dowolna

Mieszkania Warszawa Wola

1 353 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 353 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Przy Parku

Wola,Warszawa

237 572 zł29 m² 8 192,14 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Oddzielne kuchnie! Inwestycja położona jest na Woli, w zielonej okolicy, tuż przy parku.Walory dzielnicy doceni każdy, kto lubi spędzać czas na świeżym powietrzu. Działa tu także kilka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okopowa

Wola,Warszawa

329 000 zł34 m² 9 600,23 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Do sprzedaży 2-pokojowe z kuchnią w aneksie, stylowe mieszkanie przy ul. Okopowej o powierzchni 34,27 m2. Najbliższa przecznica ul.Mireckiego. Mieszkanie- ważne! od strony cichej, okna na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obozowa

Wola,Warszawa

342 000 zł40 m² 8 550 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

0% prowizji, 0% pcc, sprzedaż bezpośrednio od dewelopera Nowe mieszkania w inwestycji na warszawskiej Woli to propozycja dla osób kochających miejski styl życia. Doskonała komunikacja, bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

355 000 zł46 m² 7 729,15 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - bez prowizji oraz podatku pcc Tylko teraz w przedsprzedaży wybierzesz najladniejszy lokal w najlepszej cenie! Salon z aneksem kuchennym 24,2m2 Łazienka 3,5m2 Garderoba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przanowskiego

Wola,Warszawa

2 250 zł42 m² 53,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Luksusowo wykończone 2-pokojowe mieszkanie położone w bloku z 2001 roku, tuż przy Centrum Handlowym wola park. Nowocześnie wyremontowane, w pełni umeblowane i doskonale wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dzielna

Wola,Warszawa

2 600 zł50 m² 52 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Poszukujący mieszkania nie ponosi żadnych kosztów! Wynagrodzenia biura pokrywa tylko właściciel nieruchomości! Do wynajęcia nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie na Woli przy ul. Dzielnej 17. Opis:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chłodna

Wola,Warszawa

2 300 zł39 m² 58,97 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Poszukujący mieszkania nie ponosi żadnych kosztów! Wynagrodzenia biura pokrywa tylko właściciel nieruchomości! Do wynajęcia atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie na bliskiej Woli przy ul. Сhłodnej 15.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

3 500 zł48 m² 72,92 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Poszukujący mieszkania nie ponosi żadnych kosztów! Wynagrodzenia biura pokrywa tylko właściciel nieruchomości! Do wynajęcia atrakcyjny 2-pokojowy apartament w Centrum przy ul. Kolejowej 47. Opis:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

379 000 zł47 m² 8 041,59 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

3 pokojowe, rozkładowe mieszkanie na 4 piętrze w wyremontowanym bloku z windą i nową elewacją. Do każdego pokoju osobne wejście z korytarza. Mieszkanie składa się: z widnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mroczna

Wola,Warszawa

3 000 zł67 m² 44,78 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 3-pokojowy apartament, w pełni umeblowany z wysokiej jakości wyposażeniem. Elegancko wykończony w wysokim standardzie wg projektu architekta w nowoczesnym stylu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

435 000 zł57 m² 7 692 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - bez podatku pcc I bez prowizji Funkcjonalny rozkład mieszkania: salon z aneksem kuchennym 22,75m2, sypialnia 8,9 m2, sypialnia 8,2m2, łazienka 3,21 m2, łazienka II 2m2 Hol.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łucka

Wola,Warszawa

4 100 zł70 m² 58,57 zł/m²

 

Piętro:11/30

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od zaraz mieszkanie przy ulicy Łuckiej 15 w prestiżowym 30 piętrowym budynku Łucka City w pobliżu Hotelu Hilton. Apartamentowiec położony się w pobliżu stacji metra Rondo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Górczewska

Wola,Warszawa

1 600 zł36 m² 44 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Atrakcyjne mieszkanie dwupokojowe z aneksem kuchennym na nowym osiedlu w budynku z 2009r. Do mieszkania przynależy balkon, komórka lokatorska oraz miejsce postojowe w hali garażowej pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wola

Wola,Warszawa

246 900 zł31 m² 7 979,96 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia! bez prowizji! Niespotykany standard budynku m.in. Centralna systemowa klimatyzacja, reprezentacyjna całodobowa recepcja z concierge Klub Fitness Wspólna pralnia samoobsługowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stanisława

Wola,Warszawa

2 250 zł46 m² 49 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajecia nowe mieszkanie, wykończone w bardzo dobrym standardzie. Mieszkanie o powierzchni 46 m2 + balkon 6 m2. Dwa pokoje (sypialnia oraz duży salon z aneksem kuchennym), łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Prymasa Tysiąclecia

Wola,Warszawa

365 508 zł47 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:14/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Termin oddania inwestycji: IV kwartał 2018 Liczba pokoi: 3 46,86 na:   pln pln Piętro:14 Mieszkania w centrum stolicy, w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

415 000 zł54 m² 7 656,83 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio (bez prowizji oraz bez podatku pcc ) Mieszkanie z dużymi możliwościami aranżacyjnymi, funkcjonalny rozkład mieszkania Do mieszkania projekt funkcjonalny z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Górczewska

Wola,Warszawa

299 000 zł37 m² 8 081,08 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie na wysokim parterze na Woli niedaleko skrzyżowania ul. Górczewskiej z ul. Młynarską - do częściowego remontu. Budynek trzypiętrowy z 60 lat z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

