dowolna

Mieszkania Warszawa Wola

1 353 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 353 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wola,Warszawa

3 500 zł43 m² 81,40 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe 43 m3 nowoczesne mieszkanie na warszawskiej Woli. Umeblowane i wyposażone w wysokim standardzie, na nowym osiedlu. Doskonała lokalizacja i połączenie z pozostałymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Burakowska

Wola,Warszawa

5 900 zł67 m² 88,06 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania przy ul. Burakowskiej. Inwestycja zlokalizowana jest w bliskim sąsiedztwie Centrum Handlowego Arkadia. To idealna propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

988 000 zł38 m² 26 000 zł/m²

 

Piętro:5/22

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Do sprzedaży apartament o powierzchni 38,02 m2 znajdujący się w prestiżowej inwestycji dwóch 22- piętrowych wież Platinum Towers przy ul. Grzybowskiej 61. Mieszkanie z dużą, 8m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pańska

Wola,Warszawa

780 000 zł46 m² 16 846,70 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Mam przyjemność zaprezentować Państwu funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 46,3 m , zlokalizowane przy ul. Pańskiej 65 w samym centrum Warszawy. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pańska

Wola,Warszawa

950 000 zł46 m² 20 518,40 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Klimatyzowane, po remoncie, jasne, 3-pokojowy mieszkanie położone na 8 piętrze, w doskonałej lokalizacji, tuż przy metrze Rondo onz, fabryce Norblina, browarach Warszawskich. Rondo onz | 46,3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Deotymy

Wola,Warszawa

1 249 900 zł58 m² 21 550 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Do sprzedaży trafia mieszkanie w dzielinicy Wola na pogranoczu poddzielnicy Młynów i Koło, szczególnie rekomendowane dla osób potrzebujących większej przestrzeni do codziennego życia, 58m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Solidarności

Wola,Warszawa

775 000 zł47 m² 16 454,30 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskiej Woli. Mieszkanie o powierzchni: 47.1 m2 znajduje się na 4 piętrze i składa się z: - Niezależnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Wola,Warszawa

1 149 000 zł50 m² 22 797,60 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Księga wieczysta bez obciążeń. 2-pokojowe mieszkanie, usytuowane na pierwszym piętrze w budynku z 2010 roku, zlokalizowane w warszawskim zagłębiu biurowym nieopodal Ronda Daszyńskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wola,Warszawa

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu w pełni umeblowany i wyposażony apartament zlokalizowany przy ulicy Burakowskiej 16. Mieszkanie położone na 5 piętrze, posiada klimatyzację oraz balkon. W okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Olbrachta

Wola,Warszawa

720 000 zł38 m² 18 947,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Prezentowane mieszkanie składa się z: - salon, - kuchnia, - sypialnia, - łazienka, - hol, oraz - balkon. Prezentowane mieszkanie jest zadbane, gotowe do wprowadzenia. W mieszkaniu znajdują się duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

2 699 zł34 m² 79,38 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuje na wynajem: dwu pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Warszawskiej Woli przy ulicy Jana Kazimierza, mieszkanie: salon z rozkładana sofa Łazienka z prysznicem Aneks Kuchenny z pełnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

3 400 zł45 m² 75,56 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie na Woli przy ul. Jana Kazimierza 66 o powierzchni 45 m2, znajdujące się na 3 piętrze w apartamentowcu z windą na zamkniętym osiedlu. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Solidarności

Wola,Warszawa

6 300 zł60 m² 105 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

NA wynajem | Nowoczesny, stylowy, 3-pokojowy apartament w sercu Warszawy. W kilku słowach: - róg ulicy Wroniej i Al. Solidarności 163, - 1 piętro w nowoczesnym, 6 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Żelazna

Wola,Warszawa

2 950 zł28 m² 105,81 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Pragnę zaoferować Państwu na wynajem dwupoziomową kawalerkę z antresolą, zlokalizowaną na warszawskiej Woli. -Adres: warszawa Wola, ul. Żelazna 16, -Powierzchnia: 27,88 mkw, -Liczba pokoi: 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Warszawa

Wola,Warszawa

550 000 zł30 m² 18 376,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1961

Kawalerka usytuowana na parterze w niskim bloku zlokalizowana na warszawskiej woli - w pobliżu ch Arkadia i ch Klif. Na powierzchnię mieszkania składa się: - pokój dzienny, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Redutowa

Wola,Warszawa

640 000 zł37 m² 17 297,30 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskiej Woli. Mieszkanie o powierzchni: 36,90 m2 znajduje się na 1 piętrze i składa się z: -salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wola,Warszawa

925 000 zł44 m² 20 903,90 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Bez prowizji. Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie po remoncie - centrum Warszawy, ul. Pańska, przy rondzie onz. Z przyjemnością prezentuję Państwu funkcjonalne i świeżo wyremontowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wolska

Wola,Warszawa

850 000 zł49 m² 17 346,90 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 49 m , położone w świetnej lokalizacji na warszawskiej Woli, tuż obok stacji metra Metro Płocka. Na zdjęciach nie ma mebli, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Warszawa

Wola,Warszawa

1 490 000 zł61 m² 24 426,20 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Atrakcyjne, słoneczne 3-pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji na warszawskiej Woli w zagłebiu biurowym nieopodal Ronda Daszyńskiego. Ciche mieszkanie, zamknięte osiedle, monitoring.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

3 400 zł54 m² 62,96 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowego, 2-pokojowego mieszkania z oddzielną kuchnią i garderobą, zlokalizowanego na warszawskiej Woli przy ul. Kasprzaka. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wronia

Mirów,Warszawa

7 900 zł67 m² 117,91 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

85 m prywatnego tarasu w centrum Warszawy! Ekskluzywny apartament z widokiem na biznesowe serce stolicy to propozycja dla osób, które oczekują czegoś więcej niż standardowego najmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Ogrodowa

Wola,Warszawa

852 530 zł45 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Dobrze zaprojektowane 2-pokojowe mieszkanie z widną, otwartą na pokój dzienny kuchnią, dużą łazienką, sypialnią i pokojem dziennym. Z pokoju dziennego wejście na bardzo dużą loggię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Płocka

Wola,Warszawa

3 500 zł45 m² 77,78 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 45 m , położone w samym sercu warszawskiej Woli, zaledwie 3 minuty od stacji metra Płocka, przystanków tramwajowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wronia

Wola,Warszawa

7 900 zł67 m² 117,91 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem jasny, cichy,nowoczesny apartament w jednej z najbardziej prestiżowych i najprężniej rozwijających się części Warszawy - warszawska Wola w okolicach Ronda Daszyńskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ordona

Wola,Warszawa

1 374 005 zł77 m² 17 865,10 zł/m²

 

Piętro:7/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: warszawa, wola, ul Ordona Ceny od: 607 955 zł Powierzchnie : od 30 m2 do 132,89 m2 Termin oddania: IV kwartał 2027r. Osiedle i okolica - drzwi antywłamaniowe, wideodomofon, monitoring,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

849 000 zł48 m² 17 873,70 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

: krótko Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,13 m , położone na 11. piętrze w 12-piętrowym apartamentowcu z 2017 roku przy ul. Kasprzaka 29a na warszawskiej Woli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

1 015 000 zł42 m² 23 944,30 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie na nowoczesnym osiedlu Bliska Wola w Warszawie. Wielką zaletą jest doskonała lokalizacja mieszkania w nowoczesnym, zadbanym apartamentowcu z 2016r przy ul. ul. Marcina Kasprzaka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wolska

Wola,Warszawa

877 000 zł52 m² 16 996,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Dwustronne mieszkanie na Woli w kamienicy z 1955 roku z windą 2-pokojowe mieszkanie o pow. 51.6m2 przy ul. Wolskiej składające się z: przedpokoju (7.30m2) Sypialni (12.95m2) Salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gumińska

Wola,Warszawa

910 000 zł46 m² 19 714 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Tylko U nas 3 mieszkania na sprzedaż | widok na panoramę Warszawy | atrakcyjny system płatności 20/80 | Stacja Wola III, ul. Gumińska | 2 pokoje + duże balkony | miejsce w hali Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wola,Warszawa

2 573 000 zł83 m² 31 000 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nasz apartament wyróżnia się przede wszystkim ogromnym tarasem, który stanowi wyjątkową prywatną przestrzeń do wypoczynku i relaksu w samym sercu Warszawy. To rzadko spotykane rozwiązanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Wola,Warszawa

814 000 zł47 m² 17 494,10 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie z balkonem znajduje się na 2. piętrze. Budynek z 1965 roku posiada 2 windy oraz piwnicy. Lokalizacja zapewnia dostęp do licznych punktów edukacyjnych, kulturalnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hrubieszowska

Wola,Warszawa

1 499 000 zł58 m² 25 844,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1929

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskiej Woli przy ul. Hrubieszowskiej. Nieruchomość znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Fort Wola

Wola,Warszawa

1 520 000 zł69 m² 22 750 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż | Stylowe 3-pokojowe mieszkanie premium z balkonem | 69 m | Fort Wola | 2 miejsca postojowe Prezentujemy eleganckie, perfekcyjnie zaaranżowane mieszkanie o powierzchni 69 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Górczewska

Wola,Warszawa

715 000 zł50 m² 14 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na 1 piętrze w 3-piętrowym bloku bez windy z 1961 roku zlokalizowane na warszawskiej Woli przy ul. Górczewskiej. NA powierzchnię mieszkania składa się: - 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Młynarska

Młynów,Warszawa

769 000 zł56 m² 13 732,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1915

Mieszkanie w przedwojennej kamienicy z 1915r przy ulicy Młynarskiej u zbiegu z Górczewską do własnej aranżacji. Mieszkanie idealne dla osób poszukujących mieszkania w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

2 499 000 zł100 m² 24 990 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Prezentujemy luksusowy, dwupoziomowy apartament o powierzchni 100m2 w samym sercu Woli. Wyjątkowe mieszkanie, które spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających! Dwupoziomowa przestrzeń,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Górczewska

Wola,Warszawa

710 000 zł51 m² 13 921,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Dwustronne Mieszkanie na Woli w bloku z 1961 roku 3-pokojowe mieszkanie o pow. 50m2 przy ul. Górczewskiej składające się z: przedpokoju Salonu Sypialni Pokoju Kuchni Łazienki Balkonu Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, Aleja Prymasa Tysiąclecia

Wola,Warszawa

449 000 zł21 m² 21 350,40 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 21,03 m , położony na czwartym piętrze nowoczesnego budynku z 2019 roku. Lokal obecnie funkcjonuje w najmie krótkoterminowym (airbnb),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

5 500 zł70 m² 78,57 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nieruchomość : Wyjątkowy Apartament 70m2 zlokalizowany na VII piętrze : * Przestronny salon * Aneks kuchenny * Część jadalniana * Sypialnia * Łazienka * Duży korytarz * Taras rozciągający się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Płocka

Wola,Warszawa

1 070 000 zł61 m² 17 541 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Prezentujemy Państwu 3 pokojowe mieszkanie na Woli, przy samej stacji Metra Płocka. Świetny punkt komunikacyjny - ulica Płocka. mieszkanie ma 61m2 i składa się z: - salonu z kuchnią - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pańska

Wola,Warszawa

666 000 zł37 m² 17 903,20 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Doskonała lokalizacja - komunikacyjnie rewelacja - pieszo 4 minuty do metra, autobusu i tramwaju! Tylko 12 minut do Dworca Centralnego. Mieszkanie jest idealne jako inwestycja - pod wynajem lub.