dowolna

Mieszkania Warszawa Wola

1 353 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 353 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żelazna

Mirów,Warszawa

2 500 zł35 m² 70,62 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Idealna lokalizacja, centrum, blisko Dworca Centralnego. Budynek z ochrona i recepcją. Sypialnia i salonik oraz aneks kuchenny i łazienka. Umeblowane, doskonałe dla jednej lub dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żytnia

Wola,Warszawa

4 500 zł127 m² 35 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Mieszkanie w nowym budownictwie z garażem ( garaż nieobowiązkowy płatny dodatkowo 250 pln ) zlokalizowane na bliskiej Woli graniczącej ze Śródmieściem. Pięć pokoi z kuchnią otwartą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łucka

Wola,Warszawa

4 600 zł70 m² 65,71 zł/m²

 

Piętro:11/30

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Luksusowe trzypokojowe mieszkanie usytuowane na jedenastym piętrze wieżowca Łucka City na obrzeżach Śródmieścia. W skład mieszkania wchodzi salon z aneksem kuchennym i wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wolska

Wola,Warszawa

1 700 zł67 m² 25 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

oferta agencyjna Do wynajęcia mieszkanie trzypokojowe przy ulicy Wolskiej (blisko Sokołowskeij). Mieszkanie składa się z trzech umeblowanych pokoi. Duża w pełni umeblowana i wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zawiszy

Wola,Warszawa

3 700 zł79 m² 46,84 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia bardzo dobrze skomunikowane trzypokojowe mieszkanie w przyjaznej okolicy przy ul. Zawiszy. Mieszkanie posiada wysoki standard wykończenia i ma funkcjonalne rozmieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Wola,Warszawa

202 000 zł20 m² 9 858,47 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Funkcjonalna kawalerka idealna na start lub na wynajem Wysoki standard wykończenia: mieszkanie wyposażone w duże drewniane okna (2,5m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Prymasa Tysiąclecia

Wola,Warszawa

351 450 zł47 m² 7 478 zł/m²

 

Piętro:5/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Termin oddania inwestycji: październik 2018 r. Do sprzedania Liczba pokoi: 3 cena: 351 450,00 pln7 500,00 pln 46,86 m2 Piętro: 5,w nowo budowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

479 000 zł65 m² 7 380,59 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - bez podatku pcc I bez prowizji Funkcjonalny rozkład mieszkania: salon 18m2, kuchania 8,14m2 (kuchnia widna możliwść połączenia z salonem) Sypialnia 11,45 m2, sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żelazna

Wola,Warszawa

5 000 zł120 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia trzypokojowe, umeblowane mieszkanie na Woli, prawie Śródmieściu. Składa się z dużego salonu połączonego z kuchnią, dwóch sypialni oraz dwóch dużych łazienek (jedna -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wola

Wola,Warszawa

288 900 zł29 m² 9 880,30 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - najlepsza inwestycja Z gwarancją zysku! Zamieszkaj lub zainwestuj w wykończony luksusowy apartament w centrum prężnie rozwijającej sie biznesowej części Woli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sowińskiego

Wola,Warszawa

3 400 zł42 m² 80,95 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Poszukujący mieszkania nie ponosi żadnych kosztów! Wynagrodzenia biura pokrywa tylko właściciel nieruchomości! Do wynajęcia nowy 2-pokojowy apartament na Woli przy ul. Sowińskiego 25. Opis: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obozowa

Wola,Warszawa

2 400 zł36 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bez prowizji od najemcy! Poszukujący mieszkania nie ponosi żadnych kosztów! Wynagrodzenia biura pokrywa tylko właściciel nieruchomości! Do wynajęcia nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Wola

Wola,Warszawa

599 900 zł80 m² 7 498,75 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Nowy budynek apartamentowy usytuowany w rejonie Woli, niski, z windą oraz garażem wielostanowiskowym w podpiwniczeniu. W sąsiedztwie nowa zabudowa wielorodzinna. Blisko komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem Warszawa

Wola,Warszawa

170 000 zł17 m² 10 241 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - najlepsza inwestycja Z gwarancją zysku! 16.6m2 + balkon 4.5m2 wykonczony i w pełni wyposążony miniapartament Zamieszkaj lub zainwestuj w wykończony luksusowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przy Parku

Wola,Warszawa

404 780 zł58 m² 6 978,97 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Oddzielne kuchnie! Inwestycja położona jest na Woli, w zielonej okolicy, tuż przy parku.Walory dzielnicy doceni każdy, kto lubi spędzać czas na świeżym powietrzu. Działa tu także kilka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chłodna

Wola,Warszawa

2 900 zł48 m² 60,42 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia bardzo przyjemne, słoneczne, dwupokojowe mieszkanie w rezydencji Meridian. Piękna loggia o powierzchni ponad 5m2. Samo centrum miasta, a więc nie stoimy w korkach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pereca

Wola,Warszawa

3 000 zł57 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Poszukujący mieszkania nie ponosi żadnych kosztów! Wynagrodzenia biura pokrywa tylko właściciel nieruchomości! Do wynajęcia atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie na bliskiej Woli przy ul. Pereca 13/19.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Wola

Wola,Warszawa

650 000 zł92 m² 7 099,17 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Kameralny budynek wielorodzinny, w wysokim standardzie wykończenia i wyposażenia (w częściach wspólnych: kamień i drewno), usytuowany w otoczeniu starannie zaprojektowanej małej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Karolkowa

Wola,Warszawa

2 850 zł54 m² 52,78 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Poszukujący mieszkania nie ponosi żadnych kosztów! Wynagrodzenia biura pokrywa tylko właściciel nieruchomości! Do wynajęcia atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie na bliskiej Woli przy ul. Karolkowej 66/74.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy, ul. Jana Olbrachta

Wola,Warszawa

4 500 zł109 m² 41,28 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Poszukujący mieszkania nie ponosi żadnych kosztów! Wynagrodzenia biura pokrywa tylko właściciel nieruchomości! Do wynajęcia przestronne 5-pokojowe mieszkanie na Woli przy ul. Jana Olbrachta Opis:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sienna

Wola,Warszawa

3 000 zł45 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Poszukujący mieszkania nie ponosi żadnych kosztów! Wynagrodzenia biura pokrywa tylko właściciel nieruchomości! Do wynajęcia atrakcyjny 2-pokojowy apartament na Woli przy ul. Siennej 86. Opis:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowolipie

Wola,Warszawa

1 800 zł30 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Poszukujący mieszkania nie ponosi żadnych kosztów! Wynagrodzenia biura pokrywa tylko właściciel nieruchomości! Do wynajęcia przestronna kawalerka na Woli przy Nowolipie 17a. Opis: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

619 000 zł57 m² 10 859,70 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W naszej ofercie nowe mieszkanie z 2016 na Woli. Lokal jest gotowy do zamieszkania. Mieszkanie charakteryzuje się wysokim standardem wykończenia. Świetny rozkład- dwa balkony! Garaż podziemny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Wola,Warszawa

1 395 000 zł180 m² 7 750 zł/m²

 

Piętro:9

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - bez prowizji oraz podatku pcc Tylko teraz w przedsprzedaży wybierzesz najladniejszy lokal w najlepszej cenie! Wyjątkowy przestronny Penthouse z prwyatnym tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Wola

Wola,Warszawa

564 900 zł77 m² 7 372,75 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Wola,Warszawa

677 000 zł100 m² 6 770 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Poczuj sie jak w domu jedyne takie Mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 96m2! Wysoki standard wykończenia: mieszkanie wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Daszyńskiego

Wola,Warszawa

433 000 zł57 m² 7 596,49 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Zakup prosto od dewelopera, bez prowizji , podatku pcc. Mam do zaoferowania mieszkanie trzypokojowe Mieszkania w centrum Warszawy znajdować się będą przy ulicy Kasprzaka, w bliskim położeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

334 851 zł46 m² 7 279 zł/m²

 

Piętro:1/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Termin oddania inwestycji: październik 2018 r. Do sprzedania Liczba pokoi: 3, cena: 334 851,00 pln 7 300,00 pln 45,87 m2 Piętro: 1,w nowo budowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górczewska

Wola,Warszawa

2 200 zł58 m² 37,93 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia atrakcyjne, dobrze zlokalizowane mieszkanie o powierzchni 58 m2 wraz 13 m2 zabudowana loggia. Przestronny salon z kuchnią, sypialnia, łazienka z wanną /prysznicem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

236 000 zł30 m² 7 758,05 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia Możliwość zwrotu podatku vat Apartamenty już od 153.000zł netto 20,5 m2 Doskonała lokalizacja blisko Centrum przy ul. Kasprzaka - w pobliżu metro rondo daszyńskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przy Parku

Wola,Warszawa

437 253 zł60 m² 7 287,55 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

407 500 zł54 m² 7 560,30 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio (bez prowizji oraz bez podatku pcc ) Mieszkanie z dużymi możliwościami aranżacyjnymi, funkcjonalny rozkład mieszkania Do mieszkania projekt funkcjonalny z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kacza

Wola,Warszawa

3 500 zł74 m² 47,30 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opis Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie na Woli, zaledwie 3 km. od Centrum Warszawy. Mieści się na 4 piętrze w 10-piętrowym apartamentowcu z 2002r. Mieszkanie ma pow.74m2 i składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Wola

Wola,Warszawa

970 000 zł120 m² 8 083,33 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2018

Budynek apartamentowy w układzie kaskadowym z tarasami na ostatniej kondygnacji - ostatnie apartamenty W przedsprzedaży - super atrakcyjne ceny - okazja! Deweloper, bezpośrednio, bez podatku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Płocka

Wola,Warszawa

438 000 zł52 m² 8 496,61 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Widne i przestronne mieszkanie 3 pokojowe 52m2 na Woli. Mieszkanie zlokalizowane w jest w bardzo dogodnej okolicy. Doskonały dojazd do Centrum i w każdym innym kierunku, budowa metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Wola,Warszawa

610 000 zł76 m² 8 027,37 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zakup bezpośredni z gwarancją najniższej Ceny! Kupujący nie ponosi kosztów prowizji oraz podatku Pcc Mieszkanie 4 pokojowe, dobrze doświetlone Z mozliwością niemalże dowolnej aranżacji!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Widna

Wola,Warszawa

480 934 zł69 m² 6 999,48 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Osiedle położone z dala od ruchliwych ulic lecz dobrze skomunikowane z innymi rejonami miasta poprzez linie tramwajowe i autobusowe, w niedalekiej przyszłości także metro, dogodny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przy Parku

Wola,Warszawa

362 491 zł46 m² 7 880,24 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wola

Wola,Warszawa

258 000 zł35 m² 7 405,28 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia! bez prowizji! Niespotykany standard budynku m.in. Centralna systemowa klimatyzacja, reprezentacyjna całodobowa recepcja z concierge Klub Fitness Wspólna pralnia samoobsługowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Banderii

Koło,Warszawa

689 000 zł101 m² 6 801,58 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie mieści się na II piętrze budynku apartamentowego na warszawskiej Woli. Miejsce dobrze skomunikowane. Budynek posiada całodobową ochronę. Lokal został zaprojektowany przez architekta wnętrz,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Wola,Warszawa

679 000 zł98 m² 6 928,57 zł/m²

 

Piętro:-