269 000 zł33 m² 8 252 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Termin oddania inwestycji: II kwartał 2019 Liczba pokoi: 2 49,06 na:   ,38 pln pln Piętro:14 opis inwestycjioferta obejmuje funkcjonalnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Wola,Warszawa

574 000 zł78 m² 7 358,97 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zakup bezpośredni z gwarancją najniższej Ceny! Kupujący nie ponosi kosztów prowizji oraz podatku Pcc Mieszkanie 4 pokojowe, dobrze doświetlone Z mozliwością niemalże dowolnej aranżacji!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Wola,Warszawa

570 000 zł76 m² 7 490,14 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Wola,Warszawa

200 000 zł21 m² 9 478,67 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Funkcjonalna kawalerka idealna na start lub na wynajem Wysoki standard Budynku cena brutto tj z podatkiem vat Mieszkanie wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Okopowa

Wola,Warszawa

549 000 zł60 m² 9 150 zł/m²

 

Piętro:14/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Kawa na tarasie z widokiem na City. Jeśli lubisz takie klimaty i cenisz sobie mieszkania w Centrum to mieszkanie jest dla Ciebie :-) Dwa pokoje 55m2 w budynku z 2016 roku tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

435 000 zł55 m² 7 937,96 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

252 900 zł32 m² 7 903,13 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia Możliwość zwrotu podatku vat Apartamenty już od 153.000zł netto 20,5 m2 Doskonała lokalizacja blisko Centrum przy ul. Kasprzaka - w pobliżu metro rondo daszyńskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

417 900 zł59 m² 7 038 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - bez podatku pcc I bez prowizji Funkcjonalny rozkład mieszkania: mieszkanie dwustronne Duże przeszklenia salon z aneksem kuchennym dwie sypialnie dwie łazienki Loggia Wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wola

Wola,Warszawa

285 000 zł31 m² 9 193,55 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia! bez prowizji! Kup Mieszkanie na cele inwestycyjne pod "wynajem" bez vat i zapłać o 53 000zł mniej Kwota po odliczeniu 232 000zł! Oferta także dla osób prywatnych nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ogrodowa

Wola,Warszawa

1 029 000 zł78 m² 13 192,30 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szanowni Klienci,prezentujemy bardzo atrakcyjne mieszkanie 3-pokojowe na 7 pietrze z pięknym tarasem 20m2. Świetna lokalizacja na pograniczu Woli i Centrum. Inwestycja zrealizowana w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

292 000 zł31 m² 9 355,98 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Mieszkanie idelane pod wynajem Wysoki standard klimatyzacja systemowa recepcja lobby oraz wysokość lokalu aż 2,9 m Mieszkanie wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Chłodna

Wola,Warszawa

758 000 zł58 m² 12 995 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

W naszej ofercie do sprzedaży dwupokojowy apartament położony w doskonale skomunikowanym miejscu, budynek Meridian na ulicy Chłodnej. Apartament składa się z obszernego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

651 000 zł96 m² 6 797,54 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Zakup prosto od dewelopera, bez prowizji , podatku pcc. Mieszkania w centrum Warszawy znajdować się będą przy ulicy Kasprzaka, w bliskim położeniu Parku im. E. Szymańskiego czy Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem Warszawa

Wola,Warszawa

210 000 zł20 m² 10 243,90 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - najlepsza inwestycja Z gwarancją zysku! Zamieszkaj lub zainwestuj w wykończony i w pełni wyposażony ( jak na zdjęciach) nowy luksusowy mini apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Wola,Warszawa

177 000 zł21 m² 8 271,03 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Funkcjonalna kawalerka idealna na start lub na wynajem Cena netto zainwestuj i odzyskaj vat! dla osób prywatnych możliwość zwrotu vatu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Anielewicza

Wola,Warszawa

378 000 zł44 m² 8 596,77 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Do sprzedania mieszkanie 3 pokoje, na tyłach ulicy Anielewicza. Dwa przedpokoiki. Pokój jeden przechodni z niego przedpokoik do dwóch pokojów i łazienki. Wejście do kuchni widnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

385 000 zł55 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

420 000 zł61 m² 6 926,12 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Wysoki standard w bezkonkurencyjnej cenie doskonała lokalizacja Wysoki standard wykończenia: mieszkanie wyposażone w duże drewniane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Wola,Warszawa

670 000 zł97 m² 6 907,22 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Poczuj sie jak w domu jedyne takie Mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 96m2! Wysoki standard wykończenia: mieszkanie wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

412 650 zł60 m² 6 860,35 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Górczewska

Wola,Warszawa

290 000 zł36 m² 7 997,79 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Ładne mieszkanie, ciche, położone w niskim, kameralnym budynku, blisko nowo budowanej Stacji metra. Wykończone w dobrym standardzie, do wprowadzenia. Pokój ok. 25 m2 połączony z widną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przy Parku

Wola,Warszawa

407 653 zł58 m² 7 028,50 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łucka

Wola,Warszawa

586 500 zł69 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Mieszkanie przy stacji Metra Rondo onz. Aktualnie dwupokojowe mieszkanie o pow. 69 m2, pokój dzienny, kuchnia oddzielna, sypialnia, łazienka. Możliwość uzyskania trzech pokoi poprzez postawienie.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij