dowolna

Mieszkania Warszawa Wola

1 354 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 354 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szymczaka

Czyste,Warszawa

2 500 zł34 m² 73,53 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem funkcjonalna i przestronna kawalerka (34m2) na bliskiej Woli przy ul. Szymczaka. W cenie najmu miejsce postojowe. Mieszkanie położone na 2 piętrze w 4 piętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowolipki

Wola,Warszawa

3 100 zł38 m² 81,58 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe na parterze w kamienicy na bliskiej Woli (nowolipki 28). Mieszkanie o powierzchni 38m2 składa się z: sypialni: - łóżko podwójne - 3 komody - półka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sienna

Wola,Warszawa

11 500 zł90 m² 127,78 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

90 metrowy apartament Z ekspozycją na trzy strony świata | znakomita lokalizacja | basen I siłownia Prezentujemy Państwu niepowtarzalny i przestronny 90-metrowy Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gibalskiego

Wola,Warszawa

650 000 zł37 m² 17 682,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 36,76 m , położone w spokojnej, a jednocześnie doskonale skomunikowanej części warszawskiej Woli. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Waliców

Wola,Warszawa

974 999 zł48 m² 20 354,90 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Specyfikacja mieszkania Mam do zaoferowania 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,9 m , zlokalizowane przy ul. Waliców na Warszawskiej Woli. Lokal znajduje się na 2. piętrze i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chmielna

Wola,Warszawa

1 850 000 zł104 m² 17 961,20 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Elegancki apartament z duszą przedwojennej Warszawy - Chmielna 73b Na sprzedaż wyjątkowy, przestronny apartament o powierzchni 103,74 m , położony w klimatycznej, przedwojennej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne