-pokojowe o pow. 69, 2 m2 na 3. piętrze 9-piętrowego budynku z cegły z 1994 r. przy ulicy Wolskiej (w okolicy Bema) na Woli. Osiedle zamknięte i monitorowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ogrodowa

Wola,Warszawa

1 300 000 zł80 m² 16 250 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Warszawa, śródmiescie. Oferujemy do sprzedaży 4-pokojowy apartament o powierzchni 80 m2, położony na 6.pietrze w 8-piętrowym apartamentowcu z 2015 r., zlokalizowanym przy ul. Ogrodowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Wola,Warszawa

172 500 zł24 m² 7 306,23 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Funkcjonalna kawalerka idealna na start lub pod zakup inwestycyjny Mieszkanie wyposażone w duże drewniane okna (2,5m wysokości), które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żelazna

Wola,Warszawa

5 000 zł150 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Przestronne, rozkładowe, czteropokojowe mieszkanie przy ul. Żelaznej na osiedlu sbm Dembud-Żelazna. Mieszkanie dobrze rozplanowane. Dobrze oddzielona część prywatna mieszkania od części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

349 000 zł46 m² 7 586,96 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - bez prowizji oraz podatku pcc Tylko teraz w przedsprzedaży wybierzesz najladniejszy lokal w najlepszej cenie! Salon z aneksem kuchennym 24,2m2 Łazienka 3,5m2 Garderoba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Karolkowa

Wola,Warszawa

481 400 zł50 m² 9 601,12 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Oszczędzasz 2% wartości nieruchomości zakup bezpośrednio od dewelopera idealna lokalizacja blisko centrum warszawy! Data zakończenia budowy: 30.04.2017 Nowoczesność z charakterem. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

370 000 zł50 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Rozkładowe, 3-pokojowe mieszkanie na warszawskiej Woli o łącznej powierzchni 50 m2. Lokal na 1 piętrze, w miłym i spokojnym sąsiedztwie. Mieszkanie składa się z :salonu 19 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wola

Wola,Warszawa

389 400 zł54 m² 7 200,44 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Opis mieszkania: przytulne trzypokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze w bloku w Warszawie, w dzielnicy Wola. Okna wychodzące na zachód, z widokiem na miasto oraz patio. Dodatkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Żelazna

Wola,Warszawa

5 000 zł139 m² 35,97 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Mieszkanie położone jest w osiedlu sbm Dembud Żelazna Pow. mieszkania 139,5 m2 + weranda 8.8 m2 + przynależne pom. gospodarcze 1,4m2 Prawo własności - spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Wola,Warszawa

655 000 zł96 m² 6 844,31 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Poczuj sie jak w domu 4 pokoje o powierzchni 96m2 Wysoki standard Mieszkanie wyposażone w duże drewniane okna (2,5m wysokości),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pustola

Wola,Warszawa

285 000 zł38 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Nowoczesne, ciche, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m2, na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku z 1960 r., przy ul. Pustola, na Woli. Lokal jest po generalnym remoncie i ma wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

463 500 zł67 m² 6 897,32 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Przestronne mieszkanie 3 pokoje z możliwością przerobienia na 4 pokoje. Tylko teraz bezkonkurencyjna cena! Wysoki standard wykończenia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Młynarska

Wola,Warszawa

385 000 zł47 m² 8 244,11 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Wola, młynarska. Mieszkanie 3-pokojowe o pow. 46,7 m2 na 3. piętrze 10-piętrowego budynku z 1968 r. przy ulicy Młynarskiej na Woli. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, stacja metra Młynów

Wola,Warszawa

521 985 zł59 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Osiedle mieszkaniowe zlokalizowane w sercu Woli, to miejsce dla osób ceniących wygodę i luksus. Nowoczesna architektura, tradycyjne rozwiązania architektoniczne i duża różnorodność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Mirów

Wola,Warszawa

546 057 zł42 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Apartament dwupokojowy o pow. 42.33 m2. Znajduje się na parterze w ośmiopiętrowym budynku. Termin oddania II kw. 2018 r. Inwestycja położona w odległości kilkuset metrów od Złotych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Mirów

Wola,Warszawa

486 600 zł32 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Apartament jednopokojowy o pow. 32.44 m2. Znajduje się na czwartym piętrze w ośmiopiętrowym budynku. Termin oddania II kw. 2018 r. Inwestycja położona w odległości kilkuset metrów od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Za Żelazną Bramą,Warszawa

3 500 zł54 m² 64,81 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Niewielki, starannie wykończony apartament. W budynku portier, ochrona. Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo Niewielki, starannie wykończony apartament. W budynku portier, ochrona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, stacja metra Młynów

Młynów,Warszawa

499 900 zł66 m² 7 576,54 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie 3-pokojowe o pow. 65.98 m2 położone na pierwszym piętrze w budynku 6-piętrowym i składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, holu, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

2 800 zł40 m² 70 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie jest w pełni wyposażone, zupełnie nowe! Każde pomieszczenie jest w pełni umeblowane. Lokalizacja: niedaleko metra rondo Daszyńskiego. Przystanek autobusowy 200 m od bloku (dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grzybowska

Czyste,Warszawa

642 277 zł70 m² 9 192,46 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Grzybowska 85 to inwestycja apartamentowa idealnie łącząca wielkomiejski styl i kameralność. Lokalizacja w centrum Warszawy, w jednej z najdynamiczniej rozwijających się dzielnic,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Wola,Warszawa

189 000 zł24 m² 7 777,78 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Funkcjonalna kawalerka idelna na start lub pod zakup inwestycyjny Mieszkanie wyposażone w duże drewniane okna (2,5m wysokości), które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

675 662 zł72 m² 9 427,40 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018