dowolna

Mieszkania Warszawa Wola

1 353 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 353 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okocimska

Wola,Warszawa

3 000 zł39 m² 77 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam gorąco! Śliczne mieszkanie 2 pokojowe, 39m2, dwa oddzielne, zamykane pokoje, 10 i 16 m2, osobna widna kuchnia 7 m2, łazienka z wanną i przedpokój z szafą na ubrania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Rabsztyńska

Wola,Warszawa

1 720 zł24 m² 71,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia kawalerka na ul. Rabsztyńskiej 17 w Warszawie, blisko do metra Młynów. Nieruchomość: budynek położony przy ślepej, cichej uliczce z wyjściem na zielony skwer.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Wola,Warszawa

4 500 zł34 m² 131,93 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem: 2 pokoje, 34,11 m kompaktowy apartament w prestiżowej lokalizacji - Mennica Residence Dla kogo? Dla singla, pary, osoby pracującej zdalnie, szukającej wygodnego miejsca w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Miła

Nowolipki,Warszawa

2 300 zł52 m² 44,23 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

*na wynajem* blisko centrum*przytulne mieszkanie* 52 m * 3 pokoje * oddzielna kuchnia -english description below- derbin Nieruchomości oferuje na wynajem - jasne, przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Obozowa

Wola,Warszawa

1 920 zł15 m² 128 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia w pełni wyposażona i umeblowana mini kawalerka przy ul. Obozowa 81 w Warszawie. Nieruchomość: powierzchnia 15 m2. Parter. W okolicy budynku jest wiele miejsc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Karolkowa

Czyste,Warszawa

3 500 zł33 m² 106,06 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne studio z widokiem na Warsaw Spire | Metro Rondo Daszyńskiego Szukasz mieszkania w sercu biznesowego centrum Warszawy? Do wynajęcia 33-metrowe mieszkanie na bliskiej Woli (rejon ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sławińska

Wola,Warszawa

2 800 zł39 m² 72,60 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o pow. 38,57 m2 , w dzielnicy Wola przy ul. Sławińskiej. W pobliżu Dworzec Zachodni i stacja metra - Rondo Daszyńskiego. Nieopodal budynku - park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ogrodowa

Wola,Warszawa

4 000 zł72 m² 55,74 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronne nieumeblowane mieszkanie o powierzchni 71,76 m przeznaczone na cele mieszkalne jak i na cele biurowe, położone przy ul. Ogrodowej nr 8 na Woli w Warszawie, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wola,Warszawa

3 500 zł41 m² 84,73 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne, przestronne, dwupokojowe mieszkanie dla wymagających, o powierzchni 41,31 mkw. położone na Woli, przy ul. Jana Kazimierza 25a. Mieszkanie dwustronne, jasne, doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Worcella

Odolany,Warszawa

724 000 zł35 m² 20 912,80 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż duża kawalerka z ogródkiem | Wola, ul. Worcella 5. Westate Wola prezentuje komfortową, funkcjonalną kawalerkę w pełni gotową do wejścia lub natychmiastowego wynajmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bellottiego

Wola,Warszawa

2 600 000 zł117 m² 22 241,20 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

-nieruchomość dostępna tylko W verano estate - Jeśli szukasz przestronnego, jasnego i funkcjonalnego mieszkania w centrum Warszawy to miejsce idealnie spełni Twoje oczekiwania. Bellottiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obozowa

Wola,Warszawa

465 000 zł28 m² 16 607,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Oferuję wygodne mieszkanie o powierzchni 28 m na sprzedaż, położone na pierwszym piętrze w dwupiętrowym budynku z 1935 roku. Nieruchomość składa się z dwóch pokoi oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ordona

Wola,Warszawa

4 300 zł55 m² 78,18 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

We speak pl, ua, ru, eng Mieszkanie 3 Pokoje | Ul. Ordona | 2 Balkony | Blisko Parków Układ Salon z aneksem kuchennym: serce domu - przestronna i jasna strefa dzienna, idealna do odpoczynku oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chłodna

Wola,Warszawa

775 000 zł39 m² 19 974,20 zł/m²

 

Piętro:15/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Opiekun oferty tel. Gustowne, po remoncie, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,8 m2 z pięknym widokiem na centrum miasta. Podstawowe informacje: mieszkanie po generalnym remoncie w 2024r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Prosta

Wola,Warszawa

4 700 zł39 m² 121,86 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

English description below Nowoczesne, urządzone przez architekta i klimatyzowane mieszkanie w inwestycji Towarowa Square, tuż przy metrze Daszyńskiego. Zostań pierwszym najemcą i ciesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

860 000 zł31 m² 27 741,90 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Z przyjemnością prezentujemy nowoczesne apartamenty inwestycyjne, zlokalizowane w prestiżowych budynkach przy ul. Kasprzaka 29 i 31, w sercu dynamicznie rozwijającej się Bliskiej Woli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

4 000 zł47 m² 85,11 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

We speak pl,ua, ru, eng Do wynajęcia nowoczesny 2-pokojowy apartament o wysokim standardzie, zlokalizowany na prestiżowym, nowym osiedlu Bliska Wola - w doskonałej lokalizacji blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Wolska

Wola,Warszawa

485 000 zł20 m² 24 250 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Oferuję do sprzedaży ciche mieszkanie o pow. 19,64 m2, składające się pokoju dziennego z aneksem kuchennym, łazienki oraz przedpokoju. Lokal znajduje się na ostatnim, dziesiątym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Płocka

Młynów,Warszawa

689 000 zł30 m² 22 814,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Komfortowe mieszkanie po remoncie idealna lokalizacja na warszawskiej Woli - obecnie wynajmowane a czynsz w wysokości ok. 3800 zł/mc! Niedawno podpisana umowa najmu okazjonalnego - świetna opcja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Sowińskiego

Ulrychów,Warszawa

2 200 zł26 m² 84,62 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Nieruchomość jest zlokalizowana przy ul.Sowińskiego 54 na Warszawskiej Woli. 10 minut piechotą do wejściu stacji Metro Ulrychów. W sąsiedztwie Parku Moczydło (15 minut).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

3 200 zł29 m² 110,34 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

WE speak pl, ua, ru, eng Numer oferty: 416047 Komfortowa kawalerka 29 m | Balkon | Garaż | Kasprzaka | Nowoczesny budynek Do wynajęcia jasna, w pełni wyposażona kawalerka o powierzchni 29.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

1 250 000 zł39 m² 31 709,80 zł/m²

 

Piętro:17/22

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż stylowy, dwupokojowy lokal o powierzchni 39,40 mkw. położony w prestiżowym apartamentowcu Platinum Towers w samym sercu Warszawy. Mieszkanie znajduje się na 17. piętrze, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Batalionu AK Parasol

Ulrychów,Warszawa

729 000 zł45 m² 16 330,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

2 pokojowe mieszkanie, dwustronne, rozkładowe, o powierzchni 44.64 m przy ul. Batalionu ak Parasol na Woli. Lokal położony jest na 1-szym piętrze w zadbanym, docieplonym 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowolipki

Wola,Warszawa

760 000 zł50 m² 15 347,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m przy ul. Nowolipki, zlokalizowane blisko centrum miasta, na pograniczu dzielnic Wola i Śródmieście. Lokal idealny dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Aleja Solidarności

Wola,Warszawa

1 080 000 zł32 m² 34 242,20 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Chronos to nowoczesny apartamentowiec położony przy Alei Solidarności w ścisłym centrum na Woli-Mirowie. Inwestycja mieści się na działce po istniejącej dawniej kamienicy Sieraczka, jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Krochmalna

Wola,Warszawa

5 800 zł45 m² 128,89 zł/m²

 

Piętro:15/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowoczesny apartament W samym sercu warszawy Doskonała lokalizacja | 2 pokoje | Umeblowane | Miejsce w garażu podziemnym ***** rozkład pomieszczeń: * Salon z jadalnią połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Janusza

Wola,Warszawa

585 000 zł37 m² 15 810,80 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

2 pokoje 37 m Metr o Księcia Janusza Prezentujemy funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią , zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych i prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pustola

Wola,Warszawa

764 000 zł49 m² 15 704 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

3-pokojowe mieszkanie usytuowane na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku z 1963 roku zlokalizowane na Woli przy ul. Pustola Okolica cicha i spokojna, wokół dużo zieleni. W bloku odnowiona,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Skwer kard. Stefana Wyszyńskiego

Nowolipki,Warszawa

890 000 zł48 m² 18 503,10 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie 48,10 m2, piętro10/10 z windą, w budynku z 1970 r. Wola Nowolipki. Idealne dla pary, rodziny, a także inwestycyjnie pod wynajem. Mieszkanie to: *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

4 900 zł32 m² 153,13 zł/m²

 

Piętro:2/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością oferujemy na wynajem nowoczesny apartament, zlokalizowany w prestiżowym budynku przy ul. Kasprzaka 29 w sercu dynamicznie rozwijającej się Bliskiej Woli. Dlaczego warto? lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pustola

Wola,Warszawa

779 000 zł54 m² 14 346,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

3-pokojowe mieszkanie na parterze w niskim budynku z lat 60-tych zlokalizowane na warszawskiej Woli , tuż obok Parku Sowińskiego i Parku Powstańców Warszawy. Budynek po termomodernizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ogrodowa

Mirów,Warszawa

580 000 zł43 m² 13 460,20 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

| oferta zarezerwowana/zawieszona do 31 marca br. Ogrodowa 49. Dobrze zaprojektowane, w pełni rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie z widną kuchnią 5,58m, dużą łazienką 2,85m, sypialnią 11.32m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skierniewicka

Wola,Warszawa

789 000 zł42 m² 18 785,70 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m , zlokalizowane w Warszawie przy ul. Skierniewickiej 1/7.To doskonała propozycja zarówno dla singla lub pary, jak i pod inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

2 750 zł26 m² 105,77 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

WE speak english - call usfor more information Do wynajęcia elegancka kawalerka o powierzchni 26 m , położona na 8. piętrze nowoczesnego apartamentowca przy ul. Kasprzaka 29a na warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Wola,Warszawa

27 000 zł343 m² 78,72 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

English version below | Українська версія нижче. Wyjątkowy, dwupoziomowy penthouse o powierzchni 343 m , usytuowany na ostatnim piętrze prestiżowego apartamentowca. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okopowa

Wola,Warszawa

848 000 zł51 m² 16 627,40 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą dwupokojowego mieszkania o powierzchni 51 m zlokalizowanego przy ul. Okopowej 33 w prężnie rozwijającej się dzielnicy Wola. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Fort Wola

Ulrychów,Warszawa

3 700 zł43 m² 86,05 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia 43m2, piętro 5/7 z windą, w budynku 2020r. przy ul. Fort Wola, wola Ulrychów. Idealne dla singla/ singielki, pary lub młodej rodziny. Cena: 3700 zł + 600.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Obozowa

Koło,Warszawa

555 000 zł30 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie 30 m2, piętro 1/2 bez windy, w budynku z 1936r., Wola Młynów. Gotowe do zamieszkania po ewentualnym odświeżeniu, idealne dla singla/singielki lub pary,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wola,Warszawa

1 099 000 zł67 m² 16 403 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Słoneczne 3 pokojowe mieszkanie 67 m w doskonałej lokalizacji Wola / Centrum Warszawy Na sprzedaż przestronne, jasne mieszkanie o powierzchni 67 m , położone na 5. piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Anielewicza

Wola,Warszawa

690 000 zł37 m² 18 648,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na wysokim parterze w niskim budynku zlokalizowane na warszawskiej Woli- muranów przy ul. Mordechaja Anielewicza. Na powierzchnię mieszkania składa się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wola,Warszawa

974 974 zł48 m² 20 876,80 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Specyfikacja mieszkania Mam do zaoferowania 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,9 m , zlokalizowane przy ul. Waliców na Warszawskiej Woli. Lokal znajduje się na 2. piętrze i składa się.